Nuotrauka Nuotrauka

Išdavystė

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Išdavystė

Standartinė hipiukas »

1) Kaip jūs apibrežiate savoką "išdavystė" poroje? Seksą? Bučinius? Bendravimą? Mintį apie kitą partnerį? ...?

2) Kaip reaguotumėte jei sužinotumėte, kad jūsų mergina jums neištikima? Gal realiai teko tai patirti?

3) Kaip sužinoti, kad mergina jums buvo / yra neištikima?

4) Ar pats esate išdavęs mylimą žmogų?

Ir šiaip rėžkite ką manote apie įšdavystes ir pnš.

Aš pats ką galiu pasakyti: meilė man šventas reikalas ir niekada negalėčiau išduoti mylimo žmogaus. Jei man reikėtų kitų santykių, pirmiausia išsiskirčiau su esamais. Negalėčiau skaudinti savo draugės. Bet esu baisiai pavydus ir baisu pagalvoti, kad mano panelė galėtų man būti neištikima. Kaip man tą baimę nuraminti?
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Išdavystė

Standartinė putejas »

mano boba buvo mane isdavusi...gana ziauriai ir aiskiai, negrizinejo namo, ten pas kazkoki kazkur buvo...ale as geros sirdies budamas suteikiau zmogui dar viena sansa... mano geri lukesciai nepasiteisino, ji zingsniavo vis gilyn i kaire. atejo grazi diena ir pasakiau "viso gero". pamoka man buvo labai gera, dziaugiuosi, jog tai praejau. uz tai daba turiu grudinta sirdi ir astresnes smegenis.
dabar turiu tokia nuomone, jog jeigu zmogus nuklydo viena karta - jis klaidzios visa gyvenima. daugiau jokiu atleidimu is mano puses. atvirumas ir saziningumas yra pamatai poros bendravimui. jei nera bent vieno is siu savybiu tuomet "aciu ir viso gero". as rimtai.
kaip rusai sako: "uveriaj, no praveriaj" (pasitikek, bet tikrink). tikiuosi teisingai isverciau :) baimes jausmo neuzgniausi nes esi pavydus, o pavydumas reikalingas, kad neuzmigtum bobos paliuliuotas saldziais meiles zodziais.

mano manymu isdavyste prasideda nuo minciu apie kitus partnerius. doras zmogus yra doras sirdyje, bet ne zodziuose.
kazkada tikejau, jog meile egzistuoja, taciau dabar nieko nebezinau...
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė KGBkid »

Esu idealistas, t.y. tikiu idealia meile, tačiau kuo toliau, tuo vis dažniau tenka nusivilti ir suabejoti. Ar šiame gyvenime iš viso egzistuoja toks dalykas kaip ideali meilė, santykiai?
Meilė man reiškia labai daug. Tai tarsi kuras skirtas irtis gyvenimo keliu, tai stimulas gyventi!
Pats neseniai išgyvenau išdavystę, teko palaidoti mylimą žmogų. Būtent tokius jausmus ir išgyvenimus jaučiu, kai patiriu išdavystę. Tai tas pats kas palaidoti žmogų su mintim, kad jo daugiau niekada nebematysi tokio, koks jis buvo ankščiau... Dar skaudu ir tai, jog išduodamas mane, išdavė ir save. Galvoje sukasi milijonas klausimų į kuriuos bandai atsakyti, tačiau atsakymų nerandi. Viskas sugriuvo taip greitai, kad viskam suprastim reikia nemažai laiko, kadangi sugriuvo tai kuo tikėjai, apie ką svajojai. Viskas sudužta į šipulius.
Aš taip pat niekada negalėčiau išduoti mylimo žmogaus. Niekada taip nesižeminčiau ir nežeminčiau kitos, negriaučiau to, kas ilgai ir saldžiai buvo kuriama. O jei būtų kokia situacija, tai tikrai su kita galėčiau permiegoti tik tada, jei žinočiau, kad esu laisvas ir niekam nepriklausantis.
Teko patirti išdavystės kartėlį, niekada nemaniau, kad emocijoms sukilus, galiu kalbėtis su tuo žmogumi ir taip dar besižeminant sakyti jam, jog galiu atleisti, kad TIK grįžk pas mane. Nors užtenka atvėsti ir viską permąsčius supranti, kad tai paprasčiausiai neįmanoma, kad ir koks brangus žmogus kažkada buvo... Aš taip pat esu pavydus, tikrindavau savo bobą kaip tik įmanydamas. Dažniausiai nieko nepešdavau ir gaudavau p.izdako nuo jos, bet va vienas kartas buvo lemtingas.


Aš visada tikėjau savo bobos žodžiais, bet nesiklausiau jos širdies. Bet negaliu sakyti, kad nieko nejaučiau... Nuojauta yra ne atsitiktinis dalykas. Po gerų poros mėnesių draugystės (jau nuo tada), pradėjau sapnuoti ją, o sapne ji nuolat kartodavo, kad nemylį manęs ir t.t. Viskas manau yra surišta ir žmogus tokius dalykus nujaučia....

hipiuk, o tu neramink tos baimės nebėk nuo kažko. Jei kažką jauti, t.y. jog vyksta kažkas - išsiaiškink. Nežinau ką sužinosi, bet bet kokiu atveju laimėsi. Kaip sakant geriau ankščiau sužinoti, nei niekada arba po daug, daug metų. Kam gyventi apgaudinėjant save?
Ir taip žiauriai nepergyvenk, galbūt viskas OK. Čia tų variantų yra n. :V:

O putejui didžiausia pagarba už teisingus žodžius! Pragyvenam viską, o po viso š smegenys būna aštresnės, o širdis užgrūdinta.
Aš esu.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Išdavystė

Standartinė runkelis »

7 metus buvau vedes,vis dar esu vedes "popieriskai",netgi vaiku ir susilaukeme :D na ir po susilaukimo iskeite.normaliai ania.....isgyvensiu nes as jau su kita,manau protingesne :D istikruju gal ir blogai dariau kad pas kitas nelaksciau.... :D :D :D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Išdavystė

Standartinė hipiukas »

runkelis rašė:7 metus buvau vedes,vis dar esu vedes "popieriskai",netgi vaiku ir susilaukeme :D na ir po susilaukimo iskeite.normaliai ania.....isgyvensiu nes as jau su kita,manau protingesne :D istikruju gal ir blogai dariau kad pas kitas nelaksciau.... :D :D :D
Kai tik draugauji su pana metus tai dar nėra taip tragiška. Bet tavo atvėju, kai 7 metus santuokoje, o svarbiausia dar VAIKAS, tai man nesuvokiama kas gali būti panos galvoje, kad taip padarytų... :X

Sveikinu su nauja draugyste, sakiau, kad viskas bus dar geriau :V:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Išdavystė

Standartinė Sigma »

> 2) Kaip reaguotumėte jei sužinotumėte, kad jūsų mergina jums neištikima? Gal realiai teko tai patirti?

Pamiršt ir nutraukt visus ryšius. Nereik marudint sau galvos ir užsikrauti nereikalinga našta. Gyvenimas per trumpas savęs kankinimui.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Montel
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2009-09-28, 21:47
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Montel »

hipiukas rašė:1) Kaip jūs apibrežiate savoką "išdavystė" poroje? Seksą? Bučinius? Bendravimą? Mintį apie kitą partnerį? ...?

2) Kaip reaguotumėte jei sužinotumėte, kad jūsų mergina jums neištikima? Gal realiai teko tai patirti?

3) Kaip sužinoti, kad mergina jums buvo / yra neištikima?

4) Ar pats esate išdavęs mylimą žmogų?
1. Seksas, bučiniai, mintis apie kitą partnerį
2. Išsiskirčiau, nebendraučiau, manau pasąmonėje norėčiau pakenkti jai
3. Reikia pastoviai palaikyti draugišką/slaptą ryšį su partnerės drauge (aš tai darau) ir jos aplinka, tai padės sužinoti ką reikia
4. Taip, ir šiuo metu tai darau, nors palaikau santykius su mergina.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Išdavystė

Standartinė putejas »

Montel rašė:4. Taip, ir šiuo metu tai darau, nors palaikau santykius su mergina.
zmogus be sazines ir morales, neatviras ir nesaziningas.
Montel
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2009-09-28, 21:47
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Montel »

putejas rašė:
Montel rašė:4. Taip, ir šiuo metu tai darau, nors palaikau santykius su mergina.
zmogus be sazines ir morales, neatviras ir nesaziningas.
Sąžinė yra, moralė - sugadinta. Negaliu pasikeisti, bent šiuo laiko tarpsniu.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Išdavystė

Standartinė naktibaldas »

hipiukas rašė:1) Kaip jūs apibrežiate savoką "išdavystė" poroje? Seksą? Bučinius? Bendravimą? Mintį apie kitą partnerį? ...?
Isdavyste, tai turbut tuo atveju, ,kai jautiesi isduotas. Isdavysciu gali buti ivairiu apraisku. Kitoms poroms gi net sexas atskirai, toli grazu nevertinama, kaip isdavyste. Isdavystes formos trb yra fizine, dvasine ir moraline. Pvz, tarkim ejo koks jobnutas kaimynas ir rinko parasus pries kita kaimyna. Su pana buvo diskutuota ir nuspresta, arba jos paprasyta, kad musu butas- nepasirasines. Ir pyst paaiskeja, kad visgi paeme ir pasirase. Tai irgi isdavyste.
2) Kaip reaguotumėte jei sužinotumėte, kad jūsų mergina jums neištikima? Gal realiai teko tai patirti?
Zmogus isdaves viena karta, isduos vel ir vel. Tiesiog gal jo natura tokia, ir del tu isdavysciu jis gal kankinasi ne ka ne maziau, taciau su isduoti linkusiu zmogum, prasideti neverta. Vistiek kazkada isduos, tik laiko klausimas. O ka jus laikote isdavyste, tai jau abipusio supratimo reikalas.

3) Kaip sužinoti, kad mergina jums buvo / yra neištikima?
O ar verta isivaryt tokia savipisa? Neuztektu normalaus atviro pokalbio sia tema? Manau dauguma moteru galima priparinti iki tokio lygio, kad nuejus i kaire, pati ir prisipazintu prispausta. Bet velgi, as isitikines, kad bet kuri boba, anksciau ar veliau isduos. Prisigers ir uzsinores pabandyti, kaip visgi su kitu zmogum, arba isduos laikino susipykimo periodu. Arba isduos ir dar mes toki atmaza, kad del isdavystes pats mol ir esi kaltas. Pas bobas gi logika patys zinot kokia.

4) Ar pats esate išdavęs mylimą žmogų?
Tai aisku, bet tik fiziskai.

Ir šiaip rėžkite ką manote apie įšdavystes ir pnš.
Manau, kad nereiktu per daug uzsiparint ir uzsiciklint ant vieno zmogaus, nes viena diena gali nutikti, kaip Runkeliui.
Beje, Runkeli, tavo santykiu pabaigos priezasti kaip ivardijo tavoji ex, jei neklystu viska nurase ant putimo? :D Va net normaliai tos bobos issiskirt negali, butina dar apjuodint zmogu. Tas putimas cia gi ne prie ko, cia tik pretekstas ir atmazas, kai del santykiu pabaigos ieskoma kaltu. O pati iskart pabego pas kita. Juk priezastis akivaizdi :D Beje, tas kitas nenustebciau, jei irgi pucia, bet tai jai netrukdo :D

Aš pats ką galiu pasakyti: meilė man šventas reikalas ir niekada negalėčiau išduoti mylimo žmogaus. Jei man reikėtų kitų santykių, pirmiausia išsiskirčiau su esamais. Negalėčiau skaudinti savo draugės. Bet esu baisiai pavydus ir baisu pagalvoti, kad mano panelė galėtų man būti neištikima. Kaip man tą baimę nuraminti?
Jei yra baime, kad tavo pana tau gali buti neistikima, tai yra ir tos baimes priezastys. Nebutu pagrindo- nesiparintum. Savipisa atsiranda pasamonej, reiskias tu nevalingai priimi kazkokius veiksnius, kad tau kyla tokios mintys. Tai gali buti jos elgesys, mintys, situacijos etc. Meile sventas reikalas...juokingai skamba juk. kas isvis ta meile ;)? JUk kartais meile padeda net isdavystes pamirsti ir atleisti, arba susitaikyti su tuo, ir gyventi pastoviam gruze ir baimej, kad vel gali buti isduotas. nx isvis ta meile. Valdykit savo emocijas, jos daznai kyla is savininkiskumo jausmo, ir tai visiskai nera meile.
Pilypas is kanapiu
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Išdavystė

Standartinė runkelis »

o sioje temoje geriausiai paaiskino ponas sigma.no coments
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Darkphoric »

Sakoma kad tikra meilė nugali viska, ir sugeba viska atleisti, pats nežinau kaip ištverčiau išdavyste. Iš kitos puses pagalvojus jei myli gali viska atleist, nors tai kažkiek savęs žeminimas kaip kažkas išreiškėt mintis, bet jeigu mylėjot kaip nieko kito gyvenime?. Ką darytumėt jei išduotu ir prašytu dar vienos galimybės pasiteisindama kad suklydo, kad mes ne robotai ir darom klaidų, kad nesuvokė ka daro? Ir jej tiksliai žinotumėt kad tai nepasikartos? Ar verta atleisti? Čia pamastymui...
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Išdavystė

Standartinė putejas »

Nirvana rašė: Ir jej tiksliai žinotumėt kad tai nepasikartos? Ar verta atleisti? Čia pamastymui...
"tiksliai žinoti" vadinasi zinoti 100%, taciau tiksliai niekada ir nezinosi. juk negali skaityti kitu zmoniu minciu. gali tik tiketi. BET jeigu vistik zinociau tiksliai, jog isdavyste niekada nebepasikartos, as savo antrajai pusei atleisciau. suteikciau dar viena sansa
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Darkphoric »

Sigma rašė, kad reikia pamiršti ir nutraukti santykius. O dabar pamastykit visi apie šitokia situacija: Susigundot kokia mergina ir su ja nepagalvojes permiegat, ir tik po to suprantat kaip paniekinot savo mylima žmogu. Pradeda graužti sąžinė ir prisipažystast savo mylimajai nenorėdamas nieko slėpti tikėdamas kad atleis nes myli. O ji paima ir nutraukia santykius, argi nebūtu skaudu? Negalima taip nubraukt viska ir padėt taška, mes gi ne robotai, o žmonės turim jausmus gal nebebus tokios daugiau su kuria norėsit nugyvent gyvenima ir mirti. Gal nebebus tokios dėl kurios galėtum viska iškentėti...? Ką manote?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Išdavystė

Standartinė putejas »

Nirvana, as to ir bijojau, kad viskas bus suversta zmogaus jausmams.
taip, mes zmones, turime jausmus, taciau didele dalis zmogaus jausmu yra gyvuliski, amoralus, necivilizuoti. jeigu suguli su kita partnere net negalvodamas, vadinasi elgiesi kaip eilinis gyvunas, kuriam svarbiausia pratesti sava gimine arba tik patenkinti kinuskus malonumus.
zmogus skiriasi nuo kitu gyvybes formu tuo, jog turi galimybe analizuoti gauta informacija ir priimti tinkamus sprendimus, kurie niekaip nepakenks nei jam nei aplinkai. nepaisant to, zmogus vistik islieka paprastu gyvuliu, nes nemoka pilnai isnaudoti savo galimybiu ir veikiau pasiduoda kuniskiems malonumams.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Išdavystė

Standartinė runkelis »

For:nirvana....gyvenimas per trumpas.sigma kalba o apie "ji" jeigu "ji" isdave,iskeite,ismaine,ispiso,issitaske.kaip tema bus apie "as" tada kita kalba.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Išdavystė

Standartinė hipiukas »

Nirvana rašė:Sigma rašė, kad reikia pamiršti ir nutraukti santykius. O dabar pamastykit visi apie šitokia situacija: Susigundot kokia mergina ir su ja nepagalvojes permiegat, ir tik po to suprantat kaip paniekinot savo mylima žmogu. Pradeda graužti sąžinė ir prisipažystast savo mylimajai nenorėdamas nieko slėpti tikėdamas kad atleis nes myli. O ji paima ir nutraukia santykius, argi nebūtu skaudu? Negalima taip nubraukt viska ir padėt taška, mes gi ne robotai, o žmonės turim jausmus gal nebebus tokios daugiau su kuria norėsit nugyvent gyvenima ir mirti. Gal nebebus tokios dėl kurios galėtum viska iškentėti...? Ką manote?
Jei tu išduodi savo mylimą žmogų, prisipažįsti, o jis paima ir tave palieka, tai būk protingas ir garbingas - PASITRAUK IR NET NEPRAŠYK ATLEIDIMO, NES ŠITO ATLEISTI NEGALIMA. Prašydamas atleidimo tu tik nusižeminsi ir parodysi savo silpnumą, o SILPNI ŽMONĖS NEGALĖS SUSILAIKYTI IR NENUEITI Į KAIRĘ DAR IR DAR KARTĄ. Jei šitaip įskaudini mylimą žmogų, tai būk geras neskaudink jo dar labiau ir palik jį ramybėje.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Apvalus »

Rašė kažkokia boba žurnale " Jei maniškis permiegotu su kita ir po to prisipažintu, aš atleisčiau, bet jai jis permiegotu ir man nepasakytu, man tikrai galvos nuo to neskaudėtu"
Kažkaip taip. Esmė tame, kad nebe tie laikai, kai viena boba visam gyvenimui ir seksas nebe toks tabu koks buvo prieš 10 metų. Ir aš visai palaikau šitą idėją. Tik viskas proto ribose, su pasitikėjimu. Nes mano manymu, seksas vienas iš pagrindinių pamatų ilgalaikiuose santykiuose šiais laikais.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Darkphoric »

Aš taip nepasielgiau ir nepasielgsiu, atleiskit už mano tokia kolkas naivia nuomone, bent jau dabar aš manau kad reikia leisti žmogui pasitaisyti. Manes dar neiskaudino todel tikriausiai. Taip ir mastau...
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Išdavystė

Standartinė hipiukas »

Nieko nesakau tik tuo atvėju, jei mergina išduotų vaikiną (arba atvirkčiai) dėl kito kaltės. Tarkim nepatenkina seksualiai, muši, ir pnš (žinoma su ta sąlyga kad prieš tai būna pokalbis, o po to vis tiek būna viskas taip pat kaip ir buvo)..
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Rašyti atsakymą