Nuotrauka Nuotrauka

Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė beržas »

Ne lepina, o neturi ką daugiau daryt. Savo vaiko į gatvę gi nemesi, o jei jis pats į gyvenimą kabintis nenori tai tenka išlaikyt. Toks elgesys kaip elfo yra grynų gryniausias tėvų išnaudojimas. Pagailėtų pagyvenusių žmonių..
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė Smoking Barrels »

nereik prisdaryt, jei nenori islaikyt ;) neteisinga, kai vaikas nesimoko, nedirba ir siaip nieko gero neveikia, tik sedi dienu dienas ir suda mala, tada taip, bet jei vaikas mokosi/studijuoja, tai visiskai nieko neteisingo nematau, jei tevai ji islaiko. O siuo atveju, istorijos herojui, tiesiog patariu gyventi toliau ir kuo greiciau nulipti nuo tevu sprando ir susirasti sau koki darbeli :) O kas liecia pinigus internetu, tai butu idomu suzinot kokiu budu jie yra uzdirbami?(klausiu ir elfo ir putejo)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė putejas »

Neprivalo žmogus žinoti ko nori iš gyvenimo antroje ar trečioje dešimtyje savo gyvenimo metų. Pats juk irgi nemestum vaikų gatvėn jei matytum, kad jie vis dar paieškose :)

p.s. aš irgi ant sprando sėdžiu ir mane tai kartais nervina, bet o ką dabar padarysiu? studinu bent jau, a po to žiūrėsma :)
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė beržas »

putejas rašė:p.s. aš irgi ant sprando sėdžiu ir mane tai kartais nervina, bet o ką dabar padarysiu? studinu bent jau, a po to žiūrėsma :)
Darbą susirask, aš studindamas pilnu etatu dirbau.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė putejas »

aš pilnu etatu studijuoju;D
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė Valkyria »

beržas rašė:
putejas rašė:p.s. aš irgi ant sprando sėdžiu ir mane tai kartais nervina, bet o ką dabar padarysiu? studinu bent jau, a po to žiūrėsma :)
Darbą susiraask, aš studindamas pilnu etatu dirbau.
Kaip gali taip vienareikšmiškai sakyt "darbą susirask" neišsiaiškinęs priežastis kodėl žmogus to nepadarė iki šiol.
Puiku, kad Tau taip gerai sekėsi, bet dabar kai mokslai šitiek kainuoja, viskas kur kas sudėtingiau. aš pvz stengiuos geriau jau Valstybės finansuojamą vietą išlaikyt, nes nežinau kokiam darbe be patirties mokėtų tiek, kad už mokslus susimokėt užtektų o dar plius save išlaikyyt.... aišku atrandu kaip užsidirbti, ir išsilaikyti ,bet kad kokį tai normalų darbą dirbt ir kaip Tu sakaai pilnu etatu būtų tik minusas mano atveju, nes mokslai kentėtų ir prarasčiau nemokamą vietą.. Be to, užsidirbt daugiau būdų nei darbas yra. Ir pilnai tikiu, kad pvz ElfasVonPa tikrai pasieks daug, nes turi platesnį požiūri nei "baigsiu mokslus eisiu dirbti", tikrai manau tokiam žmogui daugiau šansų gyvenime kažko pasiekt. O jei puikios ateities kaina yra dabar sėdėt tėvams ant sprando, tai čia nėra tragedija, nemanau, kad jis taip ekspermentuotų, jei tėvai būtų tam nepajėgūs, o jei jie gali ir nori (jei nenorėtų neduotų nė cento kaip man pvz kai 18 išsikrausčiau), tai kame čia problema?? Vėliau pats tėvams pagalbės. O kad dėl mokslų jiems skaudu, tai pilnai tikiu, neveltui yra įdiegta dar nuo Lenino o gal net ankstesnių laikų - mokytis mokytis ir dar kartą mokytis, todėl pati ir nedrįstu šitaip pasielgt - nenoriu tėvų skaudint... ech.. ko tik nepadarysi iš meilės taip sakant :D
p.s. manau, kad savęs ieškojimo metu neturėtų būt smerkiamas nei vienas, kad ir ką jis bedarytų, nes tik iš savų klaidų mokomės dažniausiai...
Paskutinį kartą redagavo Valkyria 2011-01-11, 20:45. Iš viso redaguota 1 kartą.
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė beržas »

