Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
antikristus
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2014-10-24, 19:30
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė antikristus »

Sveiki, rasau cia kadangi neradau i kokia tema tiktu klausimas. Taigi pirma karta meginsiu isauginti pora augaliuku, rinkau informacija kaip kas vyksta nuo daiginimo iki harvesto ir turiu kazkoki tai supratima. Beda ta kad neisirenku kokia kalnalapiu rusi auginti? Gal kas pasiulytumet kad tiktu boxui, lempom, pirmam grow, boxas bus (60cm ilgis) x (60cm plotis) x (1m aukstis), auginsiu 10 x 23w CFL lempom, butu 2 augalai taigi vienam 5 x 23w. Nelabai noreciau auginti autofloweriu, geriausiai tiktu feminized augalai beto fainiau jei efektas butu happiness, atsirastu sypsena veide, o ne stone :D Sori jei ne i ta tema rasau, pirmas postas. Tikiuosi patarsit, pasakysit nuomone, kritikuosit :)
oro taisytojas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2013-07-03, 02:11
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė oro taisytojas »

antikristus rašė:Sveiki, rasau cia kadangi neradau i kokia tema tiktu klausimas. Taigi pirma karta meginsiu isauginti pora augaliuku, rinkau informacija kaip kas vyksta nuo daiginimo iki harvesto ir turiu kazkoki tai supratima. Beda ta kad neisirenku kokia kalnalapiu rusi auginti? Gal kas pasiulytumet kad tiktu boxui, lempom, pirmam grow, boxas bus (60cm ilgis) x (60cm plotis) x (1m aukstis), auginsiu 10 x 23w CFL lempom, butu 2 augalai taigi vienam 5 x 23w. Nelabai noreciau auginti autofloweriu, geriausiai tiktu feminized augalai beto fainiau jei efektas butu happiness, atsirastu sypsena veide, o ne stone :D Sori jei ne i ta tema rasau, pirmas postas. Tikiuosi patarsit, pasakysit nuomone, kritikuosit :)

Trumpai sakant, rinkis bet kurią indoor rūšį, kurioje stipriau dominuoja sativa
Pasyvumas irgi aktyvus
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

antikristus rašė:Sveiki, rasau cia kadangi neradau i kokia tema tiktu klausimas. Taigi pirma karta meginsiu isauginti pora augaliuku, rinkau informacija kaip kas vyksta nuo daiginimo iki harvesto ir turiu kazkoki tai supratima. Beda ta kad neisirenku kokia kalnalapiu rusi auginti? Gal kas pasiulytumet kad tiktu boxui, lempom, pirmam grow, boxas bus (60cm ilgis) x (60cm plotis) x (1m aukstis), auginsiu 10 x 23w CFL lempom, butu 2 augalai taigi vienam 5 x 23w. Nelabai noreciau auginti autofloweriu, geriausiai tiktu feminized augalai beto fainiau jei efektas butu happiness, atsirastu sypsena veide, o ne stone :D Sori jei ne i ta tema rasau, pirmas postas. Tikiuosi patarsit, pasakysit nuomone, kritikuosit :)
Bet ka su zodziais HAZE arba JACK
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Sokan »

Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Click Clack rašė:
Wtf?

Visiska nesamone.
Turi beda ? Kaltas vardas.

Juk visi lygus gimeme ,bet ne visi po lygiai issivyste - tai kodel tuom bando kaltinti Vardus ?

