Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Jefridas »

Bongmaster rašė:Geras policininkas, blogas policininkas. Taip pat gera baryga, bloga baryga.
Tikrai yra geru barygu,oj yra ir nuostabiu asmenybiu tarp ju, ir šiaip be galo fainu zmoniu, draugisku ir t.t. ir ne viena toky zinau ;)
Žmogau nesupyk bet atsigauk tu iš iliuzijų pasaulio...
Nuostabiu asmenybių tarp barygu.. wtf. kas toliau?
http://www.youtube.com/watch?v=d7eGypGOlOc
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė martynass »

Jefridas rašė:
Bongmaster rašė:Geras policininkas, blogas policininkas. Taip pat gera baryga, bloga baryga.
Tikrai yra geru barygu,oj yra ir nuostabiu asmenybiu tarp ju, ir šiaip be galo fainu zmoniu, draugisku ir t.t. ir ne viena toky zinau ;)
Žmogau nesupyk bet atsigauk tu iš iliuzijų pasaulio...
Nuostabiu asmenybių tarp barygu.. wtf. kas toliau?
http://www.youtube.com/watch?v=d7eGypGOlOc
Jeigu tau tokiu neteko sutikti, tai dar nereiskia, kad tokiu nera. Pas mus rajone yra keletas, tai su jais galima ir ipusti ir paplepeti apie gyvenima ir siaip smagiai laika praleisti.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manvydas »

Jefridas rašė:
Bongmaster rašė:Geras policininkas, blogas policininkas. Taip pat gera baryga, bloga baryga.
Tikrai yra geru barygu,oj yra ir nuostabiu asmenybiu tarp ju, ir šiaip be galo fainu zmoniu, draugisku ir t.t. ir ne viena toky zinau ;)
Žmogau nesupyk bet atsigauk tu iš iliuzijų pasaulio...
Nuostabiu asmenybių tarp barygu.. wtf. kas toliau?
http://www.youtube.com/watch?v=d7eGypGOlOc
Ne viskas balta arba juoda.Deja.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Jefridas »

Matot, man vien žodis baryga asocijuojasi su šūdu ir žemiausiu visuomenės sluoksniu dėl to viskas kas pozityvaus gali sklisti iš jų pusės yra vien iš naudos, o kad žmogus šmaikštauja ir šypsosi nereiškia, kad jis yra ne otbrasas ir neįrodysit man kitaip.
Kaikuriems heroinšikams jų barygos irgi turbūt geri draugai, bet kad pro kitus akinius aš žiūriu į šį reikalą. Baryga yra baryga, šūdo gabalas. Gal tarp jų yra ir žmonių su kuriais galima pasikalbėti, bet tas faktas nepadaro jų normaliais nes šūdas yra šūdas nesvarbu kokiam pavidale.
Čia mano nuomone aš neprašiau į ją atsakinėti, neįdomi man jūsų nuomone. Aplamai nusivyliau šiuo forumu, pokalbiai apie zoną, pažystamus zonoi, puikus cheminių narkotikų išmanymas, viskas kažkur jau girdėta, ir vis ateina kažkas iš senių ir skundžiasi, kad negali sustoti pusti, o kitiem kažkokie haliucinogenai iš kraujo neišeina, ir reikia į psihuškę kreiptis, nemanot, kad žmogus iš šono atėjas čia ir perskaitęs šitas nesąmonęs susidarys visiškai kitokia nuomonę apie jus negu kokia turit jus. Visažiniai, teisingiausios nuomones, ir autoritetų jums nėra.
Ne apie visus šnekėjau, tiesiog toks mano pastebėjimas, pastaruoju metu tik tokie pokalbiai čia... ZONA, LSD, kalėjimas, amfas, alus, stakliškės zjbs, Ir vos parašai nuomonę, paskui tave ateina, suloja, su šūdais sumaišo, neargumentuotai, ir padrikai.
Pas mus rajone yra keletas, tai su jais galima ir ipusti ir paplepeti apie gyvenima ir siaip smagiai laika praleisti.
Jeigu tavo gera nuomone apie žmogų susidaro iš to, kad su juo įpust galima ir paplepėti, tai siūlyčiau susimąstyti.