Valkyria rašė:Puiku, kad Tau taip gerai sekėsi, bet dabar kai mokslai šitiek kainuoja, viskas kur kas sudėtingiau.
Kaip tik viskas paprasčiau - yra paskolos. Mano laikais paskolų nebuvo. Beje darbas mano mokslam netrukdė, nebuvau pats geriausias kurse bet buvau aukščiau nei vidurkis. Be to pati gi sakei kad tau tie mokslai nerūpi, mokaisi tik mėnuo prieš sesiją. Likusį laiką gi vistiek nieko neveiki, galėtum ir padirbėt.
Valkyria rašė:Be to manau, kad savęs ieškojimo metu neturėtų būt smerkiamas nei vienas, kad ir ką jis bedarytų, nes tik iš savų klaidų mokomės dažniausiai...
Bet kodėl už klaidas turi mokėt tėvai???
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė Valkyria »

Visų pirma atsiprašau, kad pakeičiau postą po to kai atrašei. visų antra, aš nesakiau kad nieko neveikiu kitu laiku, sakiau veikiu ką noriu - o tai du skirtingi dalykai. Laisvu metu aš ne pilnu etatu kažkokiam dėdei ardama turtus kraunu, o dirbu sau. kuriu papuošalus, rankų darbo interjero detales ir iš to užsidirbu pragyvenimui.

O dėl ko reikia už klaidas mokėt tėvam, paskaityk redaguotam poste.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė putejas »

pasiimt paskolą tai tas pats kas užsidėt kilpą ant kaklo
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė Valkyria »

putejas - taikliau nė nebūčiau sugalvojus :D ir dar kam kam -mokslams. maždaug nulipt nuo tėvų pečių ir dirbt pilnu etatu ir dar pasimt paskolą kad už tuos mokslus susimokėt tai čia jau labai protinga ir darbštu, o be paskolos, bet ant tėvų pečių - tai čia jau "tinginystė". Nežinau nežinau...
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė beržas »

putejas rašė:pasiimt paskolą tai tas pats kas užsidėt kilpą ant kaklo
Jo, geriau savo motinai kilpą uždėk.
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė berzinis »

beržas rašė:Tai kad jis nelaimingas, gi pats sakė kad didžiausia gyvenime depresija.
Tiksliai, praziurejau ta vieta, my bad :) Bet Berze, neskubek teist, tikiu kad tevam dar sunkesni laikai gali ateit ;) O tada belieka tiketis, kad atzalos jau tvirtai stoves ant koju ir pagelbes :)
Я тут присел, дунул и подумал..
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė Smoking Barrels »

beržas rašė: Jo, geriau savo motinai kilpą uždėk.
Taip iseina, kad motina uzsideda kilpa, kai pasigimdo vaika, nes gi jai ji reikia islaikyti.. labai puiku, kad tu savo tevam ant peciu nesedejai, bet smerkt zmones kurie sedi yra daugiau nei kvaila. ;)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė dumtraukis »

zmones man atrodo pykstates del menkniekiu, negali but visi vienodi. kazkas mokesi ir dirbo pilnu etatu, kazkas nedirba bet mokosi nes galbut kitaip nepatempia, kazkas rades darba spjauna i moksla, kazkas mokosi paskutini menesi pries sesija, nu ir puiku, visi verciasi kaip gali, arba tuo metu galvoja esant teisingai, pvz mano studiju metu buvo tokiu atveju, kad jau sesijos pirmas egzas tuoj uz 2ju dienu o as dar tik namu darbus tos disciplinos pradedu daryt ir taip i antra laikyma nueinu pasiruoses, ar isvis i trecia :D
nes pyxas artina ;)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė dumtraukis »

