Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Gypsis
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016-03-09, 22:35
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Gypsis »

Sveiki, norėčiau patarimo... Taigi rukau mj ir sukamą tabaką jau beveik 2 metai. Mesti nei vieno nei antro nesinori, todėl būtų įdomu sužinoti, ar gal kartais žinote kokių būdų kaip galėtų kuo įmanoma daugiau sumažinti rūkymo daromą žalą ? Rūkau nedaug, mj kartą-du per savaitę, o dėl tabako tai kelis (2-4) suktinukus per dieną --==::~~ , reguliariai sportuoju, pasivaikščiojimų gryname ore taip pat nevengiu, o dėl mitybos tai esant galimybei stengiuosi valgyt sveikiau :D . Tačiau vis vien sveikatos nesinori stipriai gadinti, todėl gal ką patartumėte? Manau ne vien man praverstų :silent:
opsia
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2016-03-07, 12:01
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė opsia »

Sveiki, gal senbuviai, ar moderatoriai galetu padeti susisiekti su bendraforumieciu "flukis" ? Buciau labai labai dekingas..
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jah »

o kaip tu tai isivaizduoji? nera priejimo prie kontaktines info.
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kauptukas »

Smokex rašė:Tai patartina tada prisiziuret ph lygy taip suprantu trasu firma hesi like tai gaila dar pirk kitas zemei gal dar zinot kiek uzkaista hps lempa 250w?
Literatūra sako kad apie 300 laipsnių. Iš kitų patirties girdėjau kad normaliam metriniam tentui nebūtinai reikia cooltubo.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Gypsis rašė:Sveiki, norėčiau patarimo... Taigi rukau mj ir sukamą tabaką jau beveik 2 metai. Mesti nei vieno nei antro nesinori, todėl būtų įdomu sužinoti, ar gal kartais žinote kokių būdų kaip galėtų kuo įmanoma daugiau sumažinti rūkymo daromą žalą ? Rūkau nedaug, mj kartą-du per savaitę, o dėl tabako tai kelis (2-4) suktinukus per dieną --==::~~ , reguliariai sportuoju, pasivaikščiojimų gryname ore taip pat nevengiu, o dėl mitybos tai esant galimybei stengiuosi valgyt sveikiau :D . Tačiau vis vien sveikatos nesinori stipriai gadinti, todėl gal ką patartumėte? Manau ne vien man praverstų :silent:
Panašu, kad ir taip darai viską, ką reikia :) Su tuo labai sveikinu. Dabar, man atrodo, gali tik pats pagal savo nuožiūrą tobulinti tai, ką darai dabar. Apie savo dabartines paties pastangas kalbu ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
opsia
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2016-03-07, 12:01
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė opsia »

Jah rašė:o kaip tu tai isivaizduoji? nera priejimo prie kontaktines info.
Parasyti jam i PM, o as negaliu ,nes esu "naujokas"
Vartotojo avataras
avoria
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-08-20, 09:51
Reputacija: 22

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė avoria »

besišviečiant kilo klausimas ar 11/13 paspartins žydėjimą? jei taip ar nenukentės derliaus kokybė? labai daug skirtingų atsakymų.
„Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.“ Bob Marley
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Taip, paspartina.
Taip, nukenčia. Greičiau subresta, bet logiška, jog žiedai būna mažesni ir ne tokie tankūs.
cfl
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2015-05-19, 17:58
Reputacija: -1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė cfl »

Guliu ,galvoju, kaip čia atradau dūmą! :) Ogi viskas prasidejo nuo 17m. alaus,votkos,18m. ratai,amfa 22m. Kristalų :( ;) . Ir prasidėdavo nuo alaus ir stipriau. ,tada pagaliau atradau dumeli , jau daugiau kaip trys metai nebegeriu ir nebevartoju narkotiku ;) stojau atgal y mokyklą, nes ismete iš 8 klases , du kartus likau antrus , alkoholis ir narkata buvo viskas , :) :) tai va dumas ,stabdo o nevedę prie stipresniu dalyku, kaip norisi ksi kalbėt tai nx
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kauptukas »

Vakar gulėdamas lovoj sugalvojau tokį ekspermentą.
Kas būtų jei į skelbimus įmestum skelbimą kad parduodi žole, už gatvės kainą ir panašiai. Detaliai aprašytum lanksčias susitikimo galimybes. Žinoma įdėti nuotraukas iš interneto kuri atrodytų kuo įtikinamesnė.
Įdomu ar greitai paskambintų kiaulės, ar būtų toks kvailys kurks tikrai bandytų nusipirkt. Ko tikėtumėtės?
Pareigūnai klauso.
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė flukis »

Pilna tokiu sekmingai stumdo fb grupese. Ir ratus, ir amfa, ir chimke.
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė ekko »

flukis rašė:Pilna tokiu sekmingai stumdo fb grupese. Ir ratus, ir amfa, ir chimke.
tikrai taip, buvau iš dvieju žmoniu taip nusipirkes :D tik iškart susitarkit jog ranka i ranka
opsia
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2016-03-07, 12:01
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė opsia »

flukis rašė:Pilna tokiu sekmingai stumdo fb grupese. Ir ratus, ir amfa, ir chimke.
sveikas fluki, gal galetum parasyt man i PM? Atsitiko panasi situacija kaip Tau buvo nutike, tai galvoju, patartum, padetum :)
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė ekko »

opsia tu negali pm naudotis.
zolininkass
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-03-23, 22:19
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė zolininkass »

Čia man vienam kartas nuo karto užeina, jog neveikia legalus.net?
opsia
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2016-03-07, 12:01
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė opsia »

monogamija rašė:opsia tu negali pm naudotis.
Bet gal flukis gali man parasyti, o as jam tiesiog atrasyti?

Taip kartais neveikia legalus.net ir man.
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė airbee »

zolininkas, dažnai į ji neina patekt per pirma kartą, jei neveikai kelis kart per naujo pabandyk, turėtu veikt :)
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė airbee »

Ei draugai, kaip sergat gripu ar peršalat ( kosinat, gerklę skauda ) ar rūkot mj ?
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
zolininkass
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-03-23, 22:19
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė zolininkass »

airbee rašė:Ei draugai, kaip sergat gripu ar peršalat ( kosinat, gerklę skauda ) ar rūkot mj ?
Sirguliuoju šiek tiek jau man rods trečią dieną, sloga, gerklė pirmas dienas labai skaudėjo, savijauta tokia plius minus. Tai vakar ir šiandien po keletos dūmelių gryno H lyg ir geriau palieka. Tik nežinau ar čia tikrai H padeda ar tik mano minčių galia :|? :D
Prieš pora valandų dar nosį pūčiau kas kelias minutes, o va dabar įšovus truputi iškart geriau, ir pakvėpuot pro nosį normaliai galima. :x:
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė airbee »

man pastebėjimas tai lyg dar baisiau poto gerklę pjauna.. :|?
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
Rašyti atsakymą