Nuotrauka Nuotrauka

Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė dumtraukis »

manau vienintelis budas gauti pinigus nedirbant yra uzsiimti ta veikla kuri tau patinka ir tai nebus darbas=rutina, o bus tai, ka tu megsti daryti ir galetum daryt vos ne kiekviena diena. ir apskritai kas diecia darbas=rutina tai kad to nebutu reikia dirbti ne kitiem, o sau, paciam. susikurti grafika, paciam galeti juo laviruoti, kad laiko uztektu viskam
nes pyxas artina ;)
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė ElfasVonPa »

berzai, tavo klausimas tolygus "kaip uzauginiti marichuana?". pasakot galima ne valanda ir ne dvi, per google gali rasti tikrai daug informacijos ir garantuoju kad daugiau nei as zinau.
mano zinios su moklsu turi ta bendra, kad mokslas trukdo toliau dometis ziniomis. paziurek patentus, dar senais laikais naftininkai yra supirke visokius gravitacinius variklius, pasaulyje karts nuo karto atsiranda toks, kuris kanors panasaus sukuria, bet po pirmo pasirodymo pasauliui (dazniausiai tai buna vietinis laikrastis) ima ir kazkodel nutyla. beje, realiai ji sukurti ar sukonstruoti man dar truputi per anksti.

aj jo beje, vejo jegaine yra antro tipo amzinasis variklis, vejas suka sparnus, gaminasi elektra, vejas niekur nedingsta. galima ta pati sakyti apie saules baterijas, bet sviesa yra sunaudojama (uz ploksciu bus seselis), todel tai nera amzinas variklis.
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė beržas »

ElfasVonPa rašė:berzai, tavo klausimas tolygus "kaip uzauginiti marichuana?". pasakot galima ne valanda ir ne dvi, per google gali rasti tikrai daug informacijos ir garantuoju kad daugiau nei as zinau.
Tai apie ką tu kalbi vadinama darbu laisvu grafiku.
Darbas yra veikla, už kurią gaunamas piniginis atlygis. Jeigu tu sakai "aš nenoriu dirbt", reiškia nenori vykdyt veiklos už kurią gauni atlygį. Iš kur tokiu atveju gaut pinigų?
ElfasVonPa rašė:mano zinios su moklsu turi ta bendra, kad mokslas trukdo toliau dometis ziniomis.
Kaži ar tu pats supranti ką tu čia norėjai pasakyt...
ElfasVonPa rašė:paziurek patentus, dar senais laikais naftininkai yra supirke visokius gravitacinius variklius, pasaulyje karts nuo karto atsiranda toks, kuris kanors panasaus sukuria, bet po pirmo pasirodymo pasauliui (dazniausiai tai buna vietinis laikrastis) ima ir kazkodel nutyla.
Žinai kodėl nutyla? Todėl kad jie neveikia. Geros idėjos nemiršta. Nebesvaik apie naftininkų mafiją. Jeigu tai būtų tiesa, pasaulyje neegzistuotų saulės, vėjo bei atominė energetika.
ElfasVonPa rašė:aj jo beje, vejo jegaine yra antro tipo amzinasis variklis, vejas suka sparnus, gaminasi elektra, vejas niekur nedingsta.
Kaip ir sakiau - tavo idėjos su mokslu neturi absoliučiai nieko bendro.
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė ElfasVonPa »

beržas rašė:
ElfasVonPa rašė:berzai, tavo klausimas tolygus "kaip uzauginiti marichuana?". pasakot galima ne valanda ir ne dvi, per google gali rasti tikrai daug informacijos ir garantuoju kad daugiau nei as zinau.
Tai apie ką tu kalbi vadinama darbu laisvu grafiku.
Darbas yra veikla, už kurią gaunamas piniginis atlygis. Jeigu tu sakai "aš nenoriu dirbt", reiškia nenori vykdyt veiklos už kurią gauni atlygį. Iš kur tokiu atveju gaut pinigų?
angliskai "job"- kai anksti keliesi, poto visa diena padlaiziauji bosui etc. investavima mazai kas vadina darbu, tai as ir pajamu is interneto nevadinu darbu
beržas rašė:
ElfasVonPa rašė:mano zinios su moklsu turi ta bendra, kad mokslas trukdo toliau dometis ziniomis.
Kaži ar tu pats supranti ką tu čia norėjai pasakyt...
man neidomu nei kiek yra 2+2 ar 6*6 ar kokios formos yra musu planeta ar kokiu greiciu bega arklys, jei 4riese tempia 1 karieta. beje, kuno kultura irgi savotiskai trugdo ziniu siekimui.
beržas rašė:
ElfasVonPa rašė:paziurek patentus, dar senais laikais naftininkai yra supirke visokius gravitacinius variklius, pasaulyje karts nuo karto atsiranda toks, kuris kanors panasaus sukuria, bet po pirmo pasirodymo pasauliui (dazniausiai tai buna vietinis laikrastis) ima ir kazkodel nutyla.
Žinai kodėl nutyla? Todėl kad jie neveikia. Geros idėjos nemiršta. Nebesvaik apie naftininkų mafiją. Jeigu tai būtų tiesa, pasaulyje neegzistuotų saulės, vėjo bei atominė energetika.
turbut ir marichuana yra didziausias blogis pasaulyje, nes ji nelegali. tai tie patys naftininkai kuria nauja versla, nes nafta neuzilgo pasibaigs. budamas ju vietoj buciau dares tapati.
beržas rašė:
ElfasVonPa rašė:aj jo beje, vejo jegaine yra antro tipo amzinasis variklis, vejas suka sparnus, gaminasi elektra, vejas niekur nedingsta.
Kaip ir sakiau - tavo idėjos su mokslu neturi absoliučiai nieko bendro.
nori pasakyti kad yra kitaip? per tuos milijonus metu nuo kalnu, pastatu ir medziu ir t.t. ir pan vejas isvis butu isnykes.
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė beržas »

Aš nebesuprantu kodėl tu ginčijiesi? Iš pradžių sakei kad labai domiesi mokslu ir fizika tau labai įdomi. Dabar sakai kad tau neįdomu kiek yra 2+2 ir kokios formos yra mūsų planeta. Tai ko ginčijies kai aš konstatuoju akivaizdų faktą kad tavo idėjos su mokslu neturi absoliučiai nieko bendro ir fizika?
Ir apskritai - ko tu pastoviai mėtais nuo vieno kraštutinumo prie kito? Tu gal kaip putejas - viskas yra arba juoda arba balta?
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė ElfasVonPa »

mano asmeninis domejimasis turi bendra su "mokslais" universitete tai, kad universiteto "mokslai" gaista mano laika (moko tai, kas jau senu senoveje zinoma, pasene, neidomu etc) ir negaliu dometis tuo, kas man asmeniskai idomu. tikslaiu paaiskinti negaliu.
jei tau yra viskas idealiai balta, tai as sugriausiu tavo baltuma teigdamas, kad viskas yra idealiai juoda, nes as esu arciau realybes. kai patikesi manimi, tada jau pasirodys ir tos keleta kitu spalvu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė putejas »

Viskas ir yra arba juoda arba balta, arba gerai arba blogai :)
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė beržas »

Taip ir neaišku ar tu domiesi mokslu ar ne.. Vienam poste rašai kad domiesi, kitam pats sau prieštarauji, pirma gal pats apsispręsk.
O dėl spalvų - man asmeniškai pasaulis yra spalvotas, niekas jame nėra nei juoda nei balta. Jeigu tu sakai kad viskas yra juoda - tarkim kad taip ir yra, tu gi arčiau realybės. Tik va vienas niuansas:
ElfasVonPa rašė:viskas yra idealiai juoda
ElfasVonPa rašė:kai patikesi manimi, tada jau pasirodys ir tos keleta kitu spalvu.
Iš kur pasirodys kitos spalvos jeigu viskas yra idealiai juoda? :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė putejas »

"argi gali įvertinti šviesą tasai
kas nematė tikrosios tamsos
nenuvertinkim liūdesio nes tik jisai
mums parodo kas tai džiaugsmai"

geri mamontovo žodžiai :) nepatyręs tamsos nepatirsi šviesos ir spalvų, lygiai kaip nepatyręs skausmo nepatirsi džiaugsmo :) Net legalaus pagrindiniame puslapyje kartais gali pastebėt būna toks pasakymas, kad jeigu nori padaryti žmogų laimingą, pirmiausia iš jo turi kažką atimti. Vadinasi, kad būtų laimė pirmiausia turi būti nelaimė. Visas gyvenimas juoda balta ir dėl to santykio gaunasi daug spalvų :)
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė ElfasVonPa »

nu tu jau issidirbineji... mokymasis kaip padaryti 20 pritupimu nepavargus arba ikisti bonke destytojui (perkeltine prasme) siek tiek skiriasi nuo mokslu. univerai atsilike, jie teigia kad yra 3 agregatines busenos, o apie plazma net neuzsimena tai as ir maniau iki siol kad cia kazkas neitiketinai stebuklingo ir dar daug daug dalyku, kurie ir privers tave tiketi naktiniais bildukais (vel perkeltine prasme).
tau as irodinesiu kad yra juoda, bet su zmogumi, kuris mano kad yra juoda, mes diskutuosime ir apie pilka. kai tu patikesi kad yra juoda, tada ir pamatysi tas tamsiai tamsiai pilkas demeles. realiai as net nebeatsimenu, apie ka as cia taip juodai mastau :D
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė beržas »

Prie ko čia universitetai? Aš kalbu apie mokslą plačiąją prasme. Nekišk čia keletos žemo lygio lietuviškų universitetų, jie su mokslu neturi nieko bendro.
Baigiant diskusiją - kada parodysi savo teoriją, prieštaraujančią energijos tvermės dėsniui?
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė berzinis »

Kazkokias pievas bahurai varot su tom spalvom :D Gyvenam ir tiek, shit happens ir tiek, nieko cia nuostabaus, ir jei viskas butu vien tik zjbs, tada tas zjbs butu nuvertintas,t.y. nebebutu zjbs, o butu lewai > reiktu naujo zjbs :] kapish?
Я тут присел, дунул и подумал..
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė ElfasVonPa »

visiskai baigsiu tema tuom, kad butent lietuviska univera todel ir meciau.
kai ateis laikas tai ir filmuota medziaga imesiu, dar priimsiu i svecius paziuret ir parodysiu kaip patiems pasidaryti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė putejas »

Nepamiršk manęs pasikviest, norėsiu pamatyt ir po pristatymo ranką paspaust;) :P
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė dumtraukis »

nes pyxas artina ;)
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė beržas »

ElfasVonPa rašė:skaiciau R. Kiyosaki "pinigu srauto kvadrantas".
Čia ta pati knyga kurią Amway siūlo?
http://m.lrytas.lt/-1294608023129321184 ... egenis.htm
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė ElfasVonPa »

taip, as net neskaitysiu kas tame linke, turbut taip pat baisiai kaip su marichuana. visas Amway ir viskas kas su juo susije yra trypiama.

EDIT: na, perskaiciau, galit skaityt ir kiti, bet kas ten parasyta, apverskit aukstyn kojom ir tada bus tiesa.
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė berzinis »

Tai, kad Amway 'liepia' ta knyga pirkti, jos turinio nepakeicia. Tokios knygos daznai bent kuriam laikui truputuka motyvuoja, ar siaip galima 'paziuret i pasauli kitu kampu'. O del tu seminaru su smegenu plovimu tai sutinku, fuflo grynas ir verbuoja ten kaip reikiant :D
Pazistamas buvo ant kazko panasaus uzsikabines, tai kosmonautu patapo ir nebeiseidavo susikalbet, berots jau nama ruosesi pradet statyt uz keliu metu.. po to kazkaip atsigavo ir suprato, kad ne ten pakliuvo.
Я тут присел, дунул и подумал..
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė ElfasVonPa »

knygos pirkt neliepia, parekomenduoja paskaityt, nes kaip minejei, paziuresi i pinigus kitu kampu, daugiau suzinosi, labai daznai knygas net paskolina. pinigai ten uzdirbami todel, kad kompanijos neturi parduotuviu, sumazeja nerealiai islaidos, o likusius pinigus dalina zmonem ir dalina ne nuo "priverbuotu" skaiciaus, o nuo apyvartos. Amway yra pats pirmas toks verslas, jis uzpatentavo tokia sistema, todel panasus buna tik kopijos, iki siol neiviena kopija nepralenke originalo. gal siektiek ir panasu i sekta, bet tikrai nereik bijot tokio dalyko, tik kad dauguma lietuviu i tai ziuri kaip i baisiausia sekta pasaulyje, kaip i "piramide", i kuria sukisi visus savo pinigus ir liksi basas. istikruju nieko panasaus, pats ten buvau. zmogus, su kuriuo viskas vyko dideliu greiciu, isvare i uzsieni, padet nebegali, o vel ieskotis pagalbos, daug ka daryti savarankiskai yra sudetinga, tai va laukiu to zmogaus, grisiu i si "versla". praejo daug laiko kai nieks "nebeplauna smegenu/nebeverbuoja", viska apmasciau sava galva ir supratau kad cia yra puikus dalykas.

beje nieko nevercia daryti, visada paaiskina profesionaliai, o galutini sprendima priimi pats ir nieks nebando perkalbeti.

ir dar beje, Amway yra daug firmu viename, o "pirkeju" ieskoma berods 34 skirtingais budais, tai galima sakyti kad yra 34 skirtingi Amway verslai.
Andropovas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2011-04-21, 18:05
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė Andropovas »

Perskaiciau visus postus ir is tikruju gaila, kad kartais nera su kuom pasikalbet gyvai ka tu jauti, apie savo problemas, baimes ir t.t. :) Ir pasirodo, kad nemazai tokiu zmoniu yra kaip as, jaunu, atrodytu trykstanciu energija, bet taip nuslopintu.. Siemet ir mane tokia krize apsedo, studijuoju univere trecius metus, nebe tiek daug ir liko iki baigimo, ir pamaciau, kad cia visiskas sudas,nesamones moko, nebezinau kas man patinka gyvenime ir ko as is jo is tikruju noriu. Kartais jauciuosi toks prislopes, mokslai turetu itraukti, bet kai visiski briedai ten ir nesinori kalt. Turiu kas padeda nusiramint, sportuoju, uzsiimineju koviniu sportu, kas labai padeda. Tada problemos nedingsta, taciau tau jos tiesiog neberupi, bent ta diena. Rudeni studijuosiu pagal erasmus mainu programa, tai gal uzsienis pades susiprast gyvenime, net nezinau. Noretusi zmogaus, kuriam galetum atsivert, bet nera tokio. Liudna kartais pasidaro ;]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas