Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

Ytariu kambary yra tas kas negali matyt jo sukancio --==::~~ :)
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Sokan »

o su sudina sikna gali:D juokutis.
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kentacmis »

snd pagalvojau ir pats nesupratau nx as taip dariau.. :]
gi galejau atsargiai nuplest ta popieriaus gala ant kurio stafas ir nusivalyt ta sikna.. :D va ka padaro miniatiurinis jonukas pakeliui is darbo :]
uztat atsiminiau panasia situacija prie kelias savaites. varem tipo su merginos draugais pasitusint. krc as sakau - tu eik pirma i dusa ir tvarkykis - vistiek ilgiau uztruksi. ta maudos krc, galvosiu, ipusiu siek tiek, bus maloniau. susukau bombike, balkone parukiau. M kazkaip sugebejo issifucint likus gal 15 min iki sutarto susitikt laiko. sako, davai greitai susitvarkai ir varom. nu ok, nuvariau i vonia (cia veiksmas pas ja namie vyksta :D ). nusirengiau, ziuriu didelis veidrodis. paziurejau, suraukiau antakius, biski rambo pozu pameciau.. bld galvoju koks as didelis ir stiprus :D :D :D
M visa ta laika is kambario mazdaug - "ka tu ten veiki, greiciau!". krc ziuriu ziuriu, galvoju nu su tuo didelis ir stiprus tai ok, bet veidas tai labai doras (akys spejo i braskes pavirst, chyzas iki ausu). nu nx galvoju, kaip taip gali but... ziuriu ant lentynos jos gillete venus. o bld galvoju, buvo pas mane gal 4 dienu barzda, kur normalus skustuvas jau sunkiai ima, ta pabandziau, nu atshipes jau. px galvoju issiskutinesiu zaibus ant zandu, gal piktesnis atrodysiu. pasidariau konturus, M jau prie duru priejus rekia - "GREICIAU". bld galvoju, gi tiksliai, juk paveluosim. pyst greit i dusa, islendu, sakau - lekiam - ziuriu kaip issprogsta M akys ziurint i mane, pasiziuriu i veidrodi koridoriui - snukis kazkokiais plemais isskutinetas akys kaip pas buliu ir chyzas belenkoks. :D
kas toliau buvo nepasakosiu, bet i tusa nevaziavom :D
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dumtraukis »

pakelta nuotaika rytui :D :D
nes pyxas artina ;)
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė White smoke »

Žvengiu labiau, nei po gero anekdoto :D :D :D
Jungle is massive!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Bl ciuvas tu kietai varai :) Respect :D
I'm a junglistic man.
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Wanikas »

Va cia tai nurautas zmogus :D Biski mane pati primena :D As irgi daznai failinu.. :D
Epic Win
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

As vienas i pm gavau zinute su linku i "legalu kaifa" ?
I'm a junglistic man.
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Tadas »

Tikrai ne tu vienas :) Kažkuris teisus buvo apie skleidžiamą reklamą :)
A.C.A.B
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kentacmis »

nieko negavau. %) tie agentai zino apie kentacmio istikimybe Maritai Chuanitai. ne su vienu is ju jis buvo jau susidorojes.
kaaaa????!! :]
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Iliuminatas »

http://www.auginkpats.lt/ man vienam Benderis vaidenas ?
SYE-lə-SYE-bin
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė badnews »

jahmate rašė:As vienas i pm gavau zinute su linku i "legalu kaifa" ?
aš ir gavau :D . tas legalus kaifas gal tik mūsų Marijos žemėj naujiena. draugas dirba sexshope-headshope(ne Lietuvoj), tai teko matyt ir tas "vonios druskas", ir legalu koksa, ir legalius ratus ant kurių pakuotės rašoma "plant feeder" :D . o ir istorijų pripasakojo kaip per mėnesį keturi bičai nuo tų miltukų užsilenkė. juos perkanti fauna irgi atitinkama:visi susidrožę, amžius nenusakomas, trečiadienį gauna bedarbio pašalpą, ateina už pusę babkių to gėrio prisiperka, už likusius alaus, gerai jei dar athodam ant singlejoint'o lieka(spice ar smoke, nesvarbu). na o toliau arba tėvam ant sprando sėdi, arba marozauja.
va tokie tai karo prieš narkotikus didieji laimėjimai
togetha brotha
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Hippie »

Iliuminatas rašė:http://www.auginkpats.lt/ man vienam Benderis vaidenas ?
:D :D Ne tau vienam. Tai sita svetaine daugiau nebeprekiaus,nes robotai juos uzvalde? :(
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

O tai kuo jie prekiaudavo?
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Berods auginimui skirta technika ir siaip medziagom.
I'm a junglistic man.
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

Ai čia tie niekšai, žinau. Buvau toje parduotuvėje pakalbėti, kalbam taip apie pomidorus ir šiaip AUGALUS, bet abu žinom apie ką iš tikro kalba eina :D Pagarba jiems. Sumaišiau jų svetainę su auginkpats.info ar kaip ten..
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Sigma »

Iliuminatas rašė:http://www.auginkpats.lt/ man vienam Benderis vaidenas ?
Hahaha gerulis :D Nulaužė kažkas :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė White smoke »

Taigi šitos parduotuvės savininką sėmė, nueikit kas pažėt ar dirba, įdomu ar išsisuko jis ti.
Jungle is massive!
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manttukas »

nerukau 19 dienu, nu tipo pavasary dar nerukiau, jauciuosi puikiai ir nezadu daugiau rukyti bent kolkas, bl atbukau, tik db pradedu kaska mastyti, neprives jusu kasekas prie gero, palaukit uzaukit, susikurkit ateity ir rukykit senatvej y valias, o db nieko is to gero.... kiek zinau tokiu kaip as kasekas da kasekas, net nebekabina, sedi masinosi filmuoja... degradacija arti, pats neberukau nuo vieno yvykio... o tiesa sakant moterys mane keicia, o gal as psichinis ligonis, nes jauciuosi tokiu, kur man gydytis? man gali kashkas padeti? nemanau nes taj kova su savimi, kaip atsisakyti visko, kas gyvenima daro ydomu ir neriklausoma, rashau viska skubedamas, nepagrystai ir gal net kvailai, bet cia gi jus :) dauk is jusu laikau protingais, netgi gabiais zmonemis ir ka besakyciau, sis forumas man mieliausias ;) taj tiek shndienos psicho istoriju :X
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

Manttukas rašė:nerukau 19 dienu, nu tipo pavasary dar nerukiau, jauciuosi puikiai ir nezadu daugiau rukyti bent kolkas, bl atbukau, tik db pradedu kaska mastyti, neprives jusu kasekas prie gero, palaukit uzaukit, susikurkit ateity ir rukykit senatvej y valias, o db nieko is to gero.... kiek zinau tokiu kaip as kasekas da kasekas, net nebekabina, sedi masinosi filmuoja... degradacija arti, pats neberukau nuo vieno yvykio... o tiesa sakant moterys mane keicia, o gal as psichinis ligonis, nes jauciuosi tokiu, kur man gydytis? man gali kashkas padeti? nemanau nes taj kova su savimi, kaip atsisakyti visko, kas gyvenima daro ydomu ir neriklausoma, rashau viska skubedamas, nepagrystai ir gal net kvailai, bet čia gi jus :) dauk is jusu laikau protingais, netgi gabiais zmonemis ir ka besakyciau, sis forumas man mieliausias ;) taj tiek shndienos psicho istoriju :X
Būtent "kasekas da kasekas" tikrai neprives prie gero. :) Rūkyt kas dieną, na man jau tapo nebesuprantama. :) Kažkada ir aš rūkiau, dieną dienon.Ačiū sau, kad susiprotėjau.
Rašyti atsakymą