Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Sveiki! Buvau dinges ilgam, bet kazkaip nusprendziau kad reik pargrizti cia :)
I'm a junglistic man.
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Hemingvėjus »

Sveiki!

Irgi buvau dingęs (gal kiek ir paskaitinėdavau čia, bet neberašydavau). Užteks legalių atostogų, manau reikia vėl forumą gyvint :)
Kas geresnio, bendraminčiai?
Life is green.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Temidė »

Nežinau, kas man su kvapais. :D Prieš porą dienų į šampūną įlašinau lašelį bergamočių eterinio aliejaus, po to plaunuos galvą, ir atrodo, kad kažkoks pažįstamas kvapas... Ir taip mąstau, kas čia per kvapas, iš kur jis man pažįstamas... Ir galiausiai supratau, kad panašus kvapas į kanapės. :D
Po to tą pačią dieną, vėliau, pjausčiau oranžinę papriką ir vėl pajutau kanapės kvapą. :D
Sakyčiau, gal tą dieną kažkas su kvapais buvo blogai, bet kad šiandien vėl pabandžiau į šampūną įlašinti bergamočių ir vėl tas kvapas buvo. :D O pats vienas eterinis aliejus turi tiesiog citrusinį kvapą, visai neprimenantį kanapės. :)
raisin
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2009-08-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė raisin »

Yra, yra tų panašių kvapų. Kad ir gyvūnų mėšlas rytais visur aplink zoologijos sodą. :D O kai kurie išvis identiški atrodo.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Jooo, teke ir man yra panasiai pasijust nekarta :) pvz kasnors cigarete netoli prisidega, ir pirmi dumai kartais kvepia kaip ganja. Yra nemazai alaus rusiu kurios kvepia praktiskai identiskai kaip kanapes
I'm a junglistic man.
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Hemingvėjus »

Kas dėl alaus tai tikrai tiesa, labai dažnai atsidaręs laaus butelį užuodžiu kanapes, o kartais net paragavęs :o O šiaip smagiausia tia pavasarį kokiam, eini per miestelį ir nuo žydinčių krūmų tai čia "ganjos" kvapas paduoda, tai čia...
Life is green.
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Hippie »

Sveiki kanapes draugai :)

As irgi kazkaip sugrizau i si sena gera foruma! Ir taip, as zalesnis negu pries kazkiek tai laiko :) taika ir linkejimai is zaliosios salies!
WeedmanLukas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-05-13, 14:02
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė WeedmanLukas »

Pažystamas iš anglijos gavo kanapių sėklų ir nežino pavadinimo. Jis jau augina maždaug mėnesį ir jau užaugo 25-27 cm. ar jos ne per mažos? kiek dar jam reikės auginti kol pradės matytie žiedukai? :bong: :x:
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė wauris »

aiskus mazos,nes turbut augina ant palanges arba po kaitrinem lemputem o kazkokius ziedus prades krauti kai tamsos bus 12h ir sviesos bus12h
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

labas! rytas!galiu pasakyti kad lietuviai iseiviai idomus sutverimai.. visko mates bet to dar nebuvo :) taigi... alkoholis seip yra kaltas sioje situacijoje irgi.. :) (AS NEVARTOJES NIEKO) Pabundu 2val si ryta nuo triuksmo lauke ziuriu kaimynyste visa gerai pabaliavojus pykstasi hui paimios del ko.. taxi laukia pasazyru dvieju ... ir kazkos meskinas maniske lauke pradejo talzyti .... abu lietuviai .... sokau i klumpes islekiau i lauka ir norejau ragus aplauzyti tam meskinui :) taigi moteris mano nukentejo,policija atvaziavo ir pas mane ir pas meskina i namus (vieta tiksliai nezinoma meskino) maniske gavo i skudurus,kol as klumpes uzsidejau- meskinas pamates mane i taxi su draugu ir isvaziavo... taigi mentai sako moteris suzalota,meskino nosis sulauzyta, -ir meskinas ligoninej :) kagi dabar kita medalio puse :) as jam i nosi nespejau duoti (buciau daves :) ) bet... pabego :) maniske (dar neaisku) gal rasys zajava ta vadinama :) bet yra beda kad meskinas mentams skundesi kad gavo nuo MANES i nosi :) bet as nespejau duoti jam i nosi.... mentai per racijas supliurpe kazka kas bus taram baram... nu taksistas sitam veiksme dar dalyvavo :) neaisku kas kur kaip :) plius ant manes pareiskimas :) rodziau kulokus mentam ir sakiau kad nespejau duoti jam i nosi.. sakiau buciau daves no coments iskarto :) iseidami mentai pasake jei sugalvotu atvaziuoti jie, skambink mums :) just begin---- laukite tesinio :D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Enchanteris »

Tai o kaip ten taviske atsidure tarp meskinu ? :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

isleidau pasiganyti su kaimynkom :) zinai kaip buna geria ir po to sumasto dar kur nulekti nes kaimynkai matomai niestejo ten ta vieta :) tai maniske peskom parsliauze iki triobos ...o niezule gryzo taxi kaip princese...kilo konfliktas tarp mergu bet isikiso meskinas su savo letenom :) tai teko isbekt i lauka ...galu gale kad buciau per nosi nors daves tai butu kita kalba... o cia matai gavosi kad jis kazkaip magiskai nukentejo... na nzn turetu taxi automobilyje daug barsciu buti, nes mentai man sake kad jis ligonineje su paplokscia nosimi :) plius zajava ant manes lyg rasyti nori :) nors mentai mate mano kulokus kad nenubalnoti... bus tesinys :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė wauris »

oj kaip gaila kad neisejo tau jam sponkiu duoti,skaitydamas save i tavo padeti pastaciau...o gal tai ir i nauda kad nedavei...tik bus abydna kad tave apkaltintu...dam this is a piece of shit X(
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

.\
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė GF-Z »

nieko, protingai skunda parasai ir rami galva, dar prisiteist gali uz smeizta/melagingus parodymus/orumo izeidima/materialine kompensacija ir t.t.t. tik spek su advokatu velt :D
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

Norėčiau paklausti ar yra medituojančių pripūtus? Niekada nebandžiau, įdomu ar tai veiksminga, įmanoma ir ar neišblaško minčių?
Eddy
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2012-04-11, 20:09
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Eddy »

Būtų įdomu pabandyt,bet realiai manau kad neišeitų susikoncentruot,per didelis minčių srautas :D
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Temidė »

Esu bandžiusi, seniai. Įdomūs pojūčiai buvo. Tada su grupele žmonių meditavom, grojo muzika. Šiaip susikoncentruoti sunku buvo, bet ne sunkiau negu paprastai. Tai taip besėdint ir bandant medituot nutiko įdomus dalykas. Muzika šiaip grojo man iš kairės, bet galiausiai pradėjo atrodyti, kad ji groja mano galvoje. Atrodė, lyg pro vieną ausį muzika įeina, o į kitą atsimuša kaip į sieną ir galvoj girdėjosi aidas. Po to dar lauke signalizacija pradėjo cypti, tai taip pat atrodė, kad cypia mano galvoje. Kadangi langas buvo man iš nugaros, tai atrodė, lyg signalizacija kažkur galvos gale apačioj cyptų.
Bet čia tik mano patirtis. Žinau žmonių, kurie kuo sėkmingiausiai medituoja parūkę, ir kaip tik tai jiems sukelia tinkamą meditacijai būseną.
Donatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:33
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Donatas »

gal kas galit pagelbet, reikia sios temos autoriaus nicko http://uzdarbis.lt/t222171/renault-megane-16-1996/ as nepatvirtines tapatybes, man nerodo :)
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Pm0Jq9bj98#! čia netyčia youtube platybėse užtikau
Rašyti atsakymą