Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Duke
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2007-05-22, 03:56
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Duke »

eric rašė:Ziurekit. čia svarbus gincas. Kaip durniui iaiskint. Reik,kad zinovai pasakytu. :D Draugas sako: yra merga ir yra bx,kai tas bx aopdulkina merga gaunasi seklos,bet wistiek ta boba rukyt galima ir ji auga. As jam sakau,jei taip butu tu bx niekas nekirstu. Jis wistiek aiskina,jog uzauga seklos,jas gali panaudot auginimui,o kas liko tuos ziedus surukyt. Sakau ner logikos,jei taip butu niekas nekirstu bx.

Nu bl mn nervai ir juokas ima vienu metu. :D As apie auginima nusimanau,nesu profas,bet uzaugint galiu. Tai jus dabar tokiam profui iaiskinkit kaip yra istikruju ir kieno teisybe. Mano ar jo? :D
P.S. linka jam nusiusiu,kad jis galetu paskaityt :D
Jo, Gali ir isdulkinta ganja augti, ir putalo kazkiek bus, ir seklu. Tik nervuojantis akcentas yra tas seklytes iskrapstyti, beje dar ir skonis/stiprumaas suprasteja siek tiek.
Anonymous

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Anonymous »

Labai smagiai sproginėja tos sėklytes, kai patenka į jointą :]
Lucian
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2008-09-06, 11:33
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Lucian »

eric rašė:Ziurekit. čia svarbus gincas. Kaip durniui iaiskint. Reik,kad zinovai pasakytu. :D Draugas sako: yra merga ir yra bx,kai tas bx aopdulkina merga gaunasi seklos,bet wistiek ta boba rukyt galima ir ji auga. As jam sakau,jei taip butu tu bx niekas nekirstu. Jis wistiek aiskina,jog uzauga seklos,jas gali panaudot auginimui,o kas liko tuos ziedus surukyt. Sakau ner logikos,jei taip butu niekas nekirstu bx.

Nu bl mn nervai ir juokas ima vienu metu. :D As apie auginima nusimanau,nesu profas,bet uzaugint galiu. Tai jus dabar tokiam profui iaiskinkit kaip yra istikruju ir kieno teisybe. Mano ar jo? :D
P.S. linka jam nusiusiu,kad jis galetu paskaityt :D
Apdulkintame augale uzauga seklos, taciau rukyt vistiek galima, bet kokybe stuffo jau prastesne. Visgi teisus manyciau jis, gali ir juoktis, ir nervuotis toliau, bet apie auginima matyt tamstos draugas labiau nusimano.
Ras Kaliman
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė eric »

Nieko jis nenusimano... jis tik rukytr moka :D Siaip ir lapus rukyt galima,wos newisa augala rukyt galima. As noriu paakyt,jog stuffas gaunasi be rysio ir nera verta taip daryt kaip jis sako. O jis sako,jog zjbs yra. Dar seklu pasudarai,bet tos seklos krc tik karta auga,tipo is ju uzsiauginus auagal i seklas nebepaversi. Nemoku as paaiskint,bet tn wejai... Patys pagalvokit,jei geras stufas ir jo daug dar + seklos td wisi taip augintu ir nks tu vyru nemestu lauk.
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Jamaicaman »

Taigi pas manes namie, tarp manes ir mamos uzvire diskusijos del kanapiu zalos zmogui. Paskutini karta grizau labai ne kokioje formoje. Persirukiau, patapau atsiribojes, praradau rysi su realybe, tapau agresyvus, prasidejo haliucinacijos ir paranoja, atminties praradimas tuo momentu (manau suprantate). Taigi siaip ar taip supratau kas man buvo ir issiaiskinau del ko taip buvo, kaip ir paaiskinau. Si vakara, mama idave man keleta lapu informacijos apie kanapiu zala zmogui, ir kaip suprantame, aisku ten vien tik tai ,kaip kenkia, kiek kenkia, kodel kenkia ir t.t.. Perskaites supratau, jog viskas kas aprasyta, yra apie tai, kaip kanape kenkia vartojant ja daug... Visi sutikime, kad kas per daug ,tas nesveika, kaip ir siuo atveju nutiko man. Is esmes, visiems aisku jog didelis kanapiu vartojimas yra labai zalingas, bet skaitant tokius straipsnius niekada nera parasyta apie nedideli kanapiu vartojima. O nedidelis kanapiu vartojimas nera zalingas ir netgi gydo. Siaip ar taip noreciau jusu pagalbos, gal zinote kokiu straipsniu kur butu rasoma apie kanapiu (ne)zala, t.y. apie taip kaip gydo,kur vartojamos, kiek vartojamos, kokia nauda ir t.t.. Imeskite nuorodu ar pan..
Paskutinį kartą redagavo Jamaicaman 2009-09-24, 21:53. Iš viso redaguota 1 kartą.
I'm back.
Raimiux
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-29, 16:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Raimiux »

Jamaicaman rašė: Siaip ar taip noreciau jusu pagalbos, gal zinote kokiu straipsniu kur butu rasoma apie kanapiu (ne)zala, t.y. apie taip kaip gydo,kur vartojamos, kiek vartojamos, kokia nauda ir t.t.. Imeskite nuorodu ar pan.. Juk reikia atsikirsti :D
Apskritai čia forume yra nemažai linkų apie tai angliškai, galėtum ir pasirankioti ;) na bet pats rinkausi neseniai kitam tikslui, tai pametėsiu savo bookmarkus

http://www.drugpolicy.org/marijuana/factsmyths/

http://ml.lms.lt/index.php?option=com_c ... &Itemid=64

http://www.thisisstaffordshire.co.uk/ne ... ticle.html

http://stash.norml.org/long-term-heavy- ... cognition/

http://www.salem-news.com/articles/augu ... -21-09.php

http://www.inhabitat.com/2009/08/24/hem ... -concrete/

http://www.medicalnewstoday.com/articles/161628.php


Informacijos tikrai galima rasti daug daugiau, tik tiek kad reikia atsirinkti kuo galima tikėti, o kuo ne.
Už laisvo žmogaus teisę pasirinkti!
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Bongmaster »

Klausimas jums:
Ar zinojote jog, rukant --==::~~ zarija gali ikaisti iki 700°C (1292°F)
Taigi Kosai labai kenkia plauciams, EXTREAMLY HARMFULL :!:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti kausimai

Standartinė putejas »

Jamaicaman rašė:Taigi pas manes namie, tarp manes ir mamos uzvire diskusijos del kanapiu zalos zmogui. Paskutini karta grizau labai ne kokioje formoje. Persirukiau, patapau atsiribojes, praradau rysi su realybe, tapau agresyvus, prasidejo haliucinacijos ir paranoja, atminties praradimas tuo momentu (manau suprantate).
ganja neskatina agresijos, cia jau nusirasei
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manvydas »

Jamaicaman rašė:Taigi pas manes namie, tarp manes ir mamos uzvire diskusijos del kanapiu zalos zmogui. Paskutini karta grizau labai ne kokioje formoje. Persirukiau, patapau atsiribojes, praradau rysi su realybe, tapau agresyvus, prasidejo haliucinacijos ir paranoja, atminties praradimas tuo momentu (manau suprantate). Taigi siaip ar taip supratau kas man buvo ir issiaiskinau del ko taip buvo, kaip ir paaiskinau. Si vakara, mama idave man keleta lapu informacijos apie kanapiu zala zmogui, ir kaip suprantame, aisku ten vien tik tai ,kaip kenkia, kiek kenkia, kodel kenkia ir t.t.. Perskaites supratau, jog viskas kas aprasyta, yra apie tai, kaip kanape kenkia vartojant ja daug... Visi sutikime, kad kas per daug ,tas nesveika, kaip ir siuo atveju nutiko man. Is esmes, visiems aisku jog didelis kanapiu vartojimas yra labai zalingas, bet skaitant tokius straipsnius niekada nera parasyta apie nedideli kanapiu vartojima. O nedidelis kanapiu vartojimas nera zalingas ir netgi gydo. Siaip ar taip noreciau jusu pagalbos, gal zinote kokiu straipsniu kur butu rasoma apie kanapiu (ne)zala, t.y. apie taip kaip gydo,kur vartojamos, kiek vartojamos, kokia nauda ir t.t.. Imeskite nuorodu ar pan..
Nežinau iš kokios tu operos ištraukei tą agresyvumą (dar neteko girdėt tokio dalyko ir tuo labiau patirt,na gal kitiem būna) ir tuo labiau HALIUCINACIJAS?Gal ir tu neaiškų ką rūkei?Jeigu jau kyla haliucinacijos,tai tikrai nėra ganja.
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Jamaicaman »

As parasiau kaip buvo, o taip tikrai buvo. Ir taip nutinka kai per daug rukai arba neaisku ka rukai :) .
I'm back.
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Jamaicaman »

Paprasciausiai isitikinau, jog rukyti stuff'a is gatves siais laikais yra nesamone.
I'm back.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manvydas »

Jamaicaman rašė:As parasiau kaip buvo, o taip tikrai buvo. Ir taip nutinka kai per daug rukai arba neaisku ka rukai :) .
Būtent,net gi per daug prirūkęs,aš niekada nesu matęs haliucinacijų,nu neesu ir taškas.Taip buvo atvejų,kai ant kažkokios žalios šviesos pagalvojau,kad mento tą liemenė ar pan.Bet tai nebuvo haliucinacija,aš klaidingai suvokiau tą šviesą,ir ta šviesa iš tikro buvo.
Haliucinacijos - tai neegzistuojantys toli su realybe prasilenkiantys vaizdai.
Va būtent,neaišku ką rūkai,tai kokią tu teisę turi kaltint Mj,jeigu pats nežinai ką rūkai.Kaltink barygą.
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Jamaicaman »

O dabar Tu man parodyk, kur parasyta, kad as kaltinu MJ??? Tu nesupranti esmes ka as noriu pasakyti. O jei paprasciau, tai nueik ir paaiskink kokiam isisenejusiu paziuru diedui ,kas yra MJ. Suprasi.Esme ta,kad as nekaltinu MJ del to, paprasciausiai vien mano kalte ,kad neaisku ka rukau, ir pasekmes del to aiskios. O kai zmones tave toki pamato, tai jie apie nieka kita negalvoja ir aiskina jog cia ziaurus narkotikas. O juk as noriu irodyti priesingai. Kas cia nesutampa...
I'm back.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manvydas »

Jamaicaman rašė:O dabar Tu man parodyk, kur parasyta, kad as kaltinu MJ??? Tu nesupranti esmes ka as noriu pasakyti. O jei paprasciau, tai nueik ir paaiskink kokiam isisenejusiu paziuru diedui ,kas yra MJ. Suprasi.Esme ta,kad as nekaltinu MJ del to, paprasciausiai vien mano kalte ,kad neaisku ka rukau, ir pasekmes del to aiskios. O kai zmones tave toki pamato, tai jie apie nieka kita negalvoja ir aiskina jog čia ziaurus narkotikas. O juk as noriu irodyti priesingai. Kas čia nesutampa...
Aš apskritai šneku.Kai visokie pacukai šieno prisitraukia ir į ligoninę gula,nes neaiškų ką pučia.O tada visokie "žinovai" va žinojau vieną tos nekaltos žolytės parūkė ir į ligoninę atsigulė ir pan. :)
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Jamaicaman »

Tai va, jau geriau isvis nerukysiu stuff'o is gatves. Anksciau dar buvo galima, o dabar neaisku kokio s*do duoda. Na ,siaip ar taip is klaidu mokomes :)
I'm back.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti kausimai

Standartinė naktibaldas »

As tai pastaruoju metu isvis retai berukau, nes atejo tas momentas, kai pasidare slykstu susitikinet su tais gatves barygom. O ir jie nebekelia kai as skambinu, nes nesivaldau bendraudamas su jais. Sutriu kompanija, asocialus elementai. Nebeperku pas juos, nes slykstu pagalvojus, kad jie is mano pinigu prazyvaetsa. Cia tas pats, kas meslines muses veisti ir visaip jas puoseleti. Jau nesugebu perlipti per save, kad paimti mobilka, surinkti kazkoki numeri, kurio paliubomu klausosi, tartis kazkur susitikt, laukti, vel skambinti, nes tie urodai visada veluoja ir isvis pamirsta, kad buvo susitare, nes iq ir seip bet kuriuo atveju zemesnis uz zema, plius dar smegenys narkotiku isdziovintos. Paskui dasilaukti kazkokio zmuriko purvinais treningais ir spuoguotu snukiu. Zmurikai visada meluoja ant kiekio, aiskintis su jais. As jiems visada nedaduodu, jei man kyla itarimas, kad mane apgaudineja. Tada zmurikas kita kart nebekelia, tenka ieskot kito zmuriko. Uzpiso, nors zole man ir patinka, bet tik del sitos zagvostkes su zmurikais as pasitraukiau is sio zaidimo.
Cia kai kurie is jusu pastebejau, kad barygas laikot kietais bicais. Man tai jie stoties prostituciu lygio (ir net ne tu, kur isstatytos uz skolas, ar priparintos vargses, bet tos tikrosios KURVOS vaflistes) visi- pagal socialini laipteli, auga toje pacioje lysveje.
Pilypas is kanapiu
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė BongMachine »

na jo, dauguma barygu jobani athodni marozai, bet ne visi :idea:
O ka ten sake kazkas,kad stuffo is gatves nebepirks, nes haliunkes ir agresyvus buvo, tai cia ne del to zoles, pats kaltas, tikrai nemanau, kad tau specialiai kokiam kitma narkotike ar toksiniam brude ismirke, nebent tave visisku kvailiu laiko, to jau seniai ne daro, jei apsivemiai ir hujova - persirukei, gal but nuotaika prasta buvo, gal su tabaku maisei nors jo siaip nerukai, gal dar kas...
Ir nuo pycho buna ne haliunkes o vaizdas issikreipia tiesiog, arba vaidenas, kai kurie laiko tai haliunkem, uzryk grybu ar dar ko, tada pradesi vadinti haliunkes haliunkem.
wwwwww
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Jamaicaman »

Na, siuo atveju nesupraskime zodzio haliucinacijos tiesiogai. Nekaltinu nei saves, nei kitu,kitaip, tai blogas poziuris. Barigu jau senai nepalaikau, o apart zolytes , daugiau nieko nevartoju ir nevartosiu ;). O taip kaip rasiau auksciau, man nutiko tik viena karta ir is esmes man tik tereikia medziagos , kad paneigti kai kuriu zmoniu bloga poziuri i MJ. Viskas. Nebeslifuokim ir nebesigilinkim, nes ir pats puikiai suprantu.
I'm back.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:As tai pastaruoju metu isvis retai berukau, nes atejo tas momentas, kai pasidare slykstu susitikinet su tais gatves barygom. O ir jie nebekelia kai as skambinu, nes nesivaldau bendraudamas su jais. Sutriu kompanija, asocialus elementai. Nebeperku pas juos, nes slykstu pagalvojus, kad jie is mano pinigu prazyvaetsa. čia tas pats, kas meslines muses veisti ir visaip jas puoseleti. Jau nesugebu perlipti per save, kad paimti mobilka, surinkti kazkoki numeri, kurio paliubomu klausosi, tartis kazkur susitikt, laukti, vel skambinti, nes tie urodai visada veluoja ir isvis pamirsta, kad buvo susitare, nes iq ir šiaip bet kuriuo atveju zemesnis uz zema, plius dar smegenys narkotiku isdziovintos. Paskui dasilaukti kazkokio zmuriko purvinais treningais ir spuoguotu snukiu. Zmurikai visada meluoja ant kiekio, aiskintis su jais. As jiems visada nedaduodu, jei man kyla itarimas, kad mane apgaudineja. Tada zmurikas kita kart nebekelia, tenka ieskot kito zmuriko. Uzpiso, nors zole man ir patinka, bet tik del sitos zagvostkes su zmurikais as pasitraukiau is sio zaidimo.
čia kai kurie is jusu pastebejau, kad barygas laikot kietais bicais. Man tai jie stoties prostituciu lygio (ir net ne tu, kur isstatytos uz skolas, ar priparintos vargses, bet tos tikrosios KURVOS vaflistes) visi- pagal socialini laipteli, auga toje pacioje lysveje.
Augink pats,gi ne su Tėvais gyveni. :) Man hujova,kai aš su jais gyvenu.O,kad ir pučiu turbūt žino,nes per daug systra sako: Tu ką kanapių fanas?Atėjau kada sako: Kas tavo akim ir pan.Motina irgi.Tipo prigaudinėja. :D Na bet ne į temą čia biški.. :D :D Nx,dar taip nebuvo sėdžiu iš lempos žvengiu.
Vienu žodžiu.Supratai mane.:D Be to ieškokis normalių barygų.Yra ir tokių.Kurie iš principo visiškai normalūs žmonės,neniašioja akinių,nekvadratiniais snukiais.:) Ir šiaip net nepagalvotum,kad jie kažką nelegalaus daro. :D
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Bongmaster »

Geras policininkas, blogas policininkas. Taip pat gera baryga, bloga baryga.
Tikrai yra geru barygu,oj yra ir nuostabiu asmenybiu tarp ju, ir seip be galo fainu zmoniu, draugisku ir t.t. ir ne viena toky zinau ;)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Rašyti atsakymą