Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė afraafra »

Su vėlykom visus.

[ nuotrauka ]
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė sandman »

Happy 4/20 ganjamanai ir kiti megejai :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Ta proga šiandien pasikeitėm sauskelnes ir išėjom į lauką :) Jeigu pasidarys labai šalta ar dar kokia stichija, tai eisim namo :)
[ nuotrauka ]

Gero 420! --==::~~ :x: Neleiskit protams vilktis iš paskos, būkit atsakingi :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
delta9
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-07-11, 17:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė delta9 »

G. rašė:Ta proga šiandien pasikeitėm sauskelnes ir išėjom į lauką :) Jeigu pasidarys labai šalta ar dar kokia stichija, tai eisim namo :)
[ Paveikslėlis ]

Gero 420! --==::~~ :x: Neleiskit protams vilktis iš paskos, būkit atsakingi :)
su 420 visus geru growu.... nusimato medis..
I ♥ northern lights
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Visus su Šv.Vėlykom ir Mūsųų diena :)) https://www.youtube.com/watch?v=ZFlv2zxQWD4
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Aš čia kaip Pilypas iš kanapių išlysiu
Bet nepykit, kai ką naudingo pasakysiu.

Nors į patarimų traukinį nespėjau bet asmeniškai man kai kelėnai nutirpdavo ir paakiai pajuosdavo nuo 3d ant popieriaus džiovintų šakelių, ramunėlių arbatos kompresai ant akių viską per 10min sutvarkydavo.
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Kas sukure dieva? Kas sukure ta kuris sukure dieva?. Toliau nebemoku nes arba mano IQ per mazas.. arba cia gilus mindfuck, prasau parasykit kaip toliau turetu testis bent dar poros kas sukure pratesimu bet taisyklingai ir logiskai labai aciu... Jei kam nepavyko irgi parasykit...
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

bill rašė:Kas sukure dieva? Kas sukure ta kuris sukure dieva?. Toliau nebemoku nes arba mano IQ per mazas.. arba cia gilus mindfuck, prasau parasykit kaip toliau turetu testis bent dar poros kas sukure pratesimu bet taisyklingai ir logiskai labai aciu... Jei kam nepavyko irgi parasykit...
Tai yra energijos, kuri sukuria dalelių judėjimo iliuziją pavadinimas. Dievas, paprastai tariant, yra esybės sąvoka, Dievas gali ribotis religija, tikėjimais ar judėjimais, juk jis visagalis. Atsakant į tavo klausimą - Dievas pats save susikūrė ;) Mindfuck iki tam tikro lygio, prafuckini ir pasidaro aišku.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Nesupratai ar dievas ar kokonas cia ne tame esme reikia pratesti dar karta perskaityk gal bus aisku nemoku paaiskint nes nemoku pratesti kas sukure cebule kas sukure cebules kureja kas sukure cebules kurejo kureja kas sukure cebulas kurejo kurejo kureja ai viskas jau moku kazin tik kazkas su zodziais blogai buvo bet ar su dievu taspats pala iseina? Kas sukure dieva? Kas sukure dievo kureja? kas sukure dievo kurejo kureja kas sukure kureja kuris sukure dievo kurejo kurejo ai jo iseina vienuzodziu panaudojus kureja bet ne kas sukure konkreciai visvien sioks toks mindfuck. kartais buna uzsikirtimas, supranti.. O kas dievas yra tai sutinku taprasme dievas esti visame kame.. :D bet grystant prie kurejo mes tai zinom kas yra kurti sukurti mum tai jau paaiskinta bet paciam pirmam "kazkam" kaip suprasti kas omg prasideda per gilus reikaliukai, salinuos.. O dievas cia panaudotas tam kad zmones tiesiog nesigilintu per daug kas sukure viska pradeda ir nu piz*Ū dievas sukure :DD kiti is molekuliu daleliu susidare :DD ok bet iskur molekuliu daleles tada susidare? :D cia jau matai susidare nebe sukure jau kazkas jau platumos mum nezinomos viskas. pratesti ir nebegalima. arba dar geriau atsirado :DD O tai atmosfera idomiausia iskur atsirado :D nene dar geriau kada laikas pradejo tikset? :DDD
Paskutinį kartą redagavo bill 2014-04-28, 23:37. Iš viso redaguota 4 kartus(ų).
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Savanoriškai stumi save į chaotišką beprotybę? :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Nestumiu as ir esu beprotis :DD O tai pala.. :D Tai kas sukure beproti(ybe)? :D Ar ji yra ir viskas? taip butu lengviausia paaiskinti. va tas beprotis va tas nebeprotis nes as nebeprotis tai zinau.. Kur nubreztos ribos? Joke, visi mes jau zinom kaip atskirti beproti ir nebeproti jau net specialiu mokslu tam nereikia kam cia baikt psichologijos kursus ar ten visus mokslus ir perskaityti pemdvi knygas kad galetum zmogui padeti tiesiog padeti manau.. :D jeigu ir taip visi gimstam jau pscihologais.. :D Aisku turi buti beprociu salia.. Kad zinotum kad esi nebeprotis ir jaustumeisi pilnaverciu visuomenes atstumtuoju bet visvien bent nebeprociu tiek ir uztenka turbut, o jei issireikst nemoketumem arba kitaip issireikstumem tai isvis kokie kvaili beprociai butumem o dzyzus marydza. Nezinau kas cia man uzejo turbut beprotyste :D o nieko nevartojas bet tai nieko beprocio pliurpalai gal net geriau nei nebeprocio pliurpalai :? O b**d neysidemejau kad cia paprasti gali buti kad ne tiks, jei ka istrinkit, ir siaip sako nieko nebuna siaip sau, tai turbut ne siaip sau stumiu save y beprotybe :/ O jeigu rimtai tai Dievas sukure Ieva ir Adoma kazkaip jau mokancius kalbet ir gime uzauge vienu zodziu.. turejo nuramint.. nes supanikave kas cia daros kas mes? kur mes? kas tu? As Dievas jusu kurejas ir jie tipo viska suvokia kaip dabar jus mano zodzius kuriuos mokinotes nuo vaikystes vnzd sapnai irgi px tokie turejo but ju vnzd nepasimete jie ten jautes situom tiki milijonai zmoniu tai kas cia beprociai? Ble gal ir as nes rimtai taip buvo? :D O Dievas pats save susikure.. sure.. NETIKI? NUSIDEJELI? Keliausi y pragara pas velnia! Tiki? Visvien esi nusidejelis ir nemeluok keliausi y pragara ar taip ar taip.. :D PO ZEME HE-HE. Nu ir pasakykit jus man kaip galima neisdurnet kai tokios pasakos tampa realybe? Ar tipo siulot bb det ir gyvent nezinomybei ir toliau negalvot giliau? O jeigu kaip matote pradedi galvot siektiek giliau tai tampi beprociu taigi kas yra beprotis ir kas yra SVEIKO MASTYMO INDIVIDAS? Ir kuom buti geriau? :|? Truksta man dabar kokio atsakymo ka tu cia mastai dębile einam y kluba pasidraskyt..pripest, prikaliosint.. LOL nebeprociai :| Nu ir dar sumastysiu ant galo koki pokalbi Genius: Beproti ar tu zinai kas yra laime? Beprotis: Ne :). Ai ir tapacia daina galima isgirsti vis kitaip..
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Atsargiai ant savęs taip sakyk, nes paskiau gali būti gaila :D beproti(ybe) dar nėra sukurta iki pabaigos, bill, ją vis dar kuri tu. Beprotybė taps viskuo, kai jai suteiksi proto :) Kalbant realiai, tai gyvų bepročių nėra, visi kažkiek turi. Visi gimstam ne psichologais, o filosofais, mokslininkais ;)
Aš tai kaip tik sakyčiau, kad tau užėjo būtent protystė :D Tokios spontantiškos egzistencijos interpretacijos gali nuvesti į beprotybę, na, tiksliau į beprotnamį, bet vairas tavo rankoj - gali nusukti į protybę, į protnamį, kuris yra čia, ten, visur, net ir tam pačiam beprotnamy, jauti. Nieko nevartojai? :D heheh, sunku patikėti, kad be psichostimuliantų veržiesi į beribės protystės lankas :D
bill rašė: siaip sako nieko nebuna siaip sau, tai turbut ne siaip sau stumiu save y beprotybe
Ne šiaip sau ;) Tikrąją priežastį dar SUGALVOSI pats :D
Neišdurnėti galima visai paprastai - galėk viską atsverti. Nepamiršk + ir -, 1 ir 0, a ir z. Kaip jau sakiau Dievas gali ribotis religija, tikėjimais ar judėjimais, juk jis visagalis. Gali ir nesiriboti, aš asmeniškai, neriboju, nes mano protas laužo religijų, tikėjimų, judėjimų ribas. Duok man pasaką, aš jai pridėsiu dar vieną pradžią ir dar vieną pabaigą.
bill rašė:NETIKI? NUSIDEJELI? Keliausi y pragara pas velnia!

Jauti, kas iš tiesų yra velnias? DЫmonas? :D Tas, kuris pyksta ;) O Jah irgi gali supykti ;) Babis gi ne šiaip griuvo :!:
bb nedėk, palik kabėt, reikės - padėsi :D Mes visi gyvenam viename objekte, kuris yra "nežinomybė + žinomybė", tai nėra atskiriami dalykai. Aš tai siūlau galvoti giliau, bet tai daryti tam tinkamoje vietoje ir tam tinkamu laiku, kad poto nereikėtų teisinti beprotybės.
Perskaityk garsiai:
Beprotis - aš
Sveiko mąstymo individas - aš.
Geriau yra būti 0,5+0,5=1, bet dar, jeigu daug protausi, tai gali padaryti ir 0,5+0,5=1,5 (čia jau ultimatumas :D). Grįžtam prie šaknų - būti ar nebūti.. aš sakau būti IR nebūti, bet aš siūlau begalinį ciklą <...>būti, nebūti, būti, nebūti, būti, nebūti,...<...> Truputis chemijos, truputis fizikos ir pagauni kame kampas - subatominės dalelės būna, dingsta, būna, dingsta, būna, dingsta ir taip per amžius, o kodėl taip yra? - žmogus dar nesugalvojo :) Mokslas sako, kad tuštumos erdvėje yra daugiau nei pilnaties. Nuskambės beprotiškai, bet tai yra tiesa - 100% tavo monitoriaus, atominiam lygmeny materijos yra bbž... keli proc. Filosofija kaip ir mokslas niekada neatsakys į jokius klausimus, o tik kurs daugiau klausimų, manau, kad tai yra šaunu, nes suteikia ekstremalių pojūčių kai blaškaisi tarp juodo ir balto, gero ir blogo, protybės ir beprotybės, tarp žinojimo ir manymo. Gyvenimo paketas, bill, yra dovanojamas all in 1 ir dar su savaime pasikraunančiom baterijom :)

bill, visada omeny turėk, kad sveiko mąstymo individas privalo turėti kūną, protą ir sielą. Protas yra čia:

[ nuotrauka ]

Nebūk radikalas, būk lankstus. Kad kažkas įgautų priešingą prasmę, užtenka labai ne,daug
Nepasimesk cikle. Būk ciklas, būk savim, nepasimesk savy. Dievas tave mato, o tu ar matai jį?

[ nuotrauka ]
8??? :|? :angel: :evil: [ nuotrauka ] :evil: :angel: :|? 8???
Jeigu dar nematai, tai giedrą naktį išeik į lauką ir pakelk akis į viršų ir tada pamatysi, iš kur atsirado protai, dievai ir visokie kitokie hujomajo, kuriuos mes "tipo" žinom :D
Ai ir dar apie dangų, ėjau naktį namo čia kažinau.. šeštadienis turbūt buvo, jo. Ir pirmą kart gyvenime pamačiau tokį įspūdingą meteorą. .. nu nesveikai nesveikas, visiškai kosminis, šviesos greičiu pralėkė, bet jau toks nesveikai didelis, su tokia uodega, kad net pamaniau, jog kažkur į žemę nukrito. Palyginus su ankstesniais žvaigždžių lietaus stebėjimais, tai buvo tėvų tėvas, nesu tikras ar dar kada gyvenima ką nors tokio pamatysiu...
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė sandman »

:D Nemandagiai isiterpsiu.. bet cia nuo putimo jus taip filosofuojat ?
P.S. Nenoriu nieko izeist.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

sandman rašė::D Nemandagiai isiterpsiu.. bet cia nuo putimo jus taip filosofuojat ?
P.S. Nenoriu nieko izeist.
Nuo visko, tai taip išeina, kad tame tarpe ir nuo pūtimo, nes nu pučiantys esam :D Bet, supranti, sandman, kai sveiko proto žmogui trečia akis atsidaro, jos nebeuždarysi, nebent kai į grabą paguldysi ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė sandman »

Nezinau.. visada aplenkiau tokia informacija bet tikriausiai reiks susipazint kaip ten kas. Kad zinoti apie ka snekama.. Svarbiausia tolerancija :V: net ir jei pasnekovas nusisneka.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kilmantas »

Parekomenduokit kokiu žiebtuvėliu geriausia yra pridegti bongą.

Pridegant paprastais, jie dažnai gęsta ir kelia diskomfortą. Gal vadinama svarkė išspręstų šią bėdą?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Padidink dujų padavimą ir tiek :) Gi užtenka vos vieno liepsnos lyžtelėjimo, kad kaušo turinį vienu ypu susišaut :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Labas Rytas. Beprotybe - Na zinoma galima sakyti kad ji nera sukurta nes tai kas yra sukurta iki galo? Manau nieko kaip nebuvo pradzios taip nebus ir pabaigos ir tai mane gasdina, o jei tai ne tiesa tai buvo kazkada pradzia aisku kad buvo, gal.. ties tuom ir reikia sukoncentruoti demesi bent man tikiu jeigu tikrai labai nori, norai issipildo.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Rašyti atsakymą