Nuotrauka Nuotrauka

Ausinės

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Ausinės

Standartinė Slapukas »

White smoke rašė:Jahmate negąsdink, pats prieš pora dienų nusipirkau sennheiser HD-555 bijau, kad nebūtų kaip tau :D
Panasu, kad turiu tos pacios klases tik maniskes HD-485. Galiu tik girti jas ir girti :) nors minusa turi, zemi dazniai ausu labai stipriai nedauzo (na cia kaip kam, man aptinka ypac stiprus zemi), nes visgi open-air (o ju pagrindis is pliusas kad gali 24h be perstojo kalusyt ir neuzkais, neskaudes ausu). Kas del laidu, tai oj... su kresliuko ratukais du metai sedint vazineta, visgi laidas ilgas... o ir jei kas laidui nutiktu, tai nusiperki nauja ir pasikeiti (kadangi jis issitraukia). Dar kiek per balius jos yra metytos ir mindziotos... Tai tiek, manau nenusivilsi :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ausinės

Standartinė jahmate »

O gal zinot butent kokio laido reikia? Gal tinka toks kur buna kur is vieno galo 3mm kistukas o is kito lizdas ausinem nu tipo toks prailginimas. Gal ta gala su lizdu nurezus butu galima pakeist?
I'm a junglistic man.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Ausinės

Standartinė DarNe »

manau tiks, nes paskirtis ta pati,tik nesu garantuotas.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ausinės

Standartinė jahmate »

Paklausiau to kuris ismano tuos dalykus tai sake tiks. Reiks varyt ieskot pirkt :)
I'm a junglistic man.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Ausinės

Standartinė DarNe »

Sekmes.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ausinės

Standartinė jahmate »

Nu va sutvarke mano ausines. Pasirodo beda buvo kad laidas nutrukes buvo paciame lankelyje. Taigi siulau jei turit sennheiser hd 555 per nedidinkit ir nemazinkit to lankelio nes ten laidukas nusidrozia po kurio laiko. ;)
I'm a junglistic man.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Ausinės

Standartinė PositiveVibe »

PositiveVibe rašė:Šiandien pirkau Sennheiser MX260 in-ear. Per jas klausiau visą kelią važiuodamas namo ir likau labai patenkintas kokybe. Žiūrėsim kaip po laiko su laidu bus.
Nutrūko prieš porą valandų :D
saulius
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-02-20, 10:34
Reputacija: 0

Re: Ausinės

Standartinė saulius »

Man įdomu kur jūs taisėt ausines Vilniuje?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Ausinės

Standartinė PsY »

Turiu gamingui nusipirkes ausines [ nuotrauka ] http://www.bit-tech.net/gaming/2007/05/ ... _to_head/1 tikrai jomis labai patenkintas gamingui labai patiko girdisi menkiausi garsai ir tuo labiau labai gerai kala žemi ypač dubstep pasiklauusyt patinka per jas ir dar vienas + kad mikrafonas išsiema iš ausiniu ir gali jy ikišti i kompa loptopa ar kur tik nori bet nepatariu to daryti nes mikrafono kokybė tikrai ispudinga jokiu pašaliniu garsu ir jei ištieses ranka šnekėtum i mikrafona sunkiai girdėtusi kažkas jis turi buti šalia burnos. o muzikai pasiklausyt kažkur pakeliui i darba ar namo nusipirkau šitas ausines kokybe paprasta nėra kažko ipatingo bet man patiko išvaizda.
PsYchotherapist
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Ausinės

Standartinė Enchanteris »

PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Ausinės

Standartinė PsY »

jei rinkčiaus ausiines tai neimčiau razer imčiau stellseries : ) turiu pelike razer ambysus tai tikrai vertas dėmesio daigtas
PsYchotherapist
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Ausinės

Standartinė runkelis »

as imciau tas kurios skamba atitinkamai mano ausiai. :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Ausinės

Standartinė PsY »

jo žinoma reikia rinktis tai kas tau patinka ir skamba palei tave gerai. aš išbandžiau tas dr.dree ar beats nepamenu kaip ten jos vadinos visi jas giria kad va labai geros ir panašiai na man jos nepaliko jokio ispudžio nei to bass nėra gero nieko. mano fatal1ty daug geriau kala už jas o kaina per pus mažesnė
PsYchotherapist
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Ausinės

Standartinė runkelis »

senceiseris,sony,akg ir dar vienas kitas gamintojas mano sarasuose,bet velgi priklauso netgi nuo jusu stiprinimo aparaturos,lempinis,tranzistorinis,digital... brandas-kaina high end"as
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Ausinės

Standartinė Enchanteris »

Na del razer tai garsiausi gameriai profai naudoja tik jas, o del kitu tai aisku jei ten irasu studijai ar dj tai tikiu kad dar kazkokios ypatingesnes turetu buti, turbut ir kaina eina apie 1k lt o ne 250lt.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Ausinės

Standartinė PsY »

razer gaminius naudoja taip profesionalus geimeriai bet jie naudoja tik pelytes klaveturas ir panašiai, ausinės nelabai pastebėjau kad razer naudotu. dažniausiai matau stellseries gaminius ant galvos
PsYchotherapist
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Ausinės

Standartinė Enchanteris »

Na jo yra ivairiu tu firmu bet dabar esu megejas paziureti streamus ivairiu geimu finalus tai daznokai matau ir su ausinem razer, peles tai ju jo irgi gerulis topuose pirmas vietas griebia.
Rašyti atsakymą