Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Nežinau nes turbūt nesergu Morgellono sindromu bet tai tokie bejausmiai jūs..
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Moderatorius »

nesupyk, bet man atrodo, kad tu mažų mažiausiai skiedi. tikrai. visa tai, ką čia rašai, NEatrodo REALU. :)
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

per LNK geras filmas prasideda 11:11 :clap: akkmuo kodėl? Kas?
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Tšššš, vaikai. Santarvės prašyčiau :) bill, tai kaip tu ten 100% suskaičiavai? Man tai regis, kad čia tikrai nuo skaitymo ir domėjimosi tau taip atrodo, kad tai yra pavojingi vabalai. Man irgi kartais niežti, pvz dabar barzdą, bet aš kenčiu. Paakius, kartais riešus, bet man neatrodo, kad tai yra vabalai nusėdę iš lėktuvų. Mačiau, kad purškia, bet tai nebūčiau toks pesimistiškas. Nemanau, kad norima sunaikinti žmoniją. Jeigu kas tai ir padarys, tai tik robotai, virualūs padarai. Rawr. p*** kaip gerai parūkėm šiandien su kolegom --==::~~ :x: :] bet rimtai, aš tau, bill, siūlau tokį Morgeloon ligos gydymą - daugiau laiko praleisk gamtoje, gryname ore, būk higieniškas, bet nepersistenk. Dar gali nuftografuoti savo vabalus ir parodyti man. Aš šiandien radau paukščio lavoną. Kažkada ir 12m. vaiko buvau radęs. Šokinėja mintys ant dugno paviršiaus :|? Žodžiu, kanapių sėklų aliejumi išsitrink :) Ir mažiau teroro iš visokių internetų į savo galvą dėk, nes kai kurių dalykų yra tiesiog geriau nežinoti :| Aš tikiu tavo susirgimu, tikiu ir kad pats gali tuo nebetikėti, to ir linkiu, nes matomai tikėjimas tave skaudina. Paradigm shift'ą pamėgink kažkaip padaryti 8/ Nesu daktaras, bet tai aš tau patarčiau. Kūnas ir siela negali būti laisvi, kai protas nėra laisvas. I and I Jah Rasta far I, šventoji trejybė :x: :x: :x: https://www.youtube.com/watch?v=Ibn0fFQhVfc :x: :x: :x:

akkmuo rašė:nepykit, vyrai, už off-topicą, (tikiuos nuobaudų negausiu) , bet negaliu nesusilaikyt nepakomentavęs estray sapalionių :DD kas nors bent dalelę jo minčių suprantat? :D tolimas, kalbėk žmonėm suprantama kalba
akurat! rimtai, tolimas taigi estrėjus ar ne?? :D :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Seni, nieko nėra 100% :D :shh:
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

bill rašė:Seni, nieko nėra 100% :D :shh:
O gyvenimas? 8[] Ai, bet niekas gali būti 100% gi kaip ir viskas :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

99,99% :D niekas gali būti 0% :D
Paskutinį kartą redagavo bill 2014-05-11, 00:23. Iš viso redaguota 1 kartą.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

O plaukai?? Plaukai tai 100% gyvi turi būti %)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Gerai, taip tu teisus tada viskas yra 100% :D Nesupykit dėl morganu tik ant manęs, taip turėjo būt.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Jah man! Bet visas 100 yra ir visiškas random, kai pagalvoji :/ Į kokias struktūras susidėliojo kosmoso dulkės... labai lengva patikėti! Paskutiniu metu, kai įpučiu, tai pradedu jausti vieningumą su erdve. Nepasakyčiau, kad visiškai ištaško, bet tiesiog labai gera meditacija. Vibracijos kiaurai per visus kūnus.
[ nuotrauka ]
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Joo, aš irgi pradedu justi vieningumą su erdve :V: Sutinku, man yra tekia, gerai, užtaikius kieki, patirti astraline kelione per kokia minute |.|) Bet tik karta :E Bet nepatartina mums čia "filosofuoti" nes išeis kai kurie vartotojai arba gausim banus :D
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Moderatorius »

G., man tai tolimas=estray . vienas prie vieno, tikrai nesumaišyčiau aš to veikėjo su kokiu nors kitu :D
mintis šauna tokias, kad šauk briedį... :D įdomu, ką jis realybėj doro veikia, kaip gyvena.. :|
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Vienas prie vieno! Įdomus tipelis. Tikrai kažkaip sunku patikėti, kad ir realiai jis taip kalbėtų :D būtų neįmanoma gi susikalbėti. Visai kaip dabar :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Ką manote apie gentis atsiskyrusias nuo visuomenės? Gal turite kokių pastebėjimu, kuo jie laimingesni arba nelaimingesni ar šiaip ką manote apie jų suvokimą į gyvenimą palyginus su mūsų?
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė sandman »

Sorry vyrai bet cia jau durdomas kazkoks :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

bill rašė:Ką manote apie gentis atsiskyrusias nuo visuomenės? Gal turite kokių pastebėjimu, kuo jie laimingesni arba nelaimingesni ar šiaip ką manote apie jų suvokimą į gyvenimą palyginus su mūsų?
https://www.youtube.com/watch?v=xd0I1xAICOc apie tokias gentis kalbi? Šiaip aš nemanau, kad jie yra laimingesni ar nelaimingesni. Manau, kad tiek mūsų, tiek jų suvokimas į gyvenimą yra absoliučiai identiškas. Mes ("civilizuotieji") turim savo prizus ir problemas, o jie turi savo. Iš mūsų perspektyvos, jie gali pasirodyti laimingesni, nes mums, gyvenantiems betono džiunglėse, trūksta paprastumo ir glaudesnio sąryšio su gamta, o jiems mes galime pasirodyti laimingesni, nes mes neva viską turime ir viską mokame. Manau, kad tai yra grynai individualaus požiūrio klausimas. Ir mes ir jie esam žmonės, ir mes ir jie gyvenam, kad išgyventume. Nežinau... aš tai juos lygiais laikyčiau, nes vien ta pati "laimė", tai emocinis dalykas, o nekintamų emocijų juk nelabai būna :|? Visi turim savo up's and downs, kaip kada vienų mažesni, kitų didesni, kaip kada vienų didesni, kitų mažesni. Esminis skirtumas tarp mūsų, manau, yra tas, kad mes esame labiau pažaboję savo aplinkas, o jie leidžiasi žabojami savos, bet vistiek, kadangi jie taip pat yra tokie patys žmonės kaip ir mes, tai jie, sakykim, evoliucionuoja, žaboja savo aplinkas mūsų kryptimi - kuriasi į bendruomenes, vieni kitus prisižiūri ir su kiekviena diena vis daugiau išmoksta ir vis labiau tobulėja žaisdami prisitaikymo žaidimą (visai kaip mes). Kad žmogus būtų pats laimingiausias pasaulyje, jam gali reikėti visko ir jam gali reikėti nieko, o kartais gali reikėti tarpinio varianto :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Velnias, kaip orai subjuro :(
Estray buvo kažkada ir savo foto įmetęs, pamenat? :D
vapozaizeris
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2014-04-04, 13:34
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vapozaizeris »

Joo, reikia saulutės, nes kitaip iš mano automatų nieko neišeis :/
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Aš tai būčiau nelaimingas jeigu kaip jiems /25:00/ reikėtu visą laiką bonga pridegti :DD Bet uždegęs būčiau dvigubai laimingesnis :|? Bet gavę degtukų galės jie ten linksmintis :D Bet kai nebebus degtuku gali tapti dvigubai nelaimingesni. Aii nepastebėjau kad su anglimi jie vėliau kuręna :D Išmintingesni už mane :(
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Tiesa, kaip rinkimai, vyručiai? Balsavot už ką nors ar penių pripaišėt ir pabėgot?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą