Nuotrauka Nuotrauka

Tabakas

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Re: Snuff (uostomas tabakas)

Standartinė energetiniai gluosniai »

bi0dileet rašė:Siuncia i lt ? :)
Neatsimenu. Prieš keletą metų bent viena iš jų tikrai nesiuntė. Buvo savas žmogus Lenkijoj, jam pinigus vokelyje, o jis nupirkdavo uostomojo ir atsiųsdavo žemės paštu. Dabar dingo kažkur. Bet juk ne tik lenkai internetinių tabako parduotuvių turi, norint galima rasti tokių, kurios siunčia ir į Lietuvą. O labai labai norint uostomojo tabako, puikaus galima pasigaminti pačiam - susimalti kavamale sudžiovinto kvapnaus pypkinio tabako. Arba tiesiog cigaretinio. Kažkada maldavom primas - astras ir maišydavom su vyšniniu pypkiniu, saujom uostydavom ;-). Galų gale, imi ir sutranzuoji iki kokių Suvalkų ar Gdansko ir ten nusiperki - atrodo, kaip tik dabar kurį laiką dėsis vasara.
Paskutinį kartą redagavo energetiniai gluosniai 2008-06-08, 03:27. Iš viso redaguota 1 kartą.
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

hipiukas rašė:http://www.ve.lt/?rub=1065924810&data=2 ... 1168191872

Kad žinotumėte, kodėl Lietuvoje jo nerandate nusipirkti ;)
Rubrikėlė "Padūmok ir sužinok". Kaip Lietuvoje buvo uždraustas uostomasis ir kramtomasis tabakas. Išsamiai. Tingintys gilintis galite iškart tekste ieškoti parlamentaro J. Veselkos pasisakymo/siūlymo. Nors visai smagu ir visą to Seimo posėdžio stenogramos ištrauką pasiskaityti. Ištraukos netrumpinau, kad būtų aiškesnis kontekstas.

Dvidešimt trečiasis (433) posėdis
2003 m. lapkričio 6 d.
Pirmininkauja Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotojai G.STEPONAVIČIUS ir A.SKARDŽIUS
Tabako kontrolės įstatymo pakeitimo ir Tabako kontrolės įstatymo įgyvendinimo įstatymo pripažinimo netekusiu galios įstatymo projektas Nr.IXP-2802(2*) ES (svarstymas)
PIRMININKAS.Kolegos, trečiasis rytinio posėdžio darbotvarkės klausimas – Tabako kontrolės įstatymo pakeitimo ir Tabako kontrolės įstatymo įgyvendinimo įstatymo pripažinimo netekusiu galios įstatymo projektas Nr.IXP-2802. Svarstymo stadija. Pradedame nuo komitetų išvadų išklausymo. Pagrindinis buvo ekonomikos. Kviečiu S.Burbienę. Ruošiasi J.Raistenskis pateikti papildomo komiteto išvadą. Prašom.
S.BURBIENĖ. Gerbiamieji kolegos, Tabako kontrolės įstatymo pakeitimo ir Tabako kontrolės įstatymo įgyvendinimo įstatymo pripažinimo netekusiu galios įstatymo projektas komitete buvo svarstytas ne vieną posėdį, buvo daromi klausymai, išklausytos pačios įvairiausios ir dažnai skirtingos nuomonės, buvo pateikta labai daug įvairiausių pataisų, kurių daliai komitetas pritarė, kitoms nepritarė. Todėl komiteto išvada yra tokia: “Pritarti komiteto patobulintam įstatymo projektui ir komiteto išvadoms”. Už tai pasisakė 7 komiteto nariai, 1 buvo prieš ir vienas susilaikė. Svarstyti teikiame antrąjį variantą, registruotą spalio 21 dieną. Būtent šį variantą šiandien turėtume svarstyti.
PIRMININKAS. Dėkui, gerbiamoji pranešėja. Dabar papildomas Sveikatos reikalų komitetas. Kviečiu J.Raistenskį pateikti išvadą iš tribūnos. Prašom.
J.RAISTENSKIS. Gerbiamasis pirmininke, gerbiamieji kolegos, svarstomu įstatymu Sveikatos reikalų komitetas buvo paskirtas papildomu. Komiteto išvada: pritarti įstatymo projektui su siūlymais. Pirma. Pasiūlyti pagrindiniam komitetui patobulinti įstatymo projektą, atsižvelgiant į Seimo Teisės departamento išvadas ir Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymus. Tai jau Ekonomikos komiteto patobulintame projekte padaryta. Antra, projekto 13 straipsnyje po žodžių “oraliniam vartojimui skirta” įrašyti taip pat “uostomąjį ir kramtomąjį tabaką”. Kolegos, taigi Ekonomikos komitetas, kiek man žinoma iš diskusijos frakcijoje, rėmėsi Europos Sąjungos 37 direktyva, kur draudžiamas oraliniam vartojimui skirtas tabakas. Bet direktyva – tai minimalus reikalavimas. Mes, Sveikatos reikalų komitetas, siūlome sugriežtinti tą nuostatą ir po žodžių “oraliniam vartojimui skirtą”, įrašyti taip pat uostomąjį ir kramtomąjį, siekiant išvengti viršutinių kvėpavimo takų, burnos, bronchų piktybinių navikų susirgimų padaugėjimo.
Gerbiamieji Seimo nariai, nors pagrindinis komitetas ir nepritarė, dar kartą primenu, kad direktyva – tai tik minimalus reikalavimas. Mūsų tradicijos kontekste ir piliečių labui siūlyčiau 13 straipsnį traktuoti taip, kaip siūlo Sveikatos reikalų komitetas. Ačiū.
PIRMININKAS. Ačiū, gerbiamasis pranešėjau. Išklausėme komiteto išvadas. Diskusijoje Statuto numatyta tvarka užsiregistravo dalyvauti J.Veselka. Kviečiu jus į tribūną. Primenu, kad kalbant savo vardu – iki 5 minučių.
J.VESELKA. Gerbiamieji kolegos, šitą įstatymą įdomu vertinti ne tik kaip įstatymą, bet ir pažiūrėti mūsų santykių su Europos Sąjunga plotmėje. Iki šiol pas mus uostomasis ir kramtomasis tabakas buvo uždraustas. Vadinasi, šita direktyva, kaip jūs sakėte, nepabrėžia taip, kad… tuo pat metu paliekant valstybėms narėms galimybę tam tikromis sąlygomis įdiegti tokius reikalavimus, kokių, jų manymu, reikia asmenų sveikatai apsaugoti. Ir visas šitas įstatymas nukreiptas sveikatai apsaugoti. O pas mus iki šiol buvo draudžiamos tos dvi tabako rūšys. Pagal šitą įstatymą tos dvi tabako rūšys įteisinamos, vadinasi, šis įstatymas ne saugo lietuvių sveikatą, o praplečia galimybes daugiau rūkyti. Siūloma ne tik traukiamąjį tabaką, bet kramtomąjį ir uostomąjį. Vadinasi, vietoj vieno asortimento atsiranda 3 asortimentai. Žinote, kada yra įvairų prekių, tai yra kaip tik reklama. Štai, jeigu Europos Sąjunga sumaišo užpakalį su burna, tai dar nereiškia, kad mes, lietuviai, turim tą patį daryti. Todėl aš siūlyčiau (yra ir mano pasiūlymas, ir sveikatos…) pasilikti prie to status quo, kuris buvo iki šio įstatymo. Lietuvoje, taip sakant, kas per burną eina, tą ir uždrausti, išskyrus rūkymą, kuris ten neužtrunka. Tai būtų mano toks pasiūlymas. Parodykime, kad mes nebūsime tokie vasalai, kurie maišysime nesumaišomus dalykus. Ačiū.
PIRMININKAS. Dėkui. Kolegos, dabar mes turime stabtelti ties pataisomis, kurias teikia Seimo nariai arba komitetai ir kurioms nepritaria pagrindinis komitetas. Aš kviečiu į tribūną S.Burbienę – pagrindinio komiteto kuratorę svarstant šį įstatymą. Galbūt eilės tvarka. Pradedame nuo Seimo nario J.Veselkos pasiūlymo, tiksliau, nuo to pasiūlymų, kuriam nebuvo pritarta. 3 straipsnio 3 dalis. Gerbiamasis kolega, norėtumėt dar patikslinti savo argumentus?
J.VESELKA. Aš išdėsčiau.
PIRMININKAS. Gerbiamoji pranešėja, komiteto nuomonė.
S.BURBIENĖ. Gerbiamieji kolegos, mes iš tiesų šitą klausimą svarstėme kelis kartus. Iš pradžių buvo komitete lyg ir pritarta, tačiau po to, kai mums dar kartą teikėjai paaiškino, kad tai neatitiktų direktyvų, kad tai yra bendra muitinės erdvė, jeigu leidžiama kitose šalyse, tai ir mes tą patį turime turėti, tada komitetas balsavo, kad nepritartume tam siūlymui.
PIRMININKAS. Dėkui. Ar būtų norinčių paremti dėl balsavimo motyvų arba pasisakyti prieš? Mygtelkite mygtuką. A.Klišonis nori kalbėti. Du kartus didįjį ir tą, kuris už arba prieš. Prašom.
A.KLIŠONIS. Vis dėlto aš noriu paremti siūlymą, nes apsisprendimas direktyvoje, kad tai yra vien tik oralinis tabakas, bet ne uostomasis ir kramtomasis, nėra išsamus. Čia galima įžvelgti tą tendenciją, kad nuo rūkomojo tabako vartojimo bus pereita prie uostomojo ir kramtomojo tabako vartojimo, ta tendencija iš tikrųjų bus. Ir Sveikatos reikalų komitetas, svarstydamas tą klausimą, vis dėlto pritarė, kad tokia tendencija galima. Galų gale, gerbiamieji kolegos, aš noriu paprašyti jūsų paskaityti patį pirmąjį šio įstatymo straipsnį. Kam nukreiptas šis įstatymas? Tam, kad būtų apsaugoma ne tai kad nuo rūkomojo tabako, bet nuo tabako nepageidaujamo poveikio. Kad ir kokia forma jis vartojamas, vis dėlto jis yra kenksmingas. Remdamasis žmonių sveikatos interesais siūlau pritarti tai pataisai, kuri buvo teikiama.
PIRMININKAS. Niekas nenori kalbėti prieš. Kolegos, prašom balsavimu išsakyti savo nuomonę, ar pritariame Seimo nario J.Veselkos pasiūlymui.
Užsiregistravo 48 Seimo nariai. Už – 41, prieš nėra, susilaikė 5. Pasiūlymui, kurį teikia Seimo narys J.Veselka, pritarta.
Paskutinį kartą redagavo energetiniai gluosniai 2008-06-08, 22:55. Iš viso redaguota 1 kartą.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Mano nuomone,gal ir gerai jog tai uždrausta.Nelegaliai perka tai perka,bet kas bus kai visiem tai bus prieinama,manau bus tada nekas,o ir vėžiu sergančių padaugės. 8/ Geriau legalizuoja ar dekriminalizuoja maryte :) --==::~~
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Manvydas rašė:Mano nuomone,gal ir gerai jog tai uždrausta.Nelegaliai perka tai perka,bet kas bus kai visiem tai bus prieinama,manau bus tada nekas,o ir vėžiu sergančių padaugės.
Ką reiškia "nelegaliai perka", "bus tada nekas", a?
Na, taip, teko girdėti, yra žmonių, kurie kartais šiek tiek atsiveža iš užsienio ir daro šiokį tokį bizniuką, bet aš, pvz., nepažįstu nė vieno uostomojo ar kramtomojo tabako prekeivio. Dauguma uostytojų vis tik apsiperka užsieniuose, kur tai yra legalu. Kiek supratau, įsivežti mažus kiekius savoms reikmėms (keletą dėžučių) nėra draudžiama - nelegalu yra pirkti ir parduoti, bet ne turėti kišenėje ir uostyti.
Uostomasis ir kramtomasis tabakas kenkia sveikatai, taip, bet jie nėra tokie kenksmingi, kaip rūkomasis tabakas, vien jau dėl to, kad nėra veikiami aukštos temperatūros, kurioje tabakas ir skyla į kancerogenines medžiagas. Jokių smalkių, jokio diskomforto aplinkiniams. Jis man labiau patinka, jaučiuosi sveikesnis uostydamas arba kramtydamas tabaką, nei jį rūkydamas; nereikia žiemą šaldytis balkone, nebūtina sėdint kavinėje bėgioti į lauką, galiu uostyti ir kramtyti bet kur, nepapiktindamas nerūkančiųjų! Tarkim, man patinka tabakas, dalis tabako gaminių yra įteisinta, bet kodėl "gerbiamieji kolegos" man draudžia vartoti jį tokiu būdu, kuris man yra priimtiniausias, a? Čia nesunku įžvelgti netgi savotišką diskriminaciją, teisės rūpintis savo sveikata (renkantis mažiau sveikatai kenkiantį tabako gaminį) suvaržymą! Juk tai yra tas pats tabakas, po velnių, kurį kemša į cigaretes, tik mažiau apdorotas chemiškai, grynesnis, natūralesnis produktas! Bedūmis tabakas būtų puiki alternatyva rūkalams, ne pakaitalas, o, atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta aukščiau, vertybė ipso facto.
"Vėžiu sergančių padaugės"? Vėžį sukelia ir gruzdintos bulvytės, sintetiniai vitaminai, genetiškai modifikuotos sojos pupelės, šiferis, tiesioginiai saulės spinduliai, chloruotas vanduo ir t.t. Nuo vėžiuko, taip sakant, nepabėgsi, gali būti ramus. Vėžys - prastas argumentas.
Paskutinį kartą redagavo energetiniai gluosniai 2008-06-08, 03:24. Iš viso redaguota 1 kartą.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

