Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

putejas rašė:Aš savo vaikus jei būtų galimybių ir pakankamai žinių pats mokyčiau ir į jokias mokyklas neleisčiau. Mokyklose formuojamas visai kitoks žmogus, tiksliau ten formuojami ne žmonės, o zombiai.


O ar tu manai kad tavo vaikas mokindamasis namuose susiras draugu ? Pamastyk koks zmogus uzaugs nepamates pasaulio skaityk.Galima sakyt sedes namuose nes netures draugu kuriuos susirandama ainant y mokykla ;) O jau nekalbant apie viska ko suzinoma nesedint namuose ;) tai zmones keicia ir keicia labai. Taipkad mokyklu reik be ju mes nebutume mes :] PEACE :V: --==::~~ :x:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Lietuvis rašė:O ar tu manai kad tavo vaikas mokindamasis namuose susiras draugu ? Pamastyk koks zmogus uzaugs nepamates pasaulio skaityk.Galima sakyt sedes namuose nes netures draugu kuriuos susirandama ainant y mokykla ;) O jau nekalbant apie viska ko suzinoma nesedint namuose ;) tai zmones keicia ir keicia labai. Taipkad mokyklu reik be ju mes nebutume mes :] PEACE :V: --==::~~ :x:
Taip, manau susiras. Gyvenime yra daugybė vietų kur galima eiti ir susirasti draugų, būna daugybė situacijų kuomet žmonės jų susiranda. O ką duoda mokyklos? Draugus? Ar verta vien dėl draugų eiti į mokyklą, kad visam tavo likusiam gyvenimui tavo smegenis prifarširuotų to ką gauname mes? Nors ką aš šneku... norint padaryti taip kaip aš galvoju reiktų palikti babiloną ir gyventi atskirai nuo visų, o tas yra sunkiai įmanoma. Sunki tema. Be reikalo užjudinau :D
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė rude bwoy »

putejau, tu eilinį kartą į kraštutinumus puoli. mokykloj ne viskas taip blogai, absurdiška būtų taip teigt. pasaulis ne tik juoda ir balta.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

rude bwoy rašė:putejau, tu eilinį kartą į kraštutinumus puoli. mokykloj ne viskas taip blogai, absurdiška būtų taip teigt. pasaulis ne tik juoda ir balta.
Žinau, toks jau esu maskataika :D Pastoviai pas mane tai juoda tai balta. Bandom taisytis ;)
teknyu
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2010-01-29, 13:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė teknyu »

jo is tu mokyklu tai nieko gero, viskas ten supuve , nebelike jokios pagarbos nieko . bet ka mes cia kalbam visa lietuva supuvus
Geri dalykai niekada nesitesia ilgai ;/
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

Cia lietuva cia lietus lyja. O kad visa LT supuvus tai pritariu :/ Uzteks sneket apie mokslus ainam geriau patraukt dumelio --==::~~ :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Ačiū kas sutvarkė mano floodą herbariume.

Hey, Lietuvi, pavaišinsi? :D :D
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

Nu gal buciau pavaisines bet tik dabar parsivilkau :D

P.S Paaiskinkit man durnam kaip nusistatyt normalu laika kad rodytu cia forume ? :D Nes paziurejau nesamoninga laika rodo o nustatymuose neradau atitinkancios zonos :/
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Lietuvis rašė:P.S Paaiskinkit man durnam kaip nusistatyt normalu laika kad rodytu čia forume ? :D Nes paziurejau nesamoninga laika rodo o nustatymuose neradau atitinkancios zonos :/
Vartotojo valdymo pultas > Diskusijų lentos nustatymai
Mano laiko juosta: UTC +2 rytų europa, centrinė afrika
Ar naudojamas vasaros laikas?: ne
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

Dekingas --==::~~ :x:



P.S gal kas patarsit kaip cia parukius idomiau ? :D Atsibodo jau jointas :/ bonkute :/ bonkute + jointas :/ Bongu irt pypkuciu neturiu :/ Ir gal kas pasakytumet kur kaune rasti pigesni grinderi pirkt ? :)
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manttukas »

Pasakyciau, bet esu begalo skupus ir slykshtus zmogus. Ir manau kad marichuanos tikrai nereikia legalizuoti.. visaj td is sitos puvancios valstybes nieko neliktu.. Ka veikiat priruke? baisej prikolinat tipo? o kai rukot ilgaj, dar juokas ima? ar bishki MOVIE? Visi vaikai dbr ruko.. mokyklose ruko.. Ir mano posto galit nekomentuoti nes man nerupi jusu komentarai, tik reikejo kashkur ishsiliet H|
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kentacmis »

is dalies su tavim sutinku. uztektu dekriminalizuoti.
MJ musu tautos neisgelbes ir geriau nuo to niekam nebus, nes tauta musu issigime. daugeli metu ugdyti vergai nezinojo ka daryt su laisve. dabar matom pasekmes.
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė BongMachine »

Na, jeigu jum nerupi jusu laisve, ir norite bijoti daryti tai, kas jums patinka ir toliau laikykites tokios nuomones. O as pazystu ir nesupuvusiu zmoniu. Ir mums gerai. Ir mes noretume, kad butu legalu.
wwwwww
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė White smoke »

Aš už laisvę rinktis. Jei legali, tai dar nereiškia, kad reikia būtinai vartoti, visokie "momentai", "babatukai" yra legalus, bet aš nesiruošiu jų vartoti. Dėl manęs gali būti viskas legalu, netgi heroinas ir t.t., visuomenei reikia subręsti, ji kaip mažas vaikas nusvilęs nuo ugnies nagus pradeda mokytis, kas gerai, o kas ne. Jei žmogus kvailas ir nesugeba atsirinkti ko jam reikia tai čia jau jo problema, apribojimai suteikia galią, bet tikrai ne mums paprastiems piliečiams. Su tuo heroinu gal kiek ir perlenkiau, bet uždraustas vaisius juk skanesnis ar ne?
Jungle is massive!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

As jauciu kad lietuviai prasipustu jei butu legalu, nes zinant lietuviu saiko neturejima cia ir su maistu ir su gerimu tai manau kad atsirastu dafiga tokiu kurie pradetu rukyt be saiko ir tik nereik sekt pasaku kad taip nebutu.
I'm a junglistic man.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė White smoke »

Rašiau ilgiausią postą, bet pagalvojau kam čia to reikia, tiesiog norėjau pasakyt, kad žmogus turi nešiot galvą ant pečių, o jei to nesugeba tai čia jau jis kaltas... Koks skirtumas legalu, nelegalu ir taip pučia, įdomu ar bent vienas pučiantis ir pakliuvęs į kalėjimą taip pat kalbėtų?
Jungle is massive!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Kodėl tylit, kuomet aš jums siūlau ginti visuomenę nuo žalos draudžiant alkoholį, valant čigonų taborą Vilniuje, tabako boikotas? Tuomet kalbos dovaną labai greitai prarandat, tačiau kai tik kalba pasisuka apie kanapes tai visi subėga ir davai, kuris pirmas ir mandriau įkas. Kanapės dekriminalizavimas, legalizavimas nei vienam iš jūsų asmeniškai gyvenimo nesugadins jei jūs to augalo į jį neįsileisit, o dėl visuomenės prašau patylėti ir nebesiginčyti. Jeigu jums labai rūpėtų ta visuomenė tai stengtumėtės, jog alkoholio ar kitų nuodų nebeliktų parduotuvėse, stengtumėtės kovoti už natūralų maistą, už energijos taupymą, už nekariavimą ir t.t. O dabar tik tuščios ir nieko vertos šnekos. Ir nereikia apsimesti kvaileliais ir pulti klausinėti prie ko čia karai su maistu. Viskas prie to pačio. Nereikia vaizduoti rūpestingų žmonių kai to rūpesčio nerasi nė su žiburiu. Jūs net negalit leisti laisvai gyventi kitiems, jums turbūt ant širdies geriau bus jeigu ganjos mylėtojai toliau bus baudžiami. Svarbu jūs žinosit, jog dabar visuomenė "apsaugota" nes nusikaltėlis sėdi nubaustas. Rūpinatės vaikučiais, matai, nepilnamečiais, sakot degraduos, nusipūs. Tikrai? O kad geria ir tabaką už kampo pasislėpę rūko jums kažkaip nesvarbu. Paskui vaikšto pageltę ir pikti, vyksta vagystės ir žmogžudystės. Gi valstybė leidžia vadinasi viskas OK.
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

jai zmogus "prasipus" jis tai padarys bet kuriuo atveju ar legalu putala pirkdamas ar is gatves ;) taipkad sito nekiskit kad visi prasirukys taip nebus.O tuolabiau kai seis laikais gauti is gatves nereik net 5 minuciu
O.life
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-02-17, 00:02
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė O.life »

Vis mastau kaip susikurti sitoje salyje LIETUVOJE gera gyvenima?
Savo gyvenima! nuo nieko nepriklausanti! ar taip imanoma?
Kaip nebuti fabriko vergu? ar teisesaugos pareiguno taikiniu?
Argi nebaisu buti fabriko tarnautoju?valstybes?mokesciu moketoju? kai zmogus yra laisva asmenybe ir kaip tai laisvai asmenybei lieka tiek mazai laisves sioje salyje pasireiksti.
Kur tas susiktas zmoniu svietimas ? kodel zmones yra durninami? nuo pat mokyklos?
Is kur pas zmones tiek daug baimes? kaip kas nors atsitinka is kar skundziasi?
tai kam tada skustis jaigu patys sukure toke valstybe? nepykanta tik dideja ir viskas , o ji veda tik i blogus darbus.
Promblema tame kad zmones nemoka uz save pakovoti :/ ir tampa priklausomi nuo aplinkiniu zmoniu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Vidurnaktis su Blue lotus arbata :) mmmm :] tik skonis ne koks :D
http://www.bluelotus-info.com/index.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Nymphaea_caerulea
Rašyti atsakymą