Nuotrauka Nuotrauka

Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė no_one »

Kaip žinia Amerikoj netikinčių evoliucija nors vežimu vežk. Pastaruoju metu kreacionizmas kelia galvą ir Vakarų Europoj. Kas Jūsų nuomone tai lemia? Silpstanti švietimo sistema? Nusivylimas technologine pažanga? Mokslininkų kvailystės (kurių deja netrūksta)?
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė dumtraukis »

na sia tema galima nemazai ka ismastyti, galbut informacijos trukumas, galbut nenorejimas tos info priimti, kai tau nuo vaikystes i galva kalama religija, per mazas domejimasis, juk jie vartotojai, berods Zeitgeist'e minejo, kad jei visi gyventu kaip jie reiktu 3 ar 4 Zemiu, kad uztektu gamtos istekliu, vartotojus lengva valdyt, nes jie nekreipia i tai demesio, va turiu pinigu ir t.t tiesiog nemato toliau McDonald's ar graziu automobiliu, bet manau ne visi tokie, ten nebuvau, greiciausiai ir nebusiu,bet issakau savo nuomone, laukiu kitu
nes pyxas artina ;)
7violetai
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2010-02-06, 13:14
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė 7violetai »

Manau, artejant 2012 zmoniu samoningumas pradejo plestis... Ir tai yra gerai. Koks skirtumas ar tai kreashionizmas, ar dar kas... jei skelbi taika savo aplinkai, skelbi taika sau - esi laimingas. :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė Manvydas »

no_one rašė:Kaip žinia Amerikoj netikinčių evoliucija nors vežimu vežk. Pastaruoju metu kreacionizmas kelia galvą ir Vakarų Europoj. Kas Jūsų nuomone tai lemia? Silpstanti švietimo sistema? Nusivylimas technologine pažanga? Mokslininkų kvailystės (kurių deja netrūksta)?
Išprusimo trūkumas turbūt.Gali įrodymus nors ir srautais duot, vistiek daug kas tiki, kad Dievulis sukūrė viską.Nors viskas yra daug painiau, mokslas net realiai nesiaiškina, ar yra koks Dievas ar ne.
Bet žmonėms lengviau suvokti, kaip viskas atsirado, daug kas bijo tos nežinomybės.Aš pvz. bijau mirties nežinomybės, bet ne pačios mirties.O kiti bijo, kad negalės paaiškint kaip viskas atsirado ir tiki Dievu - lengviausias kelias.Nors ir kiekvieno pasirinkimas, bet man tai asocijuojasi su neišprusimu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė putejas »

Manvydas rašė:
no_one rašė:Kaip žinia Amerikoj netikinčių evoliucija nors vežimu vežk. Pastaruoju metu kreacionizmas kelia galvą ir Vakarų Europoj. Kas Jūsų nuomone tai lemia? Silpstanti švietimo sistema? Nusivylimas technologine pažanga? Mokslininkų kvailystės (kurių deja netrūksta)?
Išprusimo trūkumas turbūt.Gali įrodymus nors ir srautais duot, vistiek daug kas tiki, kad Dievulis sukūrė viską.Nors viskas yra daug painiau, mokslas net realiai nesiaiškina, ar yra koks Dievas ar ne.
Bet žmonėms lengviau suvokti, kaip viskas atsirado, daug kas bijo tos nežinomybės.Aš pvz. bijau mirties nežinomybės, bet ne pačios mirties.O kiti bijo, kad negalės paaiškint kaip viskas atsirado ir tiki Dievu - lengviausias kelias.Nors ir kiekvieno pasirinkimas, bet man tai asocijuojasi su neišprusimu.
Mokslinis visko aiškinimas kyla iš netikėjimo. Mokslas niekuomet nesugebės paaiškinti iš kur atsirado žmogus, žemė, visata, medis, gėlė, niekuomet negalės paaiškinti iš kur atsiranda mintys, jausmai ir visa kita. Kiek bebuvo civilizacijų, jos visos žlugo dėl savo tuštybės. Jeigu žmogus netiki, jog visa kas sukurta aukštesniojo, jis būtinai stengsis sau tai įrodyti atsakymo ieškodamas visur, bet ne savo dvasiniame viduje. Chemikai, fizikai, biologai, psichologai ir kiti kaip pamišę krapštosi žmogaus fiziologijoje bandydami atsakyti į sau užduotus klausimus. Taip žmonės ir gyvena, sumaterialėję, pasinėrę į molekulių ir atomų mišką, žaidžia su ugnimi stengdamiesi būti dievais, kurie gali ''iš nieko'' padaryti avelę, naują žmogų ar atskirą jo organą ar net šeimininkauti dangaus aukštybėse skrisdami toli į žvaigždes.
Mirtis yra pradžia to, ko mes nežinome ir būtent tai kelia baimę. Nemanau, Manvydai, jog gali drąsiai sakyti, jog nebijai mirties, jei bijai jos nežinomybės. Juk tai vienas ir tas pats - mirtis ir yra nežinomybė.
Evoliucijos teorija būtent ir tvirtina, jog viso ko pradžia ne dievo esybėje, o dumblių, atomų sąjungos per milijonus ar milijardus metų iš ko žmogus ir atsirado, per amžius vystėsi iš išsivystė ir toliau vystosi.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė Jefridas »

Taip pat ir Interneto išradėjas pasakė, kad 1996 Internetas užsidarys...
Taip pat ir vienas ekonomistas pasakė 1970 metais, kad naftos gavybos apimtys pasiekė savo maximumą..

Taip pat ir jūs čia būriate, kas bus, ko nebus. Patys sakote kad, niekas negali žinoti ir nesužinos kaip yra, ir kaip bus, bet jūsų nuomonė kažkodėl vienintelė turi būti teisinga..:)
Open up your mind, ir užtenka burti.

No_one - iš kur tokios žinios? Pateik statistiką, straipsnius, kur skaitei, kokie tyrimai buvo atlikti, apklausos. O tai parašei čia, tik kad diskusiją užvesti. Gal pats sugalvojai?

Laukiam.

p.s. galima įdomią diskusiją išvystyti, tik prašau duoti tam pagrindą.
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė no_one »

Jefridas rašė:No_one - iš kur tokios žinios? Pateik statistiką, straipsnius, kur skaitei, kokie tyrimai buvo atlikti, apklausos. O tai parašei čia, tik kad diskusiją užvesti. Gal pats sugalvojai?
http://www.religioustolerance.org/ev_publi.htm
http://www.usatoday.com/news/politics/2 ... titialskip

http://www.cbsnews.com/stories/2004/11/ ... 7083.shtml
Americans do not believe that humans evolved, and the vast majority says that even if they evolved, God guided the process.
http://creationwiki.org/Creation_vs._evolution_poll
Whenever the public is questioned regarding specific beliefs in creation, evolution or intelligent design, and inclusion or exclusion of each in the classroom, the response has been overwhelmingly supportive of including the creationist or intelligent design position.
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė deivis »

kreacionizmas manau plinta todėl, kad žmonės pradeda suvokti, kad mokslas tėra ribota riboto žmogaus proto veiklos sritis. juk mokslas dar negali paaiškinti tiek daug akivaizdžiū dalykų. tai kodėl turime juo pasitikėti? :) be to visos evoliucijos teorijos ir visi moksliniai atradimai, faktai, teorijos neprieštarauja dievo buvimui ir visatos sukūrimo teorijai :)
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė no_one »

deivis rašė:kreacionizmas manau plinta todėl, kad žmonės pradeda suvokti, kad mokslas tėra ribota riboto žmogaus proto veiklos sritis.
o religija nėra tik ribota riboto žmogaus proto veiklos sritis?
deivis rašė:juk mokslas dar negali paaiškinti tiek daug akivaizdžiū dalykų. tai kodėl turime juo pasitikėti? :)
religija gali paaiškint dar mažiau nei mokslas, tiksliau negali paaiškint nieko. kodėl žmonės ja pasitiki?
deivis rašė:be to visos evoliucijos teorijos ir visi moksliniai atradimai, faktai, teorijos neprieštarauja dievo buvimui ir visatos sukūrimo teorijai :)
kaip tai ne? darvinas sakė kad žmogus išsivystė iš beždžionės. tau atrodo kad tai neprieštarauja krikščionybės dogmom?
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė deivis »

atsipeikėk :) krikščionybė ir dievas ne tas pats ;) krikščionybė tik išnaudoja dievą savo tikslams-finansams ir valdymui.

viskas, kas sukurta žmogaus yra ribota. aš nekalbu apie religiją, religijas, aš kalbu apie tikėjimą ir dvasingumą. dėjau aš ant tavo religijų.

o kas tas bezdžiones sukūrė? tiksliau net ne jas, o tą iš ko jos ir viskas visatoje sudaryta :) juk visa materija ir netgi erdvė atsiradė iš mikroskopinio, ne, nanoskopinio taško. kaip viskas galėjo ten sutilpti? va čia manau buvo dievo ranka ;)
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė White smoke »

O kas sukūrė Dievą? :D Man regis nėra tikslo nagrinėt tokius klausimus į kuriuos nėra atsakymo mūsų materialiosioms smegenims. O kas pasikeis jei sužinosit tą tiesą? Tapsit geresniais žmonėm, pasaulis pasikeis radikaliai, pradėsim lubom vaikščiot? Ar dėl tokių šūdų verta pyktis ir išvis energiją švaistyt? Aš ne šiai situacijai taikau, bet žmonėms, kuriems dėl tokių dalykų yra kiauros galvos ir kad įrodytų savo tiesą per galvą verstūs...
Jungle is massive!
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė deivis »

kas sukūrė dievą????? jei jį kas nors sukurtų tai jis nebūtų dievas ;)
o aš ir nesipykstu, tik dėstau savo nuomonę ;)
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė White smoke »

Tai paaiškink iš kur jis atsirado? Niekas iš nieko neatsiranda, net mintis yra kažkas. Jei aš sugalvosiu kokias keturias mistines būtybes, kurios sukūrė visatą tai kuo mano teoriją bus blogesnė už Dievo teoriją? Juk žmogus sukūrė tą sąvoką, žmogus sugalvojo tai kas jam pasirodė logiška tuo metu, o išsivystė viskas iki to, kuo tiki dabar. O įrodyt ar paneigt to neįmanoma, jei aš sakysiu, kad dievas neegzistuoja, o tu sakysi, kad egzistuoja, mes abu būsim teisūs :)
Jungle is massive!
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė Jefridas »

Ką gi,
http://www.religioustolerance.org/ev_publi.htm

Jeigu atkreipsime dėmesį į 1991 Gallup Poll, pamatysime, kad ' Income over $50,000' tikinčiu, kad dievas sukurė viską, yra tik 29%, be diplomo, 65%, under 20,000$ - 59%. Gan įdomi statistika, ką gi tai reiškia. Žmogus su higher income potencialiai turi daugiau smegenų, potencialiai blaiviau mąsto ir potencialiai mažiau pateisina savo tinginiavimą religiją ir panašiai.
Teko skaityti straipsnį (deja nepavyko jo susirasti), kur buvo rašoma apie tai, kad recesijų metu, tikėjimas, procentalioje išraiškoje, labai padidėja, nes žmonių piniginės tuštėja.

Asmeniškai mano nuomone yra tokia: jeigu aš su britva išvairuoju netikėtai atsiradusi posukį, sakau ačiū Dievui, bet už visus savo nuopelnus, dėkoju tik sau. Dievas yra kiekviename mūsų, bet tikrai nėra jokio dėdės kuris sėdi viršuje ir viską sukūrė. Laikas lįsti iš to, ir baigti pateisinti savo tinginystę, neva Dievas taip norėjo ir Dievas taip numatė. Ką pats užsiarsi, tai ir turėsi. Dievas yra, bet manyje jis kitoks. Dievas yra manyje, ir aš labai jį stipriai myliu, nes jis man visada padeda. Ir kuo labiau aš stengiuosi ir dirbu, tuo labiau jis man padeda ir myli mane.

O jeigu tiki į Dievą, tai eik į bažnyčią, ir paaukok jiems kelis dešimčius litų. Tai organizacija nemokanti mokeščių, jie žinos kaip panaudoti tavo pinigus, o aš varau kopinėti kalnais, paaukosiu tam kelis tūkstančius litų, bet mano Dievas bus daug laimingesnis ir daug labiau man atlygins už tai.

Peace ;)
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė deivis »

ble dar vienas išdygo :) kažkoks labai siuras jūsų kai kurių požiūris. jei dievas tai iškart bažnyčia. kartojų-dėjau ant visų religijų ir bažnyčių. dievas egzistavo ir prieš religijas ir bažnyčias.
žmogus su didesnėm pajamom turi daugiau pinigų, o ne smegenų, taip pat daugiau godumo ir gobšumo ;)
niekas iš nieko neatsiranda? tada paaiškink iš kur atsirado visata?
galit kurti savo mitines būtybes, aš jums nedraudžiu ir niekas nedraudžia. ko čia prikibot :) aš savo mintis dėstau, bet jei jums patinka diskutuoti tik su tais, kurie sutinka su jūsų nuomone tada ok-išeinu ;) nu užeisiu vėliau pažiūrėt kaip vyksta diskusija su bendraminčiais :) labai įdomi matyt bus-visi su viskuo sutiks :)
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė Jefridas »

ble dar vienas išdygo
Tai, kad po tokių tavo žodžių, gali eiti ant trijų raidžių drąsiai ten tave ir siunčiu :)

Kad tavo siauros smegenys, perskaityk dar šimtą kartų kokiu ką aš parašiau, tada dar perskaityk šimtą, tada nebegalvok kad aš adresavau savo postą tavo adresu, nustok jaustis užkalbintas ir labai svarbus, tada dar kartą perskaityk antrą mano posto eilutę, tada sužinok kaip vystosi ir vyksta diskusija, ir kad
ble dar vienas išdygo
yra geriausias tavo intelekto rodiklis, ir pilnai paaiškina tavo požiūrį. Na o pabaigai dar kartą perskaityk antrą eilutę, ir apturėk gražią dieną, o mes jau padiskutuosim be tavęs kaip nors, ok?

:)
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė White smoke »

deivis rašė:ble dar vienas išdygo :) kažkoks labai siuras jūsų kai kurių požiūris. jei dievas tai iškart bažnyčia. kartojų-dėjau ant visų religijų ir bažnyčių. dievas egzistavo ir prieš religijas ir bažnyčias.
žmogus su didesnėm pajamom turi daugiau pinigų, o ne smegenų, taip pat daugiau godumo ir gobšumo ;)
niekas iš nieko neatsiranda? tada paaiškink iš kur atsirado visata?
galit kurti savo mitines būtybes, aš jums nedraudžiu ir niekas nedraudžia. ko čia prikibot :) aš savo mintis dėstau, bet jei jums patinka diskutuoti tik su tais, kurie sutinka su jūsų nuomone tada ok-išeinu ;) nu užeisiu vėliau pažiūrėt kaip vyksta diskusija su bendraminčiais :) labai įdomi matyt bus-visi su viskuo sutiks :)
White smoke rašė:O kas sukūrė Dievą? :D Man regis nėra tikslo nagrinėt tokius klausimus į kuriuos nėra atsakymo mūsų materialiosioms smegenims. O kas pasikeis jei sužinosit tą tiesą? Tapsit geresniais žmonėm, pasaulis pasikeis radikaliai, pradėsim lubom vaikščiot? Ar dėl tokių šūdų verta pyktis ir išvis energiją švaistyt? Aš ne šiai situacijai taikau, bet žmonėms, kuriems dėl tokių dalykų yra kiauros galvos ir kad įrodytų savo tiesą per galvą verstūs...
Aš ir nebandau paaiškint, nes tai tiesiog beprasmiška :)
Jungle is massive!
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė no_one »

deivis rašė:ble dar vienas išdygo :)
OK, čia matau renkasi ne visai tokie žmonės kokių aš tikėjaus. Atsiprašau už sukeltą sumaištį, eisiu savais keliais. Sėkmės visiems.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė putejas »

Jefridas rašė:Ką gi,
http://www.religioustolerance.org/ev_publi.htm

Jeigu atkreipsime dėmesį į 1991 Gallup Poll, pamatysime, kad ' Income over $50,000' tikinčiu, kad dievas sukurė viską, yra tik 29%, be diplomo, 65%, under 20,000$ - 59%. Gan įdomi statistika, ką gi tai reiškia. Žmogus su higher income potencialiai turi daugiau smegenų, potencialiai blaiviau mąsto ir potencialiai mažiau pateisina savo tinginiavimą religiją ir panašiai.
Teko skaityti straipsnį (deja nepavyko jo susirasti), kur buvo rašoma apie tai, kad recesijų metu, tikėjimas, procentalioje išraiškoje, labai padidėja, nes žmonių piniginės tuštėja.
Pinigai, užbaigtas aukštas mokslas niekaip neparodo žmogaus meilės dievui, jo tikėjimo gilumo ir atsivėrimo esybei. Smegenų kiekis neturi jokios reikšmės, nes tai kūno matavimas tuštybe.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė Jefridas »

Ir kuo ji tuštesne, tuo brangiau ji kainuoja.
Sutinku su tavimi, šiek tiek blogai supratome vienas kitą :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas