Nuotrauka Nuotrauka

Išdavystė

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
yodako
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-02-14, 14:17
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė yodako »

Barrel rašė:seni, perdaug galvoji.. just chill ;) --==::~~
Būtent! Aš pats save neseniai prigavau, kad kai reikia, aš negalvoju, bet kai nereikia, aš pradedu mąstyt, per daug mąstyt ir tada gaunasi negerai :) Gal per mažai rūkau :D
AstralProjection
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2010-05-22, 01:35
Reputacija: 1

Re: Išdavystė

Standartinė AstralProjection »

yodako rašė:
Barrel rašė:seni, perdaug galvoji.. just chill ;) --==::~~
Būtent! Aš pats save neseniai prigavau, kad kai reikia, aš negalvoju, bet kai nereikia, aš pradedu mąstyt, per daug mąstyt ir tada gaunasi negerai :) Gal per mažai rūkau :D
Pas mane ta pati bėda :)
Deja vaisto dar neradau :/
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Jamaicaman »

pabandykit nerukyti gan ilga laika ir per ta nerukymo laika zvelkit i viska taip pat kaip butumet paruke,pasijuokit is paprastu dalyku,nebijokit galvoti ir nesikraukit del tokiu dalyku kuorios jums suteikia neigiamas emocijas,geriau jas pakeisti geromis,nes neigiama energija tikrai jusu nepaveikia i geraja puse,juk jus ta jauciat. Svarbiausia nekisti i galva tu dalyku kuriu jums visiskai nereikia,ir jei jau gruzinates del to kas buvo,tai verciau pagalvokit kad tai ne klaidos o stiprios pamokos ir zinosit kad kita karta to nevalia daryti,tai tiek nezinau gal supratot, ogal siaip i pievas nuejau:D
I'm back.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė KGBkid »

Jamaicaman rašė:pabandykit nerukyti gan ilga laika ir per ta nerukymo laika zvelkit i viska taip pat kaip butumet paruke,pasijuokit is paprastu dalyku,nebijokit galvoti ir nesikraukit del tokiu dalyku kuorios jums suteikia neigiamas emocijas,geriau jas pakeisti geromis,nes neigiama energija tikrai jusu nepaveikia i geraja puse,juk jus ta jauciat. Svarbiausia nekisti i galva tu dalyku kuriu jums visiskai nereikia,ir jei jau gruzinates del to kas buvo,tai verciau pagalvokit kad tai ne klaidos o stiprios pamokos ir zinosit kad kita karta to nevalia daryti,tai tiek nezinau gal supratot, ogal siaip i pievas nuejau:D
Tikrai ne į pievas... Apibendrinant taip galima pasakyti: įsileidus vieną blogą ar tai negatyvią mintį į save ji greit plis (kaip liga). Taip, kad blokuokit visą š. Gyvenkit dėl savęs ir savo malonumui. Gyvenimas per trumpas, kad dalį jo graužtume save, kaltintume kitus ar save.
Aš esu.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Išdavystė

Standartinė dumtraukis »

o kaip padaryti kad tas saves nekaltinimas ir negrauzimas nepavirstu i px rezima?
nes pyxas artina ;)
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Jamaicaman »

Manau kad jokiu budu nesigailek kas buvo ir negalvok apie praeiti,arba vietoj blogos minties atlik ka nors vertinga sau emociskai ir pakeisk blogas mintis tomis ,kurias jauti kai padarai kazka teisingo. Pvz buna kad as ziauriai tingiu apsitvarkyti kambari ar pasikloti lova pries islekant i darba,bet apie tai tuo momentu per dauk negalvoji,taciau kai apsitvarkau ta kambari ir atsikeles tvarkingai pakloju lova,istiesu aplanko kazkoks geras jausmas,tuo momentu pradedi jaustis linksmesnis ir kazkuom viduj tikrai geresnis nei buvai pries tai. Gali imtis iskarto didesniu dalyku ir blogos mintys tiesiog pacios dingsta ,o vietoje ju isisaknija gera emcija ,stipresnis saves vertinimas.
I'm back.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė KGBkid »

dumtraukis rašė:o kaip padaryti kad tas saves nekaltinimas ir negrauzimas nepavirstu i px rezima?
Niekas ir niekada savaime į kažką nepavirsta. Viską valdom mes patys, savo mintimis ir t.t. kartais geriau mažiau analizuoti kažkokią situaciją, kalidžiot po apmąstymų labirntus, geriau kaip kolega vienas mano sako: mažiau gilintis ir negalvot taip giliai. Ir tada nelikea jokių režimų, asmenybių susidvejinimų, parkių šmarkių ir t.t. Reikia gyventi realiai, o ne gyvenimo laiką švaistyti veltui...
Aš esu.
Rašyti atsakymą