Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

Bill, atrodai kaip nusirukiusi kekse depresijoj :) Maziau rukyk, sitas dalykas smegenis dziovina :) Kas be saiko tas nuodas, kas su saiku tas vaistas ;)
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Atrodau.. As nesu kiekviena diena rukantis, y depresija inykes, linkes ar tuo labiau megstantis depresuoti zmogus bet man patinka profilaktiskai pasigruzinti ar seip isijunkti vienokia ar kitokia busena, nesvarbu maloni ji ar ne svarbu ismokti jas kontroliuoti, o ne pasiduoti ju kontroliai, o tai padaryti gali tik isgyvendamas tas busenas ar as atrodyciau ne kekse jeigu buciau visada vienos, geros nuotaikos? Taip, dazniausiai jos ir bunu bet kaip ir sakiau.. o jeigu IS ESMES tu nezinai nei kodel as rasiau, ar tai rase mane, tuo labiau tai teisinga ar ne ir galiu galiausiai kokia tai reiksme turi viskam ir aisku nepradekime kalbeti apie lemti..
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

Depresija reikia pereiti 1 karta gyvenime, bet kas linkes i depresija, tas daugiau ar maziau neturi buties dziaugsmo. Depresija kyla is ko? - Is nerimo, o cia jau zmogaus reikalas koks tai nerimas/baime. Nori pasakyt visada but geros nuotaikos yra kazkas netaip? Manau tai butu kiekvieno zmogaus svajone, visada buti laimingam. Kuomet vidine ramybe atsiranda, pranyksta visos depresijos, o vidine ramybe buna tuomet kai i klausima "Kaip as dabar jauciuosi?" neiseina atsakyti neigiamai. :) Sekmes bill'ai, gydykis nuo depresijos, as irgi maniau kad as linkes i depresija ir kad man tai patinka gal netgi, bet kai isbridau is tos gyvenimo neramybes, supratau kad tai buvo visi velniai isikibe i mane kiek tik imanoma ir nenorejo manes paleist :)
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Primena man jusu tie pamastymai apie DEPRESIJAS viena vaizda.

---->> https://www.youtube.com/watch?v=fYLmawSzymc
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Perskaityk dar karta nes nesupratai manes, visiskai, tiksliau supratai is kitos puses, todel tavo atsakymas tiesiog negali buti teisingas mano atveju, tu nepazysti manes, o tuo labiau saves, tiek, kad galetum mokyti mane, kad ir pazintum, o dabar.. susidares nuomone is zinutes kuri susidare is tamsiausiu mano kampeliu tam kad as isnagrineciau tai ir apsviesciau, bandai mokyti manes to, ka as pats studijuoju ir tikriausiai studijuosiu iki gyvenimo galo, na ne bent stebuklingai, kaip tu sakai, atsiras pilnaverte vidines ramybes busena, kuri stoves vietoje ir nekis.. nemanau. Kartais reikia isleisti is baseino(manes) vandeny (emocijas) kai zmones per daug prislapins ir nupurvins jy, bet vanduo vel uzsipildys ir baseinas supras kad taip bus visada, vanduo visvien kazkada uzsiters, jis supras kad ta vandeni reikes isleisti ir pakeisti nauju, jis supras kad tai neisvengiama ir kuo toliau tuo ramiau ir santuriau priims purva, vanduo vel svarus, o baseinas ramus, y jy isoka purvinas vaikas, vanduo uzsterstas ir nepastovus, bet baseinas nebesijaudina del sutersto vandens, vanduo atsinaujins, jis tai supranta, tai naturalu, jo mintys nebesikoncentruoja y nesvarumus, jis laimingas nes suteikia laimes tam vaikui. O tau Triusikai jei trumpai: as vienas is ramiausiu zmoniu bet kur ir bet kada, kuris pilnavertiskai jaucia "buti" ir suvokia kad "as esu", taip as galiu islikti laimingas, paciomis nelaimingiausiomis akimirkomis, atrasti ta sviesiaja puse bet kur. Bet kai noriu, ar kai reikia ar tai butina ar tai lemta as visiskai nezinau, as galiu inykti y visokiausias tamsiausias busenas kurios visur ir is visko, as tai atgyvenu tai suvokiu ir kita karta priimu jau tapati bet kitaip ir kitaip ir gryztu dar laimingesnis :))
Paskutinį kartą redagavo bill 2014-10-18, 19:02. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

Vartotikai prajuokinai :))) Is mano puses tai tik psichologiniai patarimai eina, nieko bendro su tokiais ciudais neturiu ))

billai, sprest ar as pazystu save, taip pat neprotinga, bet matau atmusi visus mano teiginius, tuomet tiek to, tvarkykis pats, o ir i baseina nieks nesoks, jei kontrole padarysi, ka ileist sokt, ko ne ))
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Jeigu aš visada jausčiaus laimingas, tai aš jausčiaus blogai, nes nesijausčiau blogai :D Geriausia yra harmoniukas +/-, ant balanso, kad vienas kitą pildytų, o ne naikintų. Kažkas man pasakojo apie Budos šypsenėlę, kuri sako: "aš pats laimingiausias, nes viską žinau ir pats nelaimingiausias, nes nieko negaliu pakeisti" :) Man irgi buvo depresija, kai kūšys, pažastys želt ir pistūsiai su pistbarzde kaltis pradėjo, bet stojau tada ne į emo, o į gotų/mirties klaną. Mano vardas buvo Dugnas lol, gerdavom kaip velniai, klausydavom velnių muzikos ir šiaip fun buvo paauglystėj :D bet, kai baigiau vidurinę, tai kažkas atsitiko.. iškart 50 metų sukako :ugeek:
bill, a visas musmires jau suvalgei kur turejai? :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

O kodel klausi? :D As neskindavau to, ko tapacia diena nesuvalgydavau, ir gal maziau nei dvi savaites tetripinau ir tik paskutini karta kai rasiau stipriai :D Nueini y miska, tik yzenges y miska issitrauki ausines, stipriai ikvepi - iskvepi, dar lenda blogos mintys, bet joms nebeskiri demesio, pasiziuri y desine - nuostabus miskas y kaire - dar nuostabesnis vaizdas, bandai pajusti miska, susilieti, mintimis gerbi miska, bet ka jame kaip save, realiai as cia, eini savu kaliuku, kaip yprasta musmiriu augamoje vietoje randi ir nusiskini musmire, su vandens buteliuku apsiplauni, popierine servetele apvalai, suvalgai, eini sypsaisi, ziuri y dangu, medzius, eini toliau, opa dar viena musmire, suvalgai, atsisedi ant akmes, isvalai mintis, tyla, tada gersai, misko garsai, eini link namu, pradeda suktis galva, pykinti, pavemi, dar kazkas pilve, pasiki(viena karta taip tebuvo) :D, oo tada visiskai atsipalaiduoji, jautiesi issivales, naturalus, eini pakeles galva aukstai y medziu virsunes, kaip viskas grazu, kaip skaniai kvepia miskas, kaip gera, eini gelezinkeliu pora km iki miesto, susikoncentraves y kazka tai toli, toli, net akys pradeda asaroti, sviesos liejasi bet jos tokios ryskios ir grazios, isikisi ausines, muzika, muzika nepakartojama :D vapse chill trip trans jautiesi, eini miestu 3km, pasitikintis savimi, iskeles galva :D, dziaugiesi kiekvienu zmogumi, pasiziuri, nusisypsai, grysti namo ir nieko gero nebenuveiki :D Tik kita diena, atsikeli, pasidarai bokala zalios arbatos, pasileidi, ramaus vocalo muzikos, atsiguli atgal y lova, ziuri pro langa, megaujiesi vaizdu, megaujiesi muzika, megaujiesi arbatos skoniu, tiesiog butimi ir tiek uztenka, o paskutinis tripas tai skaitiai kas ten man buvo :D Tai kodel klausi? :D
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Man sakė, kad visi lietuviški psichoaktyvūs grybai yra gruzavykai, tai galvoju, gal dėl to čia tokius transus rašinėji :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Nezinau kas yra gruzavykas, o koks skirtumas kokiame pasaulio gale auga ta musmire? Kokius transus rasyneju? Rimtai is salies mano mintys tokios "isejusios" ?
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

billai gal tu rimtai vienas is tu gotu/emo/metalistu ar dar kokiu nors juoduliu? nes kuo toliau tuo baisiau skamba tavo pezejimai
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Ne, netraukia manes y ta puse kazkaip, o gal del to kad nepopuleru pasmus tie juodieji bet ir tokiu atveju kazin ar buciau. Tau ka? Idomus mano kunas? Mano isvaizda? Taip tu yvertintum mane? As taves nebesuprantu, vienu momentu mokai mane kokia busena as turiu jausti, kita klausi ar as ne tokio stiliaus :D Kas toliau seks? Koks mano megstamiausias patiekalas? Gerai. Kokius pezejimus? Paskutine mano zinute dabar jau priespaskutine tai realus mano, pojuciai, potyriai, tai ka as realiai jauciau, suvokiau ir veikiau, tai vadinama pezejimu? Ne, tai vadinama, isisavintos busenos atpasakojimu, as tai realiai pragyvenau ir subegu atpasakoti, supranti? Pries valanda buciau pagalvojas kad taip, dabar matau kad nei pats nezinai kad nesi realiai prabudines samones. Atsiprasau jeigu supykdziau tave, nes atrodo taip kaip pyktum ant manes del sau nesuprantamu priezasciu
Paskutinį kartą redagavo bill 2014-10-18, 20:33. Iš viso redaguota 1 kartą.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

O as galvojau kad ten pezejimai, normalus sveiko proto zmogus tokius dalyku nedarytu :) Zinai kuomet zmones svaiginasi? nes iesko iliuzijose geresnio pasaulio aukodami sveikata. Atkreipk demesi kad sveikas laimingas zmogus, atrades saves retai isvis ka nors vartoja. Atsakymo nepageidauju. Svarbiausia pasigydyk, ko tau ir linkiu, pasveikt :) Iki
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

As tau galiu atsakyti dabar tik eik nahui :) "Normalaus", "Sveiko" proto, tai turbut bus toks protas kaip tavo? ar ne? Protinguoli :DD Eik eik, kokono busenos juonuoli :) Taip sutinku, laimingiausi zmones dazniausiai nieko nevartoja, bet su ismintimi, fantazija, suvokimu, naujo sukurimu, isigilinimu y bet ka ir daugybe kitu niuansu dazniausiai vartoja :)
Paskutinį kartą redagavo bill 2014-10-18, 20:38. Iš viso redaguota 1 kartą.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

Va gi kur tu, tikras velnes, paziureciau ka tu man pasneketum realybej grybu apsivalges. Eik velniuksti geriau pasportuok ar siaip gyvenima pasigerink, bet kokiu atveju kad ir kaip toli mane siunti, as tau tik sekmes ir stiprybes linkiu :)
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Tikras velnias matomai tavyje, zinduk, as tau dauk ka pasakyciau, ir nemusciau stipriai jeigu pats pradetum, nebausciau taip sakant uz padaryta klaida bet leisciau suprasti kad tu ja padarei :) Jeigu idomu, nedidelis kiekis musmiriu, suteikia energijos, pasitykejimo, baimes nejautimo, pagreiteja reakcija, ir labai lengvai apskaiciuojami tokio prascioko kaip tu sekantis judesiai, tavo nelaimei cia butu.
Paskutinį kartą redagavo bill 2014-10-18, 20:44. Iš viso redaguota 1 kartą.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

Per kur matomai manyje ? )))) Nes as gi cia svaidaus nahujais )) Ismintis ateina su dvasine patirtim, o ne su ... , kaip tamsta megsta ) Gerai vistiek nei mes susimatysim nei mes pasisnekesim zmogiskai nei dar ka. Sekmes billai, jei kada nugrimztum i depresija, uzkask grybo, jie visada istrauks is siknos )))
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Tu man tiesiog per prastas :( Tu nekalbek per kur ateina ismintis, ismintis ateina per visur netgi per tavo nieko vertas, bandancias yzeisti, zinutes
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

Triusikas rašė:Per kur matomai manyje ? )))) Nes as gi cia svaidaus nahujais )) Ismintis ateina su dvasine patirtim, o ne su ... , kaip tamsta megsta ) Gerai vistiek nei mes susimatysim nei mes pasisnekesim zmogiskai nei dar ka. Sekmes billai, jei kada nugrimztum i depresija, uzkask grybo, jie visada istrauks is siknos )))
Nešvaistyk laiko :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Išmintis ateina tylint :shh:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą