Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė RolLing »

G. rašė:O ką? Bykuose nikotino irgi yra, jeigu jau taip smarkiai reikia dozės, kad net negali sulaukt kol naują pakelį nusipirksi :D Tai su bongų krapštymais praktiškai tas pats - rūkai jau prarūkytą brūdą vien tam, kad apsidujint THC'u ir visokiom anglim, nes negali sulaukt kol normalaus stuffo paimsi. Nieko nesakau, darykit taip, jeigu patinka, apsvaigt tikrai galima :D Bet aš tai balsuoju už higieniškus bongus. + per švarų bongą geriau ripint, nes thc'as nelimpa prie to brudo, kur priskretęs būna, o eina į plaučius.

pritariu tau, jei neturiu kuom svaigintis lauk kol turesi ;) man jau po keliu uztraukimu, kartumas jauciasi, perpilu vandeni ;) o cia tipo nuo daug skitingu prisikaups , ir bus geras mixas :X zmogus jauciu susipras :|?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

nekalbu jau apie galimus pelesius ir bakterijas :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė RolLing »

G. rašė:nekalbu jau apie galimus pelesius ir bakterijas :D
Sudega :bong: :D
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė RolLing »

Gal yra gyvenanciu Norvegijoje? ;)
Freakz
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2013-02-13, 19:05
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Freakz »

Kaip pasidaryti thc ekstraktą?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Medžiaga + tirpiklis -> mirkymas -> nukošimas -> garinimas -> vuolia.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė RolLing »

Renkuosi indor box rinkinuka, bet ieskodamas pastebejau, kad visa rinkinuka perkant nebloga kaina gaunasi, nuziurejau sita https://www.grow-in-berlin.net/komplett ... 0-eco.html , klausimas del apsvietimo, galvojau viska pirkti atckirai, apsvietima rinktis led Photon PRO 84 240w, ar vistik likti prie HPS? del derliaus hps atlieka didesni darba uz led, bet alektros atzvilgiu ir silumos reguliavimo viduje geriau led, ka patartumete siuo atveju?
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Tratagalvis »

Taip, kiekvienam savo, dėl to tikrai negalima ginčytis.
Dėl ko aš tai darau jau sakiau - man patinka, kad dervų reikia sudegint mažiau negu tikrai gero hasho, kitoks high jausmas būna, negu kad visą laiką rūkant tą patį hashą ar žiedus.
Mąstau, kad derva negali būti kenksmingesnė už žiedą, iš kurios ji ir buvo pagaminta - gausi vėžį rūkydamas gryną tabaką, gausi ir pastoviai rūkydamas dervas iš peleninės.
Su kanape atvirkščiai - būsi laimingas ir šlubuos trumpoji atmintis nuo jointo, bongo ir dervų.
Dar galima ginčytis,dėl sutraukiamų dervų kiekio. Mano manymu, 0,3 bongo ripas ir 0,05 dervų sudeginimas išskirs tokį pat kiekį dervų, prisikabinsiančių prie bongo ir plaučių sienelių.
Dėl šių dalykų ir nevedu paralelės tarp dervų rūkymo ir heros švirkštimo į šlaunį tuo pačiu, nesterelizuojamu švirktšu. :)

Anyways,
Kaip suprantu, denatūruoto spirito žaliojo drakono gamybai Lietuvoje niekaip negausiu?
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Bumbastiklas »

G. rašė:O ką? Bykuose nikotino irgi yra, jeigu jau taip smarkiai reikia dozės, kad net negali sulaukt kol naują pakelį nusipirksi :D Tai su bongų krapštymais praktiškai tas pats - rūkai jau prarūkytą brūdą vien tam, kad apsidujint THC'u ir visokiom anglim, nes negali sulaukt kol normalaus stuffo paimsi. Nieko nesakau, darykit taip, jeigu patinka, apsvaigt tikrai galima :D Bet aš tai balsuoju už higieniškus bongus. + per švarų bongą geriau ripint, nes thc'as nelimpa prie to brudo, kur priskretęs būna, o eina į plaučius.

Tiesa, suprasčiau jeigu išsikrapštyt tas dervas ir poto ten tirpalais atskirt grynai thc ir išsigrynint kažkaip, bet su visu tuo mėšlu tai nežinau :D man tai nekažką, neberūkau tokių ir nežadu daugiau rūkyt :D
Ir nieko čia blogo. Tik pažiūrų skirtumas. Švarus bongas, t.y. higieniškas bongas... Mitas. O THC limpa prie visko, kas rūkomu pavidalu. Kadangi dervos limpa. Ir ne viskas šimtu procentu sudeginama.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

ką čia kalbu.. praeis laiko kažkiek ir manau, liausitės :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
cepisz
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2012-03-21, 17:47
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė cepisz »

Kažkas užstūmė, kad aš elgiuosi kaip narkomanas rukydamas tas liekanas :) Aš manau mes visi narkomanai, užsikabinę visam gyvenimui, nes rukydami jaučiamies smagiai ir jaustume tuštumą visiškai nutraukę šita reikalą... Tik valios ir kitų variklių varomi ištempiam iki kito parūkymo :) Netikiu, kad yra kitų variantų, nebent rūkoma labai retai... Galit čia visaip save ir kitus apgaudiniet, bet po mėnesio nerūkymo spindinčiom akim kaip narkomanai trauktumet bongą, kaip herą į veną :D
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė manjakas »

Nesuprantu ka cia tu svaigsti. Jei tau taip yra, laikas daryti isvadas :) paziurek apacioj tema apie pertraukas, nuo rukymo. Manau tikriausiai visi cia esantis gali gyvent ir be zoles.

Nepyk jei nepagavau esmes, jei cia buvo bajeris .
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Rankdarbis »

Kaškiek tiesos yra , kad žmones patys nesupranta jog jau yra kaškiek priklausomi. Bet va nėra stuffo ir nerukau ir gerai jaučiuosi. Jei gyvenimas įdomus ir tau nieko netruksta tai ir nerukyt nebus problemu.
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

cepisz rašė: Tik valios ir kitų variklių varomi ištempiam iki kito parūkymo :) Netikiu, kad yra kitų variantų, nebent rūkoma labai retai...
Na... Tarkim, tai tik tavo atvejis, bet is mano "varpines" ziurint, pasiulyciau pamastyt ar tai nepasidare tau zalingu iprociu. :V:
tadisklp
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2013-02-23, 10:19
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė tadisklp »

man tai buna parukyt parukau nebuna nerukau ir nera to tokio labai jau didelio noro. aisku kartais savaitgali pagalvoji kad butu neprosal parukyt bet jai nebuna ir nieko viskas normaliai...
kriugeris8
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-02-21, 10:52
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kriugeris8 »

snoopdog
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-04-17, 01:16
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė snoopdog »

cepisz rašė:Kažkas užstūmė, kad aš elgiuosi kaip narkomanas rukydamas tas liekanas :) Aš manau mes visi narkomanai, užsikabinę visam gyvenimui, nes rukydami jaučiamies smagiai ir jaustume tuštumą visiškai nutraukę šita reikalą... Tik valios ir kitų variklių varomi ištempiam iki kito parūkymo :) Netikiu, kad yra kitų variantų, nebent rūkoma labai retai... Galit čia visaip save ir kitus apgaudiniet, bet po mėnesio nerūkymo spindinčiom akim kaip narkomanai trauktumet bongą, kaip herą į veną :D
Na tikrai nebent tau taip yra as tai va jau pusantro men kaip ne dumelio ir jokio noro nera. :V:
Something Somehow
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

runkeli, neparinkis! o nematomos kojos nejauti? jeigu jauti, tai gali biški pasiparint :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

:) ponel
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą