Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
O.life
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-02-17, 00:02
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė O.life »

nesu arbatu zinovas :D bet sudominai kur galima lt tokios gauti?
as tai kartais cefyra isiverdu :D kad kaip parukai miego nesinoretu
http://www.youtube.com/watch?v=bFca1caA8Cc
Paskutinį kartą redagavo O.life 2010-03-03, 00:40. Iš viso redaguota 1 kartą.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Nežinau kur galima įsigyt. Spėju patiems augint turbūt geriausia. Nemanau, kad parduotuvėse Lietuvoje rasi.
O.life
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-02-17, 00:02
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė O.life »

Pasidomejau toks zmogus uzdarbis lt liktais prekiauja gal kaip nors pavyks susitart. visigi internetas visagalis :D
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

Sveiki gal kas galit papasakot apie to augalo poveiki ? :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Lengvas raminantis efektas. Sako kartais būna jaučiamas koks tai šiltumas galvos srityje, bet aš nieko nejutau. Mane žiedeliai tik nuramino. Džionio poveikis man buvo stipresnis nei arbatos. Po džiono surūkymo po kokių 5min. jutau lengvą atsipalaidavimą. NUo arbatos nieko nejutau, bet buvo skaniau gert nei rūkyt :)
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kentacmis »

putejas rašė:Kodėl tylit, kuomet aš jums siūlau ginti visuomenę nuo žalos draudžiant alkoholį, valant čigonų taborą Vilniuje, tabako boikotas? Tuomet kalbos dovaną labai greitai prarandat, tačiau kai tik kalba pasisuka apie kanapes tai visi subėga ir davai, kuris pirmas ir mandriau įkas. Kanapės dekriminalizavimas, legalizavimas nei vienam iš jūsų asmeniškai gyvenimo nesugadins jei jūs to augalo į jį neįsileisit, o dėl visuomenės prašau patylėti ir nebesiginčyti. Jeigu jums labai rūpėtų ta visuomenė tai stengtumėtės, jog alkoholio ar kitų nuodų nebeliktų parduotuvėse, stengtumėtės kovoti už natūralų maistą, už energijos taupymą, už nekariavimą ir t.t. O dabar tik tuščios ir nieko vertos šnekos. Ir nereikia apsimesti kvaileliais ir pulti klausinėti prie ko čia karai su maistu. Viskas prie to pačio. Nereikia vaizduoti rūpestingų žmonių kai to rūpesčio nerasi nė su žiburiu. Jūs net negalit leisti laisvai gyventi kitiems, jums turbūt ant širdies geriau bus jeigu ganjos mylėtojai toliau bus baudžiami. Svarbu jūs žinosit, jog dabar visuomenė "apsaugota" nes nusikaltėlis sėdi nubaustas. Rūpinatės vaikučiais, matai, nepilnamečiais, sakot degraduos, nusipūs. Tikrai? O kad geria ir tabaką už kampo pasislėpę rūko jums kažkaip nesvarbu. Paskui vaikšto pageltę ir pikti, vyksta vagystės ir žmogžudystės. Gi valstybė leidžia vadinasi viskas OK.
toli grazu nera taip, kaip sakai. yra zmoniu, kuriems rupi tokie dalykai, deja jie yra mazuma, dazniausiai nera itakingi. o jei turi itakos - daro viska vardan saves populiarinimo, nors patys zino, kad meluoja.
jei toks gudrus - pasakyk kaip pakeisti zmoniu mentaliteta, kai valdzioj robotai, turintys zx spectrum'o mikroschemas. kaip pakeisti ziniasklaida, kaip padaryti kad nebeliktu durnu laidu apie glamura, zvaigzdes, kurios noretu buti svarbios, buitinius nusikaltimus. zmonems tai patinka, jiems to reikia. ir ne todel kad jie galbut nemate kitos puses. tokia pasauleziura ir prioritetai yra issivysto nuo vaikystes gyvenant kuo toliau tuo labiau skurdinamoj valstybej.
realiai - kiek zmoniu pisa zemes drebejimas cilej? kiek is ju zino, kad del jo paros laikas zemej sutrumpejo 1.26 milisekundes. juokinga? man sitas dalykas yra svarbesnis uz sokiu 10tuka, ar kokius tai bebalsius susireiksminusius snobus beviltiskai bandancius sudainuot kokia cestuske, svarbiau kazkokios vistos nauja suknele atidengiancia trecdali papo. paskaitykit delfi. paziurekit kokie straipsniai sulaukia daugiausia komentaru. tada palyginkit su legalus.net diskusijomis. sakysit - ne kiekybe o kokybe svarbu. bet apie tai ir kalbam.
visa laika budami maza tauta, musu genuose jau uzprogramuotas garbes troskimas. mes tikim lietuvos zvaigzdem. lietuvos talentais. ha. cia is viso prasideda nesuvokiami dalykai.
sakykim usa yra kaimietuku tikrai turinciu talentu, paziurekit kevin skinner pirma pasirodyma, kaip gimsta gatves muzikantai - sakykim dub fx, zmones su igimtu talentu is niekur - charice pempengco. na, neturim mes to. bet kodel mes taip trokstam garbes, issiskirti is kitu. kai kurie bando itikint save kad jiem tai pavyko. kiti i tai ziuri ir galvoja, va cia tai talentas, tokia zvaigzde. zmones nesusivokia, kad Lietuva - tai trecdalis londono. ir visiem yra giliai px ant jos. ir koks pasipiktinimas kyla kai uzsieni jus pavadina rusais ar lenkais. nu tai bld, juk musu niekas ir neprivalo zinot. lietuva - maza, pikta nieko pasauliui nedavusi tauta, kurioje individas vietoj to, kad darytu gera aplinkiniams, bando bet kokiais budais iskilti ir juos sutrypti.
minciu srautas krc buvo :D
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

