Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

Esu suvaręs 4g vienu joniu grynos, bet be taboko kažkaip nekalė :DD
bičas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2014-11-30, 03:17
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bičas »

Click Clack rašė:Esu suvaręs 4g vienu joniu grynos, bet be taboko kažkaip nekalė :DD
Gal ant šaluchės pakliuvęs buvai jei nekalė, nes turėjo stoga nenormalei išnešti :D
First grow ever! -> viewtopic.php?f=16&t=6724

Legalise it :x:
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Naujove atsiradusi ant mano kuno.

Pasigirsiu : [ nuotrauka ]
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Mantas_Cyrex
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2015-05-11, 17:29
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Mantas_Cyrex »

airbee rašė:Sveiki , vakar gulėjau vakare ir prisiminiau kažkokai tai mates serija ir ka per tv , kur vyrukas su komanda filmuoja amerikoj ar kur kaip pas dylerius viskas vyksta ten rodo ju growboxus ir pnš . gal kas zinot apie ką aš ? :D 8???
Spėju, kad The Union: Business Behind Getting High
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

vartotikas rašė:Naujove atsiradusi ant mano kuno.

Pasigirsiu : [ Paveikslėlis ]
not autistic at all.
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė justyu »

Esu nusivyles savimi, skolinuosi pinigus kad galeciau nusipirkti zoles, bandau tai pateisinti kad nesu prisirises prie pinigu, tiesiog atrodo kartais savaite, dvi save laikau rankose, atrodo viskas aisku, neturiu pajamu - nerukau, pyst uzplauke diena kazkokiu iliuziju pasiemu kredita nusiperku dumu ir pusiau suplanuotoje ir kazin ar ygivendinamoje ateityje planuoju kaip grazinsiu skolas bet kas toliau..vel negalesiu pasitenkinti vien butimi ir savimi, nu is esmes as noriu nenoreti "malonumu" noriu buti savimi be jokiu kvaisalu ir jokiu rizikos faktoriu bet vyksta kas vyksta, padekit :| ieskau atsakymu, atrodo atsakymus radau, turiu nusistates normas, turiu logiskus paaiskinimus pateisinimus, viska susideliojas kaip noriu, bet is to kyla noras nepaisyti to ir neapsibresti tikslais, jei viskas klostosi gerai ir tinkamai pyst mintys kad reikia sugriauti tai ir gal iliuzija kad tas sugriovimas man atnes kazko gero, tas skausmas suteiks kazkoki issilaisvinima...
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

justyu rašė:Esu nusivyles savimi, skolinuosi pinigus kad galeciau nusipirkti zoles, bandau tai pateisinti kad nesu prisirises prie pinigu, tiesiog atrodo kartais savaite, dvi save laikau rankose, atrodo viskas aisku, neturiu pajamu - nerukau, pyst uzplauke diena kazkokiu iliuziju pasiemu kredita nusiperku dumu ir pusiau suplanuotoje ir kazin ar ygivendinamoje ateityje planuoju kaip grazinsiu skolas bet kas toliau..vel negalesiu pasitenkinti vien butimi ir savimi, nu is esmes as noriu nenoreti "malonumu" noriu buti savimi be jokiu kvaisalu ir jokiu rizikos faktoriu bet vyksta kas vyksta, padekit :| ieskau atsakymu, atrodo atsakymus radau, turiu nusistates normas, turiu logiskus paaiskinimus pateisinimus, viska susideliojas kaip noriu, bet is to kyla noras nepaisyti to ir neapsibresti tikslais, jei viskas klostosi gerai ir tinkamai pyst mintys kad reikia sugriauti tai ir gal iliuzija kad tas sugriovimas man atnes kazko gero, tas skausmas suteiks kazkoki issilaisvinima...
Susimąstyti reikia tau, susitvarkyti savo prioritetus ir mokėti sau įsispirti į užpakalį. Tavo problema ta, kad tu pats nežinai, ko nori iš savęs šiame gyvenime, todėl blaškaisi. Patariu paskaityti šitą: http://www.tikratiesa.lt/maslow-poreiki ... -t760.html nedaug čia :) tiesa, patariu ne tik paskaityti, bet ir paanalizuoti, pabandyti įsigilinti, suprasti. Ir jeigu jau esi apie tai girdėjęs, vistiek siūlau pasiskaityti ir paanalizuoti dar kartą. Gal pirmąsyk būsi kažką praleidęs ;) Ir šiaip ne tik tau patariu, bet absoliučiai visiems. Pasidalinti su draugais, ypač, kurie pasimetę, irgi visai pravartu :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Critical »

krc gili tema seip, ir jei issiplesti, aiskinti, ir rasyti - galima ir paciam susivelti ir seip naudos neduos daugiazodziavimas.
1, nemeluok sau, kai bandai pateisinti savo prisišikimus savam gyvenime ir nemeluok kai planuoji tai daryt :)
2, na cia gal prie pirmo, bet išskirsiu - būk sąžiningas su savimi ir su kitais artimaisiais.
3. užsimk kokiu tai charity veikla sutiksi daug ir ydomių žmonių - gal ir kokią panelę :] realizuok save geruose darbuose. Nustok galvot apie save, pagalvok apie kitus - padaryk pora ar daugiau geru darbų aplinkiniams - matysi kaip gerai pasijusi kai tau kažkas pasakys ąčiū... galvodamas nieko nepadarysi.... Žinai kai sako: Dievas juokiasi iš mūsų planų...

Dėl saves smagu gyvent, bet tai pabosta ir laikas tau parodo, kad tai nepatys prasmingiausi dalykai gyvenime. Turi būti Tavo energija tiek emocinė tiek fizinė subalansuota. Kažką gauni kažką atiduodi, Atiduodi daugiau - daugiau ir gauni. Energija niekur nedingsta uždaroj sistemoj - energija vienos rūšies virsta kita.. na kaip šiluminė mechaninė - tokiu principu ir gyvenime.. na realizacija svarbu ir dar milijonas dalykų. Nejausk kaltės dėl silpnumo kokio tai - rask savą nišą šiame gyvenime ir nesiparink jei kažko negali super duper padaryt ar patapt kuom tai.... mylėk save ir aplinkinius - ir patarčiau nepūsti kalbant iš saves asmeniškai - man pūtimas ir šiokė tokia depresija ar liūdesį formuoja keliom dienoms į priekį. na gal tiek kol kas patarimų padrikų.. :angel:
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Radau.

[ nuotrauka ]

Dariau.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Seklos uzmerktos / gimsta mini proektas ir dienorastis.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Oba! koks smagus kabinetas, vartotikai :D kokias lempukes įsukai? :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

cfl 2x 20W 2700k.
Minimum tokias 3 dar dadesiu ,gal sendien ,o gal rytoi.

Bus kuklus auginimas 100-120 W cfl.

Jeigu gydro susitvarkysiu ,tai kabinetas bus motininio augalo namas.
Bet pakolkas seedai te auto yra..

[ nuotrauka ]
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė justyu »

kaip jus didieji senieji stoneriai, bepriimat indica? malonu ja pust? nenubloskia ji jusu y nepriimta busena? nes man sativa kazkaip betinka..
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Viskam savos aplinkybės, bet iš esmės tai čia su poveikiu daug sudėtingiau nei tiesiog indika ar sativa. Poveikį lemia kanabinoidų koncentracijos ir vartojimo aplinkybės. Indika, sativa, ruderalis, afghanica - tik rūšys, kuriose kanabinoidų koncentracijos gali bilekaip varijuoti. Priedo, barzas jau paminėjo, kad grynų rūšių sunku rasti. Poveikio skirstymas ne pagal kanabinoiduis, flavanoidus, terpenus ir aplinkybes, o tik pagal rūšis tai tik generealizacija, kuri daug nereiškia. Visokių indikų ir sativų būna :) + dar labai nemažai ir dozės dydis reiškia. Nu, bet jos prie aplinkybių irgi eina.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

justyu rašė:kaip jus didieji senieji stoneriai, bepriimat indica? malonu ja pust? nenubloskia ji jusu y nepriimta busena? nes man sativa kazkaip betinka..
Priimu, malonu ir visada tik į priimtą būseną nubloškia :) Kartais nebent padauginu, ar neapdairiai pavartoju, tai pasitaiko diskomforto, bet čia save dėl to kaltinu, o ne indiką. O ir šiaip pučiu aš ne tam, kad pabėgčiau nuo kažkokių nemalonumų, tai ir tas "stresiukas" parūkius man nebaisus, nes jis kaip tik sakyčiau labiau pamokantis yra, skatinantis biški rimčiau į dalykus žiūrėti, o laisvas hajus kaip tik labiau nerūpestingu ir gal net kvailesniu daro.. Man balansas turi būti, tai neturiu nieko prieš nei indikas, nei sativas. Poveikis vistiek labiausiai, ne nuo stuffo, o nuo manęs priklauso (pacituoju barzą: "nuo nuotaikos ir nuo savijautos, ir nuo aplinkos pacio dar nusistatimo ir minciu....priklauso aisku ir nuo kiekio ..") Tiesiog reikia kažkaip savęs paties susivokimą lavinti, išmokti valdytis pačiam, o ne būti valdomam kažko.
justyu rašė:galvojau gal nereikia..gal supras..bet ne visdelto reikejo, manau klausima supratote tik norejote..nezinau ko jus norejote..gerai ar indica hybridu/dominantu poveikis senieji stoneriai besukelia jums malonias emocijas ir ar prispaudimas beteikia dziaugsmo? nes man asmeniskai nebe, o sativa hybridai/dominantai ir praskraidina mintis ir neparanojina ir pakelia, ar cia nuo asmenybes gal priklauso ar su patirtimi ir daugiau yra tokiu kurie visiskai nebenori prisispausti, apie kiekius ir thc savaime suprantama lygiuotai
aš tai norėjau tau atsakyti, kad tu nenurašinėtum indikos tik dėl to, kad nelabai žinai, kas tai yra ir kaip ją vartoti ;) Jeigu nesigilinsi į tai, kas įtakoja :x: poveikį, tai anksčiau ar vėliau tau jau ir sativa jau bus "nebe" kaip dabar su indika yra "nebe". Ta prasme, aš nieko prieš, kad turi favoritų, sativos labiau prie širdies nei indikos - čia viskas normalu, man kliūna tik tas, kad tu kažkotais susiparinęs ant tos indikos atrodai, vos ne kad čia ji kalta, kad tau nemalonu ją rūkyti :|? vos ne indika - blogis, sativa - gėris. Toks dalykas spinduliuoja tavo šituose postuose. O aš sakau, kad ir sativa ir indika yra gerai, malonu, skaidrina, neparanojina, bet tik kai su protu vartoji. Kartais ir neapdairiai pavartotos sativos diskomfortą kelią, bet tai kas nuo to keičiasi? Žodžiu, nenoriu tau piršti, kad indikos tau yra gerai, čia pats sprendi, manyk, ką nori manyti, bet man regis, kad tau tiesiog kažkas užplaukė su tuo, kad indikos vat nemalonios, o sativos malonios :) justy, o ką apie hašišą manai? ką apie ganjos valgymą? oil'ų gal esi bandęs?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė justyu »

