Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė sunus »

seip pripazinsiu labai skanu man per blunta avietini koki... Nesake dar niekas kad per blunta neskanus dumas. :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

sunus rašė:Snd atbuliniu ikaliau kitai masinai kieme :X Kaskaip nesiseka paskutiniu metu 8E Bairis toliau :D Tie bahuriukai pasiule --==::~~ :x: kad nesinervuociau ikalti :D aplinkui gretos dideja stipriai galiu pasakyti :] :D
sunau, ne tu cia akvariumais Klaipedoj grasini? :D

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/gi ... d=60980607
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

:)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

Sveiki chebryte, noriu paklaust ar vartojant antibiotikus galima papusti :x: ? :D Nes zinau kad vartojant antibiotikus alkoholio negalima vartot, bet kaip sioj situacijoj? :V:
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Labiausiai rizikuotum tuom, kad paputimas antibiotikus gali padaryt ne tokiais veiksmingais :) Jeigu aš būčiau ant antibiotikų ir norėčiau papūst, tai man būtų galima :D aš sau leisčiau :) o kalbant apie alko, tai alko sau neleisčiau :X
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė zebr »

As tai :x: vietoj antibiotiku naudoju :D :D
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

Triusikas rašė:Sveiki chebryte, noriu paklaust ar vartojant antibiotikus galima papusti :x: ? :D Nes zinau kad vartojant antibiotikus alkoholio negalima vartot, bet kaip sioj situacijoj? :V:
Ramiai, bandziau turbut su visais imanomais vaistais, taip pat ir antibiotikais (laaabai stipriais, kraujo uzkretimas buvo) :V: Gal del bendros organizmo bukles (susilpnejimo) tik "geriau" kirto, bet vel, tam daug skirtingu faktoriu gali daryt itaka
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

MrGawols rašė:Tai kas be ko, dar ir gryną gaus, be jokių priedų, kad suprastu koks skonis ir kaip kas veikia.....
Dude, tik buk malonus ir protingas/supratingas. Kontroliuok ja, po labai nedaug geriau pora kartu su gerom pertraukom, nes mates as tokiu "vaisintoju", bile tik nurukyt zmogu, o poto ir buna svelniai tariant "nemalonus" prisiminimai.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė sunus »

G. rašė:
sunus rašė:Snd atbuliniu ikaliau kitai masinai kieme :X Kaskaip nesiseka paskutiniu metu 8E Bairis toliau :D Tie bahuriukai pasiule --==::~~ :x: kad nesinervuociau ikalti :D aplinkui gretos dideja stipriai galiu pasakyti :] :D
sunau, ne tu čia akvariumais Klaipedoj grasini? :D

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/gi ... d=60980607
Ne Kaunietis as :D Dar 200lt uz buferi atiduoti reikejo :/ Vienas minusas .|
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

:)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
SavasBiQ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2012-12-30, 00:44
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė SavasBiQ »

Broniusx rašė:
MrGawols rašė:Tai kas be ko, dar ir gryną gaus, be jokių priedų, kad suprastu koks skonis ir kaip kas veikia.....
Dude, tik buk malonus ir protingas/supratingas. Kontroliuok ja, po labai nedaug geriau pora kartu su gerom pertraukom, nes mates as tokiu "vaisintoju", bile tik nurukyt zmogu, o poto ir buna svelniai tariant "nemalonus" prisiminimai.

Broniusx dv pasidalink su mumis ta savo skaudzia istorija :D kazkur ne ten buvai pataikes stobal! 8()
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

As tik stebejas esu, kaip keletas "rukoriu" pasigauna "celkas". O tada "trauk trauk, palaikyk, davai dar" ir t.t. Po truputuka, po truputuka reik. Perdaug entuziastingai tiesiog, kolega, nusiteikes atrodo "nurukyt" kolege. Ne visiem tinka ir nevisiem patinka, o stipru stuffa ir dar gryna. Prisipazinkit, buna visi padauginam, kai priprates, tai nuluzti ar praguli ir tiek. Nepratusiam gali ir baisu/nemalonu pasidaryt.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

čekinkit kaip babule varo į amsterį įpūst :D

http://www.youtube.com/watch?v=4gGhOAc-aV4
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

tarp kitko juokas juokais bet daugelis perziurejes si video kitaip pradeda mastyti.aisku jei turi su kuom mastyti :) vairavimo testas nice!!! :)rekomenduociau 18 meciams ji perziureti ir truputi vyresniems.manau nesiulysiu,nerekomenduosiu perkopusiems 30simti.nebent 30niai jauciasi 18likiniais :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
MrGawols
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-03-19, 19:56
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė MrGawols »

Broniusx rašė:
MrGawols rašė:Tai kas be ko, dar ir gryną gaus, be jokių priedų, kad suprastu koks skonis ir kaip kas veikia.....
Dude, tik buk malonus ir protingas/supratingas. Kontroliuok ja, po labai nedaug geriau pora kartu su gerom pertraukom, nes mates as tokiu "vaisintoju", bile tik nurukyt zmogu, o poto ir buna svelniai tariant "nemalonus" prisiminimai.
Tai aišku, kad negaus daug pešti. Viskas- under control bus. Blemba, visgi ne 20 metė ar kažkas tokio, kai viską tik bile bandyt. Nesiginčysiu, esu ir pats matęs gyvenime, kai pripūte draugai kviečiasi į mašiną dūmus kelis paimti, tada ką tu čia springsti.... Negadink žolės... Trauk ir laikyk... Nu tada visko būna iš tų pirmų žolės rūkymo kartų, kai nelabai norisi atsiminti, vemi, galvą skauda, šarabanai kelias dienas sukasi.... Pas mane patį toks pirmas kartas buvo, tai nėra čia nieko naujo. O kas liečia begginer'ių kuriuos aš pats apsiėmiau parodyti the bright side of The Weed smoking, tai nei vienas neverkė, kad kitą dieną blogai ar dar ką. Viskas su saiku :V:
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė zebr »

Keista, as tai nuo MJ niekad nevemiau 8|
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Aš abejoju ar MrGawols tuo metu kai vėmė rūkė kaip normalus :D Aš pats irgi esu atpylęs kai pripūtęs, bet tai būdavo ar alaus kokio pakalęs ar ką suvalgęs, ar tiesiog gyvūliškus hitus per paipą ripinant. Pasitaiko ir taip, kad dūmas "ne ten" nueina ir užkartina ten viską kas burnoj, per seiles į skrandį ir su šleikštuliu nusileidžia žemyn, tada į skrandį dūmų prieina, vienžo pasitaiko ir vėmalų :D o kad nepasitaikytų, tai tiesiog optimaliai reikia pūst ir neapsimetinėt viskarūkiu kapitonu per brūkšnelį marichuanos naikintoju :D
Paskutinį kartą redagavo G. 2013-03-26, 13:01. Iš viso redaguota 1 kartą.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Rastafari »

zebr rašė:Keista, as tai nuo MJ niekad nevemiau 8|
Tai turbūt niekada nebandei per plastmasinį butelį rūkyt :D :D :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Chebra, sakykit, ką galvojat apie tai:

""Taip pat siūlau nelegalizuoti kanapių, nes tabako, alkoholio, farmacijos, energetikos, statybos ir naftos pramonei kiltų didžiulė konkurencinė grėsmė.

Man nerūpi, kad iš kanapių galima pagaminti per 50 000 produktų;
Man nerūpi, kad kanapėmis gydomos šimtai ligų ir jų simptomų;
Ir man dar labiau nerūpi, kad Lietuvos vaikai yra priversti susidėti su narkotikų dileriais nelegalioje narkotikų rinkoje;
Man nerūpi, kad Lietuva praleidžia progą sukurti milijardų vertus verslus.

MAN RŪPI TIK, KAD BŪTŲ KUO DAUGIAU DRAUDIMŲ LIETUVOJE! LIETUVA, MANO NUOMONE TURĖTŲ IMTI PAVYZDĮ IŠ ŠIAURĖS KORĖJOS."

atvirkštinė psichologija, toks dalykas veikia ar ne?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą