Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Dossumas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2011-09-19, 17:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dossumas »

Ei, chebra,
šiaindien teko pasivažinėti pievose motociklu. ir užtikau 3-4Ha lauka hempo. Ar jau Lietuvos valdžia atėjo į prota ir leido auginti pluoštines kanapes?ar tai vis dar nelegalu? Peace :x:

P.S. Ar is hempo galima pasidaryti tokio aliejaus kuris gydo vezi? :|?
ego
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2006-07-10, 10:56
Reputacija: 7

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė ego »

tai vis dar nelegalu, bet ukininkai rizikuoja, nes ju nubaust valdzia negali, del precendento auksciausiajame teisme, kuris nurode, kad europos sajungos teisinis leidimas augint hempa yra virsesnis nei lietuvos respublikos draudimas augint.

pasidaryt alieju - deja ne, hempas THC turi mazai, bet spaust is lapu sviezias sultis kuriose gausu chlorofilo ir CBD - galima, o tai suderinus su kitu zaliu maistu (ne is maximu) vezi gyditis galima
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

as uzvakar buvau meskerioti tai nusipirkau hemp'o siemkiu i pasarus.3,5£ suplojau uz skardine.na suprantama shopo kaina.... Nete radau po 1,5£.pamascius viska galima kaip nors panaudoti kur nors :-)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Dossumas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2011-09-19, 17:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dossumas »

Gal žinot kur galima nusipirki bulvinį maiša hempo sėklų? :D
rusyninx
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2011-09-21, 14:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė rusyninx »

Dossumas rašė:Gal žinot kur galima nusipirki bulvinį maiša hempo sėklų? :D
bulvinis kainuos siek tiek bet jei reikia paprastu stai variantas http://www.sveikiproduktai.lt/content/k ... nity-foods ( vienas pirmesniu google paieskos rezultatu )
Dossumas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2011-09-19, 17:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dossumas »

rusyninx rašė:
Dossumas rašė:Gal žinot kur galima nusipirki bulvinį maiša hempo sėklų? :D
bulvinis kainuos siek tiek bet jei reikia paprastu stai variantas http://www.sveikiproduktai.lt/content/k ... nity-foods ( vienas pirmesniu google paieskos rezultatu )
Manau reiketu nuvaziuoti pas ta ukininka kuris augina ir pasiklausti is kur pirko, nes šitos kur skirtos valgymui jau gali buti apdorotos ir nedygti. Kitais metais reikėtų pabandyti pora arų užsiauginti, nes kiek skaičiau tai labai pagerina dirvožemį :)
fiskar
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2012-08-03, 14:18
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė fiskar »

Gal kam nors teko patirt syzos simtomu uzrukius ? Man jau du kartus buvo ,kad balsai kalbejo galvoj ,bet taip gerai jauciaus ;)
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dendis »

Nemanai, kad tiesiog maziau rukyt reiketu tokiu atveju? Jei jau balsai girdisi... Bet gal as ir klystu. :)
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dendis »

Gal kam teko susidurt su panasia situacija. Zodziu viskas yra taip seimos nariai suzinojo, kad parukau kalnalapes ir prasidejo visas smagumas... Namie but nebeimanoma. Prasidejo pastovus priekaistai man, bandymai visaip kaip mane itikinti kad as esu priklausomas, nuo kanapes. Su artimaisiais neiseina pakalbeti apie nieka, nes visi bando pasukti tema i tai kad as rukau ir esu narkomanas ir mane reikia gydyti. Pastovei prikaisioja, kad pasidariau agresyvus, kad neimanoma su manim susikalbeti ir panasei. Bet ka galima kalbet, kai visi pokalbei butinai turi baigtis, tuo kad as esu narkomanas.... Ir kad ir kaip stengciausi irodyti, kad kalnalape nera kazkoks narkotikas tuo labiau bunu teisiamas. O visi beda izvelgia tik manyje, nes as rukau,o jie ne.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

pavaisink juos :)iskepk pyraga koki su hasisu :)sakyk vaziuoju gyventi i olandija- ten kur coffeshopuose pardavineja legaliai :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

Koks skirtumas amziaus tarp taves ir tevu? Broliai seserys vyresni yra? Agresyvumas kyla nuo to, kad jie uzsispyre, o tau truksta kantrybe klausyt tapati sh? Gyveni gal provincijoj? Zodziu, siulau, for fun sukurt powerpointa, suprantamai, paaiskint apie ZOLES poveiki organizmui, PALYGINT su alkoholio poveikiu. Priklausomybes lygiai palyginti. BUTINAI idet ir TRUKUMUS. Idet interneto straipsniu linkus, jei nores patikrint. Paaiskink. Papasakok tada kiek rukai (aisku jei kasdiena, tai gal rimtai pristabdyk siek tiek? :D ), kiek yra normalu rukyt. Zodziu, kartais tokia edukacine programa yra gerai. Gali pazadet, kad maziau rukysi tarkim.
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė ice »

ir pavaisink pienaz :)
ganja uber alles
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dendis »

Su pyragu jau senai turejau tokia ideja, bet kadangi mama yra medike plius is psichiatrijos skyriaus, tai netycia gali sumastyt, kad man isvis belenkas pasidare. Nu tam stiliui, kad noriu visus narkomanais padaryt. Tarp tevu 30metu. O bratkis irgi vyresnis, bet jis isvis geras varijantas, rukydavom kartas nuo karto kartu. Kol nesusipykom ir nepasake mamai, kad as rukau.
Butent Broniusx teisingas tavo pastebejimas is to visa agresija ir kyla. Zinau, kad tai nera gerai, bet tiesiog neiseina susilaikyt, kai jauti kad sneka pievas. Kol buvau uzsieni rukydavau labai daznai vos ne kasdien, o dabar i savaite karta du. Bet ir tai ramiai atsipust gr ant keliu zmoniu. Ne gyvenu ne provincijoi. :) Aciu uz patarimus reikes meginti sukurti kazka su powerpoint. Sunkei manau iseis kazka pakeist, bet nieko nedaryt irgi neiseistis.
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė ice »

nesenai kalbejau su psichiatru apie nesuvokiamas jiems ganjas tai issiaiskinau kad gyditojas gejus 8|
ganja uber alles
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

ice rašė:nesenai kalbejau su psichiatru apie nesuvokiamas jiems ganjas tai issiaiskinau kad gyditojas gejus 8|
:D :D :D :D :D Seni, net bijau klausk kokiu budu, net bijau :V: 8E
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

Dendis rašė:Su pyragu jau senai turejau tokia ideja, bet kadangi mama yra medike plius is psichiatrijos skyriaus, tai netycia gali sumastyt, kad man isvis belenkas pasidare. Nu tam stiliui, kad noriu visus narkomanais padaryt. Tarp tevu 30metu. O bratkis irgi vyresnis, bet jis isvis geras varijantas, rukydavom kartas nuo karto kartu. Kol nesusipykom ir nepasake mamai, kad as rukau.
Butent Broniusx teisingas tavo pastebejimas is to visa agresija ir kyla. Zinau, kad tai nera gerai, bet tiesiog neiseina susilaikyt, kai jauti kad sneka pievas. Kol buvau uzsieni rukydavau labai daznai vos ne kasdien, o dabar i savaite karta du. Bet ir tai ramiai atsipust gr ant keliu zmoniu. Ne gyvenu ne provincijoi. :) ačiū uz patarimus reikes meginti sukurti kazka su powerpoint. Sunkei manau iseis kazka pakeist, bet nieko nedaryt irgi neiseistis.
Bet tu tada ir pokalbius su jais pradek, taip, kad "As nenoriu iteigt jums savo nuomones, as noriu, kad jus dabar trumpam isklausytumet, mane ir mano poziuri, ir nedarytumet skubotu isvadu, del to kas JUMS atrodo pavojinga ir t.t." Matant tavo susierzinima, jie jauciu, kad isivaizduoja "OJ BLET DOZES NEGAVO, VISAS PIKTAS" :D :D :D Tu tiesiog ramiai reaguok, isklausyk juos, tegu galvoja, kad "prigydo" tave... Kuo maziau trinties, tuo geriau visai seimai bus.
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dendis »

Sunku ziauriai man taip. Matai as jiem ramiai aiskinu viska isklauso mane, tada buna tokia pauze, o toliau visiskas pochujizmas ant mano kalbos ir varo savo iskazkur istraukta litanija apie narkomanus ir mano zlunganti gyvenima.... Va butent taip ir galvoja... Sako man kol tu zoles nerukei tu nebuvai toks agresyvus. Nu tai cia isvis nuzude ju suvokimu zoles rukymas issaukia agresija... Nameginsiu as po truputi tvardytis ir ziuresiu, kaip cia toliau reikalai klostysis.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

o tu gal pats esi agresyvus?pasiizek pats kaip viskas vyksta aplink tave,save.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dendis »

Manyje agresyvumo tikrai netruksta, as toks zmogus, kad greit uzsidegu ir greit atsileidziu.
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

Tai kaip tik, stenkis valdytis, parodyt, kad tas agresyvumas (kaip budo savybe, turbut pas tave IMPULSYVUMAS) mazeja, kad tu gebi priimt ta "kritika", eik pasroviui su ju mokymu, bet niekada kartu :D , niekada nekonfrontuok taip, kad iskiltu konfliktas be iseities.
Rašyti atsakymą