Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
projector
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2014-02-24, 16:39
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė projector »

tik tiem kas angliskai supranta http://www.youtube.com/watch?v=WftPm9IQkEc
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

ok, pradžiai va paveikslai keli:

Suaugusios paprastųjų bukų šaknys:
[ nuotrauka ]

Suaugę jovarų kamienai:
[ nuotrauka ]

Kažkokie randomai
[ nuotrauka ]

Kanapė, nu beveik medis, ne? :D
[ nuotrauka ]

Taigi dedam taro kortas ant stalo ir buriam: ar įmanoma suauginti kanapes -šaknimis ar stiebais, nesvarbu-, kad du augalai taptų vienu? Arba trys, keturi.. gal penki? dvylika augalų? Aišku, stengiantis užtikrinti tobulas "suaugimo" sąlygas - neribotas augimo laikas, saulė, vanduo, elementai ir kiti lia lia lia, glaudimas, spaudimas, pynimas vieno prie kito, "klijavimas per dirbtines žaizdas" ir t.t.

Nepamirškime nutukusių žmonių, kurių subinių ląstelės ištirpsta nuo prakaito ir pastarosios "priauga" prie kėdės, sofos/lovos ir numiršta storuliai ir storulės, poto juos randa tik po poros metu.. va dar rusas šunis suklijavo

[ nuotrauka ]

ok jau off top, grįžtam

Fenomenas vadinasi Inosculation, wiki rašo "Inosculation is a natural phenomenon in which trunks, branches or roots of two trees grow together."

Kas yra kanapė? Žolė? Krūmas? Medis? Kiek man tekę matyti, tai galiu pasakyti, kad gali būt ir tas ir kitas ir anas - priklausomai nuo augimo sąlygų. Ar įmanoma, kad dvi atskiros kanapės "sutirptų" viena į kitą ir taptų viena kanape? Klausiu, nes va auga jau kurį laiką plantas pas mane ir nusprendžiau dar padaiginti, kadangi sėklų kalnas yra, ir poto tik žiūrėti, kas bus. Tai tiesiog apsėjau aplink plantą 12 sėklų ir jau 4 išlindo ir pradėjau galvoti, kad blemba nei vazonų padorių turiu, žemės irgi jau ant minimumo.. tai gal man tiesiog pamėginti supinti tuos augalus, bent kelis? :rofl: :crazy: Kaip manot, kokie šansai? :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Ammnesia
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2011-01-30, 21:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Ammnesia »

Sveiki, vakar su draugu rukem ir biski perpuciau per daug, tai buvo tas vadinamas bad trip'as ir panika, mirties baime, paranoja, dinginejo atmintis, sirdis plake ziauriai, dusau, isvis maniau numirsiu, vos iki namu dasivilkau, na bet po dvieju valandu kazkaip praejo, pamiegojau ramiai, maniau siandien ryte jau viskas normaliai bus, bet visa diena jauciuosi kaip zombis koks, tarsi biski prisnudes ar atsijunges nuo savo kuno, keistas jausmas, gal kas esate susidure, ir zinot kiek tai gali trukti? nes is tiesu bijau ir labai nekaip jauciuosi db, galvoju kad greiciau praeitu visa tai !( :/
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Ammnesia rašė:Sveiki, vakar su draugu rukem ir biski perpuciau per daug, tai buvo tas vadinamas bad trip'as ir panika, mirties baime, paranoja, dinginejo atmintis, sirdis plake ziauriai, dusau, isvis maniau numirsiu, vos iki namu dasivilkau, na bet po dvieju valandu kazkaip praejo, pamiegojau ramiai, maniau siandien ryte jau viskas normaliai bus, bet visa diena jauciuosi kaip zombis koks, tarsi biski prisnudes ar atsijunges nuo savo kuno, keistas jausmas, gal kas esate susidure, ir zinot kiek tai gali trukti? nes is tiesu bijau ir labai nekaip jauciuosi db, galvoju kad greiciau praeitu visa tai !( :/
Pusdienį palauk, kartais ir man nutinka šis mėgstamas dalykas kai atsikeli ryte ir jauti ,kad Stoned būsena išlikusi.
Matyti ,kad geras planas būvo.

Mane kai mokykloje su dujinių šautuvų pagavo tai iškarto direktorius išpirko ,kad apsirukęs būvau
nes akys raudonos kaip pas terminatorių ,o rukiau vos ne prieš parą.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

G. rašė:ok, pradžiai va paveikslai keli:

Suaugusios paprastųjų bukų šaknys:
[ Paveikslėlis ]

Suaugę jovarų kamienai:
[ Paveikslėlis ]

Kažkokie randomai
[ Paveikslėlis ]

Kanapė, nu beveik medis, ne? :D
[ Paveikslėlis ]

Taigi dedam taro kortas ant stalo ir buriam: ar įmanoma suauginti kanapes -šaknimis ar stiebais, nesvarbu-, kad du augalai taptų vienu? Arba trys, keturi.. gal penki? dvylika augalų? Aišku, stengiantis užtikrinti tobulas "suaugimo" sąlygas - neribotas augimo laikas, saulė, vanduo, elementai ir kiti lia lia lia, glaudimas, spaudimas, pynimas vieno prie kito, "klijavimas per dirbtines žaizdas" ir t.t.

Nepamirškime nutukusių žmonių, kurių subinių ląstelės ištirpsta nuo prakaito ir pastarosios "priauga" prie kėdės, sofos/lovos ir numiršta storuliai ir storulės, poto juos randa tik po poros metu.. va dar rusas šunis suklijavo

[ Paveikslėlis ]

ok jau off top, grįžtam

Fenomenas vadinasi Inosculation, wiki rašo "Inosculation is a natural phenomenon in which trunks, branches or roots of two trees grow together."

Kas yra kanapė? Žolė? Krūmas? Medis? Kiek man tekę matyti, tai galiu pasakyti, kad gali būt ir tas ir kitas ir anas - priklausomai nuo augimo sąlygų. Ar įmanoma, kad dvi atskiros kanapės "sutirptų" viena į kitą ir taptų viena kanape? Klausiu, nes va auga jau kurį laiką plantas pas mane ir nusprendžiau dar padaiginti, kadangi sėklų kalnas yra, ir poto tik žiūrėti, kas bus. Tai tiesiog apsėjau aplink plantą 12 sėklų ir jau 4 išlindo ir pradėjau galvoti, kad blemba nei vazonų padorių turiu, žemės irgi jau ant minimumo.. tai gal man tiesiog pamėginti supinti tuos augalus, bent kelis? :rofl: :crazy: Kaip manot, kokie šansai? :)

Pamėgink butinai.
Ir pamėgink 2 augalų kamienus sulipdyti į vieną ,bet prieš tai abudu įpjauk/skūstelk ir bandyk sujungti žaisdomis .
Gal kažką klonavimo gelis padėtu.

Aš tik teoriškai kalbu nes ir pačiam įdomu ar pavyktu kasnors :V:
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Balsas »

Skiepyjimo aprasymu apstu webe. Pats obelis skiepijau si savaitgali. Is mociutes girdejau kad zmones net ant egles obuolius uzaugina :) Manau turetu prigyti prie tuju ar kitu krumoksniu. Idomumo delei pabandysiu su energetiniais gluosniais :)
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė SnowStorm »

kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kasiakas »

Turiu klausimą, gal kas žinos, ką Lietuvoje vadina kristalais arba kriste. Čia tipo metamfetaminas ar vonios druskos? Manęs pačio nedomina visiškai, tik vienam tūse vieni turėjo, tai tik iš smalsumo noriu žinot su kokiu šūdu šaika prasidėjo :)
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Buraka »

Per zinias rode, tai sake: Kristalai kitaip vadinami vonio druska..:D
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Rankdarbis »

Isiskyriau su pana... As ja mylejau , o ji mane konkreciai apipiso.. Nuo to laiko, nuo pat ryto iki vakaro vien prisproges alko, bet daugiausia MJ. Pamaciau ja su kitu vaikstancia... Plesia sirdi tiesiog , neisivaizduoju kaip toliau gyventi.. Totaliai paluzes jauciuosi. Neisivaizduoju , kaip toliau gyventi. Gal kam yra teke susidurti su tokiom problemom?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Rankdarbis rašė:Isiskyriau su pana... As ja mylejau , o ji mane konkreciai apipiso.. Nuo to laiko, nuo pat ryto iki vakaro vien prisproges alko, bet daugiausia MJ. Pamaciau ja su kitu vaikstancia... Plesia sirdi tiesiog , neisivaizduoju kaip toliau gyventi.. Totaliai paluzes jauciuosi. Neisivaizduoju , kaip toliau gyventi. Gal kam yra teke susidurti su tokiom problemom?
Mane irgi :rofl: Dėk ant tos ... ir viskas :D meilė šmeilė, tai ateina, tai išeina, bet pasilieka tik tikra ;) Nenukabink nosies :] --==::~~ :x: Žinai kaip sako? Sunkiausia būna pusę laiko tiek, kiek buvot. Tai, žodžiu, jei prabuvot sakykim 7-15 metų, tai zapadlo jausmas 3.5-7.5 metų trunka. Jauti? :) Kuo greičiau pradėsi taikytis, tuo greičiau praeis. Blogiausias dalykas, ką gali daryti tai bėgti nuo to jausmo per alko ar pychą. Gali išgert, gali parūkyt, bet tokiai savigydai simptomai ne tos grupės :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė afraafra »

Užuojauta..
Teko ir man. Bet pas mane kitoke situacija..Pirma meilė. Pykstames kas diena, verki,geri,rukai,su stiklu pasipjaustai ranka- nepadeda.. nežinai kur dėtis, apvarai visokiais žodžiais po keliu minučiu vėl skambini nes matai nereguoja iš viso.. atsiprašinėji ,bet jai px.
Sako,kad myli rupiu jai, bet bendrauja šaltai, rėke, liejasi kožna diena.
Viska jai po kojom papili kiek gali, o inai nevertina to, nesidžiauga už mane..
Kažkada byjojo mane prarast,dabar iš tokio elgesio matau,kad nebebyjo..
Skaudu atrodo,kad viduja tusčia. Noris ,kad tos dienos gryžtu kaip juokemes,verkdavom kartu apsikabine..
Neimanoma aprašyt viso to skausmo.
Laikykis seni..Tu ne vienas.
HarryPothead
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2013-08-09, 13:48
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė HarryPothead »

Rankdarbis rašė:Isiskyriau su pana... As ja mylejau , o ji mane konkreciai apipiso.. Nuo to laiko, nuo pat ryto iki vakaro vien prisproges alko, bet daugiausia MJ. Pamaciau ja su kitu vaikstancia... Plesia sirdi tiesiog , neisivaizduoju kaip toliau gyventi.. Totaliai paluzes jauciuosi. Neisivaizduoju , kaip toliau gyventi. Gal kam yra teke susidurti su tokiom problemom?
Pries kokius 7 metus man buvo panasiai, tik as negeriau alkoholio ne laso, bet apsirukes buvau nuo ryto iki vakaro. Bet galiausia suvokiau, kas as gyvenu, esu jaunas, sveikas, as gyvenu viena karta, ir is gyvenimo reik paimt viska ka jis tau duoda, net jeigu tai ir yra skausmas, nes patyres blogus isgyvenimus, zmogus labiau vertina gerus ir jais labiau dziaugiasi. Taigi nustojau rukyt, apsoliuciai, ir pradejau uzsiimt veikla kuri man patinka, hobiais, grynai laiko skyriau sau, galiausia ir priziurejau labiau save, ir pradejau bendraut su daug zmoniu ir mano gyvenimas buvo super. Tiesog tam reik laiko, suprask kad jeigu su tavim taip elgesi, negi noretum but su ja, jei ji tokia kaip sakai apipiso... lietuvoj graziu merginu tikrai ne deficitas, svarbu savim pasitiket, dziaugtis gyvenimu, ir jos patcios atsiras. ir busi dar laimingesnis nei iki siol. galu gale, susiimk ir ziurek i situacija racionaliai, buk vyras, tvirtas, ir tikrai suptask kad ji tavo skausmo neverta. Taigi ziurek tai kaip i gyveimo pamoka (cia geraja prasme). Patikek viskas bus gerai, atsiras geresne tikrai, svarbu tiket ir pasitiket savim.
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kasiakas »

Nu kaip galima būti tokiam skystam. Jeigu ji tave apipiso, vaikšto su kitu, tai ar ji verta tavo sielvarto? Parodyk, kad tau pochui abosliučiai, dėk skersą ant tos kalės ir mėgaukis gyvenimu. Išlėk su draugeliais prasinešt kur nors, pamatysi viskas susitvarkys. Jaunas juk esi manau, viskas prieš akis, tai kam sielotis dėl to, kam tu visiškai nerūpi :)? Aš irgi po pirmos meilės šiek tiek kankinausi, galvodavau ir t.t. žodžiu svaigau, kol nepasižiūrėjau į save iš šalies, ir pagalvojau koks aš apgailėtinas, parinuosi dėl jos, o jai visiškai neįdomu, laksto su kitu. Ir iš karto įsijungė pochui rėžimas ir dingo visi svaiguliai :V: :x:
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

kasiakas rašė:Nu kaip galima būti tokiam skystam. Jeigu ji tave apipiso, vaikšto su kitu, tai ar ji verta tavo sielvarto? Parodyk, kad tau pochui abosliučiai, dėk skersą ant tos kalės ir mėgaukis gyvenimu. Išlėk su draugeliais prasinešt kur nors, pamatysi viskas susitvarkys. Jaunas juk esi manau, viskas prieš akis, tai kam sielotis dėl to, kam tu visiškai nerūpi :)? Aš irgi po pirmos meilės šiek tiek kankinausi, galvodavau ir t.t. žodžiu svaigau, kol nepasižiūrėjau į save iš šalies, ir pagalvojau koks aš apgailėtinas, parinuosi dėl jos, o jai visiškai neįdomu, laksto su kitu. Ir iš karto įsijungė pochui rėžimas ir dingo visi svaiguliai :V: :x:
Jah man :) --==::~~ :x:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

G. rašė:
kasiakas rašė:Nu kaip galima būti tokiam skystam. Jeigu ji tave apipiso, vaikšto su kitu, tai ar ji verta tavo sielvarto? Parodyk, kad tau pochui abosliučiai, dėk skersą ant tos kalės ir mėgaukis gyvenimu. Išlėk su draugeliais prasinešt kur nors, pamatysi viskas susitvarkys. Jaunas juk esi manau, viskas prieš akis, tai kam sielotis dėl to, kam tu visiškai nerūpi :)? Aš irgi po pirmos meilės šiek tiek kankinausi, galvodavau ir t.t. žodžiu svaigau, kol nepasižiūrėjau į save iš šalies, ir pagalvojau koks aš apgailėtinas, parinuosi dėl jos, o jai visiškai neįdomu, laksto su kitu. Ir iš karto įsijungė pochui rėžimas ir dingo visi svaiguliai :V: :x:
Jah man :) --==::~~ :x:
Nesiparinkit pacani, gi viskas bus gerai :)
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Nu čia dėl visų paraginimų nesiparinti yra ginčo klausymas.
Priklauso nuo žmonių ir nuo to kaip stipriai jie prisirišo.
Atrodo ,kad žmogus prisirišo prie jos taip pat ,kaip daugelis prie savo šeimų ir giminaičių , o ką mes darome ,kai netenkame artimo žmogaus ?
Toks pats netekimas įvyko ir čia ,o skausmus gydo tiktai "Laikas".

Neskubėk kaltinti mergos , ieškok problemos savyje nes ne be priežasties kitą susirado kuris turi daugiau pliusų.
Pliusai ir minusai priklauso nuo pačio žmogaus ,o faktorių daugybė.

Išimtis yra nebent piniginės storis neatitinkantis jos reikalavimus ,bet čia taip pat lieki pats sau šeimininkas.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
rasa
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2014-03-19, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė rasa »

Sveiki... :D
Turiu KLAUSIMĄ chemikui ...

Kas bendro tarp traukulių išnykimo, žemos kūno temperatūros, gilaus miego (iki apsišlapinimo nejaučiant), nerimo, gilios stresinės būsenos prarandant nuovoką kelendoriuje, laike, aplinkoje, dėmesio praradimo (artimo disleksijai), širdies dažnių padidėjimo, kartumo arba sausumo burnoje ...

barbitūratai ? ? ? ... srichninas ? ? ? ... kt ?

Dėkoju už atsakymus.
Paskutinį kartą redagavo rasa 2014-03-19, 22:11. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Viską, ką išvardinai tau sukelia pūtėsis? :x:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
rasa
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2014-03-19, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė rasa »

G. rašė:Viską, ką išvardinai tau sukelia pūtėsis? :x:
Va tame ir esmė - nepučiu ... ir šiaip sveikai gyventi stengiuosi...
Tiesiog ieškau atsakymo kas tai galėtų būti... dėlioju simtomus... ka man įlašina? į maistą? miegant?
barbitūratai ? ? ? ... srichninas ? ? ? ... kt ? - nesu chemikas :(
Rašyti atsakymą