Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė coffesin »

Tu čia į mano klausimą atsakei? Jei taip tai nesupratau ką norėjai pasakyt.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PositiveVibe »

Kanapė gydo ligas, bet farmacijos daugiau uždirba iš cheminių vaistų, kurie retai kada padeda, dažnai dar labiau žaloja sveikatą ir sukelia priklausomybę. Iš kanapių gali būti gaminamas kuras, bet tai trukdo naftos pramonei. Kanapių pluoštas - itin stiprus, bet jis trukdo medvilnės, vilnos ir sintetikos pramonėms. Kanapė taipogi yra labai saugus svaigalas nesukeliantis priklausomybės, be to, jį gali auginti bet kas beveik visose pasaulio vietose labai pigiai (na, nebent indoor), todėl legalizavus smarkiai kristų alkoholio ir tabako pramonių pelnas ;) valdžiai legalizuoti kanapės tiesiog NEAPSIMOKA.
Dar, kai rastos sako, žolė atveria akis, todėl babilonas ją ir draudžia :] :x:
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dumtraukis »

mazai rukei jei nesupratai :D supaprastintai pasakius, zmones pradetu matyti tikraja realybe, o ne tai kas matoma per telika ar pro kiekviena savaitgali uzpiltas girtas akis. Jei minties nepagavau, gal ponas DarNe papildytu mane
nes pyxas artina ;)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

Butent.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Vakar naktį čiut negavau infarkto. Važiuoju iš draugo linksmas, kaip visuomet pradžioje negalvoju kur važiuoju, o tik vairuoju ir čilinu. Vairuodamas pastebėjau, kad mane kažkas seka. Viena mašina keičia kitą, prilaiko atstumą, bet vis prikibę prie galo nu aš pradėjau nardyti po kažkokias gatveles, galvoju reik bandyt kaip nors atsikratyt uodegos. Kas ten ko nori iš manęs? 8| Po kurio laiko jau lyg atrodė ir atsikračiau tos uodegos ir jau išsukau į kažkokį kelią, sakau reikia važiuot namo ir tik išsukau į pagrindinį iš tų gatvelių ir žiūriu vėl uodega prisiklijavo, bet labai staigiai, tarsi būtų iš dangaus nukritę ar ką, bet šį kartą ne civilių mašina, įtartinai važiuojanti ten kur aš, bet policijos. Blyn, galvoju va taip ir būna, agentai seka, o farai gaudo ir suiminėja. Na aš galvoju o koks skirtumas? Aš geras žmogus ir važiuoju toliau, o farai žiūriu mane pradėjo lenkt ir susilyginę su manim pradėjo mojuot ta jų juokinga lazdele su apskritimu ant galo, bet nejungė nei mirgalkių nei nieko, taip tyliai ramiai nu aš sustojau. Pradėjau mąstyti ar pastarąjį pusvalandį ar valandą rodžiau visus posūkius, stojau prie visų "stop" ženklų ir t.t. Galvoju, negali būti, kad dėl kelių eismo taisyklių. Juk ganja, visa kita, vsio galvoju, dabar mane kratys, bet, žmogau, galvoju - nepasiduok, žinai kieno pusėje esi, viskas tavo rankose, teisme argumentų turėsi :D Vienu žodžiu sustojau, užgesinau variklį, pritildžiau muziką ir atidariau langą. Prisistato pareigūns, sako "pareigūnas [...]", o aš turėjau sakyt "gera naktis, pareigūne", bet nei aš išgirdau koks pareigūnas nei jis man ką aiškiai sakė, tai aš net nežinau ar ką pasakiau, bet lūpas sujudinau :D Sako pateikit dokumentus ar ką ten. Padaviau. Sako draudimą turit? Sakau turiu ir sėdžiu toliau ir taip staiga pašokau ir sakau "aj jo draudimas" :] Padaviau draudimą ir tas sako "nedega priekinė lempa pas jus" :D Pirma mintis man atėjusi į galvą buvo "kokia lempa"? :D Nu vien žodžiu sakau "tikrai? kad turi degti visos", tas sako "dešinė nedega, prašau, susitvarkykit" ir atidavęs popierius nuėjo. Padėkojau ir išlipęs iš bolido žiūriu tikrai nedega. Taip tuo metu žlugo visi mano įsivaizdavimai, jog mane stebi, nors prie namų galvojau, kad jau kirs. Pamaniau, kad tas mentų sustabdymas buvo savotiškas perspėjimas, o prie namų jau laukia aras (jo :D). Netoli namų prieš sukant jau į tamsią gatvelę, žiūriu ten nei gyvos dvasios, galvoju sustosiu prie larioko rūkalo nusipirksiu. Tik įsukau ir iš visų kampų suvažiavo trys mašinos, sustojo nei šiaip nei taip. Galvoju nu rimtai dabar subėgs su ginklais, skaudžiai ištemps iš mašinos ir "susimatysim teisme". Ale nieko, kas alaus pirkt, kas dar ko... Vienu žodžiu namo grįžau įšsitampęs nervus, su šiokiais tokiais nuotykiais ir su žlugusia konspiracija :D Aj, ta ganja ganja :]
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Hemingvėjus »

Puikiui praleistas vakaras sakyčiau :|?
Galim skūstis, verkšlent, bet kartais tas stuff'o "nelegalumas" dadeda malonumo. Uždraustas vaisius juk skanesnis ;)
Aš mėgstu "sukūrenęs" kąnors eiti kaiptik į gyvenimo sūkury, experiance'o ieškot. Vaikštau po parduotuves, stebiu žmones ir chill out'tinu. Kartais tokių įdomybių užmatau, kad gailiuosi, jog kameros nepasiemiau :)
Life is green.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PsY »

Hemingvėjus rašė:Puikiui praleistas vakaras sakyčiau :|?
Galim skūstis, verkšlent, bet kartais tas stuff'o "nelegalumas" dadeda malonumo. Uždraustas vaisius juk skanesnis ;)
Aš mėgstu "sukūrenęs" kąnors eiti kaiptik į gyvenimo sūkury, experiance'o ieškot. Vaikštau po parduotuves, stebiu žmones ir chill out'tinu. Kartais tokių įdomybių užmatau, kad gailiuosi, jog kameros nepasiemiau :)
pilnai pritariu ;DD man ir patinka taip gerai nusistonint ir varyt kur daug žmoniu ir šeip aini čilini ir stebi ;DD kartais tokiu fail būna kad net juoktis pradedu vienas pats xDDD
PsYchotherapist
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Boomnock »

Matau atsigauna forumas, jau pilna reklamų iš sensiseeds.com ir everyonedoesit.com :)
, bet tai tik mano nuomonė.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PsY »

Boomnock rašė:Matau atsigauna forumas, jau pilna reklamų iš sensiseeds.com ir everyonedoesit.com :)
jo ir aš pastebėjau :) kažin kas dabar valdo foruma
PsYchotherapist
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Kaip tik pirmadienis taip ir pūst :] Niekaip nepataikau ant savaitgalio :D
Dune
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-10-27, 18:24
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dune »

Hemingvėjus rašė:Puikiui praleistas vakaras sakyčiau :|?
Galim skūstis, verkšlent, bet kartais tas stuff'o "nelegalumas" dadeda malonumo. Uždraustas vaisius juk skanesnis ;)
Aš mėgstu "sukūrenęs" kąnors eiti kaiptik į gyvenimo sūkury, experiance'o ieškot. Vaikštau po parduotuves, stebiu žmones ir chill out'tinu. Kartais tokių įdomybių užmatau, kad gailiuosi, jog kameros nepasiemiau :)
labai pritariu :V: tik svarbiausia kai linksmas nesutikt kokiu pazistamu kurie to nesupranta nes tada ziaurus gruzas puola :D
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dumtraukis »

putejas rašė:Kaip tik pirmadienis taip ir pūst :] Niekaip nepataikau ant savaitgalio :D
nesijaudink, man sian ir savaitgalis prasidejo :D
nes pyxas artina ;)
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

dumtraukis rašė:
putejas rašė:Kaip tik pirmadienis taip ir pūst :] Niekaip nepataikau ant savaitgalio :D
nesijaudink, man sian ir savaitgalis prasidejo :D
nuo pirmadienio savaite prasideda, o netolimas isminties isvartymas bylotu: ''kaip savaite pradesi, taip ir gera savaitgali turesi"
taigi linkiu visiems gerai pradedineti savaites :]
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Smoking Barrels »

damn.. o as vakar viska surukiau su ketinimu nuo siandien daryt pertrauka :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalize it! »

Ką manot apie telefoniniu pokalbiu pasiklausymą? Ar tai tiesa, kad klausosi?
Ar tas traškėjimas ragelyje einan gudokams turėtų baiminti?
Kartais skambinu, gridžiu kad pakėlė bac toliau gudokai? wtf? jau ilgai taip.. :?:
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Smoking Barrels »

Legalize it! rašė:Ką manot apie telefoniniu pokalbiu pasiklausymą? Ar tai tiesa, kad klausosi?
Ar tas traškėjimas ragelyje einan gudokams turėtų baiminti?
Kartais skambinu, gridžiu kad pakėlė bac toliau gudokai? wtf? jau ilgai taip.. :?:
Kas yra "gudokai"? .| O kad klausytis gali - faktas ;) tik nemanau, kad bereikalo klausysis taves :|?
Paskutinį kartą redagavo Smoking Barrels 2010-10-11, 23:14. Iš viso redaguota 1 kartą.
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jamaicaman »

Klausosi ir dar kaip,lengva suzinoti isgirdus aida ragely kai kalbi su kuo nors arba traskejimus
I'm back.
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jamaicaman »

ai dar gali bandyti keisti telefona tuo paciu isitikinsi,pradzioje dings tos nesamones,veliau vel atsiras kol pagal tavo nr atseks pati telefona,tada bus galima jiems vel kazkaip ten prisijungti ir galu gale vel prasides gliukai su rageliu
I'm back.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Smoking Barrels »

Jamaicaman rašė:ai dar gali bandyti keisti telefona tuo paciu isitikinsi,pradzioje dings tos nesamones,veliau vel atsiras kol pagal tavo nr atseks pati telefona,tada bus galima jiems vel kazkaip ten prisijungti ir galu gale vel prasides gliukai su rageliu
prie ko cia telefonas, jei klausosi konkretaus numerio iskurio skambina ar kuriam skambina..? Nebent kai pakeiti nr., uztrunka jiem laiko, kad surastu tave vel ir galetu klausytis.. =(
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jamaicaman »

kaip prie ko,tavo numerio taigi nepasiklausysi ,jie turi zinoti pacio tel imeju ir kt. duomenis ,kuri atseka pagal numeri,numeris tik padeda jiems susekti o telefono aparatas klausytis.
I'm back.
Rašyti atsakymą