@Sokan - Pats bent kerti ka skaitai ? Tiesos apie ka ? Pakomentuosi straipsni ? "Lietuviskai"
Ne visiems yra noro skaityti svetima kalba , su augalais nieko bendro neturinti straipsni.
Ypac kai autorius sena nusipezanti bobute kuri susilaike vos ne vos isduoti vardus zmoniu , su kuriais keliavo ,bet """"" opa ir prisimine ,kad straipsnis apie vardus skirtas.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Šiek tiek tiesos yra. "Sistema" nėra tobula ir negali visiems idealiai įtikti ir kiekvienas žmogus negali idealiai įtikti sistemai. Bet blogiausia yra tame, kad teisėsaugos pareigūnai kartais atlieka teisėžalos vaidmenį nusikalsti nelinkusių žmonių atžvilgiu, o nusikalsti linkę asmenys laužo kitų žmonių teises ir apeina teisėsaugą. Vieni susireikšmina - ko čia kimbi, jeigu nieko nepadariau? Kiti nesusireikšmina - nieko nepadariau, kabinėkis kiek nori. Abi grupės yra teisios, bet kuri teisesnė? Ar ta, kuri leidžia "iš lempos" sukišti pirštus į subinę, nes neva pareigūnai turi neegzistuojančios informacijos, kad gabeni narkotikus? Tą kuri sako, ok atvarykit pas mane į namus su savo šunim, kniskitės po mano daiktus, neturiu, ko slėpti? Ar ta, kuri bando už save pastovėti ir "vaidina spektaklyje", kol išsivarto arba gauna ašarinių, smogiami ant žemės, antrankiai - on ir važiuojam į komisariatą sužinoti tavo vardo, sužinoti, kad iki mentų prisistatymo tu iš tikrųjų nieko pikto nepadarėi, bet vistiek dabar gausi 500lt baudą pagal ATPK 187 už tai, kad iš karto nepasakėi jiems savo vardo. Nė viena grupė šiuo atžvilgiu nėra teisesnė už kitą. Kokius spektaklius susigalvosim, tokiuose ir vaidinsim :) Niekas neįvyksta be priežasties.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Sokan »

Vartotikai, http://kateofgaiatrans.files.wordpress. ... uanian.pdf skaityk lietuviškai.

Parašiau aukščiau ir daugiau resursų. G. čia ne truputis tiesos, čia viskas tiesa. Va jums kaip vaikams, aiškiau gal parašyta, http://kateskidskove.wordpress.com/

Čia viskas labai paprasta, skaitykit tol, kol suprasit, paprašykit kanapės, kad padėtų :))

Mes visi lygus juk? Kodėl žmogus žaliai apsirengęs gali tave terorizuoti? Skaitykit ir suprasit. Visi vardai yra užregistruoti į tą sistemą apie kurią kalbi, G., o kaip ten su copyright yra, kad be leidimo negali naudot? Tai priregistruot priregistruoji, o leidimo naudot jau nebeduoda nieks - iš vis neegzistuoja toks dalykas, todėl pasakęs žalia apranga vilkinčiam žmogui savo vardą - atiduodi jam visas teises daryt su tavim beleką. :)))
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Jau trečią kartą tą su Babilonu meti :D Viskas ten cool, bet mano galva, pernelyg radikaliai ir su tokiu psichopatijos prieskoniu :)
Sokan rašė:<...> siek tiek tiesos
G. rašė:Šiek tiek tiesos yra.<...>
Sokan, čia tikrai viskas labai paprasta. Taip paprasta, kad net nelabai įžvelgiu prasmės gilintis į šį "No legal name" tiesos kultą :) Kiekvienas turi savo tiesas, kiekvienas jas gina. Kartais mes lygūs, kartais ne, kokiais konkrečiu momentu norim, tokiais konkrečiu momentu dedamės. Mes vienu metu esam ir nelygūs, nes doh, aš tai ne tu ir tu tai ne aš, tu su mano ranka mano kabančių nepakasysi. Ir kadangi mes dalinamės viena būtimi, tai mes esame lygūs, labiau jau lygus. Vienas gyvas fraktalinis, antžmoginis, organizmas, sudarytas iš organizmų, kuriuose gyvena kiti organizmai ir kurių visumą mes vadinam visata ar egzistencija, kuri yra lygi niekam kitam kaip tik pati sau.
Sokan rašė:Kodėl žmogus žaliai apsirengęs gali tave terorizuoti?
Gali, nes gyvas. Tokios teisės šiaip niekas neturi, pareigūnai taip pat atsako už viršytus įgaliojums, kodeksų laužymus, piktnaudžiavimą tarnybine padėtim ir pan. Dabar aš tau, Sokan, klausimą :) Kodėl žmogus, kuris yra, pavyzdžiui, tavo sūnus gali tave terorizuoti? Dėjo skersą jis ant tavo teisinio vardo, jis tau grąsina, nes nori eiti su savo alkašėliais draugais į balių, o tu jam neleidi. Skirtumas tarp tokio terorizavimo ir terorizavimo, kuri paminėjai tu, tai yra, kad tavo pavyzdy terorizuojamas teisinis vardas, o mano pavyzdyje terorizuojama bevardė siela (tėvukas, kuris sūnui nori geriausio). Todėl filosofinis klausimas būtų toks - kodėl įmanoma terorizuoti?
Vardų registre toks dalykas kaip copyright neegzistuoja. Jeigu egzistuotų, tai kamon.. aš negalėčiau būti aš, nes savo teisiniu vardu ir pavarde dalinuosi su dar keliais žmonėm.
[ nuotrauka ] tokiam žalia apranga vilkinčiam žmogui? :) Kuo tu vardu, brangioji? Aš Adelaida Parkinson, pone.. *bitchslap* nuo šiol tu Kristina, ir tu dirbi man. Kiekvieną šeštadienį pas tave ateis Igor ir surinks man priklausančius procentus :D Esmė tame, Sokan, kad tu turbūt pamiršai, jog kad žmonės elgtųsi kaip kiaulės ir kitus treatintų kaip šiukšles, teisinis vardas dažniausiai yra mažiausias bet kieno rūpestis. ps. Jeigu mes būtume gimę Šiaurės Korėjoj ar kokiose tai Pietų Amerikos džiunglėse, mes greičiausiai dabar negalvotume taip, kaip galvojame :D enderis toks: beleką su tavimi gali daryti belekas ;) Įsivaizduoju žmogų einantį tamsia gatve, pribėga siluetas, dūris peiliu, ir nubėga. Susgrimba žmogus, suklumpa ant kelių ir kraujais iškosėja: "tai neteisinga" :( o jeigu tas žudikas būtų bevardis?? Blembački, Sokan, kažkokias čia pinkles su savo nindzėm spendi :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

