Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
plienas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2012-11-13, 19:52
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė plienas »

gerai, dėde :/
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Buraka »

Kaip jum pypkes dumas? As patraukiu, ir iskarto gerkle uzkerta.. koseju belenkaip..
Jus priprate ar kaip?
oro taisytojas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2013-07-03, 02:11
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė oro taisytojas »

Buraka rašė:Kaip jum pypkes dumas? As patraukiu, ir iskarto gerkle uzkerta.. koseju belenkaip..
Jus priprate ar kaip?

Tai gal labai trumpa pypke?
Pasyvumas irgi aktyvus
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Buraka »

Joo. Deja tik 8cm. Kaip del spoon
pypkes? Dumas skanus? Beja kur ja rasti pirkti?( lietuvoje)
dyar
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2012-05-15, 18:48
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dyar »

pypkės man irgi baisiausiai degina gomurį. jaučiu pats neskaniausias būdas rūkyt... minibongas, ir tas jau neskaniai rūkosi. de best yra Džonatanas - mūsų draugas, arba +/-50cm bongas :)) mmm. nu man asmeniškai ir gravity bongas yra vienas malonesnių rūkymo būdų:D nežinau, čia kiekvienam asmeniškai:)
peace, ganja brothers.
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Rankdarbis »

Kaip yra su 1g ar kasnors bededa rimta ciela ar cia tik mane apipisineja su tais 0.8 sakydami , kad niekur nebededa pilno? Ar nuo miesto priklauso?
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Buraka »

Repo dainoje lietuviskoje girdejau " Ir broliam ir sesem .8 dedu"
Vat cia jau susipazink su baryga ir gausi savo ciela..
As irgi per draugus .7 gaudavau :((
estray
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2011-05-17, 15:42
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė estray »

kas dien bet 3 gramu uztenku. praktiskai istirpstu placiame pasaulija... apie bizni ,tik konkreciai ir su savo politika,paremta tikrais faktais ir isvadom,kas nori reklamos tas tegul bendrauja su Nirvana .......
dyar
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2012-05-15, 18:48
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dyar »

nesvarbu ar tu sesė ar brolis, vistiek visi deda po nol aštuonis. http://www.youtube.com/watch?v=G1pQ55iJ8HA va tas gabaliukas :)
o dėl nol aštuonis, tai visur taip realiai :D kartais atsiranda 'draugelis' kuris ideda normaliai, bet pagrinde tai tas pats.. užp**a, bet čia Lietuva. valdžia kuria tokią visuomenę:)
peace, ganja brothers.
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Janika »

Nu čia ne į temą, bet px. Biški išplaukus jaučiuos tai vis tiek paklausiu: Gal kas žino ar bėra rikoje sirupų nuo kosulio kuriame būtų dekstrometorfanas (sutrumpintai DM arba DXM). Ieškojau buvau radus ACTIFED DM , bet pasirodo jų jau metus nebegamina. Mhm.. daugiau nieko su tuo DM nerandu... Ar įmanoma kad išvis sirupu su tuo DM nebegamintų? 8???
P.S. Dar vienas klausimas gal yra stiprių migdomųjų nereceptinių? Pvz tokių kaip hypnogen? Nu gal ir ne tokių stiprių .. Tiktų ir stipresni raminamieji, bet turbūt, kad per daug gerai noriu... :|?
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė SnowStorm »

Pasiemi geros indikos, prirukai kaip smotas, ir eini gult. Nereikes svaigt apie kaskokius stiprius migdomuosius ir pan. :E
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Janika »

Tai kad nenoriu prisipust kaip smotas ir eit gult.. Aš noriu palūžinėt :] šiek tiek perdozuoji stiprių migdomųjų pvz hypnogen (kursioke buvo davus, nes skundžiaus, kad nemiga kankina, bet jie receptiniai) ir pradedi lūžinėt, žiauriai geras jausmas, paskui užeina haliucionacijos... Turiu veliau apie ką rašyt.. Nu nežinau, pastaruoju metu išvis pradėjau pūši gaudyt kažkaip degraduoju... :/ Nežinau gerai tai ar blogai, bet kuo tragiškesnė kaukė, tuo didesnis juokdarys po ja slepiasi.. Tai jau aš kaip tragi komedija. Net nežinau. Nu nea, vis tik reikia man kažko nuraunančio. Neturiu aš tos indikos ir nežinau į ką kreiptis tuo klausimu... Taigi, sakau pakaks man kokių raminamų, bet stipresniem reik tų prakeiktų receptų.. Nu nežinau ką daryt.. Kažkaip aš pasimetus šiam pasauly, bet gal atrasiu tiesios kelią.. Sako, per klyskelius ir randama.. Bliamba kažkokios filosofinės mintys užėjo... taip noris išsikalbėt :D
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lar »