Linkėjimai senbuviams.
Anonymous

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Anonymous »

Nu kodėl taip žiauriai.. Jei kalbi apie zoną, tai nereiškia, kad pats esi kažkoks zoninis. Kas kaltas, jei draugas nuklysta ne į gerąją pusę.. Toliau - alus, amfa, LSD, tai tik diskutuojam juk, kas čia blogo? Kažkas yra bandęs, pasako įspūdžius ir tada gali tai lyginti su ganja ir t.t. Na o dėl 'maišymo su šūdais' tai ir pats pastebėjau, kad 'forumo neskaitymas' ir kažkokie kitokie priekaištai vos ne ant kiekvienos žinutės prikaišomi. Ir šiaip, juk ne visi šito forumo dalyviai idealūs - ganja, peace ir t.t. Kalbama labiau realiomis temomis iš gyvenimo.. O ten tie, kurie jau prarūkė smegenis ir be ganjos nebegali, tai čia jų bėdos, neimu į galvą.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manvydas »

Jefridas rašė:Matot, man vien žodis baryga asocijuojasi su šūdu ir žemiausiu visuomenės sluoksniu dėl to viskas kas pozityvaus gali sklisti iš jų pusės yra vien iš naudos, o kad žmogus šmaikštauja ir šypsosi nereiškia, kad jis yra ne otbrasas ir neįrodysit man kitaip.
Kaikuriems heroinšikams jų barygos irgi turbūt geri draugai, bet kad pro kitus akinius aš žiūriu į šį reikalą. Baryga yra baryga, šūdo gabalas. Gal tarp jų yra ir žmonių su kuriais galima pasikalbėti, bet tas faktas nepadaro jų normaliais nes šūdas yra šūdas nesvarbu kokiam pavidale.
Čia mano nuomone aš neprašiau į ją atsakinėti, neįdomi man jūsų nuomone. Aplamai nusivyliau šiuo forumu, pokalbiai apie zoną, pažystamus zonoi, puikus cheminių narkotikų išmanymas, viskas kažkur jau girdėta, ir vis ateina kažkas iš senių ir skundžiasi, kad negali sustoti pusti, o kitiem kažkokie haliucinogenai iš kraujo neišeina, ir reikia į psihuškę kreiptis, nemanot, kad žmogus iš šono atėjas čia ir perskaitęs šitas nesąmonęs susidarys visiškai kitokia nuomonę apie jus negu kokia turit jus. Visažiniai, teisingiausios nuomones, ir autoritetų jums nėra.
Ne apie visus šnekėjau, tiesiog toks mano pastebėjimas, pastaruoju metu tik tokie pokalbiai čia... ZONA, LSD, kalėjimas, amfas, alus, stakliškės zjbs, Ir vos parašai nuomonę, paskui tave ateina, suloja, su šūdais sumaišo, neargumentuotai, ir padrikai.
Pas mus rajone yra keletas, tai su jais galima ir ipusti ir paplepeti apie gyvenima ir siaip smagiai laika praleisti.
Jeigu tavo gera nuomone apie žmogų susidaro iš to, kad su juo įpust galima ir paplepėti, tai siūlyčiau susimąstyti.

Linkėjimai senbuviams.
Visada diskusija yra stabdoma,kas į lankas.Bet natūralu,kad pas žmonės yra ne vien pūtimo temos diskusijose.Ką negalima domėtis??Tai ką man dabar atėjus į forumą (t.y. diskusijas) reikia galvot vien apie kanapę.Niekas nesako,taip čia forumas apie kanapę,jos auginimą ir kultūrą,bet tai dar nereiškia,kad negalima pasiginčyti ir kitom temom.Nemanai?Ar labai stengeisi sugraudint? :) Tau žiūriu visi kliūna,kažkas ten buvo su tavim,tai dabar dauguma blogi pasidarė?Ai ai,kokie mes teisingi.Ir patys esam išsimokslinę ir varom argumentuotai.Juokingiausia,kai žmogus vadina ironiškai kitus ir bando pašiept atseit vadindamas visažiniais,bet pats tokį primeti.Nepyk tu taip labai,kad tau kažkas šitam forume neatitiko tavęs ir buvai užbanintas ar pan.Pasirodo,matai ne viskas,yra taip kaip tu galvoji.Galvojai,kad pyragėli dalint gerai,bet tai buvo nelabai gerai iš tiesų,tai dabar pyksti čia ant visų.
Jeigu tau atrodo,kad viskas yra balta arba juoda,tai siūlyčiau tau rimtai pamąstyt,kažkas su tavim blogai.Nežinau,kas pas jus ten per barygos.Ir kokio lygio,bet iš ten iš kur aš imu dažniausiai visi gan normalūs.Mažiau imkit iš bele ko ir nereikės čia įsivaizduot,kad ant mūsų gyvenimo tik kaip knygoje baltas lapas ir juodos avelės.Ouč.Atleisk žmogau,bet kam tu lankaisi forume,kur tau tik tavo vieno nuomonė įdomi.Nemoki priimt kritikos,nemoki suprast kitų nuomonės,atleisk Jefridai buvau geresnės nuomonės apie tave,bet pasirodo esi eilinis "DIDYSIS AŠ" - nebejuokink žmogau.Ir jeigu tavo nuomonė,tik tau įdomi,o ant kitų tau nusispjaut.Tai nemėsgtu,taip sakyt,ir neesu KAŽKAS,bet siūlyčiau nebediskutuot forume.Ir neberašyt.Skaityk ar ką daryk.Bet atleisk,man visiškai neįdomi pasidaro tokio žmogaus nuomonė,kuris įsivaizduoja esąs kažkas daugiau ir jam kitų nuomonė giliai.Lazda turi du galus,kaip šauksi taip atsilieps.Matai jam kitų nuomonė nusispjaut.Tokių aš žmonių pažįstu ir man ant jų pasidaro nusišikt,nes tikrai tokių nemažai pažįstų.Kuriems kitų nuomonė PX.Kas liečia chemija,o kas tavo reikalas?A?Kas ką žino ir ko nežino?Na aš esu uostęs ne kartą,kaliosus ryjąs ir dar baisesnių dalykų,bet nemanau,kad tai tavo reikalas.Ir pan.O kad patirties turiu,tai man tik į naudą.Tik aišku patirties aspektu,sveikatos nelabai,bet tai ne tavo jybnutas reikalas ir nelysk pas kitus į sodą.
Sėkmės su tokiu požiūriu.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Jefridas »

Priciom cia tas pyragas visai? Vel tas pats prikaisiojama :) Ta tema jau seniai apkalbeta ir nematau prasmes grizti.
Manvydai - mano reply ne buvo tau adresuotas, ir su juoda balta as visiskai sutinku.
Nera kitu nuomone man neidomi, man neidomi nuomone tu kurie neargumentuotai desto savo tiesas, stumdami ir panasiai bandydami patraukti demesi. Kai zmogus sako kad baryga yra geras zmogus del to kad su juo parukyti galima, tai tiesiog juokinga.
Tiesiog ar tai kazkoks prieshankstinis nusistatymas pries mane, ar kas, bet vos tik ka parasau is karto prasideda kazkoks lojimas prasideda, as nesusireiksminu, tikrai ne, nu bet taip yra, ir neverkslenu, viskas gerai cia yra, tiesiog dabar privertei mane teisintis del savo zodziu.
As suprasciau jeigu zmogus paaiskintu kad:
Baryga - zmogus stumdantis zole tam kad uzsidirbti, draugu buti negali, nes jo interesai perkancio zmogaus atzvilgiu vieni - uzsidirbti.
Zmogus is kurio galima nusipirkti - draugas, groweris, kuris uz atitinkama mokesti gali pagelbet tam tikroje situacijoje. Va, kitas reikalas, tada butu DISKUSIJA.
Del to is ko perku - tai jau virs geru pusantru metu as nepirkau.
Ir suprantu, kad galima diskutuoti apie viska, ir panasiai, bet nu kaikurie tiesiog taip paraso kad nu nafik..
Mano ideja tokia: Auginti, rukyti, dalintis. Nesureikshminti pacio rukymo, ir nesuktis vien aplink ji. Rukyti tam, kad suprasti to ko kartais nematai neparukes, ir pamatyti tai ko nematai, ir kartais paziureti i save is sono, ir paanalizuoti. Bandyti labiau suprasti, ir isigilinti. Pasiilgstu svaigimo linksmo, kuris cia buvo anksciau, atsiprasau, kad taip sakau, bet dauguma tiesiog degradavo, tai dar karta parodo kad visuomene visiskai nepasiruosusi legalizavimui ir dar daug kas nesupranta kas cia prie ko.. (ir as irgi iki galo nesuprantu, nes tai subtili tematika, vienu atveju atrodo taip, kitu kitaip) Ir vel , niekam neadresuoju sito, niekam.
As cia nuo seniausiu laiku, buvau anksciau su kitu nicku, ir maciau per visa laika kas kaip keitesi, ir apie ka diskutavo anksciau, ir apie ka dabar. Dabar karsciausios temos yra zona, su kuo maisyti, ir t.t., va apie ka as, ne taip supranti mane, as kalbu apie tai kad nebeliko tokiu temu kur galima pasireikshti, o jeigu pasireishki nepritardamas, tai is karto buna **********.
Peace, tikiuosi supratai mane.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė rude bwoy »

Jefridas rašė:maciau per visa laika kas kaip keitesi, ir apie ka diskutavo anksciau, ir apie ka dabar.
AMEN.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manvydas »

Jefridas rašė:Priciom čia tas pyragas visai? Vel tas pats prikaisiojama :) Ta tema jau seniai apkalbeta ir nematau prasmes grizti.
Manvydai - mano reply ne buvo tau adresuotas, ir su juoda balta as visiskai sutinku.
Nera kitu nuomone man neidomi, man neidomi nuomone tu kurie neargumentuotai desto savo tiesas, stumdami ir panasiai bandydami patraukti demesi. Kai zmogus sako kad baryga yra geras zmogus del to kad su juo parukyti galima, tai tiesiog juokinga.
Tiesiog ar tai kazkoks prieshankstinis nusistatymas pries mane, ar kas, bet vos tik ka parasau is karto prasideda kazkoks lojimas prasideda, as nesusireiksminu, tikrai ne, nu bet taip yra, ir neverkslenu, viskas gerai čia yra, tiesiog dabar privertei mane teisintis del savo zodziu.
As suprasciau jeigu zmogus paaiskintu kad:
Baryga - zmogus stumdantis zole tam kad uzsidirbti, draugu buti negali, nes jo interesai perkancio zmogaus atzvilgiu vieni - uzsidirbti.
Zmogus is kurio galima nusipirkti - draugas, groweris, kuris uz atitinkama mokesti gali pagelbet tam tikroje situacijoje. Va, kitas reikalas, tada butu DISKUSIJA.
Del to is ko perku - tai jau virs geru pusantru metu as nepirkau.
Ir suprantu, kad galima diskutuoti apie viska, ir panasiai, bet nu kaikurie tiesiog taip paraso kad nu nafik..
Mano ideja tokia: Auginti, rukyti, dalintis. Nesureikshminti pacio rukymo, ir nesuktis vien aplink ji. Rukyti tam, kad suprasti to ko kartais nematai neparukes, ir pamatyti tai ko nematai, ir kartais paziureti i save is sono, ir paanalizuoti. Bandyti labiau suprasti, ir isigilinti. Pasiilgstu svaigimo linksmo, kuris čia buvo anksciau, atsiprasau, kad taip sakau, bet dauguma tiesiog degradavo, tai dar karta parodo kad visuomene visiskai nepasiruosusi legalizavimui ir dar daug kas nesupranta kas čia prie ko.. (ir as irgi iki galo nesuprantu, nes tai subtili tematika, vienu atveju atrodo taip, kitu kitaip) Ir vel , niekam neadresuoju sito, niekam.
As čia nuo seniausiu laiku, buvau anksciau su kitu nicku, ir maciau per visa laika kas kaip keitesi, ir apie ka diskutavo anksciau, ir apie ka dabar. Dabar karsciausios temos yra zona, su kuo maisyti, ir t.t., va apie ka as, ne taip supranti mane, as kalbu apie tai kad nebeliko tokiu temu kur galima pasireikshti, o jeigu pasireishki nepritardamas, tai is karto buna **********.
Peace, tikiuosi supratai mane.
Va dabar aš suprantu,kas kaip. :) Taip iš tiesų.Nekreipk dėmesio,kas bando su šūdais sumaišyt,visad taip būna.Arba pasiūsk toli toli.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti kausimai

Standartinė naktibaldas »

Baryga bet kuriuo atveju yra nusikaltelis, asmuo zinantis, kad jo veikla pazeidzia istatymus ir gali jam uztraukti realia laisves atemimo bausme ir vistiek samoningai tuo uzsiimantis. Tai ka su tokiais kalbet? Aisku, is to posakio, kad ir tarp zeku, gerai paieskojus, galima rasti labai idomiu ir kurybingu asmenybiu galima prisiimprovozuoti visokiausiu variaciju, bet tolkas tai koks? Nebent tikslas- save apgauti.
Pilypas is kanapiu
Anonymous

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Anonymous »

Rūkydamas irgi pažeidi įstatymus, o tuos įstatymus kūrė žmonės, kuriuos dabar ir girtus pagauna už vairo ir vagiančius iš valstybės biudžeto. Tie įstatymai ne iš dangaus nusileido.. Gal kitais metais legalizuos ganja ir barygos bus garbinami, kaip knygnešiai, kurie atitinkamu metu taip pat pažeidinėjo įstatymus.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:Baryga bet kuriuo atveju yra nusikaltelis, asmuo zinantis, kad jo veikla pazeidzia istatymus ir gali jam uztraukti realia laisves atemimo bausme ir vistiek samoningai tuo uzsiimantis. Tai ka su tokiais kalbet? Aisku, is to posakio, kad ir tarp zeku, gerai paieskojus, galima rasti labai idomiu ir kurybingu asmenybiu galima prisiimprovozuoti visokiausiu variaciju, bet tolkas tai koks? Nebent tikslas- save apgauti.
Augindamas ir rūkydamas irgi pažeidi įstatymus - tai ir mes nusikaltėliai.
Anonymous

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Anonymous »

O jei dar kitaip, tai mes šūdai :]
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti kausimai

Standartinė putejas »

kokia grazi tema...sudai... as save laikau zmogumi, o ne sudo kruva. taip pat nei vieno nevadinu nusikalteliu, kuris kanape augina, ja ruko ar kepa space keikus. man ne nusikaltelis tas kuris ja tik gabeno ar zmogus kuris pasidalino sekla. tokius zmones vadinu zemes ir augalo gelbetojais. vadinamus barygas laikau zmonemis, kuriems pirmiausia pinigai, o tik paskui poziuriai tikejimai ir t.t.
sikau ir tapsnojau as ant tu zmoniu kurtu istatymu.
Anonymous

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Anonymous »

Ką aš ir noriu pasakyti, kad visi trokštam legalizavimo, nes manom, kad tie įstatymai neteisingi, o kai apie barygas prakalbom, tai jau jie nusikaltėliai, šūdai ir t.t. Patys tuos pačius įstatymus juk pažeidžiam..
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė raMa »

Only God can judge me :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Jefridas »

putejas rašė:kokia grazi tema...sudai...as save laikau zmogumi , o ne sudo kruva. taip pat nei vieno nevadinu nusikalteliu, kuris kanape augina, ja ruko ar kepa space keikus. man ne nusikaltelis tas kuris ja tik gabeno ar zmogus kuris pasidalino sekla. tokius zmones vadinu zemes ir augalo gelbetojais. vadinamus barygas laikau zmonemis, kuriems pirmiausia pinigai, o tik paskui poziuriai tikejimai ir t.t.
sikau ir tapsnojau as ant tu zmoniu kurtu istatymu.

+

FAMA - čia kaip gėrimas. Geri viešoje vietoj, pažeidi, ir man dzin, tegul geria viešoje vietoje, bet tik elgiasi normos ribuose, bet kai išgeria ir sėda už vairo, tai čia yra ne žmogus o ŠŪDAS. Taip ir čia..
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti kausimai

Standartinė putejas »

raMa rašė:Only God can judge me :)
jeigu mes niekur neiname ir sedime susitrauke savo kiautuose ir bijome pasakyti "pries" tai ir turime tai ka turime. reikia eit, kalbet daryt lyst i radijas TV prie seimo majacintis pastoviai, dalint bukletus ir visa ta. gi jei jau butume pasieke tai ko mes norime mes cia tikrai nediskutuotume apie tai koks zmogus nusikaltelis ir koks ne. pradesiu dirbt butinai nusipirksiu legalaus marskinelius, o gal netgi ir anksciau. as blyn netylesiu, jie mano mylima splifa ir grazias idejas is manes atims tik per mano lavona!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti kausimai

Standartinė naktibaldas »

Manvydas rašė:
naktibaldas rašė:Baryga bet kuriuo atveju yra nusikaltelis, asmuo zinantis, kad jo veikla pazeidzia istatymus ir gali jam uztraukti realia laisves atemimo bausme ir vistiek samoningai tuo uzsiimantis. Tai ka su tokiais kalbet? Aisku, is to posakio, kad ir tarp zeku, gerai paieskojus, galima rasti labai idomiu ir kurybingu asmenybiu galima prisiimprovozuoti visokiausiu variaciju, bet tolkas tai koks? Nebent tikslas- save apgauti.
Augindamas ir rūkydamas irgi pažeidi įstatymus - tai ir mes nusikaltėliai.
Mes nesam nusikalteliai, mes tesam sistemos ikaitai, nenoriu naudot sioje vietoje zodzio 'aukos', per daug dramatiskai skamba, nors jis siame kontekste irgi tinka.
Gerai issiplesiu ir as sioje vietoje.
Pusdamas vis dar tebesijauciu kietas, tik tas kietumas transformavosi is to kietumo, kuri jausdavau budamas paauglys. Paauglystes periodu kietumas budingas, nes tai lengviausias budas pasirodyti kietu. Pas paauglius gi savos vertybes, daznai klaidingos. Dabar megstu solidziu zmoniu kompanijoje uzvesti kalba apie putima. Labai megstu pasisakyti, kad esu ganjos legalizavimo aktyvistas. Idomu tyrinet zmoniu reakcija. Va vasaromis daznai tenka suktis kaip ir turizmo biznelyje tokiam, o ten tenka daug nedrauti su ivairiausiais zmonemis- destytuvais, verslininkais, pareigunais. Visa sita auditorija praeina pro mano agitacijos masina. Aisku, kartais prasideda, kad cia narkata, blablabla, bet tuomet uztenka tik paklausti: ka jus teigiate, kad esu narkomanas? :D
Poziuris i ganja yra lyg indikatorius, ant kiek zmogus yra paveiktas sistemos ir robotizuoti jo smegenai. Pastebejau tendencija, kad zmogus gali buti visiskai niekada net ir neputes, bet jei jis neturi nieko pries, kad as, budamas suauges ir uz save atsakantis zmogus puciu, zymiai laisviau ziuri ir i kitus gyvenimo aspektus, su tokiais galima pazindintis, nes jie neissikele sau kazkokiu ribu, su tokiais galima tiketis daryti sekminga versla. Didieji priesininkai dazniausiai gyvenime tik ir lieka vykdytojais, aisku, gal ir tokia pozicija patogi, bet man asmeniskai nelimpa tas sukis: kas nerizikuoja- tas neapsisika :D
Dabar apie barygas. Man keista, kad jus nepastebit skirtumo tarp ju, ir tokiu, kaip mes. Esminis skirtumas, kad jie is to gauna finansine nauda. Tai yra nelegalus verslas, todel baudziamas. Mes is to gauname (sioje vietoje kiekvienas galetu parasyti po rasineli) :D ir niekam nieko blogo nedarom, tai kokie gi mes nusikalteliai? :V: O kvailu istatymu zmonijos istorijoje visad buvo apstu ;) As nerasineciau viso sito, jei pats nebuciau isitikines savo tiesa, nes skleisti info nete, siokia tokia atsakomybe. Puciu ~12 metu, tiksliau tebelaikau save pucianciu. Ar tai ne geriausias experimentas, kad paneigti tai, ka man stume sistema apie ganja, nes nieko blogo su manim nenutiko. As ne tik sioje srityje nesivadovauju per prievarta man persamomis kvailystemis, tos ganjos per daug nesureiksminu, bet tai puikus irodymas, kad visuomeje priimtos tiesos, ne visad yra tiesos. Kad galines raudonos faros padidina rizika avaringumui, man irgi nieks taip ir neirode, todel pusiu, vazinesiu su raudonom farom, o paklusnieji tegul klausosi.
Pilypas is kanapiu
Anonymous

Re: Paprasti kausimai

Standartinė Anonymous »

Jefridas rašė:
putejas rašė:kokia grazi tema...sudai...as save laikau zmogumi , o ne sudo kruva. taip pat nei vieno nevadinu nusikalteliu, kuris kanape augina, ja ruko ar kepa space keikus. man ne nusikaltelis tas kuris ja tik gabeno ar zmogus kuris pasidalino sekla. tokius zmones vadinu zemes ir augalo gelbetojais. vadinamus barygas laikau zmonemis, kuriems pirmiausia pinigai, o tik paskui poziuriai tikejimai ir t.t.
sikau ir tapsnojau as ant tu zmoniu kurtu istatymu.

+

FAMA - čia kaip gėrimas. Geri viešoje vietoj, pažeidi, ir man dzin, tegul geria viešoje vietoje, bet tik elgiasi normos ribuose, bet kai išgeria ir sėda už vairo, tai čia yra ne žmogus o ŠŪDAS. Taip ir čia..
Tai gerai, jei baryga nepardavinėja nepilnamečiams, nenusukinėja porcijų, visada laiku ateina susutikti, tai kur čia tas visas blogumas? Aišku, tokių vienetai, bet tokių yra. Čia aš apie tuos įstatymus prakalbau norėdamas paprieštarauti naktibaldui, nes pagal jį, jei jau pažeidi įstatymus, tai jau niekas esi. Aš ir pats sakau, kad įstatymai susiję su šia sfera yra nieko verti :)
Rašyti atsakymą