Geriau tik žaliai apsirengęs, nei bet kas. O random žmonių teorijos nėra tiesa, o tuo labiau kai jos remiasi į religija. Pasaulyje tiek daug ideologijų ir visos vedą į pražūtį. Išmintis veikia neveikdama. Aš galėčiau prirašyti kokia čia nesąmonę, iškeikt ir tt, bet net nesivarginsiu. Aš linkęs prie intelektualesnės, patikimesnės, laiko patikrintos literatūros, o ne internetinių blogų...
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Sokan »

Kaip sauksi, taip atsilieps. Kiekvienas gali buti teisus tiek kiek neteisus, priklauso nuo to, kas klauso.
Yra toks naturalus desnis, gyvenk kaip nori, daryk ka nori, tik nekenk kitam. Kenksi - tas tau atsisuks pries tave kazkada. Tuose babilonuose, varde, yra sistemos panciu esme, kaip mes esam suvarzomi, norit jus tuo tikite ar ne, tai yra tokia pati tiesa, kaip kad ta jog skaudes nusokus is auksciau. Kita problema yra ta, jog zmones patikejo, kad kiti zmones gali buti jiems autoritetai ir kurti gyvenimo taisykles uz juos, kurios trukdo laisvai buciai. Va cia yra religijos itaka, patikejimas isoriniu dievu, tai ir isoriniai autoritetai tampa reikalingi.
Siaip, biceliai, nieko as jum nenoriu irodyti, noresit suprasit, pasigilinsit giliau:)
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

Sokan rašė:Kaip sauksi, taip atsilieps. Kiekvienas gali buti teisus tiek kiek neteisus, priklauso nuo to, kas klauso.
Yra toks naturalus desnis, gyvenk kaip nori, daryk ka nori, tik nekenk kitam. Kenksi - tas tau atsisuks pries tave kazkada. Tuose babilonuose, varde, yra sistemos panciu esme, kaip mes esam suvarzomi, norit jus tuo tikite ar ne, tai yra tokia pati tiesa, kaip kad ta jog skaudes nusokus is auksciau. Kita problema yra ta, jog zmones patikejo, kad kiti zmones gali buti jiems autoritetai ir kurti gyvenimo taisykles uz juos, kurios trukdo laisvai buciai. Va cia yra religijos itaka, patikejimas isoriniu dievu, tai ir isoriniai autoritetai tampa reikalingi.
Siaip, biceliai, nieko as jum nenoriu irodyti, noresit suprasit, pasigilinsit giliau:)
Yra taip, kaip yra. Tokia yra gamta, tokia žmogaus prigimtis, hierarchija visur ir visada, toks dėsnis. Autoritetai buvo dar prieš atsirandant religijai, milijonais metų atgal. Žmonės gyvendami gentyse visada orientavosi į autoritetus, nes jų patirtis buvo išgyvenimo garantas. O smerkti babiloną, kad tipo visi mes tokie "nelaisivi" yra kvaila ir naivu. Babilonas energiją įrėmino ir leido tekėti ramiai. Babilonas yra visos žmonijos kūrinys, o ne religijos, ar kažkokių pavienių autoritetų, be jo gyventume laukinemis sąlygomis. Aš asmeniškai nesijaučiu suvaržytas, gal mum išvis vardų nereikia? Vadinkimes tiesiog žmonėmis ;D O jei spjaudai į religiją ir sakai, kad gyvenimo taisyklės trukdo laisvai būčiai, tai gal tada visi individualiai ir prisitaikome sau taiskyles? Žinoma, kam autoritetų taisyklės, kam tie įstatymai, tegu negalioja niekas, kas ką nori tą daro, žudo, vagia ir t.t... Tik religijos ir babilono dėka tau susidarė iliuzija, kad žmogus iš prigimties yra geras, todėl manai, kad jei nebūtų babilona visi laisvai, taikiai ir nepriklausomai toliau gyventų. Dėja ne, atsirastų gudresnių, godesnių ir baigtusi visa laisvė. Pas patį mąstįmas, kaip naivios avelės avelių bandoje (visi tokie patys, kaip ir aš). Nepamirškite, kad žmogus yra žinduolis, o tai yra gyvūnų rūšis. Nereikia susigalvoti žmogaus idealo ir laikyti jį aukščiau visko, lyg būtų kažkokia dieviška neprasta būtybe, deja ;/ Dauginimosi, autoritetų sekimo ir bendo žmonijos intelekto vystymo dėka buvo pasiekta tai ką turime šiandien.
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

@ Click Clack +

O del sistemu ir "Pareigunu" issidirbinejimai visus uzgauna ir uzgaudines ,kol nepradesim davineti atkirti jiems.

Video iki puses galima prasukti ,nes amerikonas sneka pries paleisdamas vaizda: https://www.youtube.com/watch?v=60a2xIz600A

Nemanau ,kad juodaodziui ten vardai rupejo.

Dar vienas Video : https://www.youtube.com/watch?v=ebTM7zp41Vk
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Click Clack rašė:<...> iliuzija, kad žmogus iš prigimties yra geras,<...>
10 balų :thumbup: papildysiu, vardan tikslumo, jei nieko prieš :) iliuzija ir, kad žmogus iš prigimties yra blogas. O tikrovė, kad žmogus iš prigimties yra pasmerktas būti ir blogu ir geru viename.

OT: O ką jūs į tai, jeigu pasakyčiau, kad egzistuoja dvikojai, dvirankiai ir vienagalviai padarai ne iš žemės planetos, kurie per kosmosą keliauja antigravitaciniais erdvėlaiviais ir tarpusavyje informacija mainosi telepatiškai ir kad tai yra tiesa? ;]
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
gilsas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2013-09-07, 21:36
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė gilsas »

Pasakyčiau įrodyk arba pusk mažiau :D
Nors žemėje yra žmonių kurie nusileidus erdvėlaiviams ir išsilaipinus ju igulai nueitu patikrinti ar jie su kostiumais.
OF: kodėl man forumas rodo kad zinutes parasytos po valandos(katik parasytos) kaskoks pirmyn į ateity :D
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Laikrodzio kazkas nepersuko valandai - ziemos laikas jau.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Įrodyti negaliu, nes nenoriu :) Aš geriau tiesiog pasidalinsiu info, o jūs įsirodinėkit patys, kiek ir kas jums smalsu :D Tiesiog samprotauju kai kuo remdamasis. Visi girdėjom apie NSO, žalius žmogėliukus, žmonių ir galvijų grobimus, tyrimus, bet pripažinkim, kad didžioji dauguma informacijos apie ateivius mus pasiekia iš "entertainment" medijos, o ne iš senų ir nuobodžių pirdžių, turinčių šiokį anokį pripažinimą. Įrodyti egzistavimo negaliu, nes ufonautų dar pats nemačiau ir neliečiau, taipogi nebuvau ir Australijoj, bet foto/video mačiau ir pasakojimus girdėjau apie abu :) Apie Area 51 turbūt girdėjom visi, visokius Rozvelus, 'super' technologijas ir pan. bet pro gandų barjerą prasibrauti sunkoka. Ilgai netempęs pasidalinsiu tuo, kas mane įtraukė į gilesnį domėjimąsį:
Carl Sagan... sunku kažką ir pasakyti apie šį žmogų.. jis tiek daug informacijos man ir daugybei kitų žmonių perteikė, kad tiesiog sulaužė visus suvokimo barjerus. Sagan'o "Cosmos" visas serijas rekomenduoju visiems, ir draugams ir priešams.
O čia grynai video, kuriuos suvirškinau per paskutines kelias dienas (nuorodos sudėtos tokiu eiliškumu, kokiu žiūrėjau ir aš):
BREAKING!!! UFO ALIEN DISCLOSURE By Canadian Minister of Defence MAY 2013
Dying Ex-CIA Worker Comes Forward About Area 51 & Aleins (šitas mažiausiai stimuliuojantis, nes senelis tiesiog vos krutantis)
Boyd Bushman - His Last Interview: A Documentary on Area 51 and UFO's over Tucson, Arizona
O pabaigai tai tiesiog siūlau openmindedness, susitaikymą, kad visko gali būti, visko gali nebūti, kad yra ir nėra dalykų, kuriems paaiškinti reikia kitokių metodų nei kalba ar vaizdiniai ir dar faktą, kad žmonijos technologijos yra smarkiai labiau pažengusios nei kad koks eilinis Džo gyvenime galėtų įsivaizduoti. Tačiau nemažai žmonių ir žino tą mokslo pažangą, bet tai jų niekaip neveikia, nes jie netiki, kad ji kažkada palies juos asmeniškai :) Įrodyti nieko nenoriu, tiesiog galvoju - kodėl taip? kodėl ne? Aš tai nei tikiu, nei netikiu, bet jeigu reikėtų spėti ar jie egzistuoja, tada spėčiau kad taip, nes kosmosas yra milžiniškas ir kažkaip nežinau... reikia turbūt būti religiniu fanatiku, manyti, jog homo sapiens yra nekvestionuojamai vienintelė gyvybės rūšis, kuri ne tik vaikšto ant kosmose skrajojančio rutulio, bet dar ir keliauja į kitus kosmose skrajojančius rutulius. Tiesiog per dideli šansai, kad kategoriškai tarčiau griežtą ne, šiai teorijai :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

Taip jau susiklostė aplinkybės, kad saulė nusprendė šviest mums. :) O jei geresnė žmogaus būtis reiškia pražūtį planetai, reiškia bet kokia valdymo forma užtikrinanti bendrą žmonių gerovinę būtį yra mirtina. Todėl beprasmiška kritikuot vieną ar kitą valdymo formą vardan geresnės būties. Nesistebėkime faktu, kad visi karai yra reikalingi siekiant išlaikyt pačią planetą kuo ilgiau. Dabartinis pasaulis nėra toks blogas, koks galėtų būti :?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Nėra ir toks geras :) Gal gali išsamiau apie karų reikalingumą planetos išlaikymui? Nes man kaip tik kažkaip atrodo, kad karo pramonė ją tik alina :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

G. rašė:Nėra ir toks geras :) Gal gali išsamiau apie karų reikalingumą planetos išlaikymui? Nes man kaip tik kažkaip atrodo, kad karo pramonė ją tik alina :)
Sumažina žmonių skaičių ir užtikrina resursų atsinaujinimą, perskirsto jėgos polius regionuose ir atneša idėjinį perversmą :) Bet kokiu atveju tai neišvengiama, kaip lietus po kaitros :)
Rašyti atsakymą