Nuotrauka Nuotrauka

Maisto papildai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Maisto papildai

Standartinė Sigma »

Pavasario ir avitaminozės proga visiems siūlau pasidomėti ištiesų natūraliais ir efektyviais maisto papildais:

Augalų daigai - sveikatos ir energijos šaltinis
http://www.medicinavisiems.lt/Archyvas/ ... tinis.html
Šiuo metu vaistinėse galima įsigyti įvairiausių vitaminų ir maisto papildų. Tačiau kai kurie jų gali būti ne natūralios kilmės, o sintetiniai. Organizmas išeikvoja daug energijos, kol apdoroja ir pašalina sintetines medžiagas. Tuo tarpu daigai - natūralus, lengvai pasisavinamų naudingųjų medžiagų šaltinis. Pavyzdžiui, lęšių daiguose yra net 600 kartus daugiau vitamino C negu sėklose. Bet jis, skirtingai negu sintetinis preparatas, nedirgina skrandžio. Be to, jis į organizmą patenka kartu su geležimi, kurios lęšiuose tikrai nestinga.

Patiekalai iš daigų padeda atgauti jėgas
http://klaipeda.diena.lt/dienrastis/pri ... gas-128716
Kiekviename grūde slypi užkoduotas gyvybės pradas, laukiantis, kol bus pažadintas ir atskleis savo jėgą. Gavę pakankamai drėgmės, enzimai pradeda veikti ir grūdas atgyja. Dygimo stebuklas neįtikėtinas - šio proceso metu keleriopai padidėja vitaminų C, E, karotino, tiamino, niacino kiekis.

Daiginto grūdo stebuklinga jėga
http://www.sekunde.lt/content.php?p=read&tid=950
Atrodo neįtikėtina, bet dygstančiame grūde vitaminų ir fitoestrogenų yra 50 kartų daugiau nei subrendusiame, o daigintuose ankštiniuose augaluose - net 600 kartų.

Ankštinių daiginimas
http://jogosmityba.wordpress.com/skaiti ... aiginimas/
Daigintų ankštinių sudėtyje kelis kartus padaugėja vitamino C, E ir visų B grupės vitaminų. Sunkiai virškinami baltymai daigintuose ankštiniuose suskyla ir tampa lengvai virškinami, sudėtingi krakmolai pavirsta cukrumi, ir dėl šios priežasties daiginti ankštiniai yra pastebimai saldūs.


Skanaus visiems ;)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Maisto papildai

Standartinė Tadas »

Ačiū Sigma už geras nuorodas ;)

Kelių vietų nesupratau - vienur rašo užpilti nevirintu, kitur - virintu vandeniu, tai kaip.. ?

Sudomino saulėgrąžų daigai. Kur nusipirkt tinkamų saulėgrąžų? Tiktų paprastos sveriamos iš maximos, ar kokių kitokių ieškot?
Dėkui :V:
A.C.A.B
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Maisto papildai

Standartinė Manvydas »

O įdomu, kaip su kanapės daigais, kad ir paprastos pluoštinės?Manau turėtų būt irgi labai sveika, žinant, kad sėkla yra viena maistingiausių.Ar rašo, kur tuose straipsniuose?Gal praleidau, nepastebėjau?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Maisto papildai

Standartinė Sigma »

Turėtų būt skanūs daiginti kanapgrūdžiai. Juose gi gausu cukraus, sraigės kanapių ūglius labai vertina. Tik kur gaut Lietuvoje kanapių grūdų maistui?
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Maisto papildai

Standartinė jahmate »

Nzn pagalvojau kad gal cia prie papildu tiks. Nusprendziau numest svorio, o motina turi pleistru kuriu sudetyje yra pusletojo guveinio. Apie ji radau tiek: Pūslėtasis guveinis. Pūslėtasis guveinis - jūrų augalas. Guveinis auga Atlanto vandenyne, Baltijos ir Šiaurės jūroje. Lietuvos pajūryje jo galima rasti po audrų. Jis teigiamai veikia medžiagų apykaitą, todėl vartojamas medžiagų apykaitos ligoms bei vidurių užkietėjimui gydyti. Gal kas placiau ka zinot?
I'm a junglistic man.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Maisto papildai

Standartinė PositiveVibe »

Svorio mažinimui gali pabandyti ir selenas. Pakelis kainuoja apie 70 centų. Ant jo parašyti keli receptai, bet aš du šaukštus selenų sumaišydavau su puodeliu jogurto. Veikia :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Maisto papildai

Standartinė jahmate »

Ta prasme medziagu apykaita greitina?
I'm a junglistic man.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Maisto papildai

Standartinė Sigma »

jahmate rašė:Nzn pagalvojau kad gal čia prie papildu tiks. Nusprendziau numest svorio, o motina turi pleistru kuriu sudetyje yra pusletojo guveinio. Apie ji radau tiek: Pūslėtasis guveinis. Pūslėtasis guveinis - jūrų augalas. Guveinis auga Atlanto vandenyne, Baltijos ir Šiaurės jūroje. Lietuvos pajūryje jo galima rasti po audrų. Jis teigiamai veikia medžiagų apykaitą, todėl vartojamas medžiagų apykaitos ligoms bei vidurių užkietėjimui gydyti. Gal kas placiau ka zinot?
Triedimo skatintojas. Kad tai pasiekt užtenka kefyro kasdien palakt. O ar geriau roto virusą pasigaut. Tik kas iš to, kad nusitriesi? Nualinsi organizmą ir tiek. Vėliau, atsigaudamas prisiėsi dvigubai ir vėl viskas į svorį nueis. Sportuot grynam ore reikia ir neėst kaloringo šūdo, nepersiėst. Kitaip rezultatų teigiamų jokių nebus. Jeigu gimęs esi stambesniam sudėjimo, tai natūraliai ir sveikai perkarėliu neikaip netapsi.
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Maisto papildai

Standartinė jahmate »

Tai dabar maitinuos normaliai, sportuoju, perkareliu tapt nesiruosiu, bet bent jau pilva numest yra mano tikslas :) Buvau numetes iki gan normalaus svorio, bet atejo vasara, alutis, junk foodas, vel atsileidau ir priaugau tiek kiek buvau + dar 10kg. Ilgai taip buvau bet nusprendziau kad fsio krc reik pradet mest ta riebala ant pavasario nes jau pradejau justis kaip koks senis. O siaip genu negalima del visko kaltint, nes cia ir mano apsileidimas, bet leta medziagu apykaita esu paveldejas ir nieko jau cia nepakeisiu. O kad medz apykaita sureaguliuot tai man reiktu kaip minimum 3 metu sveikos gyvensenos, ir tik tada galeciau kazkiek atsipalaiduot, bet ir tai tik kazkiek nes jei atsileisciau lb greitai vel butu tas pats sudas...
Paskutinį kartą redagavo jahmate 2010-03-09, 20:19. Iš viso redaguota 1 kartą.
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Maisto papildai

Standartinė Manvydas »

jahmate rašė:Tai dabar maitinuos normaliai, sportuoju, perkareliu tapt nesiruosiu, bet bent jau pilva numest yra mano tikslas :) Buvau numetes iki gan normalaus svorio, bet atejo vasara, alutis, junk foodas, vel atsileidau ir priaugau tiek kiek buvau + dar 10kg. Ilgai taip buvau bet nusprendziau kad fsio krc reik pradet mest ta riebala ant pavasario nes jau pradejau justis kaip koks senis.
Hmm, tau gerai.Aš neįsivaizduoju, kaip man svorio priaugt.Ėdu kaip už 2, ryju viską, bet nei vieno kilo nepriaugu. :(
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Maisto papildai

Standartinė jahmate »

Manvydas rašė:
jahmate rašė:Tai dabar maitinuos normaliai, sportuoju, perkareliu tapt nesiruosiu, bet bent jau pilva numest yra mano tikslas :) Buvau numetes iki gan normalaus svorio, bet atejo vasara, alutis, junk foodas, vel atsileidau ir priaugau tiek kiek buvau + dar 10kg. Ilgai taip buvau bet nusprendziau kad fsio krc reik pradet mest ta riebala ant pavasario nes jau pradejau justis kaip koks senis.
Hmm, tau gerai.Aš neįsivaizduoju, kaip man svorio priaugt.Ėdu kaip už 2, ryju viską, bet nei vieno kilo nepriaugu. :(
Pavydziu tau baltu pavydu. Kad man taip butu :D
I'm a junglistic man.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Maisto papildai

Standartinė PositiveVibe »

jahmate rašė:Ta prasme medziagu apykaita greitina?
http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanit ... virskinima
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Maisto papildai

Standartinė Slapukas »

Manvydas rašė: Hmm, tau gerai.Aš neįsivaizduoju, kaip man svorio priaugt.Ėdu kaip už 2, ryju viską, bet nei vieno kilo nepriaugu. :(
As ir neisivaizdavau kaip imanoma priaugti, kol neistojau i univera.. Dabar labai sunku ta priaugusi pilva sumazint.. :D
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Maisto papildai

Standartinė Sokan »

Slapukas rašė:
Manvydas rašė: Hmm, tau gerai.Aš neįsivaizduoju, kaip man svorio priaugt.Ėdu kaip už 2, ryju viską, bet nei vieno kilo nepriaugu. :(
As ir neisivaizdavau kaip imanoma priaugti, kol neistojau i univera.. Dabar labai sunku ta priaugusi pilva sumazint.. :D
the same here:D nors stengiuos sportuot, bet makaronai ir bulves daro savo:))))
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Maisto papildai

Standartinė Slapukas »

Sokan rašė:
Slapukas rašė:
Manvydas rašė: Hmm, tau gerai.Aš neįsivaizduoju, kaip man svorio priaugt.Ėdu kaip už 2, ryju viską, bet nei vieno kilo nepriaugu. :(
As ir neisivaizdavau kaip imanoma priaugti, kol neistojau i univera.. Dabar labai sunku ta priaugusi pilva sumazint.. :D
the same here:D nors stengiuos sportuot, bet makaronai ir bulves daro savo:))))
Prisimenu: griztu is sporto sales - po dusu, pavalgau koldunu ar makaronu ir i lova ziuret filmo su alum ir cipsais. Tai taip ir propagavau sporta :)
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Maisto papildai

Standartinė KGBkid »

Oriukas dar labiau sušils ir pirmyn į stadioną. ;)
Aš esu.
Anonymous

Re: Maisto papildai

Standartinė Anonymous »

Viskas per sportą. Tiek numesti, tiek priaugti gali su sporto pagalba. Pasitari su rimtu treneriu, sudaro programą, mitybą pareguliuoja ir sieki savo tikslo, o ten kažkokiom stebuklingom medžiagom tikėti yra nesąmonė. Nepriėdi ant nakties, link vakaro mažiau angliavandenių, krosiuką rytais prabėgi. Pats esu kūdo sudėjimo, tai pradėjau sportuoti, mitybą pasiderinau pats, svoris greit šoktėlėjo :)
Paskutinį kartą redagavo Anonymous 2010-03-13, 10:47. Iš viso redaguota 1 kartą.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Maisto papildai

Standartinė jahmate »

Tai faktas. Dar nera rasta medziaga, kuri butu visiskai naturali, visikai nekenktu, ir padetu tikrai efektyviai sumazinti svori. Kaip minejo ganjaFAMA sportas ir mityba 2 pagrindiniai dalykai :)
I'm a junglistic man.
vladka1
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-01-11, 14:29
Reputacija: 0

Re: Maisto papildai

Standartinė vladka1 »

Visa tai ką jus vardijat tai nera pagrindinis dalykas svorio mazinimui. Pirmiausiai pradekit sveikai apskritai maitintis, gaukit visko ko reikalauja maisto piramide, gaukit didziausia dali grudu, gaukit zuvies (omegu 3 butinai) ir vis kito pagal proporcijas. Nepirkit pigiu produktu nes jie privaryt velnais zino ko, geriau juos pirkti kad ir brangiau bet ispatikimesniu saltiniu, geriausiai uzsiauginti patiems. siek tiek judesio, reguliaraus sportas, ir jusu kunai bus grazus ir svori tikrai po truputi pradesite mestis. o svarbiausiai jusu organizmas bus sveikas ir pilnas jegu...pacios pamatysite kapi spidnesite.
vladka1
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-01-11, 14:29
Reputacija: 0

Re: Maisto papildai

Standartinė vladka1 »

Priaugti svori ar sumazinti nesvarbu.. Svarbu gyventi sveikai, valgyti to ir tiek kiek reikalauja mitybos grandine. Jei kazkko negaunant su maistu papilldyti tai maisto papildais ir reguliarus sportas.. Viskas tada jusu svoris tirkai susireguliuos ir patys jausites nuostabiai.
Rašyti atsakymą