Nuotrauka Nuotrauka

Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė KGBkid »

teknyu rašė:sveiki :) visus postus jusu perskaiciau ir mano situacija labai panasi ;D esu didelis tinginys , atrodo nieko nenoriu veikti tik visalaika gaudyti kaifa ir sneketi niekus.atrodo turiu visokiausiu ideju ir dalyku kurie mane domina ,bet jie atrodo taip toli ir sunkiai igyvendinami :) draugai .pazystami.seima jie visi man atrodo tokie nuobodus kaip pastebiu juos is salies,atrodo visi suaugo ir tapo tokie rimti ,niekas nebenori daugiau nuveikti kanors idomaus,nutruktgalvisko,vaikisko.kartais atrodo kad gyvenu ne vietoje ir nelaiku , kad mane supa netie zmones ,netie draugai.savo ateiti isivaizduoju pirmiausia turint savo nuosava kampa ,turint patinkanti darba (nesvarbu kad ir paprasta ,neispudingai apmokama,),labai svarbu yra draugai kurio pomegiai ir mastymas sutaptu,ir aisku gyvenimo drauge su kuria butu linksma ir kuri mane suprastu ir palaikyt ,deje nors man jau tuoj 20metu bet nesu turejes drauges niekada :) nezinau delko ,niekad nesulaukdavau demesio is merginu o ir pats niekad nesiimdavau iniciatyvos , gal esu susikures per dideli ideala manau ir jai kasnors nepatinka merginoje i ja iskarto neziuriu kaip i potenciala drauge
,

Na pirmiausia siūlyčiau pasikeisti savo parašą, nes "Geri dalykai niekada nesitesia ilgai", labai jau negatyvu. :V:

Tu per daug susikoncentravęs į praeities ir ateities kanalus. Žiūrėk į dabartį, bet negalvok! Nes protas mus valdo, neleisk jam to daryti. Mes turime valdyti protą, savo mintis ir apmąstymus. Per daug laisvo laiko turi, todėl vieną dieną (bent jau) užpildyk veikla (eik į kiną, į restoraną su draugais, varykit sniegu pasidžiaugti, paslidinėti, nueikit į kokius kursus: jogos, užsienio kalbų ir .t.t.) ir negalvok, jog tas nepatinka, to nenoriu daryti... Svarbu diena pilna veiklos, jau kitos dienos rytą pajusi išsivalymą nuo tų blogų minčių ir baimės gyventi. Pasikartosiu, kad dažniausiai dėl nieko neveikimo tokios depresuchos prasideda. Išsijudint sunku, bet man Joga padėjo. :V:
Aš esu.
teknyu
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2010-01-29, 13:38
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė teknyu »

tas yra dalykas kad MJ labai dauk ka pakeicia tavo galvoje ;] tikrai nesigailiu kad kazkada pradejau rukyti senai, dave tikrai dauk gero ,bet aisku ir siek tiek blogo ,vienas is tu tinginyste ir toke lengva depresucha :)))
Geri dalykai niekada nesitesia ilgai ;/
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė KGBkid »

teknyu rašė:tas yra dalykas kad MJ labai dauk ka pakeicia tavo galvoje ;] tikrai nesigailiu kad kazkada pradejau rukyti senai, dave tikrai dauk gero ,bet aisku ir siek tiek blogo ,vienas is tu tinginyste ir toke lengva depresucha :)))
Nerūkyk, padaryk pertrauką. "Apsimėtik" aplink save, padaryk būtinus kasdienius darbus, o tada ir įpūsti galima. :) Rūkyk su pertraukomis. Užsiaugini - derliukas į plaučius opa, o veliau vėl augini - kol derliuko nėra tol nerūkai. ;)
Aš esu.
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė Tadas »

Būtent, veiklos trūkumas. Pats neseniai paragavau šito labai aiškiai. Situacija tokia buvo - kabėjo ant nosies svarbus egzaminas, turėjau apie mėnesį jam pasiruošti. Kažkiek ruošiausi, kažkiek tingėjau[jei atvirai, tai labai tingėjau], bet laukiau tos dienos ir tikslas buvo 'pavaryt' per egzą :D Na ką, dienos ėjo ir buvo gan užimtos, atėjo egzo diena, stresai visokie ;) Po egzo dvi savaites laukiau rezultatų. Gavau, malonu buvo sužinoti, kad išlaikiau 8) O vat dabar grįžau į seną būseną, kai nėra kažkokių konkrečių tikslų, nėra ką veikti, visokios negeros ir depresuotos mintys į galvą ateina...Bet, žinoma, kovoju su tuo :V: Dar pastebėjau, jog knygų skaitymas duoda 'užsivedimo' ;) Kaip tik neseniai baigiau skaityti Jefrido rekomenduotą knygą 'the monk who sold his ferrari',kuri labai patiko, ir 'menkas' pastebėjimas būtų toks - kiekvieną vakarą su šypsena eidavau miegot :)
A.C.A.B
teknyu
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2010-01-29, 13:38
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė teknyu »

per savo visa gyvenima neesu perskaites nei vienos rimtos knygos , biski geda tai sakyti ;D bet kazkaip ar tai nusistatymas toks buvo , bet cia nesenai visai susidomejau ir uzsiregistravau bibliotekoje . gal galetumet patarti nuo ko pradeti skaityti? vistiek juk iejes ten nelabai zinau kuri knyga gera ir galetu mane sudomint :)
Geri dalykai niekada nesitesia ilgai ;/
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė Tadas »

Spėju, kad tas požiūris buvo susiformavęs mokykloje - knygos neįdomu, nėra prasmės skaityt ir t.t. Ir aš panašų turėjau požiūrį, bet dabar jis labai pasikeitęs :)
Šiaip kokias knygas rekomenduot - nežinau, nes dar nesu daug jų perskaitęs, nekompetetingas šioje srityje kitaip tariant :D :)
Vasarą skaičiau Henriko Daktaro - Išlikt žmogumi, tai patiko, ypač svarbi reikšmė skiriama draugystės temai, tik kad daug kam gali užkliūti ten esančios 'zoninės' paniatkės[ar kažkas panašaus į tai], nežinau kaip čia lietuviškai išverst.
Kažin ar jo knygą rastum bibliotekoje, aš visad skaitau 'ebook' ir dažniausiai anglų kalba, kad būtų du zuikiai vienu šūviu [tobulėjimo prasme] :)
A.C.A.B
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė PositiveVibe »

Pradėk nuo raudonkepuraitės. Paskui pabandyk skaitinių knygą septintai klasei, kai perskaitysi ją imk skaitinius aštuntai ir taip toliau. :D nu kas čia per klausimas nuo ko pradėti? Mes gi nežinom kas tau yra GERA ir RIMTA knyga, kuo tu domiesi ir panašiai.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė naktibaldas »

Pradek nuo nuotykiniu sci-fi zandro. S. Kingas gal ir per sunkus pradziai, bet va Eridano yra dahuja geru knygu. Daug idomiau, nei filmai naujausi, nors literaturines vertes ir neturi jokios. Hari Harisonu pasidomek ;)
Pilypas is kanapiu
Duke
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2007-05-22, 03:56
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė Duke »

naktibaldas rašė:Pradek nuo nuotykiniu sci-fi zandro. S. Kingas gal ir per sunkus pradziai, bet va Eridano yra dahuja geru knygu. Daug idomiau, nei filmai naujausi, nors literaturines vertes ir neturi jokios. Hari Harisonu pasidomek ;)
Del Kingo tai teisus tu, tik tiek kad ne sunki, bet savito rasymo stiliaus - persijunginejimai tarp minciu; izanga tesiasi mazdaug 1/3 knygos, kas daug kam nepatinka ir meta skaityti po kokia 50 puslapiu. O PFAF serijos SciFi tai valdo ...
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė naktibaldas »

Klasika dar zajabys :) Va Remarkas labai lengvai skaitosi, tik jo kuryba yra apie karo perioda ir pokarini. Tai va tos 'pokarines' knygos labai geros ir dvasingos. Gyvenimas skolon, Trys draugai, labai geros knygos. Tik siuzetai kartojasi- vienas bicas gonnscikas, kiti seip, merga kokia tais pasipainioja, dziova serga, bet ir pas Kinga irgi kartojasi ir daug panasumu- vyras prapoica, berniukas turintis antgamtiniu galiu... :)
Pilypas is kanapiu
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė edgy »

Sutinku su naktibaldu dėl Remarko. Rašymo stilius, siužetai, veikėjai. Vienas mėgstamiausių mano užsienio rašytojų. Panašu į Remarką būtų Ernestas Hemingvėjus, karo ir kelionių tematika. Jei "nesibijai" lietuviškos literatūros paskaityk Juozo Baltušio. Tikri išgyvenimai, priespauda, sovietai ir šiaip apie Lietuvą daug gerų minčių ir istorijų. Jei domiesi filosofija pamėgink paskaitinėti universaliuosius filosofus, kaip Eriką Frommą. Kaip tik baigiau jo knygą "Turėti ir būti". Labai idomiai atskleidžia žmogaus prigimį, daug kalba apie religijos prasmę ir beprasmybę, paliečiamas kapitalizmas, naujos socialinės doktrinos. Domina kitokia literatūra: paskaityk Carlos Castanedos, internete yra visi e-bookai anglų kalba apie jo gyvenimą tarp indėnų, savęs paieškas, pasąmonę. Domina sunkesnė grožinė literatūra: paskaityk Dostojevskį. Vienas iš popiliaresnių grožinės literatūros atstovų, kurie lengvai skaitosi ir yra gan įdomūs gali paskaityti John Irvingo. Domiesi pasaulinėmis naujienomis, tendencijomis, istorija ir konstruktyvia kritika: paskaityk paskutinią Algimanto Čekuolio knygą "Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu". Galima vardinti ir vardinti, tik nežinia kas tave domina. =)
Just a regular boy with irregular dreams.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė naktibaldas »

H. Thompsona pamirsom :} Irgi geras kadras. Skaiciau jo Baime ir neap... ir Romo dienorastis. Pastaroji labiau patiko.
Pilypas is kanapiu
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė Legalus »

Kaiptik remarko db pradedu skaityt juodasis obeliskas :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė edgy »

geras makroekonomikos pradžiamokslis ir tuo pačiu romanas ;]
Just a regular boy with irregular dreams.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė jahmate »

http://images03.olx.lt/ui/3/80/98/46107298_1.jpg va ka reik man skaityt bet vis neprisiruosiu :D
I'm a junglistic man.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė KGBkid »

jahmate rašė:http://images03.olx.lt/ui/3/80/98/46107298_1.jpg va ka reik man skaityt bet vis neprisiruosiu :D
Daryk užduotis, pratybas. 'Sausai' biologijos neperskaitysi, o jei ir perskaitysi, nieko neatsiminsi. :)
Aš esu.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė jahmate »

Na tai netik skaityt reik bet reik tiesiog gilintis kaip ir tu sakai daryt uzduotis. Issistudijavus sitas knygas galima biologija ir 100% laikyt :)
I'm a junglistic man.
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė Iliuminatas »

Sveiki,

Jeigu kas blogai jauciates ilgam periode, tai tik neikit pas psichiatra, jis jum visada vaistu israsys, reikia-nereikia. Girde mane triju rusiu vaistais, zoloftu, remeronu, meza-bbz-kuo, tai jauties kaip per filtra gyvendams ir tik blogiau buna. Geriausia yra psichologas, uzmezgi rysi su zmogum ir tikrai galima gaut gera nuolaida, nes daugeliui nera lengva ir manau svarbesnis prioritetas yra protas ir dvasia, nei kazkokie malonumai kuriu galbut budamas liudesij/nerime;/nemigos/bado savaitem negaletum ivertint.
SYE-lə-SYE-bin
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė jahmate »

As ejau pas psichologa gal pusmeti, is pradziu israse vaistu nes priezastis kad pas ji ejau buvo tikas. Bet as poto atsisakiau gert tuos vaistus nes ten xujnia visiska yra. Poto dar vaiksciojau kuri laika pas ji, bet supratau kad neapsimoka tai pasakiau kad fsio nematau prasmes litus moket daugiau nes jokiu pokyciu nepajutau.
I'm a junglistic man.
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė Iliuminatas »

Tai gal pas psichoterapeuta buvai ? Jeigu netinka, reikia keist ir viskas.
SYE-lə-SYE-bin
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas