Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
dr.dre
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2013-07-06, 13:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dr.dre »

Taip man susiklostė, kad dingo barygos, nepažįstu nei vieno growerio, taigi negaliu papalint. Radau vienoj vietoj mieste augant cannabį. Aisku, suprantu, kad ten thc iki 0.2 % arba išvis gali ir nebūt, bet aš galvoju, gal reikėtų prisiskinti ( lapai turbūt netiks, reiks žiedų?) ir pabandyti sukoncentruoti kaitinant su spiritu ( tikslų receptą turiu). Kaip manot? Suprantu kad klausimas toks biski stupid, bet taip norisi pūst....
vardas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2013-06-04, 20:02
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vardas »

tai jau geriau to spirito ipisk.
dr.dre
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2013-07-06, 13:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dr.dre »

tai kad padėjau aš ant to alkoholio
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

kulturingas rašė:O del realumo, as manau kad netgi labai realu ir gana artimu metu. Urugvajus rugsejo menesi darys pranesima Jungtinems Tautoms. Salyginai salia musu esancios Norvegija ir Airija diskutuoja apie legalizavima. As manau kad realu jog kokiu 5 metu begyje Jungtinese Tautose atsiras daugiau valstybiu kalbanciu apie tai, ir bus pakeistos konvencijos atskiriant marihuana nuo opijatu. O kai Jungtines Tautos jau tai padarys, tuomet net extremalus konservatoriai manau sutiks kad bent i kalejima vartotoju sodinti nebereikia.
Va čia yra labai stipru, nes šiaip niekas nedraudžia siūlyt pataisų 61 ir 71 metų narkotikų konvencijom, bet kolkas kiek aš žinau, tai prieš JT dar niekas nebuvo stojęs dėl kanapių, tai čia bus pirmas rimtas kartas per visus tiek metų. Labai įdomu kaip Mujicai ten seksis.. tikiuosi geriausio :angel:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kulturingas »

2012 metu pabaigoje rasoma:

What to expect from the 2016 special UN session on global drug policy?
On November 27, the UN General Assembly adopted a Mexican proposal to hold an emergency drug policy summit, scheduled for early 2016...
Paskutinis toks susirinkimas buvo tik 1998 metais! Tai manau po tiek laiko jeigu vel rengiamas, matyt yra suprantama kad laikas kazka keisti. O i kuria puse keisti, tai nelabai daug pasirinkimo ir yra :)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Janika »