energetiniai gluosniai rašė:
Manvydas rašė:Mano nuomone,gal ir gerai jog tai uždrausta.Nelegaliai perka tai perka,bet kas bus kai visiem tai bus prieinama,manau bus tada nekas,o ir vėžiu sergančių padaugės.
Ką reiškia "nelegaliai perka", "bus tada nekas", a?
Na, taip, teko girdėti, yra žmonių, kurie kartais šiek tiek atsiveža iš užsienio ir daro šiokį tokį bizniuką, bet aš, pvz., nepažįstu nė vieno uostomojo ar kramtomojo tabako prekeivio. Dauguma uostytojų vis tik apsiperka užsieniuose, kur tai yra legalu. Kiek supratau, įsivežti mažus kiekius savoms reikmėms nėra draudžiama - nelegalu yra pirkti ir parduoti, bet ne turėti kišenėje ir uostyti.
Uostomasis ir kramtomasis tabakas kenkia sveikatai, taip, bet jie nėra tokie kenksmingi, kaip rūkomasis tabakas, vien jau dėl to, kad nėra veikiami aukštos temperatūros, kurioje tabakas ir skyla į kancerogenines medžiagas. Jokių smalkių, jokio diskomforto aplinkiniams. Jis man labiau patinka, jaučiuosi sveikesnis uostydamas arba kramtydamas tabaką, nei jį rūkydamas! Tarkim, man patinka tabakas, dalis tabako gaminių yra įteisinta, bet kodėl "gerbiamieji kolegos" man draudžia vartoti jį tokiu būdu, kuris man yra priimtiniausias, a? Čia nesunku įžvelgti netgi savotišką diskriminaciją, teisės rūpintis savo sveikata (renkantis mažiau sveikatai kenkiantį tabako gaminį) suvaržymą! Juk tai yra tas pats tabakas, po velnių, kurį kemša į cigaretes, tik mažiau apdorotas chemiškai, grynesnis, natūralesnis produktas!
"Vėžiu sergančių padaugės"? Vėžį sukelia ir gruzdintos bulvytės, sintetiniai vitaminai, genetiškai modifikuotos sojos pupelės, šiferis, tiesioginiai saulės spinduliai, chloruotas vanduo ir t.t. Nuo vėžiuko, taip sakant, nepabėgsi, gali būti ramus. Vėžys - prastas argumentas.
Na taip.Gal ir tiesa,kad rūkyt gali,uostyt ne.Tas yra blogai,o aš visai už būčiau,kad iš vis uždraustų tabako gaminius.Ir sveikiau gyvent būtų,ir mažiau "bikų" ir kt. sh.Bet aišku taip niekad nebus,nes mūsų vyriausybė yra valdoma:Maximos,alkoholio ir tabako kompanijų.
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Apvalus rašė:o nx ? Totali nesamone mano nuomone.Koks pointas niuchint ? Smelio pasimk ir truktelk gal atsoks fantazija.Rukyt geriau.o geriausia palint :x: :) ;)
Pointas? Sveikiau, pigiau, patogiau, įdomiau.
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Re: Snuff (uostomas tabakas)

Standartinė energetiniai gluosniai »

energetiniai gluosniai rašė:
bi0dileet rašė:Siuncia i lt ? :)
norint galima rasti tokių, kurios siunčia ir į Lietuvą
Va, šita chebra siunčia į Lietuva: http://www.snuffstore.co.uk
Galima atsiskaityti Maestro ir Visa Electron'u.
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

kingston rašė:O po to dvi valandas, smirda iš šnervių :D
Netiesa.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

energetiniai gluosniai rašė:
Apvalus rašė:o nx ? Totali nesamone mano nuomone.Koks pointas niuchint ? Smelio pasimk ir truktelk gal atsoks fantazija.Rukyt geriau.o geriausia palint :x: :) ;)
Pointas? Sveikiau, pigiau, patogiau, įdomiau.
Kiekvienas turi savo nuomone,as tavosios nesmerkiu bet man sis budas nepriimtinas.Nenorejau nieko izeist ;)
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

energetiniai gluosniai rašė:
Apvalus rašė:o nx ? Totali nesamone mano nuomone.Koks pointas niuchint ? Smelio pasimk ir truktelk gal atsoks fantazija.Rukyt geriau.o geriausia palint :x: :) ;)
Pointas? Sveikiau, pigiau, patogiau, įdomiau.
Visiskai sutinku. Snuff'o vartojimas lyg ir gyvenimo budas :)
melskimes, galbut tai jums pagelbes
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Pazistu zmogu, kuris ruko po du paciokus per diena, uosto ir dar kramto taboka :D Ir ant visko yra plotnai sedes 8E
Pilypas is kanapiu
Rica
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2008-02-01, 18:44
Reputacija: 0

Re: Snuff (uostomas tabakas)

Standartinė Rica »

energetiniai gluosniai rašė:
energetiniai gluosniai rašė:
bi0dileet rašė:Siuncia i lt ? :)
norint galima rasti tokių, kurios siunčia ir į Lietuvą
Va, šita chebra siunčia į Lietuva: http://www.snuffstore.co.uk
Galima atsiskaityti Maestro ir Visa Electron'u.
o uz pervedima i uzsienio saskaita kaip ten paraso nebuna atskiru mokesciu? 8| nesu pirkes nieko is interneto
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

man irgi nepatiko, kazkaip buvau susigundes Zuka zee nusipirkau, balti milteliai, idomu pabandyti.. dar kazkur skaiciau kaip kazkas ale priklausomybe nuo kokso issigyde :D na nezinau kiek cia tiesos.. na bet vistiek, daugiau nesusigundysiu.
divinorum.lt
girtasazuolas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008-08-11, 20:47
Reputacija: 0

