Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė rude bwoy »

GanjaGoblin rašė:bet gi zmogui nebereikia kovot, kad galetu isgyvent, o ir gimines pratesimas manau nebera toks givybiskai svarbus musu rusiai. taigi ta gyvuliska (hierarchine) samone, noredama save pateisint kuria naujus tikslus, poreikius, kurie visiskai nera susije su islikimu, taigi sunys ir vilkai nera jau toks puikus pavizdys.
dėl naujų tikslų nenorėčiau sutikt. mūsų gyvuliški instinktai nė kiek nepasikeitė - valgyt, daugintis ir siekt komforto. aplinka tuo tarpu labai stipriai keitėsi, bet mūsų instinktai niekur nedingo. pavyzdžiui - kodėl statistinis vyras nori kuo daugiau uždirbt? todėl kad tai suteikia daugiau galimybių daugintis. moterų polinkis pinigams beje irgi yra instinktyvus - jos tiesiog nori užtikrint savo vaikams kuo geresnę ateitį. dar vienas pavyzdys - kodėl tiek daug žmonių nori lyst į politiką? atsakymas lygiai toks pat - valdžia traukia priešingą lytį. apskritai praktiškai į bet kokį egoistinį poelgį galima žiūrėt per sekso prizmę. nyčė apie daug rašė, kam įdomu galit pasidomėt.
Isvis zmogu su gyvunais lyginti yra mano nuomone nesamone, sako zmones zinduoliai, parodykit man bent viena zinduoli kuris nusiaubia savo teritorija ir iesko nauju teritoriju jas nuniokoti, nustekenti?
bet koks gyvūnas nusiaubtų savo aplinką jeigu dingtų bent vienas iš 2 veiksnių:
1. natūralūs priešai;
2. riboti maistiniai ištekliai.
žmogaus atveju natūralių priešų kaip ir nėra, o žemdirbystė bei gyvulininkystė labai palengvino maisto paieškos problemas.
kaip pavyzdį galiu paminėt yellow stone (šiaurės amerika) nacionalinį parką. dar prieš įkuriant parką vietiniai žemdirbiai išnaikino visus vilkus, o tai labai stipriai įtakojo kanopinių žolėdžių populiacijas (briedžiai, stirnos ir pan). viskas baigėsi tuo kad žmonėm teko pradėt naikint žolėdžius, nes jų populiacijos išaugo tiek kad pradėjo naikint aplink esančią augmeniją. tiesa nesenai žmonės pagaliau susiprotėjo ir atgabeno vilkų iš aliaskos, kiek teko skaityt visi labai džiaugiasi rezultatais.
taip kad aplinkos naikinimas nėra kažkas stebuklingo - bet koks gyvūnas gali tai padaryt. problema yra kas kita - natūralus balansas labai stipriai pasikeitė žmogui pradėjus užsiimt žemdirbyste bei technologijom. yra aišku ir psichologiniai faktoriai - žmogus tam tikru momentu užmiršo kad yra didelės eko sistemos dalis, bet čia jau visai kita istorija.
gendalf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2011-03-20, 12:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė gendalf »

na drysciau priestarauti, jie tikrai nenusiaubtu savo aplinkos, greiciausiai del protiniu gebejimu, gyvunai dazniausiai taip susikloscius persikelia i naujas teritorijas, :) bet ne delto kad patys nusiaubia.
gendalf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2011-03-20, 12:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė gendalf »

Jo ir ji tikrai valosi, o jei dar ir mes zemei padetume. pasiulyciau paziureti filma, jeigu kas esat radikaliu paziuriu tai http://www.youtube.com/watch?v=3hx-G1uhRqA END CIV Resist Or Die
Labai uzstrigo vienas pasakymas indenes is to filmo, jie gyne ten savo miska, jau kovingai su ginklais, policija kariuomene ir t.t. ir ja filmavo ir pasake kazka tokio kaip. "mes su situ misku elgiames kaip su savo motina, tausojam ji, o jie prievartauja musu motina, ka tu darytum jei prievartautu tavo motina?" O zeme tikrai yra musu motina
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė rude bwoy »

gendalf rašė:na drysciau priestarauti, jie tikrai nenusiaubtu savo aplinkos
prieštarauti faktams negalima, aš ne savo nuomonę išdėsčiau.
barzas rašė:kol patys zmones nesupras kad mes gyvenam issenkancioje aplinkoje tol niekas nepasikeis
vadinasi sutinki kad daugumai žmonių ekologija šiuo metu nerūpi. o jeigu sutinki su tuo, tada turi sutikt kad valdžia tiesiog daro tai, ko iš jų tikisi rinkėjai. jeigu daugumai rinkėjų nerūpi ekologija - ji neturi rūpėt ir politikams. taip kad aš nesuprantu kodėl tu taip nemėgsti valdžios - ji tiesiog daro tai, ko iš jos tikisi dauguma. pykti reikia ant žmonių, o ne valdžios.
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DILLIGAF »

gendalf rašė:Isvis zmogu su gyvunais lyginti yra mano nuomone nesamone, sako zmones zinduoliai, parodykit man bent viena zinduoli kuris nusiaubia savo teritorija ir iesko nauju teritoriju jas nuniokoti, nustekenti? Mes kaip tie blogieji ateiviai is filmu, uzkovojam zemes, nustekenam jas ir paliekam likimo valei ieskodami kitu, va su kuo lyginti reiketu, juk jau senai kalbos eina apie kitu planetu istekliu naudojima zemes gyventojams.

Beto sneku apie sistemos zmones, o vat tuos kurie jei nepasiduoda... tai juos vadinti galit ir i vilkus panasiais ir t.t. , arba tokiais paciais zemes vaikais kaip ir gyvunai.
Leisk Tave pataisyti: mes ne kaip ateiviai,mes veikiam tokiu paciu principu kaip ir VIRUSAS-dauginames ir naikinam.
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DILLIGAF »

rude bwoy:
bet koks gyvūnas nusiaubtų savo aplinką jeigu dingtų bent vienas iš 2 veiksnių:
1. natūralūs priešai;
2. riboti maistiniai ištekliai.
žmogaus atveju natūralių priešų kaip ir nėra, o žemdirbystė bei gyvulininkystė labai palengvino maisto paieškos problemas.
kaip pavyzdį galiu paminėt yellow stone (šiaurės amerika) nacionalinį parką. dar prieš įkuriant parką vietiniai žemdirbiai išnaikino visus vilkus, o tai labai stipriai įtakojo kanopinių žolėdžių populiacijas (briedžiai, stirnos ir pan). viskas baigėsi tuo kad žmonėm teko pradėt naikint žolėdžius, nes jų populiacijos išaugo tiek kad pradėjo naikint aplink esančią augmeniją. tiesa nesenai žmonės pagaliau susiprotėjo ir atgabeno vilkų iš aliaskos, kiek teko skaityt visi labai džiaugiasi rezultatais.
taip kad aplinkos naikinimas nėra kažkas stebuklingo - bet koks gyvūnas gali tai padaryt. problema yra kas kita - natūralus balansas labai stipriai pasikeitė žmogui pradėjus užsiimt žemdirbyste bei technologijom. yra aišku ir psichologiniai faktoriai - žmogus tam tikru momentu užmiršo kad yra didelės eko sistemos dalis, bet čia jau visai kita istorija.

Kazkur teko skaityti apie panasia problema tik ji buvo Australijoj:
Del kazkokiu priezasciu buvo butina uzveisti kazkokiu triušiu ruši.Taigi, atgabeno ju kelis simtus i Australija ir po kiek laiko ju prisiveise tiek dauk,kad jie tapo Australijos gamtos problema.Nuesdavo istisus laukus augmenijos! Valdzia sumaste uzveisti lapiu,kad islaikyti balansa,bet jas atgabenus,jos paprasciausiai achujielino-tapo gurmanemis- ede tik koalas :D
Db bijau sumeluot kaip si problema yra sprendziama iki siol,bet berods su kazkokiom vakcinom islaiko balansa. Ta prasme reguliuoja gyvunu populiacija
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

vyrai kreipiam tema? vedarus megstat?
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė GanjaGoblin »

rude bwoy rašė: dėl naujų tikslų nenorėčiau sutikt. mūsų gyvuliški instinktai nė kiek nepasikeitė - valgyt, daugintis ir siekt komforto. aplinka tuo tarpu labai stipriai keitėsi, bet mūsų instinktai niekur nedingo.
as irgi nelabai noreciau sutikti :) gyvulio tikslai 1-valgyt(uztikrint savo islikima) 2-daugintis(uztikrint savo gimines islikima) o kas del komforto tai net nesugalvoju kuris gyvunas jo siekia, aisku galima kazka atrast darant dideles islygas. a va zmogui tikslas likes vienas, tai komfortas, net pagrindiniai islikimo tikslai yra pajungti ir vergauja tam tikslui. nes ir maitinimasis ir sexas yra tam kad tau sudarytu komforta.
Man galvoi negerai....
smartas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2011-07-14, 19:10
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė smartas »

4apa rašė:vyrai kreipiam tema? vedarus megstat?
as tai nelabai, man ta zarna nepatinka=\
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

pastebiu tendencija: ypac tie zmones kurie gavo per uzpakaliuka nuo teisesaugos turi skirtinga poziuri i gyvenima, turint omeny jusu diskuotuotu aspektu. taigi cia tokia kaip ir samoninga ar nesamoninga nuoskaudu israiskos forma. bet gana sneketi shudus ir apie shudus.
turiu rimta razgavora. esat kasnors pirke is weed-star.com? praejo savaite po pinigu mokejimo, man jau nerimas jema. daug shimtu jiems sumoketa o per savaite jokiu pokyciu.
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

Tik tavo pastebėjimas ir tai toks pats bereikšmis šūdas.
Dėl weed start kiek nepasisekė bet gal tu jiems raštelk. Žodžiu problemų nebuvę su jais ir pats planuoju greitu laiku lest jiems uždirbt iš mano kišenės
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

per kiek laiko uzskaito jie pas saves mokejima? klausiu jei esi susidures.
sake banke kad ilgokai truks, bet man kazkaip nejasna vistiek. yra teke pries keleta metu nusivilt vienu dideliu visiems zinomu uzsienio shopu, per du simtus litu nunese. nei supportas atrase, nei jokiu kitu veiksmu nesimate. o dabar jau sumele zymiai rimtesne isleista del to ir jaudinuos.
gendalf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2011-03-20, 12:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė gendalf »

O pastebejot kad ten tema muzika po tu nyksciu atsiradimo buvo tokia ant bangos visi mete dainas gaudavo nyksciu :D o dabar aprime, db daugiau judesio va cia paprastuose pliurpaluose ir taip va mainosi temos. Socialine israiska :D
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė breeze »

Einu siandien sau, megaujuosiu graziu oru.. Ir staiga zvilgsnis uzkliuva uz keliu lapeliu bruzgynuose visai netoli nuo mano gatves. Pala, pala, kur as jus maciau? Prieinu arciau - ogi kanapeles zaliuoja. Kokie 4-5 augaliukai, truputi skurdoki del aplinkiniu pikzoliu, kurios matyt buvo paliktos del slaptumo. Siaip augaliukai sveiki, grazus, sprendziant is ilgu plonu lapu greiciausiai bus kokia nors sativai artima veisle. Ziedeliai dar visai zali, bet nesakyciau, kad mazi, ypac turint omeny, kokiom salygom jie auga. Blyn pagalvojau, gi as pro sita vieta koki milijona kartu esu praejes - ateityje reikes buti atidesniam :)
Aisku, pirma mintis buvo grizti namo, pasiimti peili ir pora maisu... Bet paskui apsigalvojau ir tiesiog nuejau namo sypsodamasis. Ne mano darzas - ne mano... kanapes. Be to ir su kaimynais nera reikalo pyktis, nors net neisivaizduoju kieno ten sodelis :D
Bet nuotaika nerealiai pataise. Ir siaip susimasciau - kazin kiek kanapiu auga vien tik mano gatveje? Patvoriuose, darzu kampuose, siltnamiuose, sandeliukuose, rusiuose, spintose ar siaip bruzgynuose... Aisku, niekada to nesuzinosiu, bet itariu rezultatas nustebintu :)
Padekim viską ir dingstam velniop...
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dendis »

Man irgi teko toki vaizdeli vakar Kaune pamatyti. :) Tiesiog, net gera ant sirdies pasidaro :)
super mario
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2011-07-25, 18:24
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė super mario »

Neužmėtikit akmenim tik..Bet noriu paklausti jei aš indore dabar pradėsiu augint Critical Haze inai užaugs normaliai ar iš vis neužaugs nes tuoj ruduo...
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Tratagalvis »

Indore auginamam augaliukui išorė nerūpi. Jis turi savo mini pasaulį, su savo saule.
super mario
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2011-07-25, 18:24
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė super mario »

aiškumas,dq.
Balamutas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2011-08-28, 19:03
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Balamutas »

Sveiki forumieciai ir to gerojo augaliuko myletojai. turiu klausimeli . Is UK atsiveziau nemazai seklu ( is vietinio putalo ) ir va klausimas butu toks.Kokiomis minimaliomis salygomis galima bandyti jas auginti ? vieta kaip ir turiu (kalbu apie indor).Reikia kuo pigiau. Rezultatas kad butu stebuklingas nesitikiu na bet kad bent karteli parukyt ir svarbiausia kad isvis uzaugtu : ( ? Niekur moderuota negaunu o taip noris jau taip senai rukiau
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Tratagalvis »

Sveiki pone kriminaliste. Deja, tačiau šiame forume mes visi laikomės 10-ies dievo įsakymų ir jokia nelegalia veikla neužsiimame. Jeigu norite pūsti, galite nusipirkti muilo burbulų iš maximos ir pūsti į sveikatą.
/sarcasm off
Koks idiotas gali internete prašyt padėt pūtalo susirast? Į vietinį skeit parką nueik ir ten pasiklausinėk, susirask žmogų su dredais ir raudonom akytėm ir paprašyk pagalbos.
O norint augalą užsiaugint tau reikės kokios nors dėžės, trijų patronų ir trijų normalaus galingumo CFL lempų. Aišku, žemės bei vazonai nepakenks, dar karts nuo karto reikės vandens susiveikt.
Nebūk tinginys ir forumą pasiskaityk, investavęs kelias valandas susirasi atsakymus į tau rūpimus klausimus. Sėkmės! ;)
Rašyti atsakymą