Man taip atrodo, kad Lt :x: bus legalizuota tik tada, jeigu ir kitos šalys pasistūmės ta linkme. Aišku, viską parodys laikas. Tačiau daugelis visuomenės ir šiaip žmonės yra nusistatę prieš kanapę, na, bent aš taip pastebiu. Ir pvz važiuojant į Ginkūnus ir kitur matau tuos reklaminius stendus ant kurių yra pavaizduotas kanapės lapas, ten kažkox kryžius ir parašyta: NEVARTOK. Na, suprast tai reikėtų turbūt kaip mirtina ar nuodinga. Taigi, taip visuomenė yra nuteikiama PRIEŠ. Iš šiaip daugelis žmonių su kuriais bendrauju ir jei netyčia užmetam bazarą ta tema tai visi praktiškai yra kategoriškai nusistatę prieš. Išgirdus žodį "kanapė" daug kam iš mano draugų ar draugių rato tai asocijuojasi su žodžiais: "smerktina", "mirtina", "narkomanas", "blogis". Manau, kad taip yra išauklėtas standartinis pilietis (juk ir mokykloje ir šiaip daugelis tėvų ir t.t. aiškina, jog tai yra "baisus blogis" ar pan). Na, nežinau aš taipogi taip buvau auklėta PRIEŠ kanapę ir buvo man nuo mažumės aiškinta (tiek tėvų, tiek mokykloj, tiek šiaip), kad žmogus yra narkomanas, kad kanapės reik bijot vos ne kaip velnias kryžiaus ir t.t.ir pan. Bet nė velnio aš nežinau, kodėl pvz nesu taip šaltakraujiškai nusistačius prieš :x: kaip daugelis kitų, nors irgi buvau taip auklėta? :|? . Gal todėl, kad bandau pati ieškot tiesos? Mhm. Na, aš nieko nesakau viskas turi savų pliusų, minusų, priklauso nuo pačio žmogaus kaip jis vartoja ir ką galvoja... Tačiau abejoju ar (čia šiaip pafantazavimui) jeigi ji, kanapė, bac būtų legalizuota kažin ar čia visi kaip pametę galvas lėktų rūkyt. Juk, daug kas ir galvoja, antra vertus daug kas jos prisibijo, bijo ar šiaip bla bla bla... Kas per daug tas nesveika, tačiau yra tokių kurie tos nuvalkiotos patarlės ir neįsikala. Todėl visada bus ir alkoholikų ir turinčių priklausomybę nuo to ano ar dar kažko. Visokių žmonių yra viskokių reikia. Nu, nežinau, (čia gal į temą, o gal ir nusišneku, kažkaip mintys sukas galvoj, gal reik išsakyt :D ), vat skaičiau gi tą knygą Nick Brownlee Kanapė ir buvo rašoma kaip Amsterdame jos legaliai buvo galima nusipirkt ir daug kas pasmerkė tą spendimą ir sakė, jog ši šalis bus apkvaitusi ir paskendusi dūmuose. Bet štai pagal statistiką tik 3 proc. olandų rūko dažnai. Ir tai nemažas smūgis tiems pranašautojams kurie manė, jog šalis nesusitvarkys. Rašoma, kad valstybei, pavyko padaryti kanapę nuobodžią. Nežinau, bet man taip šviečias, kad jei ir būtų legalizuota kažkur vis tiek nemanau, kad visi ten imtų nesveikai vartot ar pan. Juk daug kas mąsto ir dar didžiuma bijo ar yra kategoriškai nusistatę - "tai blogis". Nu, nežinau , mano nuomonė. Pamenu tox psichologas buvo pasakęs, kad ne alkoholis sukelia girtumą ir alkoholizmą, bet neprotingas jo vartojimo būdas. Tai, turbūt, galioja ne tik alkoholiui, bet ir viskam. Svarbu nepamest galvos :D Nors aišku, kaip sako nepabandęs - nežinosi. Kartą nudegus antrą kart gal ir nebebandysi būt be galvos :D Dabar turim viskokius stendus prieš kanapę, įvairius požiūrius, skatinimą nerūkyt ir visokį ten dievobaimingumą, skirtingas opozicijas ar pozicijas ir t.t. ir pan. Man tai kažkaip primena kažkokią amžiną mišrainę. :D Arba aš ne pro tuos akinius žiūriu.. :|?
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė manjakas »

Na visa posta perskaicius pasidare keista del tavo rato zmoniu su kuriais bendrauji, atrodo lyg jie visi butu baige katalikiska mokykla ir dabar savanoriautu baznycioje ( neisizeisk :) ) As tuo tarpu pasidziaugsiu del savo rato, net mokykloje turejau tokia biologijos mokytoja (dabar jei gal 45-47m) kuri sakydavo kad geriau jus rukykit kanape nei meslina tabaka kuri pardavineja. Dabar kas seimoj ( pats saves rukanciu pavadint negaliu nes mano parukimai taip grubiai imant gaunasi 2 men - vienas kasekelis), kazkaip uzivedus temai ( per velykas lygtais ) visi buvo uz zole (net paciam sokas buvo isgirst :) ) senelis net pajuokaudamas pasake, kad kol nebuvo tokiu nesamoniu tai ir veziu nieks nesirgo. Reiskias net ir 80-meciai senoliai zino apie nauda. Poto draugu ratas, neturiu tokiu kurie butu visiskai pries , turiu daug tokiu kuriems netrugdo gyvent ir jei reiktu sutiktu, turiu tokiu kurie yra uz.


