Nuotrauka Nuotrauka

Pokeris

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Pokeris

Standartinė putejas »

man įdomu ar kas žaidžia pokerį? gal žaidėt ar vis dar žaidžiant, o gal netgi tai jūsų pragyvenimo šaltinis? būtų įdomu pasidalint turima patirtimi ar triukais, patarimais. gal kas istorijų kokių turi smagių susijusių su pokeriu? ir aplamai - koks štai jūsų požiūris į visus tuos azartinius lošimus?
aš pvz kartais pažaidžiu facebook.com pasijungęs. galvoju, kad gal reiktų išbandyt ir rimčiau, su tikrais pinigais :|? tik kad bijau...kai darbo nėra tai baisu pradėt, nors pinigų poreikis suka galvą nežmoniškai $)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Pokeris

Standartinė naktibaldas »

As tai net durniaus lost nemoku, kam pasakau, kad nemoku isvis kortom- nieks kazkodel netiki :D
Pilypas is kanapiu
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė martynass »

Pokeri losiu ir juo domiuosi jau geri metai. Zaidziu tik is pinigu, nes kitaip net neidomu. Beje koki pokeri praktikuoji, holdem, omaha? Geriausias variantas online, tai www.pokerstars.com, nes net lt kalba yra, be to daug bonusu ir siaip skatinimo akciju. Isimintiniausia akimirka, be abejo, kai vienam turnyre 300$ paemiau 8)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Pokeris

Standartinė putejas »

jo jo as holdem zaidineju, sako populiariausias ane, va del saito irgi norejau klausti kuris patikimesnis bet jau ir pats pasakei:) o $300 tai normali suma, bet statymai turbut nebuna dideli - po 5/10 ane?
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė martynass »

Tai ten pasirinkimas labai didelis, pradedant nuo 0.25$/0.50$ ir baigiant 200$/400$. Bet as labiau turnyru megejas.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Pokeris

Standartinė putejas »

jau matau kai as pasiskolinu pinigu, nueinu, uzsiregistruoju ir pradedu losti...ir pist viska pralosiu ir tada sedziu didesniam minuse nei pries tai buvau :D juokas per asaras :.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė martynass »

O kaip tu galvoji normalus zaidejai is to isgyvena? Bet jei moki zaist, tai neprasilosi.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė jahmate »

Esu loses bet manes nekbina. Nekabina manes isvis jokie azartiniai losimai ar tai is pinugu ar tai ne. Manau kad visiskai neesu linkes i azartiniu zaidimu priklausomybe :)
I'm a junglistic man.
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė Arnas »

pokeris pac nuostabeuses pasauli zaidimas , esu pas tokiuus kantus 2 kart apsiruke losem is zaetonu seip bet koks kaifas , is pinigu tai pavojinga :!: benent turnyra pwz po 20, 50 visi asusimete , :} |.|)
Nesveikas brakonierius :D
aurimiz
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-09-27, 13:34
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė aurimiz »

Pokeris ziauriai geras dalykas, nera labai sunkus svarbu moket kortu kombinacijas ir moket blefuot :D facebooko zynga poker geras, kas nemokat galit pamegint, ziauriai faina
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė martynass »

Vakar kaip tik pirma karta gyvenime gavau royal flush. Manau tai kiekvieno zaidejo svajone. As savaja jau igyvendinau :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Pokeris

Standartinė putejas »

martynass rašė:Vakar kaip tik pirma karta gyvenime gavau royal flush. Manau tai kiekvieno zaidejo svajone. As savaja jau igyvendinau :)
jauciu statei viska ka turejai kai sita kombinacija surinkai $)
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė martynass »

putejas rašė:
martynass rašė:Vakar kaip tik pirma karta gyvenime gavau royal flush. Manau tai kiekvieno zaidejo svajone. As savaja jau igyvendinau :)
jauciu statei viska ka turejai kai sita kombinacija surinkai $)
Viskas labai idomiai buvo. Is pradziu gavau vynu 10 ir 8. Flopas iskrito vynu K,Q,3. Tada as pastaciau normalia suma, o kitas viska pastate. As islyginau ir ziuriu pas ji irgi flush, bet as jau iskart laimejau nes jis turejo vynu 5 ir 3. Tada iskrito vynu J,A. Beje net ne iskart supratau su kuo laimejau. Is pradziu pagalvojau, kad su ausktesniu flush, bet po to pazejau last hand, ziuriu royal straight flush. Beje, vakar vel teko ta malonuma patirti, tik si karta full tilte ir su vynu A,10. Galiu teigti, kad savaitgalis praejo normaliai, su dviem royal flushais :D :)
Paskutinį kartą redagavo martynass 2009-09-28, 19:03. Iš viso redaguota 1 kartą.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Pokeris

Standartinė putejas »

na as visa laika galvojau, kad royal flush buna tik nuo 10 iki A tos pacios reiksmes... nebesuprantu, tai kuo skiriasi straight nuo royal tuomet?
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė martynass »

putejas rašė:na as visa laika galvojau, kad royal flush buna tik nuo 10 iki A tos pacios reiksmes... nebesuprantu, tai kuo skiriasi straight nuo royal tuomet?
Matau nelabai supratai mane. Tu teisinigai viska pasakei: straight flush- vienos spalvos eile, o royal flush- spalvos eile su tuzu auksciausia korta. Nesvarbu, kad as gavau 10,8, bet kitos kortos buvo J,Q,K,A. Taigi su mano 10 susidare royal :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Pokeris

Standartinė putejas »

martynass rašė:
putejas rašė:na as visa laika galvojau, kad royal flush buna tik nuo 10 iki A tos pacios reiksmes... nebesuprantu, tai kuo skiriasi straight nuo royal tuomet?
Matau nelabai supratai mane. Tu teisinigai viska pasakei: straight flush- vienos spalvos eile, o royal flush- spalvos eile su tuzu auksciausia korta. Nesvarbu, kad as gavau 10,8, bet kitos kortos buvo J,Q,K,A. Taigi su mano 10 susidare royal :)
aj nu tada jo jo :D :D as matai J praleidau, man pasirode kad neparasei:DDD

papildymas: reiks man koki $20 depozita padaryt ir bandyt lost...
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė martynass »

Jei susigundysi, acc kurk arba full tilte arba poker stars. Geriausi kambariai, bei pirmo depozito bonusai dideli :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Pokeris

Standartinė putejas »

ka tik susikuriau akaunta poker stars ir depozitinau savo paskutinius 50 litu... skolose mirkstu tai iseities nebeturiu kitos. belieka tik melstis ten sedint prie stalo. daba tik tikiuosi, kad jie sekmingai gaus ta depozita ir galesiu pradet savo pokerio odiseja
Rpz
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-10-01, 00:31
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė Rpz »

Šaunus žaidimas,reik daug kantrybes ir susikaupimo. Tas zynga poker facebook'e man nepatinka,nebet turnyre,kur visi supranta ir nesisvaisto su bet kuo all inn'ais...Neimanoma paprastai zaist,kaip kas antra hand'a kasnors stumia all inn'a,nes niekuo nerizikuoja,pinigai netikri. Todėl aš už normalų žaidimą,t.y. iš pinigų.Nebūtinai didelem sumom,bet kad vyktų žaidimas su mastymu ir susikaupimu,o ne "šudo malimu" kaip kiekvienas lochas bando kazka parodyt nesuvokdamas zaidimo.
PopcornMaker
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2009-10-03, 16:19
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė PopcornMaker »

putejas rašė:ka tik susikuriau akaunta poker stars ir depozitinau savo paskutinius 50 litu... skolose mirkstu tai iseities nebeturiu kitos. belieka tik melstis ten sedint prie stalo. daba tik tikiuosi, kad jie sekmingai gaus ta depozita ir galesiu pradet savo pokerio odiseja
PokerStars nėra šiaip labai geras pasirinkimas :) Geriau Circlebet, nes ten minimalios sumos 0.02/0.04 , beje nepatariu dalyvaut turnyruose! Nes man taip buvo, laimėjau turnyrą free, gavau 17EU galvojau, kad aš maždaug čia poker dievas, bet tą pačią dieną viską prapisau ir xujnia dabar =]
Rašyti atsakymą