Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Tadas »

Laužk tėvus, kitaip nieko čia neprimąstysi. O šiaip jei yra galimybė - outdoore rask kokią tinkamą vietą ir pirmyn, tik kad kantrybės reiks iki rudens laukt :)
A.C.A.B
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

Bet ir atlygis bus dėdės Rudenėlio gausus :)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalus »

Oudure augint visiem galimybe yra...
vaikai nenarkokit vartotiku.
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

autdoor kazkaip net netraukia noris kazkur arciau turet :D o ir vietos nezinau kur cia radus :) mama kaip ir ikalbeciau bet su mociute jau be sansu :D kaiptik siandien mama sako kokiam ten kanapiu saite lankais ? :D sakau ai ten idomu as ir auginsiu :D
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė White smoke »

Nesuprantu kodėl tu klausi kur tau augint, jei duoda tau patarimus, o tu jų vistiek negali įgivendint? Tai jam parduok stuffo, tai surask vietą kur augint, pats žinai savo situaciją ir gali nuspręst kur augint, jei namuos negali, tai belieka outdooras, lauke surast vietą bet kur gali ir rizika mažesnė ir derlius didesnis...
Jungle is massive!
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

FOR:Lietuvis...!!!jei esi suauges,tai mama turetu nesikisti i tavo reikalus!itariu nepilnametis. per 24 darbo dienas prasau pateikti LR piliecio pasa ir kad matytusi gimimo data (pabreziu kad gerai matytusi)!Anonimiskuma garantuojame,duomenys ir po duomenu gavimo, jie bus sunaikinti,jusu pacio saugumui. duomenis prasome siusti bet kuriam is moderatoriu :!: kitaip busite blokuojamas neribotam laikui!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
malunas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2004-10-02, 16:48
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė malunas »

runkelis rašė:FOR:Lietuvis...!!!jei esi suauges,tai mama turetu nesikisti i tavo reikalus!itariu nepilnametis. per 24 darbo dienas prasau pateikti LR piliecio pasa ir kad matytusi gimimo data (pabreziu kad gerai matytusi)!Anonimiskuma garantuojame,duomenys ir po duomenu gavimo, jie bus sunaikinti,jusu pacio saugumui. duomenis prasome siusti bet kuriam is moderatoriu :!: kitaip busite blokuojamas neribotam laikui!
Nerimta cia, pasa galima ir draugo vyresnio atsiusti :)
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

galiu atsiust as ta paso kopija bet velgi prasides kad tipo ne mano :/
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

Tigi paimk įsijunk legalusnet, tada prie monitoriaus su savo pasu nusifotkink ir matysis tavo veidas ir paso nuotraukytė :D Dar gali atskirą foto padaryti paso, kad tiksliai galėtume pasižėti :D :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Cia man vienam pasataruoju metu legalus grybauja? Tai uzkrauna, tai neuzkrauna. Sakyciau kad intikas pjauna bet vienintelis legalus.net taip kiti saitai ok.
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

jahmate rašė:Cia man vienam pasataruoju metu legalus grybauja? Tai uzkrauna, tai neuzkrauna. Sakyciau kad intikas pjauna bet vienintelis legalus.net taip kiti saitai ok.
Ne tau vienam, ne tau vienam.Aš ir galvojau, kad intikas, bet. :)


http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pa ... s-57-85693
Kažkaip užuodžiu trečią pasaulinį. :) Žydai galvoja apie Irano puolimą, aišku ir JAV su ES prisijungs. :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Ot muslmonai ot zydai bl...
I'm a junglistic man.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

ir pas mane nesamones su legalus.lt
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

jahmate rašė:Ot muslmonai ot zydai bl...
Ir tie ir tie dėl savo religijos išprotėję. :)
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/g ... 40&l=2&p=1
Nu nesveikumo lygis, toks pats, kaip ir talibano radikalų. :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Ziauru ten yra isvis. Moters gyvenimas pas ortodoksus yra skirtas gimdyti vaikus. Nesmerkiu nei vienos religijos, bet ziauriai nemegstu religiniu fanatiku, o cia jau yra auksciausias lygis, as net nepavadinciau cia religija, pavadinciau sekta.
I'm a junglistic man.
iwishyou
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2010-02-10, 17:10
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė iwishyou »

sory gal galit padet kas ce per s****

Error from gateway:

2000 : The Authorisation was Declined by the bank.

ja meta kai bandau uzsimoket http://www.pickandmixseeds.co.uk puslapyje uz seklas ce kai korteles savo duomenis suvedu ir paspaudziu tipo vsio , ir ismeta 8/
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

bent atsakymo zmogui reikejo neistrynti X( google traslate isverte ( The Authorisation was Declined by the bank ) y ( Leidimas buvo atmestas pagal banko )
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė calvinucci »

va per tokius dundukus dievatikius ir vyksta tie karai bl mane tai nervas ima kaip taip aina zmones kareut vapse ta tarnyste atlieka nahui isvis kareut. manes paprasytu ait kareut tai tapacia akimirka isdurceu akis, nuplesciau galva ir nuspyrceu. po sitiek pateiktu istoriniu faktu blet jokie karai nenesa jokiu naudu zmonem o tik bankininkam vis dar zmones tiki kad aina gint blet sali. suvaryt blet visus i duobe tuos lyderius ir susprogdint nahui jie ce isvis reikalyngi toi zemei. mosikuoja su pirstais invalidai ir visi kareivukai lekia sprogdintis galvu sau. niekad nesupratau tokiu dalyku kaip karas. butu dar trecias pasaulinis tai isvis butu grazu.
sambary stap my !!!
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kentacmis »

calvinucci rašė:va per tokius dundukus dievatikius ir vyksta tie karai bl mane tai nervas ima kaip taip aina zmones kareut vapse ta tarnyste atlieka nahui isvis kareut. manes paprasytu ait kareut tai tapacia akimirka isdurceu akis, nuplesciau galva ir nuspyrceu. po sitiek pateiktu istoriniu faktu blet jokie karai nenesa jokiu naudu zmonem o tik bankininkam vis dar zmones tiki kad aina gint blet sali. suvaryt blet visus i duobe tuos lyderius ir susprogdint nahui jie čia isvis reikalyngi toi zemei. mosikuoja su pirstais invalidai ir visi kareivukai lekia sprogdintis galvu sau. niekad nesupratau tokiu dalyku kaip karas. butu dar trecias pasaulinis tai isvis butu grazu.
kentacmis sako, kad patinka :D
viena is priezasciu kodel marihuana nelegali - apsirukeliai neitu kariaut :)
peace on earth! :V:
Rašyti atsakymą