Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti kausimai

Standartinė naktibaldas »

Ar zinot kuo skiriasi kurva, nuo prostitutes?
Kurva bledavoja del malonumo, o prostitute pisasi del pinigu.
Taigis mes, putikai, esam kurvos %) :D nepainiokit musu su prostitutem- barygom. 8)
Pilypas is kanapiu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti kausimai

Standartinė naktibaldas »

ganjaFAMA rašė:
Jefridas rašė:
putejas rašė:kokia grazi tema...sudai...as save laikau zmogumi , o ne sudo kruva. taip pat nei vieno nevadinu nusikalteliu, kuris kanape augina, ja ruko ar kepa space keikus. man ne nusikaltelis tas kuris ja tik gabeno ar zmogus kuris pasidalino sekla. tokius zmones vadinu zemes ir augalo gelbetojais. vadinamus barygas laikau zmonemis, kuriems pirmiausia pinigai, o tik paskui poziuriai tikejimai ir t.t.
sikau ir tapsnojau as ant tu zmoniu kurtu istatymu.

+

FAMA - čia kaip gėrimas. Geri viešoje vietoj, pažeidi, ir man dzin, tegul geria viešoje vietoje, bet tik elgiasi normos ribuose, bet kai išgeria ir sėda už vairo, tai čia yra ne žmogus o ŠŪDAS. Taip ir čia..
Tai gerai, jei baryga nepardavinėja nepilnamečiams, nenusukinėja porcijų, visada laiku ateina susutikti, tai kur čia tas visas blogumas? Aišku, tokių vienetai, bet tokių yra. Čia aš apie tuos įstatymus prakalbau norėdamas paprieštarauti naktibaldui, nes pagal jį, jei jau pažeidi įstatymus, tai jau niekas esi. Aš ir pats sakau, kad įstatymai susiję su šia sfera yra nieko verti :)
Baryga, nors ir neveluojantis, nors ir graziai susisukaves vaiksto, nesikeikia, mociute per gatve perveda, vistiek daro labai negerus darbus, nes pardavineja kazkieno zole ir taip nesa jam pelna. Pasek giliau ta gija i kriminalini pasauli ;) Baryga tai tik paskutine grandis sioje sistemoje ir net ne jis daro didziausia nusikaltima. Tie, kuriu pycha stumdo baryga, is to pelno papirkineja pareigunus ir seip vysto korupcija, bei investuoja tuos pinigus i kitus nusikaltimus. Nori pasakyt, kad labai gerai gyvent korupcineje valstybeje valdomoje mafijos? Nenoriu dasivaryt iki politikos, nes kaip Sigma sake, reiveriui politika turi buti px :D , nes nepaleidus sios gijos iki ten ir daeitum.
O istatymus pazeidineti netgi butina, tik protingai. reikia suktis taip, kad butum apsauktas ne spekuliantu, bet pagirtas, kaip gerai pard. strategijas ismanantis. Va zmogiskosios morales tik nevalia pazeist, o istatymai px, klounu sugalvoti, kurie nezino patarles: na ciuzom xyuju v raj nepoedesh.
Pilypas is kanapiu
Anonymous

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Anonymous »

Bet kuo mums prostitutės maišo? Lai užsidirba pinigus. Ir joms gerai ir jų klientams. Nu, kad ir su barygom. Kuo jie jums užkliuvo? Lai daro iš to pinigus. Ir aš laimingas parūkęs, ir jam gerai. Kaip ten tame paveiksliuke parašyta.. No victims - no crime ? Na dėl tos korupcijos teks su tavimi sutikti, bet esmė, kol žmogus pats nepasikeis, tol ta korupcija ir neišnyks. Vienam mentui įkiši ir 50lt, o kitas išvis nesileis į kalbas, kad ir kiek ten litų turėtum.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:
Tai ką tu siūlai,daugelis net nebūtų sužinoję tiesos,jeigu ne barygos.
Anaiptol aš neginu barygu ar dar kažko.Tiesiog sakau,nėra vien juoda arba balta.Ir niekada nebus.
Nori pasakyt,jeigu tavo draugelis pradėtų stumdyt,kad galėtų dasidurt prie gyvenimo,jis tavo akyse virstu šūdu? :) Nemanau.Tad nereikia sakyt,kad jie visi yra šūdai.Nes taip tikrai nėra,yra visokių.Aišku dauguma bus tie šūdai,čia jau kaip taisyklė.Jų reikalas,jie patys žino kur brenda pardavinėdami.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti kausimai

Standartinė naktibaldas »

ganjaFAMA rašė:Bet kuo mums prostitutės maišo? Lai užsidirba pinigus. Ir joms gerai ir jų klientams. Nu, kad ir su barygom. Kuo jie jums užkliuvo? Lai daro iš to pinigus. Ir aš laimingas parūkęs, ir jam gerai. Kaip ten tame paveiksliuke parašyta.. No victims - no crime ? Na dėl tos korupcijos teks su tavimi sutikti, bet esmė, kol žmogus pats nepasikeis, tol ta korupcija ir neišnyks. Vienam mentui įkiši ir 50lt, o kitas išvis nesileis į kalbas, kad ir kiek ten litų turėtum.
Nebuk najvus, nei jos ka uzdirba nei ka. Uzdirba suteneris. ;) Kaip ir barygas as daznai palyginu su prostitutem, nes panasi situacija- bb jie ka uzdirba. Uzdirba ju suteneriai. O suteneriu veikla, tiek barygu, tiek prostituciu, tiek vagiu, nemanau, kad itakos, kad man, ar tau bus geriau gyvent. Gaila tos vargses Lietuveles, linksniuojama kaip tik imanoma per tokius zmones.
Zole legalizuoti yra neparanku korumpuotoms politinems jegoms.
O prisidurt prie gyvenimo galima ir subine pardavinejant, cia ne atmazas, kad neturi uz ka paest.
Pilypas is kanapiu
Anonymous

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Anonymous »

Pripažinsiu, tavo tiesa :( Nepagalvojau taip giliai. Manau, daugelis barygų taip pat taip giliai negalvoja ir jiems atrodo, kad nieko blogo nedaro, bet kaip sakoma, nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.. Nors kažkaip vistiek negaliu aš jų taip su šūdais maišyti, nežinau net kodėl 8/
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti kausimai

Standartinė naktibaldas »

ganjaFAMA rašė:Pripažinsiu, tavo tiesa :( Nepagalvojau taip giliai. Manau, daugelis barygų taip pat taip giliai negalvoja ir jiems atrodo, kad nieko blogo nedaro, bet kaip sakoma, nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.. Nors kažkaip vistiek negaliu aš jų taip su šūdais maišyti, nežinau net kodėl 8/
As ju irgi nemaisau labai :D Bet negerbiu ir tiek. Jei vogti, tai limona, kaip sakoma :D O negerbiu todel, nes nu koks cia biznis, jei net ir neknisant giliau, nes dauguma barygu jauni zmones, o jiems giliau mastyti nebudinga... Ivertinus rizika, darbo pobudi, galimas pasekmes, nu niekaip nekiltu pagunda tuo uzsiimti :X Su barygom neverta leistis i draugystes, jie gi max kas 2 metai keiciasi ir uzdaro juos ilgam.
Pilypas is kanapiu
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Jefridas »

Parašiau po to pats nesutikau su savimi. Edited :)
Džiugu, kad priėjom bendros išvados :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:
ganjaFAMA rašė:Pripažinsiu, tavo tiesa :( Nepagalvojau taip giliai. Manau, daugelis barygų taip pat taip giliai negalvoja ir jiems atrodo, kad nieko blogo nedaro, bet kaip sakoma, nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.. Nors kažkaip vistiek negaliu aš jų taip su šūdais maišyti, nežinau net kodėl 8/
As ju irgi nemaisau labai :D Bet negerbiu ir tiek. Jei vogti, tai limona, kaip sakoma :D O negerbiu todel, nes nu koks čia biznis, jei net ir neknisant giliau, nes dauguma barygu jauni zmones, o jiems giliau mastyti nebudinga... Ivertinus rizika, darbo pobudi, galimas pasekmes, nu niekaip nekiltu pagunda tuo uzsiimti :X Su barygom neverta leistis i draugystes, jie gi max kas 2 metai keiciasi ir uzdaro juos ilgam.
Va priėjom diskusijos lieptą:
Baryga ne šūdas,bet nevertas nė lašo pagarbos.Baryga tau ne draugas,na nebent draugas buvo,dar tuo metu,kai nebarygavo (nemanau,kad kas išsižadėtų draugo vien dėl to,kad jis tapo baryga).Ir taškas. :)
Anonymous

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Anonymous »

Va būtent, kažkaip negali žmogui spauti į akis, vien dėl to, kad jis pradėjo pardavinėti ganja, nors prieš tai begalę metų draugavom. Gal jis pardavinėja (daro blogai), bet gal padaro ir gerų darbų, už kuriuos jau žmogų reikia gerbi. Nesutinku, kad jau visiškai nė lašo pagarbos jie neverti. Žmogus pardavinėja ganja ir duoda kraujo neatlygintinai. :) Už vieną darbą disrespect, o už kitą respect 8)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manvydas »

ganjaFAMA rašė:Va būtent, kažkaip negali žmogui spauti į akis, vien dėl to, kad jis pradėjo pardavinėti ganja, nors prieš tai begalę metų draugavom. Gal jis pardavinėja (daro blogai), bet gal padaro ir gerų darbų, už kuriuos jau žmogų reikia gerbi. Nesutinku, kad jau visiškai nė lašo pagarbos jie neverti. Žmogus pardavinėja ganja ir duoda kraujo neatlygintinai. :) Už vieną darbą disrespect, o už kitą respect 8)
Nė lašo pagarbos neteikia jų profesija. :) Va kaip pasakyt norėjau.
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Herbas »

Ir kodėl gi? Pritariu dėl korumpuotu mentu, bet jei jų nebūtu tai ir toliau mafijai duokle mokėtume
It's form the Earth
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manvydas »

Herbas rašė:Ir kodėl gi? Pritariu dėl korumpuotu mentu, bet jei jų nebūtu tai ir toliau mafijai duokle mokėtume
Aš apie barygas.
Ei, galit atsakyt,kodėl dažnai kai parūkau man pradeda niežtėt tai kojas,tai galvą.Atrodytų,kad kokia alerginė reakcija,bet nu nieko man nebūna ir kai pamirštu net neniežti,bet ne visada taip būna ir dažnai pastebėjau.Su prausimusi,tai neturi nieko bendra,jei kam kyla minčių. :D :D
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Jefridas »

Gal nuo dumu alergija? %)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manvydas »

Jefridas rašė:Gal nuo dumu alergija? %)
Anksčiau nebuvo.Ir jokios alergijos požymiu,ir svarbiausia draugeliui irgi būna. :D
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Jefridas »

Pabandyk gal čia pasiskaityti: http://answers.yahoo.com/question/index ... 010AAlGwaH
Bet tiksliai negaliu pasakyti, ar čia būtent atitinka tavo sindromus.. Sunku pasakyti. :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė jahmate »

O jus kaip pvz rukot. Ar kaip cigarete, ar itraukiat ir laikot kol galva apsvaigsta? As tai as meniskai rukau labiau kaip cigarete. Na siektiek palaikau plauciuose, bet neilgai. Man kazkaip norisi pasimegaut dumu, o ne kad didziausia prucha pareitu. Na cia jau nebent kai labai mazai yra. Bet jei yra normaliai tai geriau susisukt dar viena jei mazai buvo. Na bent jau mano toks poziuris.
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manvydas »

Jefridas rašė:Pabandyk gal čia pasiskaityti: http://answers.yahoo.com/question/index ... 010AAlGwaH
Bet tiksliai negaliu pasakyti, ar čia būtent atitinka tavo sindromus.. Sunku pasakyti. :)
Mano vienintėlis sindromas,kai aš apsirūkau pradeda retkarčiais niežtėt,bet man čia ne visada taip būna,dažniausiai ne.Ir draugeliui taip,čia gal tokia žolė.Man nėra,ten kaip jam,daiktai pasikeičia ar dar kažkas,ir niežti dažniausiai po pirmų parūkymu,paskui nejaučiu.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė jahmate »

Siaip gal ka prisistumiat :D
I'm a junglistic man.
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manttukas »

jahmate rašė:O jus kaip pvz rukot. Ar kaip cigarete, ar itraukiat ir laikot kol galva apsvaigsta? As tai as meniskai rukau labiau kaip cigarete. Na siektiek palaikau plauciuose, bet neilgai. Man kazkaip norisi pasimegaut dumu, o ne kad didziausia prucha pareitu. Na čia jau nebent kai labai mazai yra. Bet jei yra normaliai tai geriau susisukt dar viena jei mazai buvo. Na bent jau mano toks poziuris.
Anksciau, palindavau, kad apsipalint kuo daugiau, stipriau.. Bet dabar ismokau megautis dzojntu, koks skanus jo dumelis, kai trauki jy neskubedamas, bandau dabar ir draugus ishmokyt megautis :) hmm tema apie paprastus klausimus, ka cia paklausus.. o dar rukot kas per bambalius? :D as taj griezhtaj atsisakes tos shlykshtynes..
Galiu offtopic? aciu. naktibaldai reik parduot saab 2001 2,3 aero 184kw nezinaj kam reik? :D
Rašyti atsakymą