Vien mano pastebejimai del daznejanciu zaliu kvapu vakarais mano miestuke , del straipsniu susijusiu su tuo, del pasaulio judesiu. Galiu pasakyti kad lietuva juda link to, nors letai bet juda. Ir kuo toliau tuo zingsniai bus didesni, kojos ilgesnes, tvoros mazesnes. :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Aha, pas mane irgi vidurinėj buvo vieną kartą istorijos mokytojas dingo ir atėjo ponia pavaduot tai pasakojo apie kanapes, kad anksčiau lietuviai pluoštui, maistui augino, kad eksportavo, kad baltijos jūroj daugybė laivų buvo su lietuviškom kanapių burėm, dar ir apie parūkymą buvo nuotaikingai papasakojusi. Dar atsimenu ir matematikos mokytoja per pamoką pasakojo kaip su savo auklėtiniais "taikos pypkę" rūkė. Mano paties auklėtoja tokia irgi paplaukusi, gerulė buvo, bet tai va iš visos mokyklos tik trys tokie mokytojautojai buvo. Ir poparaliais, nufotkinkit man kas nors gražiai, kad visas aiškiai matytusi ir dar gražiu, menišku kampu tą prakeiktą kanapės lapą su kryžium ir užrašu nevartok :D aš jo gal jau pusmetį ieškau. Iš pasakojimų kaip jis atrodo, tai įsivaizduoju, kad turiu labai svarbių dalykų apie tuos plakatus pasakyti :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kulturingas »

O pas mane situacija del aplinkiniu tai turbut panasi kaip pas Janika. Zmona tik supranta, nes na tiesiog protinga - uztenka pateikti link'a i wikipedia'jos straipsni kad perskaitytu ir skirtu dar pusvalandi mini research'ui. Brolis taip gal pusiau... Esam su juo ir suruke kasiaka (viena karta gyvenime!), galbut neatsisakytu ir dar kada parukyti, bet jis vistiek isitikines kad cia daugmaz taip kaip ir pasakojama yra narkotikas.

Tevams (savo, ar zmonos) uzsiminciau (nesakydamas kad rukau, tiesiog zodi kanapes istarciau) tai turbut ta pacia minute policija iskviestu, profilaktiskai patikrinti, ar nevartoju, nes pasirodytu itartina.

O siaip as pastebejau kad labai priklauso nuo zmogaus intelekto. Protingi zmones, kurie bent rankose yra laike kokia nors enciklopedija, dazniausiai nepriestarauja kanapei, nes buna kur nors jau skaite ir susipazine su realiais faktais. Tai bent jau neutralu poziuri parodo, nebuna aklai pries. Tuo tarpu pilieciai dienas praleidziantys prie TV serialu, atvirksciai - prisiklauso pop mitu, anekdotu "paruke narkomanas...", ir t.t. ir jokiu gyvu jiems neirodysi kaip yra is tikro, "juk per TV nemeluotu!".
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Janika »

manjakas rašė:Na visa posta perskaicius pasidare keista del tavo rato zmoniu su kuriais bendrauji, atrodo lyg jie visi butu baige katalikiska mokykla ir dabar savanoriautu baznycioje ( neisizeisk :)
Ne, neįsižeidžiau. :D Žmonės, su kuriais aš bendrauju nėra baigę katalikišką mokyklą, jie baigė tokią pat kaip ir aš (o ji jokiu būdu ne katalikiška :D ,) tiesiog nusistatę prieš :x: ir tiek (daugelis mano draugių geriau geria alko ar rūko tabaką).
O dėl mokytojų tai prisimenu buvo tokia biologijos mokytoja 11 kl kai mokinaus, tai sakė, jog turėčiau jums aiškint, kad tabakas labai kenkia sveikatai, bet grynas, tikras tabakas (kur būna firminėse pard. ir kaina skani) yra sveika. (Nu, jin taip sakė). Tačiau vis tiek liepė padaryt plakatą prieš rūkymą :D , o aš durna padariau plakatą už marihuanos rūkymą :D nu tai paskui turėjau aš ten aiškintis ir dėrėtis dėl pažymio :D O kita biologijos mokytoja šiais metais 12 kl buvo liepus padaryt porą skaidrių norima tema tai aš ant bajerio padariau skaidres apie kanapę (kažkur 120 skaidrių buvo :D ). Tai nieko jin man 10 išvedė tik kai jau buvo laisvas lankomumas ir mane mokykloj pamatydavo tai kažkaip keistai jin ten šyptelėdavo mane pamačius :D Ai, paskui dar vieną istorijos mokytoją pamenu, tai jin užsivesdavo per pamoką šnekėt visokius vėjus (nesvarbu, kad A lygis buvo) ir klausdavo šimtus kartų kodėl pavyzdžiui tos arabės tą veidą šalikais užsidangsto. Tai jin sakydavo, kad todėl, jog tose musulmoniškose šalyse žmonės rūko hašišą ir rūkančios moterys dėl to greit sensta ir dėlt to tą veidą dangsto. Nežinau, gal ir yra tiesos? :|?

O štai dėl žmonių intelekto tai kaip čia pasakyt. Mano gera draugė su kuria kartu baigėm šūlę gerai mokės, žodžiu. kur apsišvietus, baigė su pagyrimu, ir t.t. bet apie kanapę ji yra nusistačius prieš. Ji motyvuoja daugiausia tuo, kad ji nelegali, o jei nelegali tai vadinas negera. Nu kažkas panašaus. O štai vieną tokią pažįstu iš muzikos mok laikų tai jin tokia kažkokia padėjus ant visko buvo ir pasisakė už bet ką. :D (Pakui dar mane ten vos į visokias nasąmones neįvėlė 8E ) Nu, žodžiu, aš nepasakyčiau, kad ta intelektualų šviesuomenė visi alei vieno būtų už. Ką aš žinau, čia daug kas priklauso nuo žmogaus požiūrio. Pamenu, šulėj mano anglų pogrupy, tai vieni čiūvai sedėjo ir nihuja jie ten jokios enciklopedijos neskaitę, o visi pasisakę už :x: , už koksą, už herą ir šiaip ten chebrai viskas px. Nu, nežinau, ne visi apsišvietę pasakytų už. I r turbūt nebūtinai telikas turi reikšmės. Daug ką atbaido įstatymai. Jei draudžiama vadinas nevartok. O jei negalima vartot, vadinas blogai...
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kulturingas »

Janika rašė:buvo tokia biologijos mokytoja 11 kl kai mokinaus, tai sakė, jog turėčiau jums aiškint, kad tabakas labai kenkia sveikatai, bet grynas, tikras tabakas (kur būna firminėse pard. ir kaina skani) yra sveika. (Nu, jin taip sakė).
Dar didesnes nesamones negirdejau :) Aisku kad cigaretese yra papildomos kenksmingos chemijos, bet net ir ekologiskai uzaugintas tabakas butu kenksmingas rukyti.
Janika rašė:Tai jin sakydavo, kad todėl, jog tose musulmoniškose šalyse žmonės rūko hašišą ir rūkančios moterys dėl to greit sensta ir dėlt to tą veidą dangsto. Nežinau, gal ir yra tiesos? :|?
Ne, nera tiesos. Veidus dangsto, nes pagal ju tikejima savo grozi gali rodyti tik savo vyrui, ar kazkas tokio panasaus.
Janika rašė:vieni čiūvai sedėjo ir nihuja jie ten jokios enciklopedijos neskaitę, o visi pasisakę už :x: , už koksą, už herą ir šiaip ten chebrai viskas px. Nu, nežinau, ne visi apsišvietę pasakytų už. I r turbūt nebūtinai telikas turi reikšmės. Daug ką atbaido įstatymai. Jei draudžiama vadinas nevartok. O jei negalima vartot, vadinas blogai...
Tai pagal tuos zmones, taip gaunasi, kad argumentas pries kanapes legalizavima yra tai, jog istatymai kanapes draudzia? Genialu :) Gerai kad nerukes perskaiciau, nes butu turbut smegenys sprogusios :D

Amfa ar hera vartojantys tai isvis atskira kalba. Ar jie uz kanapes, ar pries, manau nedaug kam idomu. As turejau omeny maziau issilavinusius zmones, tai tokius kaip pvz maximos kasininkes, ir panasiai.. Is narkomanu puses tik tiek, kad absoliuti visko legalizacija tiesiog butu naudinga visiems, nes leistu efektyviau padeti zmonems su priklausomybe.

Na ir tai kad keli protingi zmones yra pries kanape, dar irgi nieko nepasako. Maciau ir protingu zmoniu kurie tapo vegetarais, taciau savo vaikus augindami juos maitino kokybiska mesa, nes puikiai suprato kad gyvulines kilmes maisto medziagos yra butinos organizmui. Taip kad jeigu jie pries kanapes/alkoholio ir t.t. vartojima, dar nereiskia kad nesutiktu jog reikia legalizuoti del kitu priezasciu.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Janika »

Dar didesnes nesamones negirdejau Aisku kad cigaretese yra papildomos kenksmingos chemijos, bet net ir ekologiskai uzaugintas tabakas butu kenksmingas rukyti.
Žinau, čia ne aš tą nesąmonę sugalvojau :D o mano mokytoja taip sakė, taigi nepulk ant manęs aš tik PERSAKIAU. dūmai kenkia plaučiam.

O dėl tų veidų dangstymų tai suprantu, kad dėl tikėjimo jos tuos čadrus nešioja, bet gal kažkiek vis tiek kenkia? (čia šiaip susimąsčiau).

O šiaip aišku, nieko nesakau yra juk ir apsišvietusių žmonių ir pasisakančių už legalizavimą. Tik galbūt daug kas tyngi žiūrėt ir nagrinėt ir patys ieškot tiesos, nes patogiausia juk kai padeda viską ant lekštutės ir belieka sukramtyt. Aišku, geriausia yra susidaryt savo nuomonę, o ne kažkokią kitų įperšama.
Aš nevertinu žmonių pagal tai kokį jie darbą dirba. Tebūnie tai kasininkas, direktorius ar šiaip koks indų plovėjas, man visų žmonių pasisakymai lygūs, priklausomai nuo to kaip jie argumentuoja ir nesprendžiu aš apie juos pagal turimą darbą ar profesiją. (čia šiaip)
Man atrodo, kad nesąžininga uždrausti žmogui to ar ano. Aišku kiekvieno laisvė pasibaigia su kito laisve, bet jeigu tai nekenkia kitiems, tai... O šiaip yra visokių profesijų atsovų, kurie pasisako už arba pasisako prieš. Man tai neturi reikšmės kas pasisakys už ar dažytojas ar direktorius. Svarbu kaip argumentuoja ir ką galvoja. :)
Tai pagal tuos zmones, taip gaunasi, kad argumentas pries kanapes legalizavima yra tai, jog istatymai kanapes draudzia? Genialu Gerai kad nerukes perskaiciau, nes butu turbut smegenys sprogusios
Ką aš žinau kas čia pagal ką gaunas... 8/ Jau sispainiojau. Man atrodo, tuoj man smegenys sprogs :D Aš nediskutavau su savo klasiokė dėl legalizavimo, tiesiog kažkokį prikolą su kanape pamatėm ir tiek, paskui užsivedė buzaras aš pasakiau, kad esu už žolę, ji pasakė, kad nelegalu ir prieš ir viskas. Tiesiog gerbiam viena kitos nuomonę. O apie argumentus prieš ar už kanapės legalizavimą NEŠNEKĖJOM, nes tai būt buvęs total košmar. :D Tai panašiai kaip būdavo ir per fortepijono pamokas kai noriu su mokytoja padiskutuot (mes gerai sutariam) ir aš užvedu kalbą apie kanapės naudą (šiaip) ir mes pradedam diskutuot iki vakaro.. :D Nu nežinau, nuo tokių diskusijų man nervai išsiderina. :D O kas čia pagal ką gaunas aš nežinau. 8/
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kulturingas »

Janika rašė:O dėl tų veidų dangstymų tai suprantu, kad dėl tikėjimo jos tuos čadrus nešioja, bet gal kažkiek vis tiek kenkia? (čia šiaip susimąsčiau).
http://maryjanesmedicinals.com/news/10/
Raso jog THC kaip tik atjaunina oda. Bet asmeniskai tuo nesidomejau ir nezinau ar buvo daugiau panasiu tyrimu, ir jei buvo, tai kokios ju isvados.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
mąstytojas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2013-07-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė mąstytojas »

Čia, šiaip, įdomu ką jūs žmonės veikiat, kai pripūtę grįžtat namo?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Pavalgom ir toliau pučiam :]
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
dr.dre
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2013-07-06, 13:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dr.dre »

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Bananadine

verta pabandyt? kaip manot, ar tiesa?
dzenkutcu
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013-05-22, 08:28
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dzenkutcu »

dr.dre rašė:http://en.m.wikipedia.org/wiki/Bananadine

verta pabandyt? kaip manot, ar tiesa?
Dabar savo paskaityk savo nuorooje pirmaji sakini,kuriame parasyta kas tas Bananadinas yra . Cituoju:
"Bananadine is a fictional psychoactive substance which is supposedly extracted from banana peels."
FICTIONAL
FICTIONAL
FICTIONAL
Seni,ar zinai ka tai reiskia?
Bananadinas yra pasaka :) su zievem nebent kalnalapems humusa daryti :D
dr.dre
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2013-07-06, 13:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dr.dre »

dzenkutcu rašė:
dr.dre rašė:http://en.m.wikipedia.org/wiki/Bananadine

verta pabandyt? kaip manot, ar tiesa?
Dabar savo paskaityk savo nuorooje pirmaji sakini,kuriame parasyta kas tas Bananadinas yra . Cituoju:
"Bananadine is a fictional psychoactive substance which is supposedly extracted from banana peels."
FICTIONAL
FICTIONAL
FICTIONAL
Seni,ar zinai ka tai reiskia?
Bananadinas yra pasaka :) su zievem nebent kalnalapems humusa daryti :D
http://www.shroomery.org/forums/showfla ... er/8208291

gerai, bet cia dar yra idomios informacijos
dzenkutcu
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013-05-22, 08:28
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dzenkutcu »

dr.dre rašė:
dzenkutcu rašė:
dr.dre rašė:http://en.m.wikipedia.org/wiki/Bananadine

verta pabandyt? kaip manot, ar tiesa?
Dabar savo paskaityk savo nuorooje pirmaji sakini,kuriame parasyta kas tas Bananadinas yra . Cituoju:
"Bananadine is a fictional psychoactive substance which is supposedly extracted from banana peels."
FICTIONAL
FICTIONAL
FICTIONAL
Seni,ar zinai ka tai reiskia?
Bananadinas yra pasaka :) su zievem nebent kalnalapems humusa daryti :D
http://www.shroomery.org/forums/showfla ... er/8208291

gerai, bet cia dar yra idomios informacijos
cia yra ne idomios informacijos, o vaikam apipisinet skirtos informacijos. nebuk naivus.
kazkur pribaige mane sakinys: "bananadinas savo molekuline struktura yra labai panasus dmt- jis turi tuos pacius C (anglies) jonus ir kitka." -kiekvienas kas baige 11 kl is chemijos ( organines chemijos kursa) turetu suprast kas cia per sudu jura.
dyar
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2012-05-15, 18:48
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dyar »

blemba, šaika, atrodo ieškote ieškot kitų būdų apsisvaigint... čia juk kanapių mylėtojų klubas, o ne kažkokių bananų žievių, gal jau pabaigiam šią temą ir pradedam kažką naujo?hmmm :V: 8)
peace, ganja brothers.
Rašyti atsakymą