tesiant apie krizes, kelias dienas cia pagalvojau ir supratau kad man reikia atsikratyti tiesiog baimiu kurios mane kausto, kitaip nieko nebus...baimes ryztingai imtis veiksmu, baimes iesoti nauju bendraminciu, blemba pasauly 7 mlrd zmoniu o turiu tik kelis draugus xD
apskirtai, baime nulekt i koki tusa, kur tu bendraminciu gali but ir dar reik juos uzkalbint, rast bendra kalba, a vdruk nepasisek ir vel apims tas beviltiskas jausmas ir pagalvosiu nx as cia vaziavau, nu ir taip viskas sukasi ratu begaliniu...daugelyje sriciu...
nes pyxas artina ;)
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė ElfasVonPa »

depresija tai depresija, bet as didziuojuos tuo, kad tobuleju nezmonisku greiciu ir tai darau tik tada, kai buna tinkama nuotaika, buvo ir neidavau miegot, nes "uzkabindavo" tos naujos zinios, todel neikiek nepavargstu. sis dalykas man svarbiau nei panaikinti depresija.
tikrai nesidziaugiu kad sedziu tevam ant sprando, bet jie patys is dalies kalti, jie puikiai zinojo kad pasaulyje yra daug geresniu budu, nei mokytis ir dirbti, jie nemazai apie tai zino, mate mano ryzta etc, bet mano laiku jie man plove smegenis, delto as ant ju labai pykstu ir net nebeklausau ju patarimu, nes tiesiog nebepasitikiu ju informacija. dar mazom dienom rodydavau savo isprusima, zinojima apie neitiketinus mokslo atradimus o budavau suptryptas su zemem. jei butu mane palaike, daugiau tikeje kad galiu pasiekti kazka daugiau, tai dabar jau puikiai sedeciau ant savo siknos. ir zinoma, stengiuosi, domiuosi toliau, kaip galeciau nulipti jiem nuo sprando. tik vienas blogas dalykas, negaliu dirbti, tiesiog negaliu, cia mano didziausias kosmaras, as tiesiog privalau buti laisvas. zinau kaip gyvena mano tevai, jie mato tik darba ir miega, nu dar draugus per sventes, as darysiu viska, kad man nebutu tokio pragaro. ir kai tik sugebesiu issedet ant savo siknos, tai nulipsiu nuo tevu.
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė RapidFire »

