Nuotrauka Nuotrauka

Smegenų plovimas.

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Spotless »

Tai, kad visi kandidatai arba buna visiskai nezinomi ir ju praeitis neaiski arba siaip "zvaigzdes".
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė putejas »

Manvydas rašė:O tie kurie iš vis neina balsuoti yra dar didesni šūdžiai.
aš neinu balsuoti nes man aplamai nepatinka sistema, kurioje gyvename. tai mano mažas protestas. o kartais nueinu pabalsuoju... pavyzdžiui kai buvo paskutiniai prezidento rinkimai aš ėjau ir balsavau, bet nuėjau apsipūtęs ir balsavau už adolfą hitlerį. vis programą prasivedžiau:) taigi, nemanau, kad esu šūdžius :D o kas pasakė, kad aš privalau balsuoti? nenoriu ir nebalsuoju. tie įstatymai mano gyvenimo nereguliuos blyn
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė hipiukas »

Spotless rašė:Tai, kad visi kandidatai arba buna visiskai nezinomi ir ju praeitis neaiski arba siaip "zvaigzdes".
Tokiu atvėju reikia iš vis nebalsuoti, o ne balsuoti už geriausią iš prasčiausių!
Тepasiduokit toms nesamonėms "Jei lietuvis, privalai balsuoti"!
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė putejas »

arba sako jei nežiūri, nesidomi ar nepatinka krepšinis tai ne patriotas, ne lietuvis ir t.t. gal as ufonautas? |.|) va taip ir gyvenam mūsų pačių sukurtose taisyklėse ir prietaruose. lodinamės dėl menkiausių nesamonių
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė hipiukas »

putejas rašė:arba sako jei nežiūri, nesidomi ar nepatinka krepšinis tai ne patriotas, ne lietuvis ir t.t. gal as ufonautas? |.|) va taip ir gyvenam mūsų pačių sukurtose taisyklėse ir prietaruose. lodinamės dėl menkiausių nesamonių
Nekenčiu krepšinio. Žiauriai nekenčiu...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Jamaicaman »

Visi suprantam musu valdymo forma, ir kas istikruju valdo (tikrai ne valdzia). O jei nenoriu buti valdomas, turbut reikia atsijungti elektra parduoti masina ir auginti bulves ir kiaules, kad pirkti maisto nereiketu. Pinigu nebereikes, o kur gyventi bei valgyti visada turesiu. Bet yra kitaip... Po 50 metu visada isaiskeja, kas istikruju vyko ;) kaip ir dabar zinom, kas buvo pries 50 metu..
I'm back.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Manvydas »

Jamaicaman rašė:Visi suprantam musu valdymo forma, ir kas istikruju valdo (tikrai ne valdzia). O jei nenoriu buti valdomas, turbut reikia atsijungti elektra parduoti masina ir auginti bulves ir kiaules, kad pirkti maisto nereiketu. Pinigu nebereikes, o kur gyventi bei valgyti visada turesiu. Bet yra kitaip... Po 50 metu visada isaiskeja, kas istikruju vyko ;) kaip ir dabar zinom, kas buvo pries 50 metu..
Nereikėjo ir 50,kad sužinotume ant ko LEO buvo statomas ir kieno sąskaita.Nereikia ir 5sec. galvoti,kad pasakytum: Kubilius išdavikas,nevykęs politikas,Brazauskas vagis,komunistas,išdavikas,Uspaskis jam nerūpi Lietuva,jam rūpi pinigai,Valinskas neaiškus tipelis su neaiškiais tikslais kurie Lietuvai nenaudingi ir t.t. :)
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Jamaicaman »

Manvydas rašė:
Jamaicaman rašė:Visi suprantam musu valdymo forma, ir kas istikruju valdo (tikrai ne valdzia). O jei nenoriu buti valdomas, turbut reikia atsijungti elektra parduoti masina ir auginti bulves ir kiaules, kad pirkti maisto nereiketu. Pinigu nebereikes, o kur gyventi bei valgyti visada turesiu. Bet yra kitaip... Po 50 metu visada isaiskeja, kas istikruju vyko ;) kaip ir dabar zinom, kas buvo pries 50 metu..
Nereikėjo ir 50,kad sužinotume ant ko LEO buvo statomas ir kieno sąskaita.Nereikia ir 5sec. galvoti,kad pasakytum: Kubilius išdavikas,nevykęs politikas,Brazauskas vagis,komunistas,išdavikas,Uspaskis jam nerūpi Lietuva,jam rūpi pinigai,Valinskas neaiškus tipelis su neaiškiais tikslais kurie Lietuvai nenaudingi ir t.t. :)
Sutinku su Tavo nuomone, bet pripazinkim, kad smegenu jiems uzteko uzsidirbti. Jie galvojo ir veike, o mes sedim ir snekam. Jie varto milijonus, o mes lupos kampa dar pakeliam, jog yra 20lt piniginei ir nuvaziuosiu i darba, kur ir taip kankina abejones, ar ilgai..
I'm back.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Manvydas »

Jamaicaman rašė:
Manvydas rašė:
Jamaicaman rašė:Visi suprantam musu valdymo forma, ir kas istikruju valdo (tikrai ne valdzia). O jei nenoriu buti valdomas, turbut reikia atsijungti elektra parduoti masina ir auginti bulves ir kiaules, kad pirkti maisto nereiketu. Pinigu nebereikes, o kur gyventi bei valgyti visada turesiu. Bet yra kitaip... Po 50 metu visada isaiskeja, kas istikruju vyko ;) kaip ir dabar zinom, kas buvo pries 50 metu..
Nereikėjo ir 50,kad sužinotume ant ko LEO buvo statomas ir kieno sąskaita.Nereikia ir 5sec. galvoti,kad pasakytum: Kubilius išdavikas,nevykęs politikas,Brazauskas vagis,komunistas,išdavikas,Uspaskis jam nerūpi Lietuva,jam rūpi pinigai,Valinskas neaiškus tipelis su neaiškiais tikslais kurie Lietuvai nenaudingi ir t.t. :)
Sutinku su Tavo nuomone, bet pripazinkim, kad smegenu jiems uzteko uzsidirbti. Jie galvojo ir veike, o mes sedim ir snekam. Jie varto milijonus, o mes lupos kampa dar pakeliam, jog yra 20lt piniginei ir nuvaziuosiu i darba, kur ir taip kankina abejones, ar ilgai..
Kokiu būdų uždirbo?Na Valinskas maždaug aišku,nors ne visai.Gal ir vagystėmis pradžioje sukosi.Bet maždaug aišku TV.
Kubilius,brazius apvogdami Lietuvą.Uspaskis irgi labai neaiškiai,iš pradžių metalą gabeno ir t.t.Bet irgi vogia iš valstybės išsisukinėdamas nuo mokesčių (vokeliai ir t.t.). :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Sigma »

hipiukas rašė:
Spotless rašė:Tai, kad visi kandidatai arba buna visiskai nezinomi ir ju praeitis neaiski arba siaip "zvaigzdes".
Tokiu atvėju reikia iš vis nebalsuoti, o ne balsuoti už geriausią iš prasčiausių!
Тepasiduokit toms nesamonėms "Jei lietuvis, privalai balsuoti"!
Eiti balsuoti yra pilietinė pareiga. Balsuoti už niekšą yra nusikaltimas žmogiškumui. Biuletenio sugadinimas irgi yra nuomonės pareiškimas.
BOB - Bombs Over Bagdad!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė putejas »

Jamaicaman rašė:
Manvydas rašė:
Jamaicaman rašė:Sutinku su Tavo nuomone, bet pripazinkim, kad smegenu jiems uzteko uzsidirbti. Jie galvojo ir veike, o mes sedim ir snekam. Jie varto milijonus, o mes lupos kampa dar pakeliam, jog yra 20lt piniginei ir nuvaziuosiu i darba, kur ir taip kankina abejones, ar ilgai..
kad apvogti smegenų nereikia. aš bent tikiuosi, kad mes judindami tuos lūpų kampučius dar bent kiek sąžiningesni nei tie kurie viską pardavė/atidavė. kubilą, kirkilą ir kitus ten nusipelnusius tai tik gerai atvanot ir susodint į griežto režimo kolonijas iki gyvos galvos. visi ten vagys jie vienodi. uspaskikas vagis ne ką prastesnis: žaltys nesugeba normaliai algų mokėti darbininkams kėdainiuose. tai neišmoka, tai nedamoka ir aplamai tam jo agurkų fabrike juokingos algos. dabar lietuvos politika yra cirkas. eina kas nori: klounai, žonglieriai, taksistai ir traktoristai, šeip kitų valstybių šnipai, vagys ir žmogžudžiai. oi aš matau kai ateis rimtas darbui pasiruošęs žmogus tai prašlavimas valdininkėlių garantuotas, ir toks rimtas pravalymas, ne šeip sau :)
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Jamaicaman »

Tiesa, tai nepriimtinas budas. Yra galimybe, tai ir daro. Visi zino ir visvien isrenka. Isvedzioti galima daug, o esme vistiek pinigai :)
I'm back.
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė mandari9nas »

Demagogija. Liūtai geltoni, aš blondinas. Aš-liūtas!
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Jamaicaman »

mandari9nas rašė:Demagogija. Liūtai geltoni, aš blondinas. Aš-liūtas!
Nuo to ir priklauso politiko sekme.
I'm back.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė hipiukas »

Sigma rašė: Eiti balsuoti yra pilietinė pareiga. Balsuoti už niekšą yra nusikaltimas žmogiškumui. Biuletenio sugadinimas irgi yra nuomonės pareiškimas.
Te bunie aš ne pilietis. Ir ne žmogus. Balsuoti neisiu, kol nematysiu pagrindo vargint savo kojas.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Spotless »

Va taip kai zmones nebalsauja ir patenka i valdzia valinskai.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Sigma »

Dar vieną dapiso:
http://www.lrytas.lt/?data=20090903&id= ... 903&view=2
Prieš vidurnaktį į sceną žengęs Andrius Mamontovas po keleto dainų išrėžė: „Aš, Lietuvos Respublikos pilietis Andrius Mamontovas, reikalauju, kad Seimas atsistatydintų. Jie yra suknisti melagiai, manipuliuojantys mūsų pasitikėjimu“.
BOB - Bombs Over Bagdad!
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė hipiukas »

Spotless rašė:Va taip kai zmones nebalsauja ir patenka i valdzia valinskai.
O pasakyk, kas iš kandidatų buvo geresnis už valinską? Ar buvo nors vienas tikrai vertas jo kedės?? Bet kas, kas būtų atėjęs į jo vietą - būtų lygiai tas pats. Ar net dar blogiau.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Sigma »

hipiukas rašė:
Spotless rašė:Va taip kai zmones nebalsauja ir patenka i valdzia valinskai.
O pasakyk, kas iš kandidatų buvo geresnis už valinską? Ar buvo nors vienas tikrai vertas jo kedės??
Vienareikšmiškai - Valinskienė. :D
BOB - Bombs Over Bagdad!
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Jamaicaman »

I'm back.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Bongo plovimas ir kita higiena.
    Muscaria » » forume Legalus forumas
    173 Atsakymai
    96329 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas balandziodvidesimta
  • Puikūs vaistai nuo smegenų plovimo
    kurmis » » forume Legalus forumas
    6 Atsakymai
    3673 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas sandman