Nuotrauka Nuotrauka

Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Jefridas »

Su šituo teiginiu visiškai sutinku!!! :)
Edit: Pakeitei tu tai ir aš redaguosiu.
Kiekvienas žmogus turi teisę į savo nuomonę ir reikia gerbti kiekvieno žmogaus nuomonę. Gerbiu tavo nuomonę. --==::~~

Akiračio praplėtimui siūlau pažiūrėti serialą: Wall Street Warriors. :) [:)]

http://www.torrentreactor.net/torrents/ ... eason1-LpS
Download torrent spausti, čia pirmosios šešios serijos. Gal kažkam bus įdomu kaip rimti žmonės uždirba rimtus pinigus. :) Be to gera motyvacijos priemonė :)

Money is a tool to live my life the way I want to live :V:
Jau tas pats per tą patį, tai neverta tęsti diskusijos šiuo klausimu.

Diskusijos pavadinimas: Kaip uždirbate pinigus? Lauksime daugiau pasisakančių :) Įdomu :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė putejas »

Jefridas rašė:Nebus ekonomikos, bus chaosas.
Matai, neperlipi to nematomo barjero mąstyme, kitaip paanalizuotum, kokius jausmus žmonės išsiugdo šioje sistemoje, suprastum kodėl trumpam kiltų chaosas praradus pinigus/ekonomiką, suprastum kas pasikeistų. Pasidomėk Jaque Fresco ir "The Venus Project". Trumpa apžvalga pateikiama antrame zeitgeisto filme. Matai pinigai yra žmogaus galia prieš kitus žmones tobulėjimo stabdymui. Kai politikai analizuoja nauja projektą, jie pirmiausia žiūri kiek projektas kainuoja. Taigi prioritetas teikiamas pinigams, tačiau tai yra klaidinga. Reikia žiūrėti ar mes turime tam resursų. Resursų yra. Bet nedaroma, arba daroma ne taip, nes finansiškai "neapsimoka". Jefridai, kodėl švaistai savo laiką filmam, kurie perduoda turimos sistemos principus? Koks tikslas? Visi mes puikiai suprantam ką tu nori pasakyti ir kokia sistema yra. Mes puikiai suprantam principus. Mes net matom priežastis. Problema yra jūsų mąstyme ir nenore keisti pasaulio.

have you ever tried to look for a different tools to live your life in a way you want?
Sakot zeitgeistas konspiracija? skubate ginti status quo nesusimąstydami, ką ginate ir kodėl. Ar jūsų vertybės dėl to, kad jos susiformavo natūraliai ar dėl to, kad buvot užauginti tam tikrų atrinktų vertybių rate?

p.s. jo, einu geriau kitoje temoje skleist idėjas ;)
Dune
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-10-27, 18:24
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Dune »

cia labai daug kalbama apie pilkaja mase nuo kurios neimanoma atitrukti.Net bomzas priklauso jai , nes jo grobis priklauso nuo musu ,nuo tos pacios pilkosios mases.
Seip zmones yra materelistai $) retas kuris gyvena is idejos .
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Tadas »

...kodėl švaistai savo laiką filmam, kurie perduoda turimos sistemos principus? Koks tikslas?

tikslas man atrodo aiškus - prisitaikyti gyventi toje sistemoje[gerai gyventi], o juk išgyvena tik stipriausieji ;)
A.C.A.B
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Jefridas »

Putejau kodėl tu mane taip nuvertini, mano požiūrį ir mąstymą?? :)
Jefridai, kodėl švaistai savo laiką filmam, kurie perduoda turimos sistemos principus? Koks tikslas?
Tai ne filmas, tai dokumentiką apie Wall Street'e besisukančius žmonės. Tai galimybė duoti smegenims pailsėti ir gauti pozityvios energetikos iš pozityvių žmonių kurie yra daug ko pasiekė gyvenime. :)
Kontra klausimas - Kodėl tu žiūrėjai zeitgeist ir didelį procentą savo nuomonių "back'upini" su tuo filmu? :)
Mano atakos - tai ilgi metai skaitymo, studijavimo, praktikos. Aš viską išsakau taip, kaip matau. Kiek bendravau, domėjausi, tikėjausi, nervinausi, dirbau. O dirbau daug, nuo valytojo, kebabų vežiotojo, iki dabar. Dabar užtikrintai judu link sėkmės, bet ji nėra pinigai, tai yra žinios, savivertė, savigarba, daug daug informacijos.
Nesupyk - bet tavo nuomonėje matau labai stipriai visų šių filmų, sąmokslo teorijų ir t.t. poveikį. Viską bandai paaiškinti ir pateisinti teorijomis, kuriu pats iki galo nesupranti ir nežinai ar jos iš tikro yra tikros ir atitinka realybė.

Žiūrėk, dabar konkrečiai užklausiu tavęs:
Matai pinigai yra žmogaus galia prieš kitus žmones tobulėjimo stabdymui. Kai politikai analizuoja nauja projektą, jie pirmiausia žiūri kiek projektas kainuoja. Taigi prioritetas teikiamas pinigams, tačiau tai yra klaidinga. Reikia žiūrėti ar mes turime tam resursų. Resursų yra.
Man reikia antrame namo aukšte suklijuoti vonioje plyteles, nutinkuoti sienas, užbetonuoti grindis. Būsi savanoris? Pasakysi TAIP. Gerai, antras žingsnis: Ar esi kompetetingas atlikti šį darbą? Galbūt. Gerai, tada man reikia rinkos analitiko, nemokamo, gero. Būsi? Ir vėl - taip. Bet ar esi kompetetingas? Ne. Galėčiau tęsti ir tęsti. Tiesiog manau turėtu būti labai sunku gyventi gyvenimą su tokiom pažiūrom ir įsitikinimais, tik neįsižeisk tai grynai mano asmeninė nuomonė :)
Kai politikai analizuoja nauja projektą, jie pirmiausia žiūri kiek projektas kainuoja.
Iš kur tokia informacija? Tiesiog kai perskaitai tavo mintis, viskas lyg būtų teisinga ir neginčytina, tik vienas bet: Tu nebuvai nei politikas, nei magnatas, kapitalistas, nei mokslininkas kuris tiria chaoso teorijas. Esmė tame, kad neužtenka vien teorijų, kad sakyti kad tai yra teisinga.
Kas būtų jeigu mokslininkai teigtu kad žmogaus smegenys sveria dešimt kilogramų, net neprapjovė kaukolės ir nepasvėre smegenų? Tai čia lygiai tas pats..
Be įžeidimų, gerbiu tave ir tavo nuomonė, tiesiog teorijos tai ne viskas :) Gyvenimas verda už lango, ir arba tu verdi jame, arba kuri teorijas ir gyveni tame gyvenime kuriame viskas grindžiama teorijomis.
Problema yra jūsų mąstyme ir nenore keisti pasaulio.
Ties kuriuo aspektų tavo mąstymas yra teisingesnis ir keičia pasaulį? Kaip tu keiti pasaulį?
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Manvydas »

Jefri manau ir tu pripažinsi, kad šita sistema - laukinis liberalus iškrypęs demokratinis kapitalizmas yra šūdas.
Kai mažumos turi didesnes teises, kai nigeris nigerį vadina nigeriu, tai normalu, o kai baltaodis pavadina nigeriu, tai jau rasizmas, kai tolerancija virto tolerastija (pavyzdys, kai homoseksualūs netoleruoja kitų nuomonės apie juos, jei ji yra neigiame ir pan.), kai žmogus vertinimas pinigais, kai materializmo vergovė įsišakinijus, kai pasaulis tūpėja, kai mąstymas nyksta, kai vykdoma politika: dirbk - pirk - mirk ir t.t.
Manau būtų korektiška, jei kas iš moderatorių visas šitas ne į temą blevyzgas perkeltu į kitą temą pvz. Diskusija - pinigai, sistema, jos keitimas ar pan.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Jefridas »

Su šituo sutinku. :) Čia tik jau nuo žmogaus priklauso tada, kaip jis ta sistemą interpretuos ir kiek sugebės iš jos išmelžti.
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė no_one »

Manvydas rašė:O gal tu kvailys?Žmogus turi savo mąstymą ir iš dalies aš su juo sutinku.Kas čia per pezėjimas,k kai nebeturi argumentų, atsiranda vienintėlis argumentas - kvailys?Ir be to apskritai žmogus ilgiausią tekstą parašo, o tu tik sugebi prisipist prie vieno sakinio.Nežinau iš vis, ko čia Pūtėjęs su tavim draskosi...Juokinga, kai įsivaizduojama, kad pinigai atneša viską: laimę, sveikatą, meilę ir viską.
Taip, aš esu kvailys, savo kvailumą neigia tik egoizmo apakinti ir susireikšminę žmonės. Mes visi esam kvailiai, jeigu tau atrodo kitaip - vadinas tu per kvailas suvokt savo kvailybės mastus.
Argumentų aš turiu, ir gražiai juos vardinau - kad ir mano pastaba apie šunį, bet putejas juos tiesiog ignoruoja. Jam mat atrodo kad 30 beprasmių sakinių apie "babiloną" ar zeitgeisto citatos yra argumentacija. Ką gi, jeigu jum patogiau nuo gyvenimo slėptis už sąmokslo teorijų - jūsų teisė rinktis.
O apie laimę piniguose apskritai išėjai iš krašto. Aš niekada nesakiau kad pinigai atneša laimę.

P.S. Galiu tik paantrint Jefridui - visos jūsų teorijos apie pasaulį be pinigų tėra tik teorijos. Jeigu būtų kitaip - kur nors pasaulyje jau senai butų susikūrusi komūna, gyvenanti be pinigų. Bet tokių deja kol kas nėra. Gerai pagalvokit kodėl jų nėra (ir prašau nepradėkit aiškint apie Venus project, tai tikrai nėra pilnavertė komūna).
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė putejas »

Jefridas rašė:Putejau kodėl tu mane taip nuvertini, mano požiūrį ir mąstymą?? :)
nenuvertinu :) aš tiesiog manau, jog diskutuodamas pasitelki sąmoningą loginį mąstymą atmesdamas teorines galimybes bei fantaziją, kuri yra būtina radikalioms vidinėms permainoms.
Jefridas rašė:Tai ne filmas, tai dokumentiką apie Wall Street'e besisukančius žmonės. Tai galimybė duoti smegenims pailsėti ir gauti pozityvios energetikos iš pozityvių žmonių kurie yra daug ko pasiekė gyvenime.
pinigai tai pasiekimas gyvenime? tokiu atveju pinigas atstoja vertybę, kas ir yra problema. o kur civilizuotumas? dabartinė žmonija toli gražu nėra civilizuota. kai nebebus karų, Babilono sistemos, riboto mąstymo, kuomet mokslas dirbs žmonėms, o ne pinigams - tuomet galėsime sakyti, kad mes esame civilizuoti.
Jefridas rašė:Kontra klausimas - Kodėl tu žiūrėjai zeitgeist ir didelį procentą savo nuomonių "back'upini" su tuo filmu?
todėl, kad ten pateikiami alternatyvūs žemės resursų reguliavimo, darbo, supratimo, požiūrių bei sociologijos principai :)
Jefridas rašė:Viską bandai paaiškinti ir pateisinti teorijomis, kuriu pats iki galo nesupranti ir nežinai ar jos iš tikro yra tikros ir atitinka realybė.
Visas idėjas, kuriomis domėjausi puikiai supratau ir stengiuosi jas perteikti, nupasakoti kitiems. Kaip man tai sekasi - jau kitas klausimas. Nemoku gražiai, aiškiai ir trumpai išdėstyti savo minčių, todėl kai kurie iš forumiečių randa nišą kabinėjimuisi prie žodžių :)
Jefridas rašė:Man reikia antrame namo aukšte suklijuoti vonioje plyteles, nutinkuoti sienas, užbetonuoti grindis. Būsi savanoris? Pasakysi TAIP. Gerai, antras žingsnis: Ar esi kompetetingas atlikti šį darbą? Galbūt. Gerai, tada man reikia rinkos analitiko, nemokamo, gero. Būsi? Ir vėl - taip. Bet ar esi kompetetingas? Ne. Galėčiau tęsti ir tęsti.
Štai čia aš pastebiu prisirišimą prie esamos sistemos ir klaidingo "aš tau - tu man" supratimo.
Tau reikia remonto. Ateina tinkuotojas ir ištinkuoja. Ateina santechnikas ir viską sutvarko ir t.t. Reikia paveikslo - nutapo. Tuo pačiu pats irgi atlieki kažkokį naudingą darbą: kuri automobilių dizainą, filosofuoji, valai baseinus, prižiūri vaikus, dalini maistą ar dirbi fabrike. Gal būt keliauji ir rašai knygas. Galiu pasakyti, kad dabar tai perskaites pradėjai vertinti darbų vertę. "Kodėl tapytojas arba keliautojas, ar šiaip dykaduonis turi priėjimą prie resursų, kuriuos dirbantys pateikia kitiems žmonėms? Juk jie nieko nedavė, tai kodėl turi gauti?" Atsakau: čia reikalinga radikali vidinė transformacija naujai sampratai apie gerumą, pasiaukojimą, davimą ir gavimą, vertybes ir tobulėjimą. Kuomet bus sugriautas nusistovėjęs tariamai norminis mąstymas, tuomet nebeliks politikos, ekonomikos, karų, ginklų, nusikaltimų, įstatymų, pavydo ir gobšumo. Tuomet išnyks darbų vertinimo skalė, kuri visiškai nereikalinga.
Jefridas rašė:Tu nebuvai nei politikas, nei magnatas, kapitalistas, nei mokslininkas kuris tiria chaoso teorijas. Esmė tame, kad neužtenka vien teorijų, kad sakyti kad tai yra teisinga. Kas būtų jeigu mokslininkai teigtu kad žmogaus smegenys sveria dešimt kilogramų, net neprapjovė kaukolės ir nepasvėre smegenų? Tai čia lygiai tas pats.. Gyvenimas verda už lango, ir arba tu verdi jame, arba kuri teorijas ir gyveni tame gyvenime kuriame viskas grindžiama teorijomis.
Ką tik šnekėjau su motina, tuo metu skaičiau tavo atsakymą ir šypsojausi :) Motina klausia ko aš šypsausi ir pasakiau, kokioje diskusijoje dalyvauju. Atsakymą gavau kokio tikėjausi - "o už ką tu valgysi duoną, tu gi dirbti tingi!", "kas dirbs? ką valgyt? ką čia nusišneki". Taigi ir pas patį yra vertinimas dabartinėmis sampratomis ir baimė patirti chaosą bei pasiaukojant savo ir žmonių labui rodyti pavyzdį. Nebūtina tapti politiku ar finansiniku, kad suprastum jų darbą. Aš jų darbą galiu vertinti pasiskaitinėjes istoriją - karai, manipuliacijos, neatvirumas, melavimas, slapta informacija, badaujantys žmonės, klimato atšilimas... Žinai kodėl žmonės nenori keistis? Nes bijo prarasti galią, kurią jie įgijo turėdami pinigus. Bijo, nes viską pakeitus pradžioje būtų chaosas. Bijo, kad ateis Jonas su Zosyte ir spjaus tau į veidą už tai, kad pardavei ginklus Izraeliui arba kad sukūrei kiaulių gripą arba, kad melavai per rinkimus ir taip tapai prezidentu. Bijo, nes nusukai 3 pomidorus turgelyje, kuomet žmogus tau mokėjo paskutinius pinigus. Baimė kyla dėl chaoso, kuris, žmonėms išsilaisvinus iš vergijos, būtų neišvengiamas. Kadangi bijote, todėl ir remiate bei pasisakote už status quo.
Jefridas rašė:Ties kuriuo aspektų tavo mąstymas yra teisingesnis ir keičia pasaulį? Kaip tu keiti pasaulį?
Pirmiausia keičiuosi viduje. Tai labai svarbu. Bandyti keisti galima bandant ieškoti bendraminčių ir stengiantis šviesti žmones, rodant pavyzdį. Kuo daugiau žmonių supras, kad gyveno ne visai teisingai, tuo darysis lengviau. Tai ne fizinis keitimas per prievartą, kuris nežengtų nei vieno žingsnio pirmyn. Tai vidinės harmonijos, supratimo, vertybių koregavimas. Aš manau, kad šios teorijos yra teisingesnės vien tuo, kad turi planus, būdus, kurie žmonėms leistų tobulėti tiek individualiai tiek visuotinai. Taptume civilizuotais. Nematau reikalo laikytis įsikibus esamos sistemos, kai tukstantmečius jau tas pats per tą patį, o progreso neturime jokio. Gaila, kad mirsiu tarp Babilono sienų. Turbūt žmonėms dar ne laikas keistis...
no_one rašė:Argumentų aš turiu, ir gražiai juos vardinau - kad ir mano pastaba apie šunį, bet putejas juos tiesiog ignoruoja. Jam mat atrodo kad 30 beprasmių sakinių apie "babiloną" ar zeitgeisto citatos yra argumentacija. Ką gi, jeigu jum patogiau nuo gyvenimo slėptis už sąmokslo teorijų - jūsų teisė rinktis.
Viskas kas prieštarauja tavo siauram mąstymui yra konspiracija. Būtent tavo mėgstama demokratija, socializmas, fašizmas (ir t.t.), bankai, pardavėjai, pirkėjai, mokslininkai ir visi kiti kuria tas konspiracijas. Sutarkim taip (manau pritarsi) - mūsų idėjos remiasi harmonija, gėriu, darbu, supratimu, atvirumu, tolerancija, radikaliu vidiniu pasikeitimu, pasiaukojimu, taika, naturalių vertybių puoselėjimu, sąžiningumu ir noru tobulėti, o jūsų remiasi dirbtinai sukeltomis ligomis, karais, pinigais, pavydu, gobšumu, galia, baime, tingėjimu, egoizmu, politika, melaginga žiniasklaida, neatvirumu, nesąžiningumu, slaptumu ir nusikaltimais.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Manvydas »

no_one rašė:
Manvydas rašė:O gal tu kvailys?Žmogus turi savo mąstymą ir iš dalies aš su juo sutinku.Kas čia per pezėjimas,k kai nebeturi argumentų, atsiranda vienintėlis argumentas - kvailys?Ir be to apskritai žmogus ilgiausią tekstą parašo, o tu tik sugebi prisipist prie vieno sakinio.Nežinau iš vis, ko čia Pūtėjęs su tavim draskosi...Juokinga, kai įsivaizduojama, kad pinigai atneša viską: laimę, sveikatą, meilę ir viską.
Taip, aš esu kvailys, savo kvailumą neigia tik egoizmo apakinti ir susireikšminę žmonės. Mes visi esam kvailiai, jeigu tau atrodo kitaip - vadinas tu per kvailas suvokt savo kvailybės mastus.
Argumentų aš turiu, ir gražiai juos vardinau - kad ir mano pastaba apie šunį, bet putejas juos tiesiog ignoruoja. Jam mat atrodo kad 30 beprasmių sakinių apie "babiloną" ar zeitgeisto citatos yra argumentacija. Ką gi, jeigu jum patogiau nuo gyvenimo slėptis už sąmokslo teorijų - jūsų teisė rinktis.
O apie laimę piniguose apskritai išėjai iš krašto. Aš niekada nesakiau kad pinigai atneša laimę.

P.S. Galiu tik paantrint Jefridui - visos jūsų teorijos apie pasaulį be pinigų tėra tik teorijos. Jeigu būtų kitaip - kur nors pasaulyje jau senai butų susikūrusi komūna, gyvenanti be pinigų. Bet tokių deja kol kas nėra. Gerai pagalvokit kodėl jų nėra (ir prašau nepradėkit aiškint apie Venus project, tai tikrai nėra pilnavertė komūna).
Žiūrint ką laikai kvailumu.Vienu atveju visi esam kvailiai, kitu atveju kvailiai tie kurie iš tikro yra buki.Tad šnekėk konkrečiai, taip mes esame kvailiai, nes kuriam sistemą kuri yra šūdo krūva, su tuo ką palyginus galima sukurt.Bet tai yra tik utopija ir tiek, kai tapsime ne kvailiais, tada utopija bus ranka pasiekiama.O prie dabartinio žmonių mąstymo, tai tik utopija.Nes žmonės nenuspėjami egoistai, melagiai, gobšuoliai, pavyduoliai ir t.t. ir pan.AŠ NET NEGVILDENU UTOPIJOS(čia, kad neprisikabintumėt), tik sutinku su tavo teiginiu, kad esame kvailiai (netyčia išsikerojo per daug tas sutikimas)
Kas pagal tave sąmokslo teorija?Seniau sąmokslo teorija buvo ir 911 įvykis, o dabar tik buki ir apakinti žmonės, tiki, kad dangoraižius nugriovė teroristai, nors ne teroristai tikrai nugriovė, tik jie ne musulmonai, o krikščionys.Dabar tai nebe sąmokslo teorija.Nuo konspiracijos iki tiesos tik vienas žingsnis.O tikėti, kad viskas pas mus gerai, ir, kad viską ką matome yra tiesa - gali tikėti tik dar didesni kvailiai apakinti milžinišku srautu melo.
P.S. Aš netikiu niekuo - aš iš kiekvieno dalyko bandau atsirinkt, kas yra tiesa kas ne, analizuoju ir renkuosi, aklai viskuo netikiu.Tad prašovei pro šalį.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Jefridas »

Viskas kas prieštarauja tavo siauram mąstymui yra konspiracija. Būtent tavo mėgstama demokratija, socializmas, fašizmas (ir t.t.), bankai, pardavėjai, pirkėjai, mokslininkai ir visi kiti kuria tas konspiracijas.
Kur aš sakiau, kad tai mėgstu.. *rolleyes* Aj, nors greičiausiai supratau, ką turi omeny :) Iš dalies aš pritariu tau, bet aš iš kito pasaulio, kitaip jį matau, ir čia jau niekas nepasikeis šioje vietoje..Kai močiutė turėjo insultą, negalėjo nei kalbėti, nei vaikščioti, jeigu ne dešimt štukų, jos nebebūtų tarp mūsų... Kai draugui pradėjo puti ranką, jis nuėjo į ligoninę, siūlė daug litų, bet gydytojai pasakė: amputacija. Nuėjo į privačią kliniką, už 350,000Lt jam pagydė ranką.. be implantų, be nieko, tiesiog pagydė už pinigus ir dabar ji normaliai funkcionuoja...
Aš nemėgstu pinigų bet man patinka juos turėti. :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė putejas »

Jefridas rašė:Kur aš sakiau, kad tai mėgstu.. *rolleyes* Aj, nors greičiausiai supratau, ką turi omeny :)
mėgsti/saugai/neprieštarauji - tai turėjau omenyje. visų sinonimų tikrai nevardinsiu, svarbų pagautum esmę ;)
na nežinau... mano manymu kol kas koks bėra tas mokslas jis nesugeba suteikti žmogui sveiko ir ramaus gyvenimo. Bet kuriuo atveju mūsų mintys ir suvokimas randasi skirtinguose lygmeniuose, kitu atveju susišnekėtume :D
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Jefridas »

Pinigų klausimu - neabejotinai, taip jau yra, kiekvienas esame skirtingi ir nieko su tuo nepadarysi:)


O šiaip, putėjau, manau tau reikia kraustytis į Butaną, įmetu straipsniuką čia, jis kažkiek susijęs su finansais, požiūriu. Pakeisiu topiko pavadinimą kad labiau atitiktu vykstančias diskusijas. :)
Smagaus skaitymo.

[ nuotrauka ]

Nuošali Himalajų karalystė Butanas yra vienintelė pasaulio valstybė, kurios vyriausybė žmonių laimę oficialiai laiko savo politikos centru. Kuo gi ji ypatinga, jog susilaukė žiniasklaidos dėmesio? Tiesiog unikaliu požiūriu į mus supantį pasaulį ir atrodo neatsiejamą jo dalį - technologijas ir sparčiai plintantį masinį vartojimą. Šia prasme Butanas - tarsi gyvas pavyzdys to, jog gyvenime visada galimos pasirinkimų alternatyvos.

Imdamasi kokių nors priemonių, šalies valdžia turi apsvarstyti ne tik, kaip tai paveiks bendrąjį nacionalinį produktą, bet ir kokios įtakos padarys „bendrajai nacionalinei laimei“. Šį, dabar jau plačiai vartojamą, terminą pirmasis pasiūlė būtent Butano karalius Jigme`as Singye`as Wangchuckas.

„Idelologija Butano plėtros tikslus visuomet jungia su laimės paieška“, – trumpai apibendrina kitas šalies valdžios pareigūnas.

Neliestos gamtos ir unikalios kultūros Butanui iki šiol pavyko apriboti kitokių vertybių invaziją – nors ir užtektinai šiuolaikiška, šalis tiki, jog turi nedaug ko pasimokyti iš Vakarų valstybių pavyzdžio. Tad dėl „laimės“ politikos valstybėje Butano sprendimai, smarkiai besiskiriantys nuo tų, kuriuos priima šalys, siekiančios tiesiog ekonominės sėkmės.

Butano ūkio plėtra stabili, bet lėtesnė, tad gyventojai ne tokie turtingi, kokie galėtų būti, tačiau laimės jiems bandoma atseikėti kitais būdais. Pavyzdžiui, Butano sostinėje Thimpu (pirmoje nuotraukoje kaip tik šis miestas ir matyti) – aiškus reklamos „stygius“. Neseniai miestas, nenorėdamas leisti plisti vartotojiškumui, „ištrėmė“ „Coca Colos“ ir „Pepsi“ reklaminius stendus.

Valstybė taip pat buvo paskutinioji pasaulyje, įsivedusi televiziją. Tai padaryta tik 1999 metais. Ką tik čia jau atsisakyta tokių „nedaug prie laimės prisidedančių“ kanalų kaip MTV ar imtynių.

Butanas neįsileidžia netgi plastikinių maišelių ir tabako, nes jie „liūdina šalį“. Himalajų valstybė taip pat turėjo šviesoforų, bet gyventojai juos laikė „erzinančiais“, tad reguliuoti eismo vėl grąžinti žmonės.

Apsilankę Butane išvysite visur plėvesuojančias budistų vėliavėles – tai vienas ženklų, kad valstybė dvasinį tobulėjimą laiko lygiaverčiu finiansiniam.

Kitas iš kertinių Azijos šalies laimės politikos akmenų yra ir rūpinimasis aplinka – tai reguliuoja griežtos taisyklės.

Gali būti, kad ir kitas taisykles Butanui taikyti paprasčiau, nes jis – nuošali valstybė. Griežtumą galima įskaityti ir kaip absoliučios monarchijos požymį, tačiau taip pat aišku, kad stiprios ne tik neįveikiamos aplinkybės, bet ir žmonių apsisprendimas.

Šaltinis: Technologijos.Lt
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė no_one »

putejas rašė:Sutarkim taip (manau pritarsi) - mūsų idėjos remiasi harmonija, gėriu, darbu, supratimu, atvirumu, tolerancija, radikaliu vidiniu pasikeitimu, pasiaukojimu, taika, naturalių vertybių puoselėjimu, sąžiningumu ir noru tobulėti, o jūsų remiasi dirbtinai sukeltomis ligomis, karais, pinigais, pavydu, gobšumu, galia, baime, tingėjimu, egoizmu, politika, melaginga žiniasklaida, neatvirumu, nesąžiningumu, slaptumu ir nusikaltimais.
Nesutiksiu. Kadangi pradėjai kalbėt protu nebesuvokiamus debilizmus - nebematau prasmės tolesnei diskusijai. Man su sienom geriau sekasi diskutuot nei su tavim. Tu absoliučiai nesiklausai. Sėkmės tavo pasakų pasaulėlyje.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Standartinė putejas »

no_one rašė:Nesutiksiu. Kadangi pradėjai kalbėt protu nebesuvokiamus debilizmus - nebematau prasmės tolesnei diskusijai. Man su sienom geriau sekasi diskutuot nei su tavim.
na jeigu su sienomis sekasi išvystyti geresnį dialogą nei su žmogumi, gal tuomet pačio per trumpas protas..? :D o gal ir ne :|? gal tiesiog reikia dar pačiam pagyventi, gal reikia daugiau pamatyti pasaulio ar dar kažką... o gal būt ir mirsi nesuprasdamas tų "debilizmų".
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Standartinė Jefridas »

"HIGH!

because of the financial issues, the new cannabis newspaper will only be
published in polish for the moment. If newspaper will "survive" first few
editions, then I'll try to force the editor to add a lithuanian pieces
inside. Most of the articles are ready for the first edition, which will
be published in december.

Best Crops,
Konopix"
Pinigai priemonė, kad tave išgirstu. (kai kuriuose atvejuose, kaip šitame)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Standartinė putejas »

Jefridas rašė:Pinigai priemonė, kad tave išgirstu. (kai kuriuose atvejuose, kaip šitame)
nebūtų pinigų - nebūtų priemonės. būtų tiesiog švietėjiškas savanoriškas leidinys (vienas iš darbų, kuris neabejotinai kažką duoda aplinkiniams) ;)
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Standartinė Jefridas »

Ir tada kiekvienas leistu savo švietiejiškus žurnalus apie viską:
Žurnalas apie butelių daužymą
Žurnalas apie lietaus lašo kritimo fiziką
Žurnalas apie sulūžusias diržo sagtis
Žurnalas apie randą ant piršto galiuko

Ir taip: Ateini į spaudos tašką, ir ten renkiesi iš plius minus keliolikos dešimčių tūkstančių žurnalų :) Smagu visai..
O be to, visi printina namuose, ant nemokamu, labai kokybišku printerių naudodami kokybišką nemokama popierių, ant nemokamai gautu kokybišku kompiuterių, kas garantuoja neišdildoma įspūdį ir kokybę skaitant. H| [:)]
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Standartinė KGBkid »

Jefridas rašė:Ir tada kiekvienas leistu savo švietiejiškus žurnalus apie viską:
Žurnalas apie butelių daužymą
Žurnalas apie lietaus lašo kritimo fiziką
Žurnalas apie sulūžusias diržo sagtis
Žurnalas apie randą ant piršto galiuko

Ir taip: Ateini į spaudos tašką, ir ten renkiesi iš plius minus keliolikos dešimčių tūkstančių žurnalų :) Smagu visai..
O be to, visi printina namuose, ant nemokamu, labai kokybišku printerių naudodami kokybišką nemokama popierių, ant nemokamai gautu kokybišku kompiuterių, kas garantuoja neišdildoma įspūdį ir kokybę skaitant. H| [:)]

Tarkim man asmeniškai nesvarbu ką skaitau, t.y. ar naują žurnalą, kuris yra spalvotas, fotografijomis ir t.t., ar seną, todėl, jog skaitai ne tam, kad popieriaus, rašalo kokybė paliktų įspūdį. Skaitai, nes nori sužinoti. Ir aš labai aukštai pašokčiau iš džiaugsmo jei Lietuvoje (bent jau) padaugėtų "švietėjiškų", įvairaus pobūdžio žurnalų. Tai kur kas smagiau skaityti, nei komercinį, propogandinį bulvarą. ;)

Sorry Jefri, tai gal ir užpakali su paauksuotu tualetiniu popieriumi šluostaisi?
Aš esu.
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Standartinė Tadas »

Manau, jog jis ne tai turėjo omenyje. Čia gal labiau apie komunizmo idėjas, kad kiekvienas dirba savo darbą ir visi viską turi ir visi laimingi. Na, principas toks: tu santechnikas, pajungi man vandenį, aš statybininkas, pastatau tau pirtį, ir nereikia jokių pinigų, mes abu laimingi? |.|)
A.C.A.B
Rašyti atsakymą