Nuotrauka Nuotrauka

Pokeris

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė Willdish »

martynass rašė:
Noplaya rašė:bwine ziuriu geri freerollai vyksta? Is kiek zmoniu čia turnyras?
bwin kiekviena diena 14:00 atsiranda freerollas, i kuri reikia speti prisireginti per 2-3min., nes ten tik 3000 vietu. Siame turnyre man siandien ir pasiseke :)
Tai kad galeciau dbr as cia sudalyvauti, man nereikia tureti nei kiek pinigu? Kas reikalynga uzsireginti ir banko kortele tureti jo? '|
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė martynass »

Willdish rašė:
martynass rašė:
Noplaya rašė:bwine ziuriu geri freerollai vyksta? Is kiek zmoniu čia turnyras?
bwin kiekviena diena 14:00 atsiranda freerollas, i kuri reikia speti prisireginti per 2-3min., nes ten tik 3000 vietu. Siame turnyre man siandien ir pasiseke :)
Tai kad galeciau dabar as čia sudalyvauti, man nereikia tureti nei kiek pinigu? Kas reikalynga uzsireginti ir banko kortele tureti jo? '|
Aha :)
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė Willdish »

Kiek laiko daug maz vyksta tas turnyras, ta prasme keik laiko reikia prasedeti, kol paaiskeja laimetojai? :]
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė martynass »

~4h, bet tikrai verta (aisku jei isvis kada nors sugebesi i top 3 isokt) pasedet tas kelias valandas, juolab kai zaidi tau patinkanti zaidima :)
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė Gintas »

sorry kad prikeliu sena tema, bet kiek cia perskaiciau, tai jus hebryte neisizeiskit bet tik is tokiu kaip jus rimtesni losejai ir gyvena. Gal vienas kgbkid ir netoli pliuso, bet visi kiti - arba nuosirdziai ismokstat zaist arba pamirskit sita reikala savo paciu labui.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Pokeris

Standartinė putejas »

Turiu pasigirti, jog ką tik ir aš pagaliau surinkau royal flush'ą :}
[ nuotrauka ]
ego
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2006-07-10, 10:56
Reputacija: 7

Re: Pokeris

Standartinė ego »

Gintas rašė:sorry kad prikeliu sena tema, bet kiek čia perskaiciau, tai jus hebryte neisizeiskit bet tik is tokiu kaip jus rimtesni losejai ir gyvena. Gal vienas kgbkid ir netoli pliuso, bet visi kiti - arba nuosirdziai ismokstat zaist arba pamirskit sita reikala savo paciu labui.
5 metai pokeris yra mano darbas, tai galiu patvirtint, kad norint pliusuot pokerįje reikia rimtai kibt į mokslus ir gerą teorinę medžiagą pačioje pradžioje gauti.

Visi kiti paprasti lošėjai eina tiesiog į minusą.
Glifas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2011-01-20, 16:55
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė Glifas »

ego rašė:
Gintas rašė:sorry kad prikeliu sena tema, bet kiek čia perskaiciau, tai jus hebryte neisizeiskit bet tik is tokiu kaip jus rimtesni losejai ir gyvena. Gal vienas kgbkid ir netoli pliuso, bet visi kiti - arba nuosirdziai ismokstat zaist arba pamirskit sita reikala savo paciu labui.
5 metai pokeris yra mano darbas, tai galiu patvirtint, kad norint pliusuot pokerįje reikia rimtai kibt į mokslus ir gerą teorinę medžiagą pačioje pradžioje gauti.

Visi kiti paprasti lošėjai eina tiesiog į minusą.
Taip teorines zinios yra labai svarbios :) Naujokam kurie susidomejo pokeriu ir nori tapti laiminciais zaidejais siulau uzsukt i 2+2 pokerio foruma ir iskalt viska kas ten parasyta :) (i google iveskit 2+2poker ir ismes jum linka) Taip pat yra daug knygu kurios pagelbes jum pvz Doyle Brunson knyga Super system

Beje ego kokiuose limituose zaidi ? Ir koks nikas ?
:x: Draugauju su kanape jau 3 metus :x:
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė martynass »

Nardymas po pokerio forumus- tai tuscias laiko svaistymas. Na, gal ne visai, bet dauguma postu, sudaranciu siuos forumus tai naujoku vapaliones ir pan. O va kas del knygu, tai pilnai su tavim sutinku, youtube taip pat neblogai (jei esi ne naujokas), nes tik stebint gali perprast ir suprast, kokia taktika naudojasi, zaisdamos pokerio zvaigzdes.
Tovus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2011-02-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė Tovus »

Noriu paklaust vieno dalyko: ar tiesa, kad i pokerstars saskaita galima pinigus persivest sms zinute? Jei tiesa, tai kaip?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Pokeris

Standartinė putejas »

Pirmą kartą girdžiu tokį dalyką su sms pokerstarsuose
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė martynass »

http://img694.imageshack.us/i/mybiggestwin.jpg/ ~2h darbas, visai neblogai sakyciau :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Pokeris

Standartinė putejas »

Cha, antra vieta, šaunu :) Man jau pasiekimas buvo legendinis, kuomet iš maždaug 40k žaidėjų iškritau maždaug 60-imt kelintas. Kas iš to, vistiek nieka nelaimėjau. Pirmą kartą pokerstarsuose įsegiau 15 dolerių ir savaime suprantama juos praradau. Sakiau gyvenime juos būtinai reiks atsiimti;)
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė martynass »

pūtėjas rašė:Cha, antra vieta, šaunu :) Man jau pasiekimas buvo legendinis, kuomet iš maždaug 40k žaidėjų iškritau maždaug 60-imt kelintas. Kas iš to, vistiek nieka nelaimėjau. Pirmą kartą pokerstarsuose įsegiau 15 dolerių ir savaime suprantama juos praradau. Sakiau gyvenime juos būtinai reiks atsiimti;)
Tai cia jau speju nervus "drozei" and daily 90k freeroll :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Pokeris

Standartinė putejas »

jo jo ten pats geriausias turnyras tokiam kaip man ale žaidėjui:D
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė martynass »

As kaip siek tiek praktikos turintis tuose freerolluose tau patarciau laime megint full tilto kamabri, o ne pokerstars. Ta bilieta paimt praktiskai nera sansu, o ir paemus gauni bilieta i gera turnyra kur taip pat labai didele tikimybe, kad busi ismestas gana greitai. Tuo tarpu full tilte daug turnyru, kur tarkim prizinis fondas 100$ ar 200$, bet dalyvauja mazai zmoniu, todel atsiranda neblogi sansai uzgriebt tuos kelis baksus.:)
pasakorius
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2011-12-07, 13:21
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė pasakorius »

Vakarais kada nebuna ka veikti pokerstars zaidziu :)
_______Plonyte raudona linija_______
Kempiniukas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2012-07-30, 12:51
Reputacija: 0

Re: Pokeris

Standartinė Kempiniukas »

Zynga pokeris geriausias :D
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Pokeris

Standartinė vartotikas »

Zaidziu Pokeri mail.ru puslapyje , visiskai nemokamas ir graziai viskas padaryta.
buvau sumetes Pokerstarse. pasipildziau 25 dolerius ,pakilau iki 90 doleriu zaisdamas 1x1 arba turnyrus is 4 zmoniu . bet pralaimejau viska ir gaila pinigu pirkti zetonus , geriau nusipirksiu seklas ;)
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Pokeris

Standartinė G. »

As tai Betfair'e karts nuo karto pakortuoju freeroll'u :) Patinka man ten tuom ,kad nėra perkimštas ir nemažai "silpnų" žaidėjų, kurie lengvai pralaimi :D Dar man Betfair'as tuom patinka, kad pokerio sąskaita yra sujungta su šiaip betinimo, tai ir už sportą galima tų pačių pinigėlių padėti :) Bet paskutiniuoju metu labiau orientuotas esu į, sakykim, "tikrą" darbą, kai ryte reikia atsikelti, kažkur išeiti, pasėdėti ofise prie kompo, su kažkuom susitikti ir vakare grįžti namo, pailsėti :)

Tiesa, fulltilt'eriai, kaip ten reikalai sukasi pas jum, jeigu kas santaupų turėjot? :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą