Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PositiveVibe »

Gi čia zekų "kaifas" :) Elementaru - gauni per didelę kofeino dozę ir pavažiuoja stogas. Galvojau, kad taip bedaro tik nepilnamečiai, kuriems knieti išbandyti viską ir šito briedo pradininkai..
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

Įdomu man :) Naktis baisi buvo, visiškai nemiegojau :D Bandysiu dar kartą prieš tūsą kokį, bus geras energetinis :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Pavasaris atejo, ziuriu ir forumas atsigavo :)
I'm a junglistic man.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Spotless »

ganjaFAMA rašė:Įdomu man :) Naktis baisi buvo, visiškai nemiegojau :D Bandysiu dar kartą prieš tūsą kokį, bus geras energetinis :)
Neprisidaryk problemų su žarnynu po to. Jau geriau kokio redbullio pasiimk jei reikia energijos.
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kentacmis »

PositiveVibe rašė:Gi čia zekų "kaifas" :) Elementaru - gauni per didelę kofeino dozę ir pavažiuoja stogas. Galvojau, kad taip bedaro tik nepilnamečiai, kuriems knieti išbandyti viską ir šito briedo pradininkai..
kofeino? %)
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

Jo, arbatoje labai daug kofeino :) Girdėjau, kad su skrandžiu tuo to bizalo blogai būna, bet tai čia tik pabandymai :D Negersiu kasdien.
z1z2z3z
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010-01-03, 21:02
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė z1z2z3z »

Gavau truputi zalio sake kad white widow, paziurejus internete sudziovinta - panasi, taciau trupinant pastebejau kad prie ten kur turetu prasidet sakele toks baltas kaip slapio cukraus sluoksnis nedidelis, nors pati daug kristalu turi, kyla mintis gal kokia purksta ar kas jai yra :|?
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė White smoke »

Nerūkyk - numirsi 8[]
Jungle is massive!
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Boomnock »

White smoke rašė:Nerūkyk - numirsi 8[]
Bl prajuokinai :D :D :D
, bet tai tik mano nuomonė.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Nu ka siandien 4/20. Vakare mastau kad eisiu paminet kogero :]
I'm a junglistic man.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dumtraukis »

minesiu ir as greiciausiai, visiem sian geros nuotaikos :x: 8)
nes pyxas artina ;)
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė GanjaGoblin »

neminet negalima :D :x:
Man galvoi negerai....
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manttukas »

neminesiu, bet jai jum tai netrukdo, valio uz jumis H|
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kentacmis »

vakar parukiau ir sugalvojau... :]
esme trumpai - arteja diena kai pasensiu metais, ir dabartine mergaite (kartu jau koks pusmetis) neduoda ramybes su klausimais ko noreciau ta proga... taip jau yra, kad nemegstu visokiu dovanu, nereikalingu daiktu ir pan :D taigi vakar priputes parasiau sau laiska, kuriame isdesciau ko noriu :D
zodziu - sestadieni varysim kept sasla diena su chebra. mano drauge vairuos. ji pasiema ryte mane is namu. masinoj nuciulpia, nuvarom i vieta, ten su chebra (bus daugiau vyriska kompanija) kurenam lauzeli, prikolinam, geriam alu, rukom, svenciam zodziu :] i vakara griztam pas ja, ji man dar karta nutraukia piena kol as megaujuos dumais... :D
nemanau kad daug prasau, tik yra 2 problemos - ji yra pries dumus ir yra pakankamai drovi.
db nebezinau bld ka daryt... :| paviesint savo norus ar ne :D
ka manot? kaip visa tai reiktu pateikti kad nesusigadint sventes... ar geriau tylet is vaidint axujienai laiminga lukstenant is maiselio koki kaklaraisti ar dar koki s... ?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalus »

Kaip nors acargei bandyk su ja apie tai kalbeti ir ziurek kaip reguoja. Gali ir ja pries tai diena pamaloninti ipatingai kaipnors :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Slapukas »

kentacmis rašė:vakar parukiau ir sugalvojau... :]
esme trumpai - arteja diena kai pasensiu metais, ir dabartine mergaite (kartu jau koks pusmetis) neduoda ramybes su klausimais ko noreciau ta proga... taip jau yra, kad nemegstu visokiu dovanu, nereikalingu daiktu ir pan :D taigi vakar priputes parasiau sau laiska, kuriame isdesciau ko noriu :D
zodziu - sestadieni varysim kept sasla diena su chebra. mano drauge vairuos. ji pasiema ryte mane is namu. masinoj nuciulpia, nuvarom i vieta, ten su chebra (bus daugiau vyriska kompanija) kurenam lauzeli, prikolinam, geriam alu, rukom, svenciam zodziu :] i vakara griztam pas ja, ji man dar karta nutraukia piena kol as megaujuos dumais... :D
nemanau kad daug prasau, tik yra 2 problemos - ji yra pries dumus ir yra pakankamai drovi.
db nebezinau bld ka daryt... :| paviesint savo norus ar ne :D
ka manot? kaip visa tai reiktu pateikti kad nesusigadint sventes... ar geriau tylet is vaidint axujienai laiminga lukstenant is maiselio koki kaklaraisti ar dar koki s... ?
Manau tu geriau pazysti savo mergina nei mes :D nezinom jusu lovos reikalu, gal ji dar nepribrendus taip sekse, kad nuciulpt, o ka jau kalbet apie "pieno nutraukima" :D, gal ja tai zemina ar pns.. Nu zodziu tau geriau zinot kaip, kas. O del ganjos tai sviesk ja prie kiekvienos progos. Manoji irgi labai pries buvo, jei draugystes pradzioj butu zinojusi, kad parukau kartais, tai butu laukais pabegus... :D Bet nemegstu tokiuose santykiuose kokiu paslapciu ar melo. Vis kai tema iseina, pasakau, kas kaip su ta zole daros, kelis filmus dokumentinius kartu paziurejom, kai kokia idomesne nuoroda apie kanape randu, tai parodau ir jai. Dabar jau ir pasakau kada ruosiuos parukyt su draugais :V: , kolkas dar biski nusimena, bet po truputi baigia priimti tai. Reikes kada iskepti koki "paturbinta" tingini (nes neruko) tai manau ir ja nesunkiai ikalbesiu truputuka paragaut, kad susidarytu bendra vaizda kas per daigtas ta zole ir ka daro. Tik neduoda ramybes jos zemas spaudimas: daznai buna ~65-95. Ar bus viskas gerai? :/ O ir bandet, kas is barygu pirktos zoles kanors gamintis? :)
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kentacmis »

turbut tu teisus. na, sekse iki savo isivaizduojamo tobulo veiksmo dar nedaejau, bet mergaite nors ir drovi, bet mylisi su entuziazmu :) del svietimo tai taip ir darau, tik sikart papuole ypac kietas riesutelis, negali pagristi savo nuomones, bet visa laika gincijasi apie MJ. biski bijau, kad ji mane paskui uzgruzint gali. zinai leptels ka nors kai busiu apsiputes, o tokioj busenoj labai reaguoji i pastabas skirtas asmeniskai.. :.
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė deivis »

tai jūs visiškai be oralinio gyvenat??? 8() eina nx 8E turbūt ji turi neraliai gerų kitų savybių...
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kentacmis »

:D :D :D
nu kaip ir su.. :D ir ji nerealiai geru kitu savybiu.. :) bet kazkaip.. niekad neprasydavau tokiu dalyku. jei tai merginai gaunasi spontaniskai ir ji tai darydama jaucia malonuma tai liuks, o jei ne tai jos problemos. bl, man atrodo as drovus. .\ ne - as durnius :D :D :D

nors cia jau nebesvarbu - susiedem snd ziauriai.. :E
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė BongMachine »

DEMESIO
negaliu rukyt. bet galiu valgyt. ir garint. kaip manot, ar i sito recepto pyraga, kuri pagaminti itin lengva ( http://www.radiocool.lt/itin-greitas-ok ... s-pyragas/ )iberus stafo, veiktu thc ? kaip manot, kiek reiktu det? uztektu visai nedaug, vieno parukymo kiekio? gal kas bandet? pasidalinkit mintimis.
wwwwww
Rašyti atsakymą