Janika rašė:Tai kad nenoriu prisipust kaip smotas ir eit gult.. Aš noriu palūžinėt :] šiek tiek perdozuoji stiprių migdomųjų pvz hypnogen (kursioke buvo davus, nes skundžiaus, kad nemiga kankina, bet jie receptiniai) ir pradedi lūžinėt, žiauriai geras jausmas, paskui užeina haliucionacijos... Turiu veliau apie ką rašyt.. Nu nežinau, pastaruoju metu išvis pradėjau pūši gaudyt kažkaip degraduoju... :/ Nežinau gerai tai ar blogai, bet kuo tragiškesnė kaukė, tuo didesnis juokdarys po ja slepiasi.. Tai jau aš kaip tragi komedija. Net nežinau. Nu nea, vis tik reikia man kažko nuraunančio. Neturiu aš tos indikos ir nežinau į ką kreiptis tuo klausimu... Taigi, sakau pakaks man kokių raminamų, bet stipresniem reik tų prakeiktų receptų.. Nu nežinau ką daryt.. Kažkaip aš pasimetus šiam pasauly, bet gal atrasiu tiesios kelią.. Sako, per klyskelius ir randama.. Bliamba kažkokios filosofinės mintys užėjo... taip noris išsikalbėt :D
Janika nebrisk i šuda. Nevrtok jokiu migdomu neieškok kažko stipresnio. Turi sunkumu neskandink ju narkotike,kaifo busena neišspres priblemu, o tik dar daugiau iklimsi. Patikek gyvenimas yra grazus ir spalvotas ir be kaifo kuri suteikia narkotikai ir nesvarbu kokie, ar tai bus tavo minimi haliuciogenai ar ta pati žole. Kartais galima bet reik atskyrt ribas. Per klyskelius gyvenimo gražiosios puses nepažinsi. Su laiku pradesi tik savim nepasitiketi daryti neabgalvotus sprendimus, vaikystes draugai atgreš nugara, nenores bendrauti su tuo žmogum kuris pasikeite. Mesk draugus kurie provokuoja. Pagyvenk be viso š bent menesi, ir pamatysi kaip pakils nuotaika ir viskas bus smagu
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Janika »

Ačiū už patarimą :) suprantu, kad nuoširdžiai sakai, bet kažkaip per tas 3 ar 4-ias savaites taip kažkas užplauke, kad rodos negaliu sustot... Atrodo, kad kaip tik jei nieko nevartoju (nu kad ir šiaip ko nors labai nekalto ir nestipraus) jaučiuos ne itin gerai, todėl ir pradedu. Suprantama, turiu susiimt, nes kitaip iš univiero išmes. Nu, nežinau kas man užplaukė. Kažkoks nesveikas noras save naikint. '| Buvau išėjus apie 21val vakaro viena į parką ir nusigėriau (nu nevisiškai tik apsvaigau kiek, minimaliai). (Gerai, kad lijo nelabai buvo žmonių, paskui kažkoks šmikis atsirado bandė kabinėtis bet atsifutbolinau) :| Na, taip, reikia bent retkarčiais galvot ką darau ir sakau. Buvau pas psichiatrę išrašė kažkokių vaistų tipo kad geriau miegočiau ir šiaip ramiau jausčiaus, nu nežinau. Reik turbūt mąstymą keist, bet man ir taip dabar jau gerai, pradžioj vis sakiau, kad reik susiimt, bet kažkaip nebesinori nieko keist, aplamai viskas px. Vat seniau visada nervindavaus, jausdavau kažkokį beprasmį nerimą, o dabar bent to atsikračiau, nebesiparinu ... :) Tai dėl to džiaugiuos. Nu nežinau, nesijaučiu nelaiminga, net atvirkščiai nebekreipiu dėmėsio ką sako aplinkiniai, neimu visko į širdį... Kažkaip pom baigsiu ką ar nebaigsiu. Man sako (per tas tris pastarąsiais savaites), kad reikia susigalvot ko noriu, nes paskui jau nieko nebenorėjau. Tai galiausiai sugalvojau paskutinėm dienom :D kad gal kaip nors baigsiu tą univerą, (nors nzn kai čia kas gausis) O ištikro noriu parašyt knygą. :D užpernai ir dar seniau vis rašinėjau nereguliariai, duodavau klasiokei paskaityt tai sako neblogai. Nu nežinau kas bus. Per daug nesiparinu. Visokių žmonių matyt turi būti. Kaip sakoma yra du likimai: vieniems lemta gyvenimą nugyventi, kitiems - nusigyventi. Tai pažiūrėsma pamatysma.. Šiaip ačiux už gražius žodžius ;)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

joo.. :D :D nesiparink per daug :V: --==::~~ :x:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
z1z2z3z
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010-01-03, 21:02
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė z1z2z3z »

Sutvarkykit legalus.net redirect į forumą, nes dabar blogai rodo ;)
Bobpas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2012-02-25, 12:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Bobpas »

Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė SnowStorm »

Mano nuomone teigiama... Svarbu, kad jauciasi geriau, auga laimingesni... Normaliai maitinasi. Jau geriau vartot thc ir turet visa tai, negu nevartot ir kentet..
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

O ką čia manyti dar galima? Vaikai laimingi, sotūs, apsirengę, stogas virš galvos yra, net nepanašu, kad sirgtų? Nematau jokių problemų. Apart to, kad Lietuvoj tokių laimingų leukemikiukų nelabai matyti. Kažko trūksta, ne? :x: :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
dyar
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2012-05-15, 18:48
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dyar »

peace, ganja brothers.
Rašyti atsakymą