Nuotrauka Nuotrauka

Kas netingi:)

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
2pac_4_life
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2008-12-15, 22:47
Reputacija: 0

Kas netingi:)

Standartinė 2pac_4_life »

Sveiki putikai :D gal sakau cia zmones pucinatis :x: ir tada daug minciu turintys, filosofuojantys, galetu padet pasiruost filosofojos seminarui :] kaip sakant gal kas kokiu minciu geru paruke mestels :V: seminaro tema butu subjekto ir objekto santykio problema :|? kur subjektas tai zmogus, o objektas tai daiktas arba daiktai, jei kas turit minciu tai pasidalinkit, butu malonu ;)

Legalise Cannabis :x: !(
Rastafa.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kas netingi:)

Standartinė Manvydas »

Labai įdomi tema papuolė.Galima laisva interpretuoti,kodėl žmogus renkasi kanapę.Kuom ji taip traukia žmogų.Ir panašiai.Aš neesu filosofas ir filosofinės mintys man gali kilt tik ta tema kuri mane paveikia. :) Todėl padėt baisiai negaliu.Bet gali bandyti vadovautis šiais klausimais:
* Ką aš galiu žinoti?
* Ką aš turiu daryti?
* Ko aš galiu tikėtis?
* Kas yra žmogus?
Pirma reiktų išsiaiškinti kas yra žmogus ir kodėl jį traukia nauji potyriai ir pojūčiai.Manau tai užkoduota žmoguje,nuo pat mūsų evoliucijos,juk netyrinėjant nebūtų ugnies,juk jei žmogus nebūtų linkęs ieškoti ir tyrinėti,tai dauguma objektų nebūtų dabar aplink mus.Visų pirma ką aš norėčiau pasakyti,tai iškelti klausimą: Kodėl objektas (kanapė) žmogui artimas nuo pat senovės (vaistai,burių gamybą,popieriaus - juk anksčiau ji buvo naudojama plačiai).
Žmogus ir kanapė sukuria kažkokią simbiozę.Jungtį - ir pradėjus ta tema domėtis,tave traukia vis gilyn - ir prigimties šaukiamas pradedi aiškintis,kodėl,kodėl ji uždrausta.Nors gali praplėst sąmonės kampelius,juk gali tave priverst mąstyt.Ar tai kažkam neparanku?Ne geriau nesigilinsiu į konspiracijas.
Ką aš noriu pasakyt?Ir panašiai,nors net nežinau filosofijos pagrindų. :D Tikiuosi padėjau.
2pac_4_life
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2008-12-15, 22:47
Reputacija: 0

Re: Kas netingi:)

Standartinė 2pac_4_life »

Man ta filosofija irgi nesuprantama 8| bet padejai, pasinaudosiu siom mintim :)
:x:
Rastafa.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kas netingi:)

Standartinė putejas »

sia santykio problema as izvelgiu del subjekto naturalaus aplinkos, buties vertinimo. subjektas (zmogus) stebedamas objekta/aplinka niekuomet nebuna neutralus objekto atzvilgiu. galbut objektai butu kitokie ir ju vertinimo skale butu kitokia jei subjektas nekritikuotu ir nepateiktu isankstiniu asmeniniu vertinimu. filmavimo kamera pamato daugiau negu zmogaus akis, todel, kad ji nevertina objekto (aplinkos) kaip taidaro zmones.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Kas netingi:)

Standartinė hipiukas »

Tiesiogiai su žole tema nesusijusi. Iškeliu iš legalaus forumo.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Rašyti atsakymą