Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Click Clack rašė:
Triusikas rašė:Per kur matomai manyje ? )))) Nes as gi cia svaidaus nahujais )) Ismintis ateina su dvasine patirtim, o ne su ... , kaip tamsta megsta ) Gerai vistiek nei mes susimatysim nei mes pasisnekesim zmogiskai nei dar ka. Sekmes billai, jei kada nugrimztum i depresija, uzkask grybo, jie visada istrauks is siknos )))
Nešvaistyk laiko :)
Dar vienas daktaras, abugeliai jus abugeliai, nugrimsciau tai nugrimsciau, kiek jau prakalbejau apie tai.. nebespausk shudo ish vashko tiesiog, ar tu jauti kad tu kalbi apie tai kur neturi visiskai pazinimo? Kam tau atrodo valgomos musmires? O gi dvasiniam tobulejimui, tik dvasinem, o ka tu rasai?.. Suprastum is mano puses tau tai pat butu graudu.
G. rašė:Išmintis ateina tylint :shh:
G. tik is tos puses jeigu tuo momentu tyli, zinoma du zmones susitike ir abu tylintis nepasisems nieko naujo, o jeigu jie prades diskutuoti ir prades sakyti ka galvoja, o ne galvos ka sako tada zinoma isgirs kazka naujo bet procese tai vien tyla isminties neigausi, reikia pirma duoti ir pasimti ivairios patirties nesvarbu ar linksmos ar liudnos ar pyktos bet is esmes tu teisus, nekalbant ateina ismintis.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

bill rašė:
Click Clack rašė:
Triusikas rašė:Per kur matomai manyje ? )))) Nes as gi cia svaidaus nahujais )) Ismintis ateina su dvasine patirtim, o ne su ... , kaip tamsta megsta ) Gerai vistiek nei mes susimatysim nei mes pasisnekesim zmogiskai nei dar ka. Sekmes billai, jei kada nugrimztum i depresija, uzkask grybo, jie visada istrauks is siknos )))
Nešvaistyk laiko :)
Dar vienas daktaras, abugeliai jus abugeliai, nugrimsciau tai nugrimsciau, kiek jau prakalbejau apie tai.. nebespausk shudo ish vashko tiesiog, ar tu jauti kad tu kalbi apie tai kur neturi visiskai pazinimo? Kam tau atrodo valgomos musmires? O gi dvasiniam tobulejimui, tik dvasinem, o ka tu rasai?.. Suprastum is mano puses tau tai pat butu graudu.
G. rašė:Išmintis ateina tylint :shh:
G. tik is tos puses jeigu tuo momentu tyli, zinoma du zmones susitike ir abu tylintis nepasisems nieko naujo, o jeigu jie prades diskutuoti ir prades sakyti ka galvoja, o ne galvos ka sako tada zinoma isgirs kazka naujo bet procese tai vien tyla isminties neigausi, reikia pirma duoti ir pasimti ivairios patirties nesvarbu ar linksmos ar liudnos ar pyktos bet is esmes tu teisus, nekalbant ateina ismintis.
[ nuotrauka ]
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Turbut sveikesnis, ismintingesnis, uz mane visur ir visada protingesnis ir teisingesnis zmogus, tegaletu taip ismintingai atsakyti.. ojojoj koks tu plastiskas ir genialus, suteiki tiek daug peno pamastymams, aciu uz tai kad esi :)
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

bill rašė:Turbut sveikesnis, ismintingesnis, uz mane visur ir visada protingesnis ir teisingesnis zmogus, tegaletu taip ismintingai atsakyti.. ojojoj koks tu plastiskas ir genialus, suteiki tiek daug peno pamastymams, aciu uz tai kad esi :)
Čia apie save?
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

O tu tikrai dar drysti yzeidineti kita individa savo plastisku intelektualumu? Facepalm, maziausiai ka galeciau be pridurti.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

bill rašė:O tu tikrai dar drysti yzeidineti kita individa savo plastisku intelektualumu? Facepalm, maziausiai ka galeciau be pridurti.
Koks čia įžeidimas, čia komplimentas, ar čia ironija?
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Zmogau, tu y mano atsakyma, atsakei ar as apie save, nors tikrai zinau kad tokio ispudingo intelekto, tokiu psichologiniu ir gilaus mastymo, placiu paziuru zmogus suvoktu kad atsakiau y tavo zinute, o ne y savo, jeigu dar neaisku TAU, atrasau, tykiuosi neatrasysi vel ar as cia apie save..
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

bill rašė:Zmogau, tu y mano atsakyma, atsakei ar as apie save, nors tikrai zinau kad tokio ispudingo intelekto, tokiu psichologiniu ir gilaus mastymo, placiu paziuru zmogus suvoktu kad atsakiau y tavo zinute, o ne y savo, jeigu dar neaisku TAU, atrasau, tykiuosi neatrasysi vel ar as cia apie save..
Išvis tu apie ką čia aš nesuprantu? Ko čia ginčijies
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Nesupranti apie ka? Apie tavo bandyma, pazeminti mane, numenkinti mano savigarba ir jaustis kvailesniu uz tave, taip sakant tu is manes bandai pasitycioti arba suerzinti ar dar ka padaryti nori tokie biesai, as nezinau. As nebandau kazkaip, suktais budais, apeinant ir pasitelkiant intelekta yzeisti kito zmogaus savigarba, o tu bandai sumenkinti mane, gerai tai tavo nuomone, as esu bukas, debilas, man reikia pasigyditi tu su tuom sutinki, taip? Jeigu taip, tai nera daugiau apie ka kalbeti. Nes ka naudingo, protingo, gali pasakyti toks zmogus?.. Is tokio tik pasijuokti ir tikrai nebandyti suprasti jo, arba gilintis y tai ka jis raso nes jis bukas. Ar ne taip yra?
P.S Aciu uz -rep, as to tikrai vertas.
Paskutinį kartą redagavo bill 2014-10-18, 22:54. Iš viso redaguota 1 kartą.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PagonisLTU »

Nedarykit iš forumo bomžyno...
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Pagoni, čia juk pliurpalai, ši tema specialiai skirta mentaliniam bomžavimui. Likusio forumo ji neliečia :) Vieno žmogaus šiukšlė - kito žmogaus lobis ;) bill, tikrai manau, kad daugiau naudos iš savo minčių kratalų gautum, jeigu rašytum sau savo sąsiuvinin, o ne viešai deklamuotum, kad tiesiog gautum dėmesio. Dėmesio gavai, bet ne tokio, kokio turbūt tikėjaisi? Rišlumo daugiau ir nebus liūdna :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Nera to blogo kas neiseitu y gera :D Tave supratau, neberasysiu cia daugiau savo nuomones nes kaip matau isreiksta mano nuomone skatina zmones jausti nepykanta man, linketi pasveikti, kitam tai slamstas dar kitam kratalai bet viskas gerai, nebereikes skirti demesio savo nuomonei isreiksti. Suvoki G. kokia ytaka mano ateities veiksmams darai? Tykiuosi tu teisus, bandau manyti kad tu esi teisus, nors abejoju ar rasymas sau yra naudingesnis pazinimo budas nei rasymas kitiems ir kitos asmenybes atsakymo gavimas, kai mano mintis pradeda eiga kuri is esmes lemia ir is dalies sukuria(skatina kurti) kito individo minciu seka, kurios, formuoja, lemia, skatina mano tolimesniu minciu pratesima, mano atveju kaip suprantu tai yra blogai. Tiesiog as nesuprantu savo slamstisku minciu nes as negaliu nesaliskai ziureti y savo mintis, tai yra neymanoma, o dabar suprantu, nes jus man padejote suprasti, tik klausimas ar ir jus visada isliekate nesaliski kito zmogaus nuomonei tai irgi nevisai ymanoma pvz ka as beparasyciau Click Clack ispirmo susivoktu "aha, dabar skaitysiu ligonio sapaliones, kuriam svarbi kitu nuomone, galima pasitycioti" per skaito kas parasyta, tiksliau per kuria savaip, tas vietas kur uzkibo mintys, nes daugumos teksto net nenori matyti, supranti jis jau automatiskai iesko kur sukirsti arba kas blogai, o tas blogai jungiasi tik su jo isankstiniu nusistatymu kuris pagal jy yra teisingas ir taip nutraukia normalios diskusijos seka.. ai ko as cia berasau isviso, tai tik kratalai, slamstas. Kas nores tas supras.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

bill, susitaikyk, kad gyveni tokiam pasauly, koks jis yra. Jei jau megsti "iseit" ir "pasivaiksciot"... Nu as jau pripratau, demesio nebekreipiu, tu pasirinkai sita kelia pats ir t.t. Bet, kodel tu kitiem kazka bandai irodyt? Pries ka tu bandai but teisus? Tokie tavo bandymai isliet savo depresovas haliucinacijas, kaip matai pritarimo cia nesulaukia. ATSAKYK SAU KODEL? Ne, samokslo slapta mes nesudarem ;) Nekvailas esi, neilysk pergiliai.

P.S. Ir tai ka tu rasai "isejes", nera tavo nuomone.
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Kur iseit? Apie ka tu cia? As siandien puikios nuotaikos, viskas ciki piki, apie narkotikus net kalbos nera, svaraus proto sedziu, geriu arbatele, ziuriu filma, na tiesiog asmeniskai man puikiai leidziu laika, as niekam nieko nenoriu yrodyti, as bijociau perteikti savo mintis taip kad tai taptu kitu zmoniu nuomone, tiesiog kartais parasau ka galvoju kartais pagalvoju ka parasau, turbut man to reikia arba vel grystant prie pradziu gal tai nulemta gal tiesiog kitaip ir buti negalejo, nu vnzd vieno teisingo atsakymo kodel as rasau kaip ir nera prasidetu jis nuo: man tai patinka . Ir as ne bandau buti teisus as isliedamas save galiu ieskoti butent kur as esu neteisus, o kiti dar man padeda tai isviso saunu, mano kelias - tiesos kelias, as ieskau tiesos, kazko naujo, supranti as nenoriu stoveti vietoje, noriu judeti y prieki ir as negaliu pasirinkti is anksto teisingo kelio bet turbut bandau jo ieskoti. Ir dar va tau atrodo depresovos haliucinacijos kai man tai tiesiog paprasta minciu seka, vat va taip skirtingai suvokiame tuos pacius zodzius. Ai dar kaip tai nera mano nuomone? O tai kieno? :D Apie kaip ji susiformavo mes nekalbekime bet tai tikrai MANO nuomone tik zinoma nepastovi nes kitaip buti ir negali ;) Dar pagalvojau kodel as cia rasau nes istikro as neturiu su kuom rasynetis gal pagalvojau kad jus panasiausios sielos y mane, norisi kartais pabendrauti, nes tikru draugu neturiu, broliu neturiu, tiesiog ka as zinau.. neatrode mano mintys man tokios kvailos, atsiprasau, neberasysiu. Viskas gerai :V:
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

bill rašė:Kur iseit? Apie ka tu cia? As siandien puikios nuotaikos, viskas ciki piki, apie narkotikus net kalbos nera, svaraus proto sedziu, geriu arbatele, ziuriu filma, na tiesiog asmeniskai man puikiai leidziu laika, as niekam nieko nenoriu yrodyti, as bijociau perteikti savo mintis taip kad tai taptu kitu zmoniu nuomone, tiesiog kartais parasau ka galvoju kartais pagalvoju ka parasau, turbut man to reikia arba vel grystant prie pradziu gal tai nulemta gal tiesiog kitaip ir buti negalejo, nu vnzd vieno teisingo atsakymo kodel as rasau kaip ir nera prasidetu jis nuo: man tai patinka . Ir as ne bandau buti teisus as isliedamas save galiu ieskoti butent kur as esu neteisus, o kiti dar man padeda tai isviso saunu, mano kelias - tiesos kelias, as ieskau tiesos, kazko naujo, supranti as nenoriu stoveti vietoje, noriu judeti y prieki ir as negaliu pasirinkti is anksto teisingo kelio bet turbut bandau jo ieskoti. Ir dar va tau atrodo depresovos haliucinacijos kai man tai tiesiog paprasta minciu seka, vat va taip skirtingai suvokiame tuos pacius zodzius. Ai dar kaip tai nera mano nuomone? O tai kieno? :D Apie kaip ji susiformavo mes nekalbekime bet tai tikrai MANO nuomone tik zinoma nepastovi nes kitaip buti ir negali ;) Dar pagalvojau kodel as cia rasau nes istikro as neturiu su kuom rasynetis gal pagalvojau kad jus panasiausios sielos y mane, norisi kartais pabendrauti, nes tikru draugu neturiu, broliu neturiu, tiesiog ka as zinau.. neatrode mano mintys man tokios kvailos, atsiprasau, neberasysiu. Viskas gerai :V:

Draugu neturi, neturi su kuom bendraut, todel ir cia reiskiesi. As tau nuosirdziai linkiu atrast save, kai atrasi save busi kitoks zmogus. Dabar kaip tu rasai esi be draugu, speju esi uzsidares zmogus, tau patinka but vienam ir laika leidi spoksodamas filmus su arbata (sprendziu is to kad jau ne pirma syki tai parasai), taciau zmogus kuomet buna laisvas jis buna komunikabilus ir bendrauja su kitais, nes jam nera ko nebendraut, nebera ko slept, bijot/kompleksuot. Jeigu idomu turejau tokia pazystama, ji buvo istiesu kvaiktelejus, bet gera ta zodzio prasme, buvo energinga aisku turedavo ta savo pasauli kurio daugelis musu nesuprasdavo ir kazkada ji nusuko i tuos visus tavo teigiamus "dvasinius pasaulius". Po kiek laiko suzinojau is aplinkiniu jog ji guli psixuskej :) Turek ribas. Jeigu idomu, sveika dvasini pasauli (turiu omenyj sveika ne todel kaip tamsta sakot nes as taip darau, o sveika organizmui, be jokiu haliucionagenu) galima pasiekt meditacijos budu, chakros pravalymais, astralinem projekcijom :) Tu visus kaltini kad jie tave izeidineja, tuo tarpu ir mane, pasiziurek i save, ka tu sugebejai leptelt tai tiesmukiska "eik nahui" "per prastas" "prasciokas" ar dar koki velnia, as bent jau tepasinaudojau sarkazmu, kuris yra subtilus dalykas ir dominuoja mano gyvenime.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

bill rašė:Kur iseit? Apie ka tu cia? As siandien puikios nuotaikos, viskas ciki piki, apie narkotikus net kalbos nera, svaraus proto sedziu, geriu arbatele, ziuriu filma, na tiesiog asmeniskai man puikiai leidziu laika, as niekam nieko nenoriu yrodyti, as bijociau perteikti savo mintis taip kad tai taptu kitu zmoniu nuomone, tiesiog kartais parasau ka galvoju kartais pagalvoju ka parasau, turbut man to reikia arba vel grystant prie pradziu gal tai nulemta gal tiesiog kitaip ir buti negalejo, nu vnzd vieno teisingo atsakymo kodel as rasau kaip ir nera prasidetu jis nuo: man tai patinka . Ir as ne bandau buti teisus as isliedamas save galiu ieskoti butent kur as esu neteisus, o kiti dar man padeda tai isviso saunu, mano kelias - tiesos kelias, as ieskau tiesos, kazko naujo, supranti as nenoriu stoveti vietoje, noriu judeti y prieki ir as negaliu pasirinkti is anksto teisingo kelio bet turbut bandau jo ieskoti. Ir dar va tau atrodo depresovos haliucinacijos kai man tai tiesiog paprasta minciu seka, vat va taip skirtingai suvokiame tuos pacius zodzius. Ai dar kaip tai nera mano nuomone? O tai kieno? :D Apie kaip ji susiformavo mes nekalbekime bet tai tikrai MANO nuomone tik zinoma nepastovi nes kitaip buti ir negali ;) Dar pagalvojau kodel as cia rasau nes istikro as neturiu su kuom rasynetis gal pagalvojau kad jus panasiausios sielos y mane, norisi kartais pabendrauti, nes tikru draugu neturiu, broliu neturiu, tiesiog ka as zinau.. neatrode mano mintys man tokios kvailos, atsiprasau, neberasysiu. Viskas gerai :V:
Susirask patinančią veiklą gyvenime, be narkotikų vartojimo ir forumo floodinimo
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

As turiu draugu, turiu veikla, as turiu su kuom bendrauti, as nevartoju vartotiku, nefloodinu forumo. Mano mintis jums dviem rimtai taip sunku suprasti? Arba jus perteikiate jas savaip, o tai labai daug ka pasako :( Triusikai kad tokiam zmogui daugiau ir nenoreciau ko pasakyti, eik nahui, neydomus, nekalbeciau nuosirdziai su tavimi, tu turi savo ysitikinimus, ten kur turi 0 patirties pvz musmirese, jau isanksto sakai kad tai nesamone ir kad idiotas ar kas galetu taip daryti, tiesiog aiskus, tu man nebeydomus visiskai vien del to dabar vel parasei kad ka sugebejau parasyti tik eik nahui, tu parodai ka tu matai mano tekste, o tai yra izeidimas tau ir tu baisiausiai isizeidei nesuprasdamas kad savo nuomone pirmas izeidei mane, ten kur patirties neturi! O tu Click Clack isviso pridusk siuksle, toks cancer zmogus, negaliu..
Paskutinį kartą redagavo bill 2014-10-19, 13:15. Iš viso redaguota 1 kartą.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

Billai, rasai, kad tik rasyt, kiekybe nera kokybe, jei lengviau suprast butu. Galvoji, kad patripines viska pradejai geriau suprast? Ne velnio
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Dar vienas, nu jus duskit, as negalvoju apie kokybe tuo labiau apie kiekybe, ka geriau suprasti, ka tu cia kalbi, tu cia taip galvoji kad as taip galvoju, o ne as, tai prasiciuhink biski, nes jau nervojat adaptai.. Neaisku kodel as rasau? perskaityk koki tukstanti kartu mano teksta gal suprasi, nesusiprateli..
Paskutinį kartą redagavo bill 2014-10-19, 13:18. Iš viso redaguota 1 kartą.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

Kokiu draugu turi? Musmiriu? :D ne nu sorry bet tu dalbajobas tikrai zvengiu jau is taves
Rašyti atsakymą