Standartinė girtasazuolas »

Šiandien prisiminiau senus, gerus snuffo uostymo laikus ir užsinorėjau tuojau pat gaut šio nuostabaus produkto. Kadangi per pažįstamus susiveikti neišėjo, o pirkti iš skelbimo 10g už 17 litų nesinorėjo, tai pasinaudojau patarimu ir susimaliau pypkinio tabako kavamale. Esu tikrai patenkintas rezultatu tik, žinoma, liūnda, kad tas tabakas ne mėtinis, o vyšninis. Mėtinio vietinėj parduotuvėj neradau. Dar yra vienas trūkumas - kadangi mano kavamalė yra sena, bent penkiolikos metų amžiaus, tai po ilgo malimo pradeda šiek tiek svilti, tad tenka tarp šių procesų daryti netrumpas pertraukas, kas tikrai neteikia džiaugsmo. Tai tokie mano šios dienos snuffo gaminimo ir vartojimo įspūdžiai :)
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

girtasazuolas rašė:liūnda, kad tas tabakas ne mėtinis, o vyšninis. Mėtinio vietinėj parduotuvėj neradau. Dar yra vienas trūkumas - kadangi mano kavamalė yra sena, bent penkiolikos metų amžiaus, tai po ilgo malimo pradeda šiek tiek svilti, tad tenka tarp šių procesų daryti netrumpas pertraukas, kas tikrai neteikia džiaugsmo.
"Skonyje ir kvape", atrodo, yra sukamo "Excellent menthol". Ir nebutina malti kavamale - puikiausiai tam tinka arbatinis saukstelis, tik tabaka reikia gerai isdziovinti (kad ir virs dujines - ziupsni pazeri ant popieriaus lapo ir laikai virs ugnies, kol isdziuna, tada sauksteliu trini ant to paties popieriaus lapo, ant kieto lygaus pavirsiaus padejes). Gerai isdziovinta malti nesunku, sitaip galima apsirupinti atsargomis ir ilgesniam laikui. Galima kartu sumalti ir dziovintos paprastosios metos, saltmetes ar pipirmetes.
Rica
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2008-02-01, 18:44
Reputacija: 0

Standartinė Rica »

girtasazuolas rašė: pirkti iš skelbimo 10g už 17 litų

8| 8| nepaslaptis kur cia radai taip?
girtasazuolas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008-08-11, 20:47
Reputacija: 0

Standartinė girtasazuolas »

Rica rašė:
girtasazuolas rašė: pirkti iš skelbimo 10g už 17 litų

8| 8| nepaslaptis kur cia radai taip?
http://www.skelbiu.lt/3500149.html
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Standartinė Hippie »

Idomu kaip ten su kokybe '| Ar tik nebus koks sh?
Kdee
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-06-03, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė Kdee »

kaip suprast ta kokybe, tu gal ta snuffa uostai ir galvoji apsinesi kaip nuo narkasho? man jei reik nosi pravalyt tai padeda mentolinis snuffas, tai tiek.
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Standartinė Hippie »

Kdee rašė:kaip suprast ta kokybe, tu gal ta snuffa uostai ir galvoji apsinesi kaip nuo narkasho? man jei reik nosi pravalyt tai padeda mentolinis snuffas, tai tiek.
Na as siaip pagalvojau,kad uzsisakai is to zmogaus,sumoki lt ir gauni kokios sutrupintos arbatos.Bet pats nebelabai tikiu,kad taip gali buti.Tuo labiau paskaites komentarus prie skelbimo :).Siais laikais kokiu tik apgavinejimo budu neisranda.. O as snuffo noriu nusipirkt vien del slogos.O ir pats zinau,kad snuffas nevelka.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • tabakas bongui
    topgear » » forume Legalus forumas
    6 Atsakymai
    3574 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ZmX_Stoner
  • pypkinis tabakas per...bongą?
    mujnia » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    3846 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Kempiniukas