Nuotrauka Nuotrauka

Keliones -salys

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Keliones -salys

Standartinė KGBkid »

Na štai, atrodo, kad planai dar kartą pasikeitė... Po Naujųjų Metų išvarau į Londoną padribėti, darbą ir gyvenamą plotą gausiu. Domina gal kas iš forumiečių gyvenat Londone? Jei ką tai parašykit į PM.
Aš esu.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Keliones -salys

Standartinė Sokan »

nenoris rašė:arabai maroke gi,muitinej gali daeiti iki kiurioziu nzn LT paso kol issiaiskins issius atgal,ar praeis tris dienos,arabai agresysus niekada nesilaiko zodzio ,jei kas mustynes [...] uzteko ir susipazinti drakese ir nebunanant maroco
siaip bunant nesiparinant uzsienieciam skirtose vietose gal ir nieko,bet buk itin atsargus-tu esi ju alacho stihijoj 8|
viskas gerai tam maroke:) buvau neperseniausiai. Zmoniu visokiu yra, vieni draugiski, nuosirdus, geri, bet tik todel,kad nori is taves pasipelnyt ir, irodes,kad neturi pinigu, tiesiog numoja ranka ir nueina:)))) kiti, toliau bendrauja kaip niekur nieko:)
Deja, hasho neparagavau, nes pietuose jis brangus, o plius dar tursitas:) O siaip, tai ji ten ruko kas antras jeigu ne kiekvienas:)
tai va. Kelione siaip nera brangi, kazkas minejo kad su ryanair pigiai galima nuskrist. Busto, kelioniu, maisto kainos nera dideles, bet siek tiek priklauso nuo to, kokiam mieste esi, ar turistiniam, ar nelabai...
Jeitu turesiu kada galimybe, vel aplankysiu maroka, tik ne pietu, siaurine dali :))) :x:
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Keliones -salys

Standartinė ice »

Mano svajone ismint i GOA biski pusmety pabomzaut butu nerealu,da l. domina shamanu chirurgina murzinom rankomis :)
ganja uber alles
snorkus
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-05-13, 16:12
Reputacija: 0

Re: Keliones -salys

Standartinė snorkus »

Ice geras planas :) norėčiau ir aš pabandyti :)
vygintas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-10-18, 11:51
Reputacija: 0

Re: Keliones -salys

Standartinė vygintas »

Gal galit apie kelioniu draudima papasakot? Epolisas google plus puslapis man atrode visai neblogai. bet dar reikia pagalvoti, nes iki keliones siek tiek liko :).
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • keliones
    bentski*show » » forume Legalus forumas
    11 Atsakymai
    5153 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Kelionės
    Volkas » » forume Prašau žodžio!
    6 Atsakymai
    3195 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas lovecraft
  • keliones
    Degolas » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    2750 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas the usual
  • keliones su siek tiek dumo
    cryptkeeper » » forume Legalus forumas
    18 Atsakymai
    7712 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Slow Stone