Kiekvienas pasirenkame savo tikslus. Vieni anksčiau, kiti vėliau, vieni realesnius, kiti sunkiau pasiekiamus. Tiesa, paskutiniu metu bent aš pastebiu gan smarkius pasikeitimus toje standartinėje, tėvu skiepijamoje sistemoje, gerai baik mokyklą >> studijuok >> dirbk ir kurkis savo gyvenimą. Iš dalies - nežinau kaip pasakyti - tėvai gauna daugiau informacijos, darosi protingesni, laisviau mąstantys. Kitaip žiūri į vaikų auklėjimą. Tai naturalu, nebėra sienų. Sovietinių, Europinių ar dar kokių, neturi reikšmės. Viso pasaulio informacija pasiekia mus, ko nebuvo, ar buvo žymiai mažiau seniau. Tiesa, tai iš esmės galioja tai jaunesnei tėvų kartai, su nedažnomis išimtimis. Čia vienas dalykas. O kitas, kad vaikai, gyvenantys tokiame pasaulyje, jau patyt savaime auga kitokie. Su kitokiomis vertybėmis, požiūriais, tikslais. Niekas nebūna vien gera arba bloga, bet mane tie pokyčiai džiugina. Mano tėvai yra dar senosios kartos. Na bent tėvas tai šimtaprocentinis koncervatorius :D. Su motina lengviau, ji mane daugiausiai ir palaiko visomis prasmėmis. Apturėjau tą anksčiau aprašytą sistemą. Mokykloje tikrai smarkiai jutau spaudimą mokytis, nors man jo labai ir nereikėjo, kažkaip be didelių pastangų gerai sekės. Įstojau į universitetą, pirmus metus tvarkingai atsimokiau, antrais pradėjau jausti kad nesuprantu ką aš ten veikiu.Sėdėjau,klausiausi, mokiausi, bet kuo toliau tuo labiau mačiau kad visa tai labai didelis mėšlas, kuris man jokia prasme nepadės gyvenime. Gal ir žiaurokai pasakiau, bet manau kad taip geriausiai išreikšta tai, ką norėjau pasakyti :). Galiausiai nustojau vaikščioti į paskaitas, tik į egzus atėjau. Pabaigiau šiaip netaip tą antrą kursą, o praėjus porai mėnesių trečio, kurį laiką pasvarstęs, mečiau mokslus ir leidau sau kelis mėnesius pailsėti nuo visko. Prieš metant mokslus buvo ir šiokių tokių krizių, galbūt depresija, gal tiesiog sunkus periodas, su kuriuo tik šiaip netaip tvarkiausi. Bet tie mėnesiai nieko neveikimo, mane nukreipė nauju keliu. Susiradau darbą, mokiausi, gan greitai sulaukiau pripažinimo. Dabar jau daugiau kaip trys metai dirbu ten pat, pakilau pareigose, mano nuomonė daug reiškia. Ir man patinka darbas. Na tiksliau ne pats darbas, nors ir jis gana malonus, o grafikas. Dirbu kai noriu ir galiu, niekas neliepia tada ir tada būti darbe. Na būnu beveik kiekvieną darbo dieną, bet jei turiu kitų reikalų niekam nesakęs išeinu ir niekas tame neieško problemų. Savo darbą padarau, pametėju vieną kitą pasiūlymą, padedu įgyvendinti. Bet tuo pačiu esu laisvas. Taip ir gyvenu, galva pilna įdėjų, tikslų ir visko ko dar pats nesupratau :D Iš gyvenimo bandau pasiimti kuo daugiau, bendrauju su įvairiais žmonėmis, kiek galiu keliauju po Lietuvą, aplankau įdomesnes vietas, mokausi visokiausius dalykus, fiziką, matematiką, chemiją ir pan. Dar bandau pradėti kinų kalbą :D. Tiesiog gyvenu ir jaučiu kad neprapulsiu šiame gyvenime. Mąstau apie permainas, na bet ateitis parodys kas iš ko auga :). Nebesėdžiu tėvams ant sprando, bet tikrai negaliu kaltinti tų, kurie taip elgiasi. Kūrį laiką visgi ir pačiam taip buvo. Kamon visi kažkada supras ko nori iš gyvenimo, o jei ne, tai ir tebunie :)

Uff.. Išsikalbėjau.. Lengviau ant dūšios patapo :)
Daktare, ka rekomenduosite? :D
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė ElfasVonPa »

na as tai nieko neparekomenduosiu, nebent koki johny :D siaip keisciausias mano matytas dalykas univere- ateina destytojas i egza, ziuri, ant stalo zurnalas, patraukia kede kad atsisest, ant jos 2 bonkes... toks pasimetes... bet ganetinai greit susigaude kad jam per egza reikia skaityti zurnala o ne mus priziuret :D tai net uzsnudes buvo, surmulys visai nemenkas... vat kaip lengva viska ismokti univere, praktiskai ant egzo po koki simtuka ir svarbu knygos nepamirst...
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė RapidFire »

Nu čia kaip pažiūrėsi. Pas mane buvo egzų, kad leisdavo naudotis kuo nori. Knygom, konspektais. Tik ne internetu ar draugų pagalba :) Ir vistiek išlaikydavo palyginus nedaug :D ne todėl, kad nemokėtų nieko, tiesiog užduotys kosminės buvo :D
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Apie krizes – psichologines, ne ekonomines…

Standartinė beržas »

ElfasVonPa rašė:yra daug geresniu budu, nei mokytis ir dirbti
Tai papasakok kaip uždirbti pinigus nedirbant, niekada neteko girdėt apie tokį stebuklą.
ElfasVonPa rašė:dar mazom dienom rodydavau savo isprusima, zinojima apie neitiketinus mokslo atradimus o budavau suptryptas su zemem.
Tavo žinios su mokslu neturi absoliučiai nieko bendro. Netiki? Sukonstruok amžinąjį variklį kuris prieštarauja energijos tvermės dėsniui, Nobelio premija garantuota.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas