Nuotrauka Nuotrauka

Išdavystė

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Spotless »

Žiurėk, kad gyvenimas praeitimi netaptų diagnoze.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė KGBkid »

Spotless rašė:Žiurėk, kad gyvenimas praeitimi netaptų diagnoze.
Aukso verti žodžiai, privertę susimąstyti. :|
Aš esu.
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Slapukas »

Manau geriau susitikit issiaiskinkit. O tada ziurek kas ir kaip. Geriau gailetis del to ka padarei, o ne ko nepadarei ;)
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė GanjaGoblin »

gailestis pats bereikalingiausias jausmas siam pasaulyje...
Man galvoi negerai....
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Išdavystė

Standartinė Slow Stone »

GanjaGoblin rašė:gailestis pats bereikalingiausias jausmas siam pasaulyje...
Tamsta gal psichopatas/sociopatas?
Liūdna... Kai gailestis ir atjauta taps pagrindiniu kriterijumi bet kokioje žmogaus veikloje, tada bus galima kalbėti apie žmogų, kaip apie tobuliausią gyvybės formą Žemėje ir tikėtis šviesios ateities.
Ir nebekils klausimų, kaip pasielgti išdavystės atveju.
Slapukas rašė:Geriau gailetis del to ka padarei, o ne ko nepadarei ;)
Taip.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė GanjaGoblin »

Slow Stone rašė: Tamsta gal psichopatas/sociopatas?


ka as zinau :D paskutiniu metu daraus įtartinas 8E :D :D
mes gal truputi skirtingai suprantam ta zodi gailestis :) gailescio neuzteks pas mus yra begale blogu savybiu kuriu gailestis neatsvers.
Slapukas rašė:Geriau gailetis del to ka padarei, o ne ko nepadarei ;)
Taip.
įdomu kokia nauda duos gailestis jei gailesies savo padarytu klaidu? gailestis, pyktis, baime tai emocijos geriau vadovaukimes sveiku protu :V:
Man galvoi negerai....
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Spotless »

Be emocijų mes būtume tušti kaip robotai. Dėl klaidų gailėtis nereikia, reikia iš jų mokytis.
Visvien gyvenimo gale svarbiau bus kaip tu nugyvenai gyvenimą savo viduje, nes netiesiogiai tai realybe yra tai kaip tu stebi pasaulį ir kaip jame dalyvauji. Ar būčiau tikrai laimingesnis žinodamas jog nugyvenau gyvenima remdasis ramybe, meile ir taika, o ne uždirbtų pinigų kiekiu ar kažkas tokio.
Kaip pasiklosi taip ir išmiegosi.
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Slapukas »

GanjaGoblin rašė:
Slow Stone rašė: Tamsta gal psichopatas/sociopatas?


ka as zinau :D paskutiniu metu daraus įtartinas 8E :D :D
mes gal truputi skirtingai suprantam ta zodi gailestis :) gailescio neuzteks pas mus yra begale blogu savybiu kuriu gailestis neatsvers.
Slapukas rašė:Geriau gailetis del to ka padarei, o ne ko nepadarei ;)
Taip.
įdomu kokia nauda duos gailestis jei gailesies savo padarytu klaidu? gailestis, pyktis, baime tai emocijos geriau vadovaukimes sveiku protu :V:
Siuo atveju geriau susitikti ir jei nieko neiseis pasigruzint siek tiek ilgiau, bet ir zinoti, kad bent jau pabandei. Nei visa likusi gyvenima prisiminti ir gruzintis, kad galbut galejo buti kitaip, o tu del to nieko nedarei ;)
AstralProjection
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2010-05-22, 01:35
Reputacija: 1

Re: Išdavystė

Standartinė AstralProjection »

Slapukas rašė:Geriau gailetis del to ka padarei, o ne ko nepadarei ;)
Tikrai pritariu.
Kazkada dar mokyklos laikais turejau klasioke, kuria buvau isimylejes iki ausu, bet taip jai to ir nepasakiau, nors jauciau, kad ir is jos puses kazkas rusena viduje.
Po siai dienai del to gailiuosi.
Greiciausiai musu keliai butu issiskyre, bet bent jau zinociau, kad pabandziau. O dabar tik belieka melancholiskais vakarais pamastyti "kas butu, jei butu" :)
Zinau, labai banalus pvz., bet manau kiekvienas savo gyvenime toki rastu :)

O del isdavystes, tai labai daug kas priklauso nuo situacijos. Visos jos unikalios, ir jokio "default" sprendimo cia but negali.
Kaip sake vienas ismintingas zmogus, vieno partnerio ismetimas dar negarantuoja, kad kitas bus kazkuo geresnis.
Visi esam zmones, visi klystam. Tik reikia atsirinkt, kada tos klaidos yra piktybines, o kada tiesiog elementarus zmogiskas silpnumas.

Sunkiausia po isdavystes, IMHO, yra nuglusinti savigrauza. Pastaroji, ko gero, ilgiausiai trumpina gyvenima...
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė GanjaGoblin »

AstralProjection rašė:
Slapukas rašė:Geriau gailetis del to ka padarei, o ne ko nepadarei ;)
Tikrai pritariu.
Kazkada dar mokyklos laikais turejau klasioke, kuria buvau isimylejes iki ausu, bet taip jai to ir nepasakiau, nors jauciau, kad ir is jos puses kazkas rusena viduje.
Po siai dienai del to gailiuosi.
Greiciausiai musu keliai butu issiskyre, bet bent jau zinociau, kad pabandziau. O dabar tik belieka melancholiskais vakarais pamastyti "kas butu, jei butu" :)
Zinau, labai banalus pvz., bet manau kiekvienas savo gyvenime toki rastu :)


man atrodo, kad cia tu gailiesi del to ko nepadarei :|? :D
Man galvoi negerai....
AstralProjection
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2010-05-22, 01:35
Reputacija: 1

Re: Išdavystė

Standartinė AstralProjection »

GanjaGoblin rašė:
AstralProjection rašė:
Slapukas rašė:Geriau gailetis del to ka padarei, o ne ko nepadarei ;)
Tikrai pritariu.
Kazkada dar mokyklos laikais turejau klasioke, kuria buvau isimylejes iki ausu, bet taip jai to ir nepasakiau, nors jauciau, kad ir is jos puses kazkas rusena viduje.
Po siai dienai del to gailiuosi.
Greiciausiai musu keliai butu issiskyre, bet bent jau zinociau, kad pabandziau. O dabar tik belieka melancholiskais vakarais pamastyti "kas butu, jei butu" :)
Zinau, labai banalus pvz., bet manau kiekvienas savo gyvenime toki rastu :)


man atrodo, kad čia tu gailiesi del to ko nepadarei :|? :D
Oj ple, gerai sakai :D Darbe karšta ir nuobodu buvo, matyt kažkaip nedaskaičiau iki galo :)
Gėda man :]
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė GanjaGoblin »

ner cia ko gedytis nes ta posaki aš naudoju taip: Niekada nesigailek ka esi padares, gailekis ko nepadarei..
man jis taip daug teisingiau skamba. ka siuo atveju tu ir patvirtinai.
Man galvoi negerai....
yodako
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-02-14, 14:17
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė yodako »

hipiukas rašė:1) Kaip jūs apibrežiate savoką "išdavystė" poroje? Seksą? Bučinius? Bendravimą? Mintį apie kitą partnerį? ...?

2) Kaip reaguotumėte jei sužinotumėte, kad jūsų mergina jums neištikima? Gal realiai teko tai patirti?

3) Kaip sužinoti, kad mergina jums buvo / yra neištikima?

4) Ar pats esate išdavęs mylimą žmogų?

Ir šiaip rėžkite ką manote apie įšdavystes ir pnš.

Aš pats ką galiu pasakyti: meilė man šventas reikalas ir niekada negalėčiau išduoti mylimo žmogaus. Jei man reikėtų kitų santykių, pirmiausia išsiskirčiau su esamais. Negalėčiau skaudinti savo draugės. Bet esu baisiai pavydus ir baisu pagalvoti, kad mano panelė galėtų man būti neištikima. Kaip man tą baimę nuraminti?

1. viska ka isvardinai.
2.tai priklausytu nuo to kaip suzinociau. ar ji pati man pasakytu ar suzinociau is kitu zmoniu ar pats pamatyciau.
3.neysivaizduoju.
4. paglamziau kita pana. as tai skaitau kaip ir isdavyste , nors ir menka. bet save teisinu vien tuo, kad su savaja bendravau ilga laika per atstuma, nors tai tikrai niekam tikes pasiteisinimas.



isdavyste yra shudinas dalykas. as esu labai stipriai pavydus. paranojiskai liguistai nesveikas pavydas. del ko ji man atsirado? del nuolatines baimes buti isduotam/apgautam/apkvailintam. taip ir praradau savo mylima mergina. ji mane del to paliko. na dar prie to prisidejo mano karstas budas. labai greit supykstu ir ysiplieskiu. zn, kaltas as.

mano gyvenime giliai ystrigo neseniai perskaityta Edvino Kaledos knyga " nemylimi". esme tame, kad pagrindinis herojus, 19-20 metu ciuvas gyveno klaipedoj, turejo tokio paties amziaus zmona ir naujagime mergyte. jiems abiems saibu lb truko. vertesi sunkiai. zaide jis kase kolukio komandoj ( taip, veiksmas vykste dar prie rusu) . uz zaidima komandoj jis gaudavo kazkiek tai rubliu, bet lb mazai. karta budamas kolukio kontoroj su ta savo zmona algu diena jie, tiklsiau ji, pastebejo seife afigiena suma pinigu. na ji nezinojo kiek ten ,bet paskui paaiskejo kad 60 000 rubliu ( nu tais laikais cia belekiek buvo)
nu ir ji jam vakare uzmete namioka toky, kad va, ten taip ir taip , galetum pavogt, pasistengt del seimos ir t.t. papasakojo ji apie isardyte kamina, kuris buvo tvarkomas dar apie visokes detales, zodziu, prikerasino. tas paime ir pavoge, is tos nevilties ir nezinojimo kaip toliau gyvent, tipo paklause bobos. vagyste buvo profesionaliai yvygdyte, bet del keliu klaidu ji suseke ir supakavo. nu ir ka, ciuvui grese iki 10 metu sroko arba susaudymas. be to, pamirsau paminet kad jie be galo vienas kita mylejo, tiesiog dievino, bent jau taip raso knygoj ( knyga paremta tikrai yvykiais) zodziu, jo bratka per pazystamus sugebejo dasikast iki teisejo ir susitare kad uz 6 stukas zalio padarys broliui tik 6 metus o ne 10. bet taip gavos, kad jy sumuse ir negalejo vaziuot, ir paprase brolio zmonos. o ji jau chachaly buvo ysitaisius, bet tipo del to, kad jis jai primintu vyra. zodziu, nuvaziuoja ji su tuo chachaliu pas teisejo, ( eina tik ji viena) pakalba, jis jai pasako suma, nors ji jau zinoma ir ji ja turi masinoj. ji pasako, kad eina pasiimt , nuejus yseda y masina ir nuvaziuoja su babkem, o vyras gauna 10 metu sroko.

sita knyga man labai ystrigo, nes skaitant kaip jie vienas kita myli ir viens del kito svaigsta ji jy isduoda, as kelias savaites negalejau toliau skaityt knygos man drebejo rankos, sirdis trankesi kaip pasiutus. ir bent jau tada padariau isvada, kad jeigu man kadanors tokia situacija atsitiktu ir gauciau toky raga , tai pirmiausiai gryzes is zonos susirasciau zmona ir dauzyciau jos galva kumsciais tol, kol ji mirtu. suskaldyciau makaule. na o po to ta chachaly pagauciau ir perpjauciau gerkle.

taip as galvojau toj busenoj, bet pasnekejus su keleis zmonem ir issakius savo tokia nuomone, jie tiesiog pasake : ar verta vel sesti del tokios kurvos? ar verta aukot save ir savo gyvenima, bei zinoma vaiko, del to?
na tada as susimasciau ir tiesa pasakius nezinau ka daryciau. viskas priklauso kaip yra pateikiama ta zinia, kaip mes ja suzinom ir pns. na tikiuosi jus mane supratot ka norejau pasakyt, nes si tema man yra aktuali, nes as pastoviai apie tai galvoju, o kas jeigu tikrai kada nors mane isdurines kaip durniu uz akiu? si nuolatine baige neduoda man gyvent.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė GanjaGoblin »

O neparina, kad delto jog kažkada gal išdurs kaip durniu, dabar elgiesi kaip durnius?
As jaučiu net nžn kas tas pavydas. Aišku yra buve gyvenime kai kažkas vidui sudreba, bet stengies su tuom kovot, neparodyt to...
Man galvoi negerai....
yodako
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-02-14, 14:17
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė yodako »

GanjaGoblin rašė:O neparina, kad delto jog kažkada gal išdurs kaip durniu, dabar elgiesi kaip durnius?
As jaučiu net nžn kas tas pavydas. Aišku yra buve gyvenime kai kažkas vidui sudreba, bet stengies su tuom kovot, neparodyt to...
parina ir tai. manau ateity neisvengsiu psichologo kabinete pavieset, nes tai ka as galiu padaryt tada kai susinervinu pavydedamas gali buti pavojinga tiek man tiek kitiem zmonem. visa beda, kad kai tai atsitinka t.y. uzpuola pavydas , man sukyla agresija.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė KGBkid »

Turėjau ir aš tokią 'problemą' - pavydas, kuris pereina į agresija. Ir ką, bėgantis laikas, prarastos merginos parodė, kad tai ne problema, o greičiau nesubrendimas. Pirmą kartą sudegiau, antrą kartą..., o trečio nebebus. O jei ir bus, tai tikrai ne dėl to, kad užpavydėjęs ar įsižeidęs užpsichavau.

Ir šiaip, kartais ramus ir tylus pasitraukimas, ramūs ir taiklūs žodžiai sminga giliau ir skaudžiau nei peilis į gerklę ar kumštis į veidą.

Valdykim save :V:
Aš esu.
nenoris
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2010-09-10, 21:43
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė nenoris »

rekomenduociau bioenergetika,nu niekad netikejau kad per tel Dublin-Vilnius gali pramusti isdavyste 8| -ir nera kas veikti pramusa po 10min.mane sokiravo ka isgirdau apie savo padla na ir apie save paty-zodziu 2d komoj buvau nuo to isgirsto,ten viska zino kas ka mylejo ,ketinimai isduoti,ka tu galvojai,ji serga,gims nesveiki vaikai,palik ja,nes tai tik prisirisimas,tik 30&tinkamumas ir nekisk kur nereikia nes db tai kentesi..na o susitvarkyti su pykciu tai neisejo-nusprendziau tada kad nusaut dzeke yra visai net normalu netgi butina-va iki kiek buvo ciuozes protas.joo moteris yra pavojingas dalykas ypac jauna grazi
ps va kad rukau zolyte va ko niekaip nejo pramusti :) ,o alko -nico moment tiesiog pvz nico sunaikino 20& gyvybiskumo
Destination Goa
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė Smoking Barrels »

yodako rašė: taip as galvojau toj busenoj, bet pasnekejus su keleis zmonem ir issakius savo tokia nuomone, jie tiesiog pasake : ar verta vel sesti del tokios kurvos? ar verta aukot save ir savo gyvenima, bei zinoma vaiko, del to?
na tada as susimasciau ir tiesa pasakius nezinau ka daryciau. viskas priklauso kaip yra pateikiama ta zinia, kaip mes ja suzinom ir pns. na tikiuosi jus mane supratot ka norejau pasakyt, nes si tema man yra aktuali, nes as pastoviai apie tai galvoju, o kas jeigu tikrai kada nors mane isdurines kaip durniu uz akiu? si nuolatine baige neduoda man gyvent.
seni, perdaug galvoji.. just chill ;) --==::~~
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė deivis »

išdavystė yra viskas, kas slepiama nuo draugo :)
nenoris
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2010-09-10, 21:43
Reputacija: 0

Re: Išdavystė

Standartinė nenoris »

vis prisimenu draugelio suomio zodzius i don"t like peaple,i like dogs,tik suo niekad neisduos
Destination Goa
Rašyti atsakymą