putejas rašė:Lengvas raminantis efektas. Sako kartais būna jaučiamas koks tai šiltumas galvos srityje, bet aš nieko nejutau. Mane žiedeliai tik nuramino. Džionio poveikis man buvo stipresnis nei arbatos. Po džiono surūkymo po kokių 5min. jutau lengvą atsipalaidavimą. NUo arbatos nieko nejutau, bet buvo skaniau gert nei rūkyt :)

Dekingas --==::~~
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

Sveiki :x: Gal kas zinot kur kaune isigyti grinderi pigesni ? :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Iš temos http://legalus.net/dis/viewtopic.php?f=1&t=838
ganjaFAMA rašė:Nesusikalbam. Jei jau taip žmogus kaltas, tai tie draudimai saugo žmogų nuo pačio savęs. Ir jam tik į naudą.
Įstatymas turi garantuoti tvarką ir ramybę, o ne saugoti žmogų nuo jo paties. Toks įstatymų saugumo generavimas yra žalingas tiek žmogui tiek gamtai tiek visai visuomenei. Man ne į naudą, kad mane saugo kažkoks kreivas įstatymas. Man būtų į naudą, jei mane įstatymas gerbtų kaip žmogų, o dabar negerbia nei kaip žmogaus, nei kaip piliečio nei niekaip :)

Lietuvi, Kaune buvusio headshopo nebėra. Lieka internetas arba lauk kol atsidarys shamanas.lt
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė badnews »

ko tai neiseka tiem headshop'am ant Marijos žemės :/
o kam tas grinderis? bereikalingas daiktas kišenėj, o dar ir išdavikas :D . aš už mikliuosius "sticky fingaz" :D oldskool'as valdo! :D
togetha brotha
Rukalas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-03-03, 14:17
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Rukalas »

Gal kas gali padet su auginimu,esu pradedantysis tai butu mano 1 augalas bet nnuori geresnies rusies,patalpa auginimo 8,10kvadratiniu metru ka reik daryt kad gerai augtu nu zodziu man info visa jei galit kaip pradedanciajam parasykit jei galit tai i privata rasykit [:)] :bong:
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Slapukas »

Rukalas rašė:Gal kas gali padet su auginimu,esu pradedantysis tai butu mano 1 augalas bet nnuori geresnies rusies,patalpa auginimo 8,10kvadratiniu metru ka reik daryt kad gerai augtu nu zodziu man info visa jei galit kaip pradedanciajam parasykit jei galit tai i privata rasykit [:)] :bong:
paieskos sistemos daugiau zino nei mes ;) pabandyk pvz kad ir google
Rukalas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-03-03, 14:17
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Rukalas »

Kad jos zino as zinau :D

Bet tikrai yra cia apsiskaiciusi zmoniu apie :x: ir auginima tam nete sunku knistis .

Tad man reik help su auginimu
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

Pasiskaityk dienorascius ir kitas temas cia tiek info kad puse net neatsiminsi ;)


P.S o grinderio noris nes jau atsibodo su pirstais :D vakar va smulkinam su draugu ir keikiames kad jau atsibodo ir reik grinderio :D o kaune matau negausiu :( o ir ait det y saskaita ten 6 litus tai irgi kazinau kad siustis ta grinderi :( jai kas turit koki nereikalinga nenaudojama tai nupirkciau :V: jaika PM :V:
slibinas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-09-10, 16:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė slibinas »

Lietuvi, Kaune buvusio headshopo nebėra. Lieka internetas arba lauk kol atsidarys shamanas.lt[/quote]
sian drauge man sklambina, sako einu pro senamiesti ir ziuriu atsidare naujas headshopas, nesupratau tiksliai kur bet man rodos prie wan sui restorano.
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

Dekingas uz info.Reikes pasidomet. Bet aisku mielai nupirkciau ir naudota :)
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kentacmis »

kosk zostkas bairis buvo snd!!! :D
nuvariau pasikt. siku ir maisau tabaka su stafu ant pries mane uzmauto sikpopieriaus, kur ant laikiklio ant duru uzkaltas. sumaisiau, padalinau, reikia sukt jona... tik pyst pyst - o popieriukai tai kambary liko, bld.. 8|
teko varyt i kambari su nenuvalyta sikna...
:] :] :] :D
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

Ko tik nepadarysi dėl tos marytės :)
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė badnews »

kentacmis rašė:kosk zostkas bairis buvo snd!!! :D
:D
taip ir nesupratau 8??? o tu kiek ranku turi? taigi stuffa i kaire, su desine atlieki higienos reikalus, mauni į kambarį ir pabaigi rolling'darba --==::~~ su palengvejimu ir nesusitepęs :D
togetha brotha
malunas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2004-10-02, 16:48
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė malunas »

As nelabai suprantu irgi kam reikejo begt su "sudina" sikna :)
Rašyti atsakymą