tiesiog keli simtai atrukytu indikos rusiu ir tik desimtis sativos..taip tu teisus, laikas ir patirtis parodys
ir taip tu teisus, viskas musu galvoje, mes galime isijungti kokias tik norime busenas, as zinau, as tai patyriau, bet tai nera tikra, nors gal ir kvailai tai skamba.
[ nuotrauka ]
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

sativines netokios populiarios, nes juoda rinka dažniausiai reikalauja 'žaislo', smūgio į galvą iš kurio imama kliedėti (linksma maždaug). Kažkada, kai buvau pradinukas šitam reikale, man pot'as buvo grynai "for fun", bet paskui kažkaip susiprotėjau, kad čia rimtas dalykas yra ir kad protas ir pot'as tai ne žaislai (aišku, gali būt ir kartais yra kaip žaislai, bet dabar ne apie tai). Kitas dar dalykas - sativos dažnai yra silpnesnės už indikas, turi mažiau thc, jų reikia daugiau parūkyti, kad pasiekti panašesnį į indikos efektą, o dyleriai nori stumdyt grynesnį, stipresnį ir mažesnius kiekius už didesnius pinigus. Bet situacija tokia, kad sativos iš tiesų yra brangesnės, net jei ir silpnesnės (mažiau thc), nes jos ilgiau žydi-daugiau elektros ryja ir derliaus svorio ne tiek daug duoda, lyginant su indikom. O juoda rinka padarė tai, kad maždaug visa žolė - kainuoja tiek pat, yra ta pati, nu tik dar ten kažkokios indikos ir sativos būna, bet žodžiu, fiksas toks, kad žolė = party kaifas. O taip nėra. Žolė - daug daugiau :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė justyu »

hash,valges,oil, neturiu kur isiplesti apie siuos, bandes, kas patiko tai skoniai, apie dauzymus nera pakankamai patirties kad kazka manyciau.
o kad susivokti delko ja rukai tai zinoma, jei nesusivoktum kodel ja rukai tai tu arba vapse miegi arba vapse bukas, arba tu susivokes kodel tu ja rukai, tik viena labai didele problemyte, kad ka mes darome ir kodel mes tai darome mes suvokiame, bet ateina laikas kai viskas persimusa ir supranti kokiose iliuzijose gyvenai vien todel kad galvojei kad darai kazka del to ar del ano, o iliuzijoje mes gyvename visi ir visada, todel belieka dziaugtis ir tyketi kad tai ka darome tai yra teisinga ir priimtina mums ir stebeti save is salies
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Geri žodžiai :) Tiesa, ateinančią naktį 00:00 prasidės nauja sekundė, nauja minutė, nauja valanda, nauja diena, nauja savaitė, naujas mėnuo ir naujas metų laikas :D Su vasara visus!
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bičas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2014-11-30, 03:17
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bičas »

G. rašė:Geri žodžiai :) Tiesa, ateinančią naktį 00:00 prasidės nauja sekundė, nauja minutė, nauja valanda, nauja diena, nauja savaitė, naujas mėnuo ir naujas metų laikas :D Su vasara visus!
Tave ir visus kitus taip pat su vasara! Peace and pot :bong: --==::~~ :x:
First grow ever! -> viewtopic.php?f=16&t=6724

Legalise it :x:
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė justyu »

Su vasarike everyone, nes 2015metu vasara tebuna viena karta.. :D :V:
Rašyti atsakymą