Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
northernlights
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 203
Užsiregistravo: 2017-01-05, 21:41
Reputacija: 18

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė northernlights »

toks vaizdas kad moderatoriu forume visai nebera !!! man tai jau atsibodo tikslo tersimas forume greiciau bana duotu jam :/
Sekit :x: Budget Grow Nežinomas strain---> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7269
MYSTERY BOX GROW -----> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7282
Steroid
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2015-04-24, 20:40
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Steroid »

https://www.youtube.com/watch?v=d4Jhtdh8hL4 paziurekit jeigu netingyt, zmogus kalba gerai :)
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Moderatorius »

northernlights rašė:toks vaizdas kad moderatoriu forume visai nebera !!! man tai jau atsibodo tikslo tersimas forume greiciau bana duotu jam :/
matos, kad tu čia naujas. koks dar banas žmogui, kuris turi TOKĮ PAT IP adresą, kaip ir visi kiti?
banai yra neįmanomi čia.
kas iš to, kad uždėsi nickui baną? po dienos jau bus susikūręs naują paskyrą.
jis čia gerokai ilgiau už tave, ir manau, ilgai dar liks čia :D
tiesiog, nekreipk dėmesio ir viskas. moderatoriai dirba tikrai gerai, ir nemažai nuveikia. net nepamatai daugumos kvailų postų ar temų
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė ekko »

svarbu forumas gyvas, nors noretusi daugiau liaudies :) :|?
Vartotojo avataras
northernlights
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 203
Užsiregistravo: 2017-01-05, 21:41
Reputacija: 18

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė northernlights »

akkmuo rašė:
northernlights rašė:toks vaizdas kad moderatoriu forume visai nebera !!! man tai jau atsibodo tikslo tersimas forume greiciau bana duotu jam :/
matos, kad tu čia naujas. koks dar banas žmogui, kuris turi TOKĮ PAT IP adresą, kaip ir visi kiti?
banai yra neįmanomi čia.
kas iš to, kad uždėsi nickui baną? po dienos jau bus susikūręs naują paskyrą.
jis čia gerokai ilgiau už tave, ir manau, ilgai dar liks čia :D
tiesiog, nekreipk dėmesio ir viskas. moderatoriai dirba tikrai gerai, ir nemažai nuveikia. net nepamatai daugumos kvailų postų ar temų
as cia kazkur nuo 2006metu =( ir tikriai moderatoriai buvo geriau dirbantys dabar ne viena nevietoje parasyta dvigubai pakurta tema maciau kurios turetu buti trinamos ar perkeltos bet nieko nevyksta :|?
Sekit :x: Budget Grow Nežinomas strain---> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7269
MYSTERY BOX GROW -----> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7282
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė ekko »

northernlights, koks tavo nikas buvo?
Vartotojo avataras
northernlights
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 203
Užsiregistravo: 2017-01-05, 21:41
Reputacija: 18

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė northernlights »

pats pirmas buvo berots mano vardas kitu nelabai prisimenu nemazai acountu turejau pries paskutinis delta9 prasiau moderatoriu kad padetu susigrazinti accounta bet taip niekas ir netsake
Sekit :x: Budget Grow Nežinomas strain---> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7269
MYSTERY BOX GROW -----> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7282
callofduty
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2016-07-22, 20:45
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė callofduty »

reikdumo rašė:Labas . Grystu namo i Lietuva 7 dienom,atostogos. Gal kas galetu padeti Su dumais? Silutes arba Klaipedos rajone. 2017/03/11
Geruausias budas gauti mj ,draugai. Parsivesk , jai sugebi:-)
Vartotojo avataras
avoria
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-08-20, 09:51
Reputacija: 22

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė avoria »

tikslas rašė:Pareigai yra darbo,negali but NERA KAS VEIKT... darbo dienos pareigos, darbo laike..Laisvalaiki praturtinam sau...
Aš vis pamatęs tavo komentarą pabandau įsivaizduoti kaip tavo padrikų minčių kratinys skambėtų realybėje :D atrodytų lyg žiūrėtum filmą jį prasukinėdamas, blemba negaliu :DD
„Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.“ Bob Marley
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kauptukas »

Haj.
Nemanau kad jis taip sneka realybeje. Pagal mano isivaizdavima jis turetu buti zmogus uzdirbantis iki 500, turinti teistuma ir galbut prasimanantis eura kita dirbdamas vienadienius darbus, kaip iskast groviuka ar padet trinkele. Kaip maksas koks, tik per youtube is saves nesityciojes. Siame webze jis isreiskia savo mintis bet bando savaip interpretuot. Vadinkim tai, jo poezija. Kartais gerai pridauzius iskatau zodzius kuriuos is nori pasakyt :D (y)... btw as manau kad jis vartoja abejotinos kokybes stuffa.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė ekko »

Man tai keista kur dingo visi adminai. Ir dar sytas fruktas atsirado butent tada kaip nebesilankyt pradejo G. , YraDvydesimtSimboliu. O jei tas "tikslas" yra G. norintis pasakyti kazka svarbaus? :D
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė patarimas »

monogamija rašė:Man tai keista kur dingo visi adminai. Ir dar sytas fruktas atsirado butent tada kaip nebesilankyt pradejo G. , YraDvydesimtSimboliu. O jei tas "tikslas" yra G. norintis pasakyti kazka svarbaus? :D
Tai, kad sitas veikejas buvo isbanintas N kartu man atrodo, bet vis pasikeisdavo nick'a ar klystu? :)

O kodel jis taip raso, tai tik speliot galim, trolis turintis tiek valios.. Ir pasakantys absoliutiskai NIEKO, pasiepia irgi NIEKO. Ligotas? Sizofrenikas?

Ai.. Turiu "pazystama", zinau toki zmogu kuris isivaizduoju, kad tikrai galetu sleptis uz sio slapyvardzio. Zmogus vos ne gyvenantis savam pasaulyje, bandes nusizudyti, alkoholyje paskendes, paskui narkotikuose. Kazkada puciau vienam rate, tai apie dievus sneka, uzdainuoja kartais.
Vartotojo avataras
northernlights
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 203
Užsiregistravo: 2017-01-05, 21:41
Reputacija: 18

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė northernlights »

taikliai pataikyta ligotas sizofrenikas panasiai ir kalba is patirties sakau panasiai ir man buvo kai pasireiske sizofektinis sutrikimas pasauli suvoki kitu kampu mintyse visiskas chaosas taip vadinamas owerthinking viska bandai isdestyti persokdamas nuo minties ant minties ir gaunas panasus pezalai kuriu nieks nesupranta o paciam atrodo labai samoningas sakinys
Sekit :x: Budget Grow Nežinomas strain---> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7269
MYSTERY BOX GROW -----> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7282
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė patarimas »

northernlights rašė:taikliai pataikyta ligotas sizofrenikas panasiai ir kalba is patirties sakau panasiai ir man buvo kai pasireiske sizofektinis sutrikimas pasauli suvoki kitu kampu mintyse visiskas chaosas taip vadinamas owerthinking viska bandai isdestyti persokdamas nuo minties ant minties ir gaunas panasus pezalai kuriu nieks nesupranta o paciam atrodo labai samoningas sakinys
Kaip is to islipai
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė WTČ »

kaciarasyt? rašė:iskilo toks klausimas, jei as paimu pirktine cigarete, isimu is jos tabaka ir persisuku su filtrais ir popiereliais i tris cigaretes (man uztenka) ir surukau skirtingais momentais, ar zala orgaznimui butu tokia pati kaip surukius viena pirktine ar kaip tris? nes dumu nuo tos susuktos yra kazkodel panasiai kaip surukius paprasta.
Cigaretese nera tabako jau 3metai kokie :D
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė WTČ »

kauptukas rašė:Haj.
Nemanau kad jis taip sneka realybeje. Pagal mano isivaizdavima jis turetu buti zmogus uzdirbantis iki 500, turinti teistuma ir galbut prasimanantis eura kita dirbdamas vienadienius darbus, kaip iskast groviuka ar padet trinkele. Kaip maksas koks, tik per youtube is saves nesityciojes. Siame webze jis isreiskia savo mintis bet bando savaip interpretuot. Vadinkim tai, jo poezija. Kartais gerai pridauzius iskatau zodzius kuriuos is nori pasakyt :D (y)... btw as manau kad jis vartoja abejotinos kokybes stuffa.
Gera cia :D
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
northernlights
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 203
Užsiregistravo: 2017-01-05, 21:41
Reputacija: 18

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė northernlights »

patarimas rašė:
northernlights rašė:taikliai pataikyta ligotas sizofrenikas panasiai ir kalba is patirties sakau panasiai ir man buvo kai pasireiske sizofektinis sutrikimas pasauli suvoki kitu kampu mintyse visiskas chaosas taip vadinamas owerthinking viska bandai isdestyti persokdamas nuo minties ant minties ir gaunas panasus pezalai kuriu nieks nesupranta o paciam atrodo labai samoningas sakinys
Kaip is to islipai
vaistu yra tokiom ligom
Sekit :x: Budget Grow Nežinomas strain---> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7269
MYSTERY BOX GROW -----> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7282
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė patarimas »

northernlights rašė:
patarimas rašė:
northernlights rašė:taikliai pataikyta ligotas sizofrenikas panasiai ir kalba is patirties sakau panasiai ir man buvo kai pasireiske sizofektinis sutrikimas pasauli suvoki kitu kampu mintyse visiskas chaosas taip vadinamas owerthinking viska bandai isdestyti persokdamas nuo minties ant minties ir gaunas panasus pezalai kuriu nieks nesupranta o paciam atrodo labai samoningas sakinys
Kaip is to islipai
vaistu yra tokiom ligom
Geras, rimtai? :) Tai iki pat siol geri? Vien nuo vaistu ir kiekviena diena galvot kaip Tu juos isgersi X valanda, nebent i darzove gali pavirst
Vartotojo avataras
northernlights
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 203
Užsiregistravo: 2017-01-05, 21:41
Reputacija: 18

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė northernlights »

Cia priklauso nuo ligos vieniem jau niekas nepadeda kiti visa likusi gyvenima vaistus vartoja man siektiek lengviau pasitaike ne vaistu nebegeriu jau senokai nuo sizofrenijos isskyrus migdomuosius nes negaliu miegot be ju o tas miegas tai nekaska atsijungi ir pabundi todel cia ir sugryzau nes su kanapele miegas naturalesnis jautiesi pailsejas placiau apie sios problemos sprendima aprasysiu frorumo skiltyje "Sizofrenijos depresijos ir nemigos ligu gydimas"
Sekit :x: Budget Grow Nežinomas strain---> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7269
MYSTERY BOX GROW -----> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7282
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Moderatorius »

joo, jis čia būdavo dar G. ir YraDvidesimtSimboliu laikais, tik vis nicką keičia
Rašyti atsakymą