Nuotrauka Nuotrauka

Deja vu

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Deja vu

Standartinė DarNe »

Ar buna jum kartais, kad taip pasijauciat? ( http://www.15min.lt/naujiena/zmones/san ... s-13-14911 )
Man apsipootus atrodo,kad kazkada visa tai sapnavau, atrodo,zinau kas atsitiks ateityje...
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Deja vu

Standartinė Slapukas »

DarNe rašė:Ar buna jum kartais, kad taip pasijauciat? ( http://www.15min.lt/naujiena/zmones/san ... s-13-14911 )
Man apsipootus atrodo,kad kazkada visa tai sapnavau, atrodo,zinau kas atsitiks ateityje...
Nerukau daznai, tai gal del to nesu patyres deja vu jausmo apsiputes. O siaip pasitaike ne karta ir ne du. Tada stovi ir bandai prisimint bliam kur tai viskas buvo, nu tip top... Bet nerades atsakymo dazniausiai apkaltinu deja vu :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Deja vu

Standartinė putejas »

Teko tai patirti ne vieną kartą. Visus kartus tiek garsas, vaizdas, net mintys būdavo matytos ar jaustos prieš tai ir kas įdomiausiai, jog viskas vienu metu. Galvoji ir supranti, jog būtent tai jau kažkada galvojai. Buvau net teoriją išvedęs, jog kai žmogus miega smegenys atlieka ateities formavimo, spėjimo, analizavimo funkciją, remdamosis absoliučiai visa turima informacija. Niekuomet per turėtus atminties, laiko ar minčių šuolius neteko prisiminti, kad būčiau buvęs kažkokiu konkrečiu asmeniu, tačiau mano matyti, jausti epizodai tikrai buvo, nors trunka mažiau nei akimirką. Atvirkštinį DejaVu, jei taip galima pavadinti, sugebėjau ne kartą patirti parūkęs kanapės, bet nesu tikras ar tai yra tai. Tokiu atveju aš nebeatpažystu nei kompiuterio, nei sienos, nei namo nei savo kūno. Draugas, einantis šalia, ir tas jau buvo ne draugas, o kažkokia gyvybės forma žmogaus pavidalu. Jausmas toks, tarsi mano dvi akys būtų užmerktos, bet atsimerkia kita, trečioji ar ketvirtoji akis... Nežinau ar tame yra sąryšis ar ne, bet jausmai tikrai įdomūs ir keisti. Kartais net gasdinantys.
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Deja vu

Standartinė Slapukas »

putejas rašė:Teko tai patirti ne vieną kartą. Visus kartus tiek garsas, vaizdas, net mintys būdavo matytos ar jaustos prieš tai ir kas įdomiausiai, jog viskas vienu metu. Galvoji ir supranti, jog būtent tai jau kažkada galvojai. Buvau net teoriją išvedęs, jog kai žmogus miega smegenys atlieka ateities formavimo, spėjimo, analizavimo funkciją, remdamosis absoliučiai visa turima informacija. Niekuomet per turėtus atminties, laiko ar minčių šuolius neteko prisiminti, kad būčiau buvęs kažkokiu konkrečiu asmeniu, tačiau mano matyti, jausti epizodai tikrai buvo, nors trunka mažiau nei akimirką. Atvirkštinį DejaVu, jei taip galima pavadinti, sugebėjau ne kartą patirti parūkęs kanapės, bet nesu tikras ar tai yra tai. Tokiu atveju aš nebeatpažystu nei kompiuterio, nei sienos, nei namo nei savo kūno. Draugas, einantis šalia, ir tas jau buvo ne draugas, o kažkokia gyvybės forma žmogaus pavidalu. Jausmas toks, tarsi mano dvi akys būtų užmerktos, bet atsimerkia kita, trečioji ar ketvirtoji akis... Nežinau ar tame yra sąryšis ar ne, bet jausmai tikrai įdomūs ir keisti. Kartais net gasdinantys.
Senais laikais parukem keturiese ar tryse kompanijoj ir vienas buvo nerukes. Tai po parukymo visi buvo tokie ziauriai spalvingi, ryskus ir lyg aureoles virs ju galvu netgi buvo :D o tas vienas toks bespalvis, lyg is kito pasaulio... Keistai visa kompanija atrode :). Nelabai i tema bet kazkiek... parukius daugkas atrodo skirtingai ir mastai taip pat skirtingai (aisku ne visada). Na nieko cia naujo is tikro nepasakiau [:)]
WhitePower
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2009-07-20, 21:00
Reputacija: 0

Re: Deja vu

Standartinė WhitePower »

man tai buna susapnuoji ir po kurio laiko tai pasikartoja
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Deja vu

Standartinė Spotless »

Kažkada su draugu gavom grynos sativos ir abu chillinom ant sofos. Tada iš oro jis man sako sugalvok skaičių nuo 1 iki 100. Sugalvojau ir atspėjo, tada vėl sugalvojau ir vėl atspėjo ir tada dar karta atspėjo. Abiejų mūsų protai buvo oficialiai nurauti.
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Deja vu

Standartinė Nematau-Oo »

Man taip budavo irgi , bet ne del putimo , dar tada nnt retai pusdavau , bet tas jausmas tai keistas , keistas .. 8|
The chose one ! :x:
Rukalas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-03-03, 14:17
Reputacija: 0

Re: Deja vu

Standartinė Rukalas »

WhitePower rašė:man tai buna susapnuoji ir po kurio laiko tai pasikartoja
Man irgi lygiai taip pat buna :D
leader
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-08-04, 23:42
Reputacija: 0

Re: Deja vu

Standartinė leader »

Spotless rašė:Kažkada su draugu gavom grynos sativos ir abu chillinom ant sofos. Tada iš oro jis man sako sugalvok skaičių nuo 1 iki 100. Sugalvojau ir atspėjo, tada vėl sugalvojau ir vėl atspėjo ir tada dar karta atspėjo. Abiejų mūsų protai buvo oficialiai nurauti.
xexe,zhinau sita prikola. :) nieko cia ypatingo tik atidumo reikia,sugalvota skaiciu parodo akiu vyzdziai :x:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Deja vu

Standartinė Manvydas »

leader rašė:
Spotless rašė:Kažkada su draugu gavom grynos sativos ir abu chillinom ant sofos. Tada iš oro jis man sako sugalvok skaičių nuo 1 iki 100. Sugalvojau ir atspėjo, tada vėl sugalvojau ir vėl atspėjo ir tada dar karta atspėjo. Abiejų mūsų protai buvo oficialiai nurauti.
xexe,zhinau sita prikola. :) nieko čia ypatingo tik atidumo reikia,sugalvota skaiciu parodo akiu vyzdziai :x:
Kas?Dar taip įmanoma?Akių vyzdžiai parodo skaičių?? :D
smacky
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2010-03-17, 10:16
Reputacija: 0

Re: Deja vu

Standartinė smacky »

Manu čia sutapimas. Ta prasme deja vu nėra kažkos stebuklingas reiškinys ir šį jausmą patiria daug kas. O tai, kad apturėjot deja vu būtent atsipūtę greičiausiai yra grynas sutapimas. Aš asmeniškai sąlyginai dažnai susiduriu su deja vu.
Anonymous

Re: Deja vu

Standartinė Anonymous »

Aš patirdavau šį jausmą vaikystėje dažnai, kai dar su pūtalu ar alkoholiu nieko bendro neturėjau.
Jimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-04-08, 16:01
Reputacija: 0

Re: Deja vu

Standartinė Jimmy »

gan daznai pasikartojantis jausmas kuri pradejau taip dazniau jaust tiksliai pries 2 metus :)
Luckylukas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2010-02-28, 09:34
Reputacija: 0

Re: Deja vu

Standartinė Luckylukas »

su deja vu anksciau susidurdavau labai daznai,paskutiniu metu kazkaip reciau...
kazkaur skaiciau,kad psichologai su psichiatrais si reiskini paaiskina kaip smegenu nespejima apdorot informacijos...
ten buvo pritaikytas pavyzdys su knygom ir lentynom,tipo atmintis suskaldyta i dvi dalis,viena dalis tai kas jau senai matyta ir girdeta,kita - tai ka matai dabar, tai vat, smegenys uzsigrudina ir tai ka matai dabar patalpina i lentyna,kuri skirta prisiminimams,todel zmogui ir atrodo,kad kazkur tai yra mates....
kiti galvoja,kad tai prisiminimai is praejusiu gyvenimu ciklo,bet cia jau atskira tema :)
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Deja vu

Standartinė N/A »

Žiūriu visiems tai būna. Keista net pagalvot. :D
N/A
Rašyti atsakymą