Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Anonymous

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Anonymous »

Bambalys tai tikra žopa. Svyla ten tos plastmasės, dūmas net geltonas būna kai pritrauki į tą bambalį. Fu.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė jahmate »

Per bambali esu gal koki karta rukes. Na rukydavom hasha per bambali bet ten kas kita. Geriausia dzionta pasimegaujant sutraukt. As irgi jau ismokau pasimegaut stafu :) Ir mano draugai taip ruko dauguma :) O didesnes slikstynes uz bambali tai net neisivaizduoju.
I'm a junglistic man.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė martynass »

Kaip mes sakom bambaliukas- slyksciausias ir ziauriausias dauzymas. Su tokiu daiktu nepasimegausi dumais. Manau, bambaliukas tinka tik narkushoms, kurie nori kuo stipriau pripalint ir nugriut i krumus.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė jahmate »

Nu jo. O tokie dazniausiai su ganja neapsiribojam nes jiem prucha per lieva pasidaro. Tai tada ir ratukas ir gaidziukas prasideda. Cia ypac marozu tarpe daznai buna. Kai pasneku su buduliais kokiais tai jiem tik kad kuo geriau taskytu. Mazdaug buvo isejus kalba apie chimke tai sako: Zjbs purksta. Gerai dauzo. Tai galvoju nu jo... Jei tik del to rukyt tai bbz tada...
I'm a junglistic man.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti kausimai

Standartinė naktibaldas »

Manttukas rašė:
jahmate rašė:O jus kaip pvz rukot. Ar kaip cigarete, ar itraukiat ir laikot kol galva apsvaigsta? As tai as meniskai rukau labiau kaip cigarete. Na siektiek palaikau plauciuose, bet neilgai. Man kazkaip norisi pasimegaut dumu, o ne kad didziausia prucha pareitu. Na čia jau nebent kai labai mazai yra. Bet jei yra normaliai tai geriau susisukt dar viena jei mazai buvo. Na bent jau mano toks poziuris.
Anksciau, palindavau, kad apsipalint kuo daugiau, stipriau.. Bet dabar ismokau megautis dzojntu, koks skanus jo dumelis, kai trauki jy neskubedamas, bandau dabar ir draugus ishmokyt megautis :) hmm tema apie paprastus klausimus, ka čia paklausus.. o dar rukot kas per bambalius? :D as taj griezhtaj atsisakes tos shlykshtynes..
Galiu offtopic? ačiū. naktibaldai reik parduot saab 2001 2,3 aero 184kw nezinaj kam reik? :D
naktibaldasetayahoo.com man sumesk fotkes, arba linka is autopliuso, rida, komplektacija, galutine kaina, is kur. Nu supratai :)
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manvydas »

martynass rašė:Kaip mes sakom bambaliukas- slyksciausias ir ziauriausias dauzymas. Su tokiu daiktu nepasimegausi dumais. Manau, bambaliukas tinka tik narkushoms, kurie nori kuo stipriau pripalint ir nugriut i krumus.
Ant kiek jūs mane išvartėt.Įsižeidžiau...
Nematau šlykštumo,jeigu maišai vos vos tabako ir vos ne gryną rūkai.Patikėkit nešlykštu.:)
Neturiu bongo (kažkas pavogė savadarbį),tai rūkau per bambalį.Ir man nusispjaut - aš ne narkūša.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti kausimai

Standartinė putejas »

pasidariau bonga is dvieju bambaliu, sumoviau viena ant kito, tusinuko vamzdukas ir folgos kauselis. laukiam kai bus ganjos ir pusim ir bus gerai ir nesvarbu kad turiu stiklini bonga. o seip tai nemanau kad tai slykstu ar dar ka. gi daugelis turi akrilinius bongus ir jus galvojat tai kazkas kitokio? tai ta pati plastmase kuri pritraukia kvapus ir vanialina
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė White smoke »

naktibaldas rašė: Baryga, nors ir neveluojantis, nors ir graziai susisukaves vaiksto, nesikeikia, mociute per gatve perveda, vistiek daro labai negerus darbus, nes pardavineja kazkieno zole ir taip nesa jam pelna. Pasek giliau ta gija i kriminalini pasauli ;) Baryga tai tik paskutine grandis sioje sistemoje ir net ne jis daro didziausia nusikaltima. Tie, kuriu pycha stumdo baryga, is to pelno papirkineja pareigunus ir šiaip vysto korupcija, bei investuoja tuos pinigus i kitus nusikaltimus. Nori pasakyt, kad labai gerai gyvent korupcineje valstybeje valdomoje mafijos? Nenoriu dasivaryt iki politikos, nes kaip Sigma sake, reiveriui politika turi buti px :D , nes nepaleidus sios gijos iki ten ir daeitum.
O istatymus pazeidineti netgi butina, tik protingai. reikia suktis taip, kad butum apsauktas ne spekuliantu, bet pagirtas, kaip gerai pard. strategijas ismanantis. Va zmogiskosios morales tik nevalia pazeist, o istatymai px, klounu sugalvoti, kurie nezino patarles: na ciuzom xyuju v raj nepoedesh.
Kažkaip skaičiau šią temą apie barygas ir noris truputį pratęsti temą, nes kažko nesupratau. Tai pala, jeigu baryga stumdo žolė ir yra blogas, nes taip skatina korupciją ir mafijos galią LT, tai reiškia jis blogas? O jeigu nebūtų tokių kurie iš jų pirktų, tai gi nebūtų iš kur pelnytis mafijai pinigų kalbant apie narkotikus. Nors jis ir gauna nauda, tai tik iš žmonių, atmetus visus sentimentus, tai man iš tiesų kaltesni atrodo žmonės kurie perka (tame tarpe ir aš) nes šiais metais auginau dėl sėklų, kadangi nedaug augalų užaugo ir šiek tiek pavėlavau iš anksčiau nuspirkti sėklų, na whatever, nes ne apie tai aš. Tai vis dėl to kas kaltesni? Na kad tai rizikingas ir nevertas dėmesio darbas ir parsidavinėti savo laisvės kaina yra kvaila, taip pritariu, bet absoliučiai sakyti kad jie šūdo kruva nėra teisinga. Nežinau kaip ten yra, tos tikros situacijos, kodėl jis tuo užsiima, todėl taip sakyti ir negaliu, gal ateity mano požiūris kiek ir pasikeis, bet kalbant apie žmones, tai dažniausiai žmonės yra aplinkos, kitų žmonių kratinys, rezultatas. Neatsimenu kiek, bet mokslininkai yra irodę, kad didžioji dalis, o tiksliau gan didžiulė mūsų veiksmų, apsisprendimų yra įtakoti aplinkos veiksnių, o tik maža dalis mūsų pačių. Čia gal kiek juokingai ir graudžiai skamba tas posakis "aplinka kalta - ne aš" iš esmės tinka. O tas mąstymas, savęs analizė ir t.t. tikriausiai ir yra kelias i mūsų pačių tą tikrą apsisprendimą, sorry šiek tiek nuklydau. Tai va gal kada nors žmonės susipras, kas yra teisinga ir nebebus tų kvailų įstatymų ribojančių žmonių laisves ir tiesiog nebeliks barygų, gal pagaliau jie pradės naują gyvenimo etapą, o iš šios temos apie barygas visi galėsim linksmai pasijuokti, nusisvajojau :] :D
P.S. nesenai pasvarsčiau, jeigu nebūtų barygų, gal ir žolė būtų legali. Nes dėl jų daugeliui žmonių tai tokio pat lygio narkotikas kaip: amfa, hera, ratai ir t.t.
Paskutinį kartą redagavo White smoke 2009-10-06, 22:50. Iš viso redaguota 1 kartą.
Jungle is massive!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė jahmate »

Na as bent jau turejau omeny ta varijanta kai uzdedi ant kakliuko folija ir trauki per skyle kuria padarai. Man tai visiskai nepriimtinas varijantas. O kalbant apie tabaka tai jo atsisakiau daugiau nei pries menesi, taciau pycho tiek dazniausiai neturim kad galetume nemaisyt tai vistiek tenka nors ir nesinori. Beto buna kad salaske rukai tai labai aitri ji tai tabakas ta aitruma sumazina. Taciau tabako geriau isvis nedeciau :)
I'm a junglistic man.
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manttukas »

nu jai norit zhudytis, taj uz bambaly, tada geriau kibirelis :D pyst ir :]
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė White smoke »

Arba paravozas irgi gerai sueina :V: --==::~~
Jungle is massive!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė jahmate »

Nu bet paravozai manes taip visiskai neuzmusa. Nebnent visa jointa paravozais tai tada cj iseitum i kostmosa :D
I'm a junglistic man.
PopcornMaker
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2009-10-03, 16:19
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė PopcornMaker »

Nemanot, kad yra barygų normalių žmonių, kurie pardavinėdami žolę tiesiog užsidirba sau? Nejau galvojat, kad visi barygos pardavinėja šūdiną chimkę ir negalima niekur išskyrus homemade gaut normalaus dūmo? APGAILĖTINA!. Čia toks pat stereotipas kaip, kad blondinės daužtos ar tie kurie gerai mokosi būtinai knygų žiurkės ar tai duchai. O dar pisat prota, kad jie pažeidinėja įstatymus, o jus ble nepažeidinėjat augindami ar rūkydami? A? !(
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Jefridas »

PopcornMaker rašė:Nemanot, kad yra barygų normalių žmonių, kurie pardavinėdami žolę tiesiog užsidirba sau? Nejau galvojat, kad visi barygos pardavinėja šūdiną chimkę ir negalima niekur išskyrus homemade gaut normalaus dūmo? APGAILĖTINA!. Čia toks pat stereotipas kaip, kad blondinės daužtos ar tie kurie gerai mokosi būtinai knygų žiurkės ar tai duchai. O dar pisat prota, kad jie pažeidinėja įstatymus, o jus ble nepažeidinėjat augindami ar rūkydami? A? !(
Anksčiau ar vėliau, tokius pagauna, išpisa, ir tada jie arba tampa cukrinės vatos pardavėjais, arba moka mokesčius kažkam.
PopcornMaker
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2009-10-03, 16:19
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė PopcornMaker »

Kodėl? Nes tuo rizikuoja. O vien dėlto, kad rizikuoja nereiškia, kad jie šūdai.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Spotless »

PopcornMaker rašė:Kodėl? Nes tuo rizikuoja. O vien dėlto, kad rizikuoja nereiškia, kad jie šūdai.
Jei ~12 metu vaikai gali nusipirkt is barygu MJ tai bent jau man yra priezastis ju nekest.
PopcornMaker
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2009-10-03, 16:19
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė PopcornMaker »

OMg, tu durnas ar ne? Aš tau ir aiškinu, kad ne visi barygos pardavinėja pyzdukam kanapes ar šiaip kokį mėšlą, todėl nemanau, kad teisinga visus barygas vadint šūdų krūvom.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Spotless »

Barygu pats zinau kokius 10 ir visi parduoda betkam. Gal ir yra keli kurie pardavineja tiesiog noredami atpirkti lempas ant kuriu savo pinigus isleido ir panasiai.
Kaip ir sake visus anksciau ar veliau susemia ir tada jau geruoju niekam nesibaigia.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė jahmate »

Nu jau kad bargygos bet kam neparduoda tai cia nesamone. Parduoda jie visiem is eiles svarbu jiem pinigus mokek. O siaip barygoms (nu bent jau daug kam) tai pirmoi vietoi kaip prastumt pyxa ir gaut saibu o tada tik draugyste galvoi. Pas juos tokia logika. Jei perki is ju - tai draugelis. Nustoji pirkt gali eit naxui.
I'm a junglistic man.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė jahmate »

O beje jus girdejot apie ta dalyka, kad jei surinkus telefone 08 prisiskambini i policija tai reiskias kad taves kazkada klausesi ar netgi dabar klauso ar tiesiog gali klausyti mentai? Mes viena karta su draugu vaziavom i kauna ir jam pastoviai prie kauno issijungdavo telefonas bet butent prie kauno visada toi pacioi vietoi. Tai sakau davai pabandyk. Paskambino jis tuo 08 ir atsiliepe kauno policijos komisariatas. Nors visiem kietiem kas bande tiesiog budavo kad numeris nenaudojamas ar kazkas pansaus. Kaip manot cia mitas ar tiesa?
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą