Nuotrauka Nuotrauka

Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė jahmate »

Na taip pas psichoterapeuta.
I'm a junglistic man.
zolynelis
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-03-07, 18:00
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė zolynelis »

Lankiausis pas psichologa , vis dar lankausis pas psichiatra ir geriu visokius vaistus ir niekas nepadeda tiur liur liur ... :|?
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė dumtraukis »

niekur neinu, nors jau senai dienos mano pilkos, oras atsiles irgi negelbeja, bet nei pas viena nei pas kita daktara neejau, prigirdys vaistu visokiu, nuo tu antidepresantu priklausomybe nemaza buna poto, kiek domejausi, tai vos ne po puse metu kai kurios reik vartot pradedant nuo mazu doziu ir didinant vos ne puse metu, o poto kad atsikratyt priklausomybes jiems dar kazkuri laika vartot juos tik mazinant...
nes pyxas artina ;)
zolynelis
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-03-07, 18:00
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė zolynelis »

As jau beveik metus geriu antidepresantus ir antipsichozinius ir kas ir nieko !( Kaip buvo viskas sudas taip ir liko .
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė dumtraukis »

o tai kam tada? galvoju reik keist kazka gyvenime, o ne gert vaistus ir tiketis kad kazkas pasikeis, nezinau tavo atvejo, bet manau , kad galvoju teisingai
nes pyxas artina ;)
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė PositiveVibe »

Na kaip yra, jei psichologas geras tu būsi išklausytas, padrąsintas, po viso to paleis ir pasiūlys ateiti vėl. Bet jei jau turi kažkokių rimtesnių "nukrypimų" vyksta siuntimas pas psichiatrą,o garantuoju jų dauguma yra pasirašę sutartis su farmacijom, todėl 99%, kad gausi, kaip iliuminatas sakė, realybę smarkiai filtruojančių ir baisią priklausomybę sukeliančių vaistukų. Clonazepamas, xanaxas, visokie kitokie varžtelį atsukantys antidepresontai, gali išrašyti ir šizofrenikams skirtų psicholeptikų (tikrai labai greit išsukančių sveiko proto varžtelį, kaimynė yra pasakojusi savo patirtį), o kai kurie prieina ir iki rimtesnių - pvz šiame forume ne kartą minėto koaksilio. Man jaunystėje teko pabūvoti ir pas psichologą (kaip jahmate'ui - dėl motorinio tiko), vėliau apėmė depresija (pripažinsiu - psichiatras puikiai atliko savo darbą, net nemurmėjęs sukeverzojo lapuką), bet vaistų negėriau ir dėl to džiaugiuosi. NETIKĖKITE TAIS ŠARLATANAIS! Jiems svarbiausia pripumpuoti žmogų tablečių, kurios nieko gero neduoda. Geriau rūkyti daugiau žolės :)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė dumtraukis »

apsvieskit man,prasau kas tas tikas? ir kaip pasireiskia? :)
nes pyxas artina ;)
zolynelis
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-03-07, 18:00
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė zolynelis »

Vis dar tikiuosis ,kad pades :V: Mano atveju sudetinga keistis :|?
zolynelis
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-03-07, 18:00
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė zolynelis »

Tikas kiek zinau , tai kaip trauko veida ar dar ka nors , kazkas tokio .
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė dumtraukis »

aha, nervine liga, nevalingas raumenu susitraukinejimas. griztant prie temos tai skaites esu, kad depresija yra zmogaus dvasios liga, vidinio pasaulio liga, kuris yra pasamoneje...tai kam tie vaistai jei vistiek jeis gydomas pats kunas, tarkim siou atveju smegenys, kitas reikalas jei zmogus serga kokia smegenu liga, tada taip vaistai sutinku, bet vaistais sielos neatgaivinsi ir neprazydinsi..
nes pyxas artina ;)
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė PositiveVibe »

dumtraukis rašė:aha, nervine liga, nevalingas raumenu susitraukinejimas. griztant prie temos tai skaites esu, kad depresija yra zmogaus dvasios liga, vidinio pasaulio liga, kuris yra pasamoneje...tai kam tie vaistai jei vistiek jeis gydomas pats kunas, tarkim siou atveju smegenys, kitas reikalas jei zmogus serga kokia smegenu liga, tada taip vaistai sutinku, bet vaistais sielos neatgaivinsi ir neprazydinsi..
O jie viskam turi genialų paaiškinimą :) Mūsų vaistai jums padės.
Mano tikas buvo susijęs su mirksėjimu - tiesiog mirksėdavau pats to nejausdamas, labai pavargdavo akys. Aiškino, kad dėl streso ir panašių nesąmonių.
zolynelis
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-03-07, 18:00
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė zolynelis »

Blin as tai tikejau, kad jie pades :D
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė Iliuminatas »

yra lm filmas propagandinis apie psichiatrija( kodel taip sakau -propagandinis ? nes viskas labai vienasaliska ir graziai apvyniota, yra ir kita medalio puse - yra zmoniu kurie neturi jokio pasirinkimo, arba geria vaistus, arba nesijudina is savo migio menesius ar nemiega savaitem, ta prasme pasak to filmo atrodo apskritai, kad visi psichiatrai yra velniai ir antidepresantus gerdamas nusisausi, taip nera, visur reikia saiko ir jeigu gali, tai visu pirma kovot be vaistu). Nepaisant to filme yra Tikrai idomiu faktu/istoriju... http://www.linkomanija.net/details?9725 ... iD-RiTALiN
SYE-lə-SYE-bin
slibinas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-09-10, 16:12
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė slibinas »

visiem kurie neranda savo kelio tai visu pirma siulau pradet biski maziau pust ir keltis rytais anksciau ir judet, paprasta bet veikia 100 proc.
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė deivis »

depresija yra energijos trūkumas. taigi pradėkit valgyt lengvesnį ir įvairesnį maistą, būti daugiau šviesoje (geriausia saulėje) renkitės šviesesniais drabužiais, išeikit iš namų, judėkit, bendraukit. bendraukit su linksmais žmonėm ;)
o coaxilas geras šūdas :) dvi tabletės ir pusė dienos be problemų :) malonus jausmas :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė jahmate »

Man tai tikas siektiek kitoks, ta prasme as galiu tam tikru judesiu nedaryt, bet kai nedarau jauciu nepatoguma na tiesiog sunku labai. Bet psichiatras nepadejo, tai gyvenu su tuom nzn per daug nemaiso bet geriau jau nebutu. Vaistu buvo israse tokiu tiapridal tai labai jau nemalonus salutinis poveikis ziauriai slopindavo, budavo isgeriu ryte, tai mokykloi vos sugebedavau issedet pacios akys merkdavosi tai daugiau nebegeriau. Jis man pasake kad tai grynai psichologine problema ir vaistais to neisgydis tai ejau as ta psichoterapija bet vopsce jokiu rezultatu tai nutraukiau.
Paskutinį kartą redagavo jahmate 2010-03-09, 13:54. Iš viso redaguota 1 kartą.
I'm a junglistic man.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė jahmate »

deivis rašė:depresija yra energijos trūkumas. taigi pradėkit valgyt lengvesnį ir įvairesnį maistą, būti daugiau šviesoje (geriausia saulėje) renkitės šviesesniais drabužiais, išeikit iš namų, judėkit, bendraukit. bendraukit su linksmais žmonėm ;)
o coaxilas geras šūdas :) dvi tabletės ir pusė dienos be problemų :) malonus jausmas :)
Tu parasyk per google koaksil, tada susirask video pamatysi ka tas geras sudas su zmogum padaro :)
I'm a junglistic man.
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė Tadas »

O man atrodo, kad depresija - žmogui karts nuo karto būtina būsena, tarsi priverstinis susimąstymas(kas blogai tavo gyvenime = ką reikia keisti), minčių srautas, vadinkit kaip norit :) Retas kuris periodiškai jos nepatiria. Taipogi netikiu, kad ją galima gydyti vaistais, prijaučiu teiginiui, kad tai dvasios liga (tie kurie dažnai depresuoja). Vaistai - muzika, knygos, buvimas tarp žmonių, o ypač sportas. Visi pozityvūs dalykai kitaip tariant, nors depresijos metu atrodo, kad jie neegzistuoja :D
A.C.A.B
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė KGBkid »

Pritariu tiek deiviui, tiek Tadui.
Aš esu.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė Manvydas »

Turbūt susirgau depresija...Jaučiuos kažkoks prislėgtas, ar suslėgtas.Rutina tiesiog žudo...Ko tais niekas nebepralinksmina, ir kažkoks keistas galvoj "spaudimas".Kišenėj švilpauja vėjai, bet taip viską atrodo turiu, bet kažko trūksta.Na tik panos neturiu, bet noro kažkaip įsipareigot nėra, bet kartu ir yra, gal laikas ieškot panos? ;/ Ar čia kalta rutina, kuri jau hmm tęsiasi ilgai, labai ilgai ;/
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas