Nuotrauka Nuotrauka

Išdavystė

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Apvalus »

O jeigu nei patenkina seksualiai, nei leidžia su kitom pasitenkint ? :D
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Išdavystė

Standartinė naktibaldas »

As tai vieno nesuprantu, o kas draudzia kabint makaronus? :D Dar pora trejeta desimtmeciu ir viskas, kancina, arba egzistavimas, ar verta ta trupineli laiko, kuri mes turim, kartint sau kazkokiais zaparais, ar dogmom.
Geriausia tai yra paruosti bobike, kad esi vos ne istikimybes angelas, bet retkarciais, pasitaikius gerai progai, nueiti i sona. As nesakau, kad pisti viska kas juda. Ju dauguma irgi taip galvoja.
Aisku, pagavus bobike nusikaltime, geriausia ja atsikratyt, seip del vaizdo ir toliau lauzti sventuoli, jei taves pirmo neprikirpo. Cia kaip toj patarlej- tavo kisenes, mano kisenes, mano kisenes- ne tavo kisenes %)
Ir prie ko cia tie gyvuliai ar morales as niekaip nesuprantu.
Pilypas is kanapiu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Išdavystė

Standartinė naktibaldas »

hipiukas rašė:Nieko nesakau tik tuo atvėju, jei mergina išduotų vaikiną (arba atvirkčiai) dėl kito kaltės. Tarkim nepatenkina seksualiai, muši, ir pnš (žinoma su ta sąlyga kad prieš tai būna pokalbis, o po to vis tiek būna viskas taip pat kaip ir buvo)..
Hipiuk, jei nepatenkina sexualiai, ar dar baisiau- musa, tai kokia isvis tokiu santykiu prasme?
Nedaeis man niekada, kodel kiti kartu, nors realiai viens kitam netinka. Tada ir gaunasi demagogijos, va koks vyras blogas, bobikei aki pamuse, nors ji gal ne kiek ne maziau smurtauja jo atzvilgiu, tik ne fiziskai o moraliskai. Tada prasideda zaidimas, kai abu pisasi, bet ne seimoje, ir lauzia, kad pas juos norm santykiai...
Pilypas is kanapiu
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Išdavystė

Standartinė hipiukas »

Būna tokių atvėjų (pats žinau porą) kai vaikinai per prievartą laiko merginas arba merginos dažnai laiko vaikinus (jei pradeda kalbėt apie išsiskyrimą pradeda grasint savižudybę, o silpnesni vaikinai patiki ir būna su jom).. Na o kai būni neištikimas tada jau tu būni pats blogiausias... :.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Išdavystė

Standartinė putejas »

naktibaldas rašė:Ir prie ko čia tie gyvuliai ar morales as niekaip nesuprantu.
aiskiau parasyt nei parasiau tikrai nebesugebejau. turbut jau ir liksi nesuprates ;)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Išdavystė

Standartinė naktibaldas »

putejas rašė:
naktibaldas rašė:Ir prie ko čia tie gyvuliai ar morales as niekaip nesuprantu.
aiskiau parasyt nei parasiau tikrai nebesugebejau. turbut jau ir liksi nesuprates ;)
Taip, man tai sunku suprast, taip pat, kaip ir niekaip nekertu santykiu prasmes, kuriuose vyrauja smurtas, nepasitikejimas. Arba va kaip Hipiukas aprase, kai santykiai gristi santazu, arba prievarta.
Tokiai situacijai zinau tik viena vaista- pasakyti eik tu nx, bet kazkodel aplink tiek daug zmoniu, kurie .... Ai... cia jau tu nesuprasi... :D
Pilypas is kanapiu
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Išdavystė

Standartinė putejas »

nu tai kaip jus nepanasus i paprastus gyvulius jeigu jus mastote ir turbut gyvenime vadovaujates tokia norma kaip "nebe tie laikai kai budavo viena boba visam gyvenimui". o tai kur zmogaus dvasingumas? meile, seimos zidinio kurimas, atvirumas? joo...nebe tie laikai. vertybes nebe tos. dabar vertybes yra pasiruryt su kuo daugiau bobu ir padaryt kuo daugiau diedu, grupiniai seksai pedikai lesbes ir visas kitas briedas. ei, nesakykit man "o prie ko cia iskrypimai?". viskas prie to pacio. Sodoma ir Gomora jau cia gaunasi, tik pasauliniu mastu. nera jokiu jausmu, vien tik pistis ir pistis jums
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Apvalus »

O kas sako, kad vadovaujamasi ? Tik kiti įsitikinimai ir jau iškart stumimas :) Jei žmogui geriau fizinis pasitenkinimas, nei dvasinis tai kame bėdos ? Man dar neatėjo tas noras kurt šeimos židinį, statyt namą ar dar kokį biesą kurį galėsiu po 20 metų padaryt. O lygint vyro ir moters meilės žaidimus, su gėjais ir lesbietėm tikrai nesilygina seni...
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Išdavystė

Standartinė putejas »

prastai gal isaiskinau:) pora porai nelygu. vedusi pora yra vienas reikalas, i ka daugiau as ir kreipiau demesi, o draugaujanti paprasta porele, dar neapsizenijusi jau kitas reikalas. tik draugaujanciai porelei ir reikalavimai zymiai menkesni, nes zmones dar tik bando pazinti vienas kita :) hmm...as turbut jau vel per giliai kasu ane? :/
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Apvalus »

Ne, dar tik paviršius :D
Taip, pora porai nelygu. Tarp manęs ir mano antros pusės jau bėga ketvirti metai kartu, bet tuoktis mum dar nelaikas, kad būtume laimingi. Mano pusseserė gyvena jau net nežinau kiek metų "susimetus" ir jai santuokos taip pat nereik. Gal žmonės bijo įsipareigojimų šiais laikais ? Arba bijo dalintis turtą skirybų atveju :)
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Darkphoric »

Apie gyvunus čia kažkas užsiminė, gyvunai pi**si o žmonės mylisi, mėgaujasi vienas kitu iš meilės, o šiais laikais matau to nieks nebevertina tai daugkam tapo tik kunišku pasitenkinimu...
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Išdavystė

Standartinė hipiukas »

putejas rašė:vedusi pora yra vienas reikalas, i ka daugiau as ir kreipiau demesi, o draugaujanti paprasta porele, dar neapsizenijusi jau kitas reikalas.
Jokio skirtumo tarp to neturi būti. Jei jūs esate PORA, nesvarbu ar santuokinė ar ne - jūs turite turėti atsakomybę. Jūs įsipareigojimus turit ne nuo santuokos o nuo draugystės pradžios. Tai ką aš kol nesusituokes, draugauju su pana ir galiu pisti visas iš eilės, o kai susituoksiu nebegaliu? Santuoka nieko nekeičia, svarbiausia tavo moralė.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Išdavystė

Standartinė putejas »

hipiukas rašė:
putejas rašė:vedusi pora yra vienas reikalas, i ka daugiau as ir kreipiau demesi, o draugaujanti paprasta porele, dar neapsizenijusi jau kitas reikalas.
Jokio skirtumo tarp to neturi būti. Jei jūs esate PORA, nesvarbu ar santuokinė ar ne - jūs turite turėti atsakomybę. Jūs įsipareigojimus turit ne nuo santuokos o nuo draugystės pradžios. Tai ką aš kol nesusituokes, draugauju su pana ir galiu pisti visas iš eilės, o kai susituoksiu nebegaliu? Santuoka nieko nekeičia, svarbiausia tavo moralė.
joo...as cia su tom porom susiveliau :|? bet kuriuo atveju, ne porose esme, o zmogaus moraleje, sazineje
Bluest_Jay
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2010-01-26, 14:58
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Bluest_Jay »

kazkur skaiciau 'Ištikimybė – kultūros, o ne prigimties nuopelnas'
Birds flying high, you know how I feel.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė KGBkid »

Niekada negalvojau, kad galiu mylėti žmogų metus laiko, jo nematant, su juo nebendraujant. Aš net nežinau ką ji šiuo metu veikia, bet iš galvos negaliu išmesti. Kartais dėl to jaučiuosi labai gerai, o kartais taip šūdinai...
Aš esu.
Joint
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2010-02-22, 13:19
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Joint »

Ir viskas tik per grazius atsiminimus :V:
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė KGBkid »

Joint rašė:Ir viskas tik per grazius atsiminimus :V:
Taip, bet išmokti gyventi dabartimi taip nesinori...
Aš esu.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė rude bwoy »

Bluest_Jay rašė:kazkur skaiciau 'Ištikimybė – kultūros, o ne prigimties nuopelnas'
Su tuo galima būtų labai rimtai pasiginčyt. Yra tokių hipotezių pagal kurias ištikimybė - prigimtinė žmogaus savybė. Daugiau apie tai rasi čia.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Išdavystė

Standartinė putejas »

KGBkid rašė:
Joint rašė:Ir viskas tik per grazius atsiminimus :V:
Taip, bet išmokti gyventi dabartimi taip nesinori...
Kitaip ir negyveni, o tik dabar. Kvėpuoji dabar, mąstai dabar, prisimeni dabar. Gyvenimas praeitimi arba ateitimi yra ne kas kita kaip tik iliuzijos susidarymas apie laiko šuolius, bent jau aš taip manau. Net ta pati iliuzija ar nostalgija vyksta būtent dabar, o ne tada. Anyway, meilė akla, todėl žmonės dėl meilės dažnai krenta į duobę nematydami kur deda koją.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė KGBkid »

Na tai aš ir pats suprantu. :) Čia toks pasakymas/išsireiškimas mano buvo, kad 'gyvenu' praeitimi, t.y. dažnai svajoju/prisimenu apie bendrą gyvenimą su kitu žmogumi. Įsigilini taip, jog atsimeni kiekvieną detalę, smulkmeną ir t.t., tai tas pats kas gyventi, ką jau esi pergyvenęs. ;)
Aš esu.
Rašyti atsakymą