Nuotrauka Nuotrauka

Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Standartinė naktibaldas »

Tadas rašė:Manau, jog jis ne tai turėjo omenyje. Čia gal labiau apie komunizmo idėjas, kad kiekvienas dirba savo darbą ir visi viską turi ir visi laimingi. Na, principas toks: tu santechnikas, pajungi man vandenį, aš statybininkas, pastatau tau pirtį, ir nereikia jokių pinigų, mes abu laimingi? |.|)
Amerikoj va taip yra, ten gali buti ne pirmos kartos geras santechnikas ir jis tuo didziuosis. Ir nenores nesveikai bet kokia kaina buti direktorium.
Pilypas is kanapiu
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Standartinė Tadas »

Iš dalies tai pavydžiu aš jiems jų gyvenimo būdo/stiliaus/tolerancijos - važiuoja metro-rail'e žmonės: kas dainuoja, kas truputį shuffle šoka, kas muzika klauso ir kraiposi belekaip, ir nieks niekam netrukdo ir visi laimingi, viens į kitą dėmesio nekreipia :) Kaip tu ir sakei, lygiai tas pats su darbu - kokia jauna ispanė be parkių šluoja gatvę, su šypsena netgi kartais...dažnas žino, kad tai tik laikina būsena toje darbo vietoje :)
A.C.A.B
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Standartinė putejas »

Tadas rašė:Iš dalies tai pavydžiu aš jiems jų gyvenimo būdo/stiliaus/tolerancijos - važiuoja metro-rail'e žmonės: kas dainuoja, kas truputį shuffle šoka, kas muzika klauso ir kraiposi belekaip, ir nieks niekam netrukdo ir visi laimingi, viens į kitą dėmesio nekreipia :) Kaip tu ir sakei, lygiai tas pats su darbu - kokia jauna ispanė be parkių šluoja gatvę, su šypsena netgi kartais...dažnas žino, kad tai tik laikina būsena toje darbo vietoje :)
taip, ypač ten smagu bus kai CŽV viešai pradės vykdyt egzekucijas įvairiausių asmenų. jau įteisino
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Standartinė Tadas »

Sutinku, nepatinka ir man ta 'visko sekimo ir kontroliavimo' politika, bet yra ten ir daug gerų dalykų ;) O ypač jei gyveni kaip paprastas žmogelis, tai ne taip jau ir blogai :V: O kad policija vadinama 'legali mafija' - tai juk turbūt visur šitaip? :)
A.C.A.B
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Standartinė KGBkid »

Visur gerai, kur mūsų nėra... Darykit taip kaip jums atrodo geriau, ir ką norit daryti. Prieš dvi geras savaites, Kaune, autobuse mušiau beatbox'ą. Iš pradžių buvo piktų žvilgsnių :D , bet veliau tokių nebemačiau. Svarbu ką jūs darote ir ką galvojate, o ne kiti... !
Aš esu.
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Standartinė no_one »

Uzteks offtopic'o, gryztam prie temos.
Jefridas rašė:Kaip uždirbate gyvenimui?
Programuotojas.
Jefridas rašė:Ar jūs patenkina jūsų finansine padėtis?
Tikrai taip. Tiesa dirbu ne Lietuvoj.
Jefridas rašė:Kaip manote ar įmanoma uždirbti daug šiais laikais?
Be jokios abejones. Pavyzdziu aplink netruksta.
Jefridas rašė:Ar tas, kuris turi pinigų, yra banditas? Ar protingas? O jeigu sakote protingas, bet neturite pinigų, tai esate kvailas?
Protas ir pinigai neturi nieko bendro, t.y. didelius pinigus gali uzdirbt ir protingi, ir kvailiai. Kartais uztenka pasirodyt reikiamoj vietoj reikiamu laiku.
Rašyti atsakymą