Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dendis »

Taip man atrodo cia vienintelis kelias jei nori, kad visi butu ramus. :)
fiskar
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2012-08-03, 14:18
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė fiskar »

Broniusx rašė:
ice rašė:nesenai kalbejau su psichiatru apie nesuvokiamas jiems ganjas tai issiaiskinau kad gyditojas gejus 8|
:D :D :D :D :D Seni, net bijau klausk kokiu budu, net bijau :V: 8E

EE cia jau gera istorija turi but pasakok , as psichologei puse metu pasakas kuriau tik po tiek laiko supratro :|?
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

Dendis rašė:Su pyragu jau senai turejau tokia ideja, bet kadangi mama yra medike plius is psichiatrijos skyriaus, tai netycia gali sumastyt, kad man isvis belenkas pasidare. Nu tam stiliui, kad noriu visus narkomanais padaryt. Tarp tevu 30metu. O bratkis irgi vyresnis, bet jis isvis geras varijantas, rukydavom kartas nuo karto kartu. Kol nesusipykom ir nepasake mamai, kad as rukau.
Butent Broniusx teisingas tavo pastebejimas is to visa agresija ir kyla. Zinau, kad tai nera gerai, bet tiesiog neiseina susilaikyt, kai jauti kad sneka pievas. Kol buvau uzsieni rukydavau labai daznai vos ne kasdien, o dabar i savaite karta du. Bet ir tai ramiai atsipust gr ant keliu zmoniu. Ne gyvenu ne provincijoi. :) ačiū uz patarimus reikes meginti sukurti kazka su powerpoint. Sunkei manau iseis kazka pakeist, bet nieko nedaryt irgi neiseistis.
Iš savo pusės galiu pasakyt, kad tokiu atveju geriausia būtų nieko neįrodinėt, net nekalbėt apie tai ir nepasakot, kaip tai yra gerai, nesiūlyt, slėpt ir ignoruot tą temą. Nes tokiose rimtai dirbančiuose šeimose, kaip psichologai labai sunku kažką keist, jie labai rūpinasi savo ir šeimos reputacija ir neduok dieve, kažkas sužinos -;"čia gi narkotikai, o narkotikai visuomenėje ir įstatymuose yra baisu, blogai, košmaras". Aš savo tėvam įrodinėjau ir sukėliau labai daug panikos ir isterijos, kad man, net teko gailėtis, vien dėl to, kad pats pasakiau, tekdavo klausytis kalbų su ašarom ir siūlymu atsigult į reabilitacijos kliniką. Kai pradedi gyvent atskirai nesiparini, bandai parodyt save iš geriausios pusės, kad sugebi pasirūpint savim ir statai sekmingai savo gyvenimą. O rūpestis visada kyla, kad negrįžti namo rektarčiais, ar, kad šaldytuve yra alaus. Aš irgi pasakodvau, įrodinėdavau, tai viskas veltui būdavo, kai internete perskaitydavo tą ir tą, kai kolegos papasakodavo istoriją apie sūnų, kuris jau seniai rūko ir nesugeba pasirūpinti savim. O pagrinde viską lemia ir kontroliuoją įstatymai. Taigi keep low profile. Kai mūsų anukai užaugs galėsim džiaugtis legaliu dūmu :)
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dendis »

Ka padarysi nevisi nori keistis ir priimti naujoves... Zmones linke pasilikti savo nusistatymus, net ir tada jei jie puikiai suvokia, kad sakai tiesa. O su vaikais, tai pastovei ir man taip buna. Tik pradedi pasakot, tai iskart atsiras sunus ar dar kazkas, kuris pas ja skyriui guli del ganjos rukymo, nes jam stogas pavaziavo... Juokingai man skamba tokie zmoniu argumentai...
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dumtraukis »

mane mama irgi grasinosi nuvesti i skyriu, kur heroinscikai ilsisi, jau 5ti metai grasinasi :)

o namie janglas, regis neissijungia, ganjos veliavu prikabineta :D
nes pyxas artina ;)
Dossumas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2011-09-19, 17:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dossumas »

Aš manau, kad reikėtų nusileisti tėvams, juk jiems tikriai nemalonu stebėti, kaip jų vaikas eina blogu keliu. Jie tik bando tave pasukti tinkama linkme. Jie žino, kad tu suaugsi, tapsi savarankišku ir darysi tai ką norėsi. Taip kad kol gyveni po jų stogu - laikykis jų taisyklių. O jei jau kartais nori užpūsti, tai jau iš visų jėgų turi stengtis, kad jie nepastebėtų... Ganja netoks narkotikas, kurio nepavartojus prasideda visokie žiaurūs atxodai. Tiesiog galima palaukti, kol tėvai išvyks į kokį nors kaimą ar į svečius ir užpūsti. O jei jau taip neišeina, tai reiškia, kad iš tikrūjų esi priklausomas :) Peace
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Marbauskas »

Aš jiems iš pradžių tai kaliau,kad tai nekenkia ir panašiai,filmų siūliau pažiūrėt, sakė nėra noro, papkę su kanapės lapu padariau su daug informacijos, narkomanu ar dar kaip nors niekad nevadino. Apsimeta kad nežino, jog pučiu, nors logiška visiškai, kai augalus mato ar jointpaperius, ar dar geriau keletą galvų džiunančių, kad tabako nerūkau irgi žino :) Turiu gerbiamo Bob'o nuotrauką ir greit žadu vėliavą pasikabinti ant sienos :) Vat senesniems žmonėms neįkalsi nei per kur, kad nekenkia, geria po taurelę į dieną ir sako, kad čia sveikatai, cigaretės nekrenta iš dantų o vis girdžiu klausimus, kam tas žalias brudas nuodas ir narkotikas reikalingas.
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jah »

Sveiki, buvau užsikroves darbais, kas naujo čia pas jumis? nesipykstat? :D --==::~~
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Marbauskas »

Sveikas :) Na, lyg ir normaliai. Kokiais darbais? :D Beje, Temides post'ų pasigestu kažko :) Kažin kur dingus?
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

skaiciau 15min. kad kazkokias merginas su baryga mentai ciupo.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Marbauskas »

Klaipėdoj? Tikiuosi ne ji įkliuvo. Mestelk nuorodą jei rasi.
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

cia tauragiskes ciupo :) manau ji pasirodys :) http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nu ... -59-244031
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

yra statistika ir pries skaicius nepasokinesi, pradzioj zole, veliau visa kita, tai ta degradavima butina stabdyt, o vartoti pradeda dauguma tie kurie realiam gyvenime yra nelabai laimingi, todel kartais pasirenka ne ta kelia. O tai ka daro policija pritariu 100% tik ''lengvas'' sokas.. pramusa ant mastymo, deja ne visiem.Galiu tik pridurt tiek kas zino kur laikomi narkotikai praneskit.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nu ... z24gHuN6PO (runkelis) o cia geriausias komentatorius :) cia jo ip ir nick"as 15min. :) ( ziopliams 10:43 IP: 88.119.227.87
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
paukstukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 278
Užsiregistravo: 2012-03-05, 17:35
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė paukstukas »

daugiau nieko nepridursi kaip tik :D :D :D :D :D :D :D
I accept no responsibility if you take whatever I write to be serious and/or factual. Any resemblance to the truth is purely fictional and coincidental at best.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jah »

Vilniečiai, būkit atidus.
[ nuotrauka ]

Šita Škoda Octavia yra užmaskuota pareigunu mašina.

Be careful. :)
smartas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2011-07-14, 19:10
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė smartas »

Aloha!! Gal ne ten kur reikia rasau, bet esu per didelis tinginys ieskot reikiamos temos. Beda tame, jog gyvenimas priverte islekt padirbeti i suomija ir kaip zinioj nelabai zinau is kur.... Tai klausimas butu toks, gal yra cia zmoniu man galinciu padet susiveikti helsinki?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

smartas rašė:Aloha!! Gal ne ten kur reikia rasau, bet esu per didelis tinginys ieskot reikiamos temos. Beda tame, jog gyvenimas priverte islekt padirbeti i suomija ir kaip zinioj nelabai zinau is kur.... Tai klausimas butu toks, gal yra čia zmoniu man galinciu padet susiveikti helsinki?
Žmogau! EIK PASIŽMONĖT! Vakarais prie barų, klubų, parkuose, skveruose.. tik aišku atsirink žmones, pas kuriuos klausi. Internetu tai neprikolas visai šitaip šaudytis..
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Marentto
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-08-21, 13:17
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Marentto »

Sveiki, neradau atskiros temos, tad rašau čia. Teko pastebėti, jog kitamet ruošiamasi švęsti 4/20, tačiau radau info tik apie Panevėžį. Būtų įdomu sužinoti, galbūt ir Vilniuje vyks bendraminčių susibūrimas? :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

nežinau.. "ankstyvas grybas" kaip matau esi :D iki 4/20 liko kiek daugiau negu pusmetis :) Žinant šios šventės populiarumą Lietuvoje, kažkokios info būtų geriausia tikėtis praėjus ne mažiau kaip 4-5 mėnesiams nuo šiandien :) Cheers. O jei tu aplamai ar kažkas vyks, tai - taip, kaip ir kasmet.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

Lietuvoj ziuriu Zoliniu svente atranda savo nisa (anksciau taip ir nesuprasdavau, kam ta viena diena vidury savaites laisva). Kiekvienais metais vis daugiau ir daugiau bendraminciu atitinkamai svencianciu sutinku :]
Rašyti atsakymą