Nuotrauka Nuotrauka

Tabakas

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
dupiz
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-05-06, 22:28
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė dupiz »

Taigi reklamuodavo jas anksciau, ten paprasciau nikotino prideda, kad gautum jo nerukes it atseit mesi, bet nezinau ar jos veikia.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Tabakas

Standartinė Legalus »

Geriauses budas mesti yra paimti ir neberukyti nemazinti nieko tiesiog neberukyti. Dar sako kad kai sugalvoji mesti ir butent tada reik mesti o ne lauki kol pasibaigs cigaretes.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė Dendis »

Matai nikotino prideda tai tas as zinau. Bet tiesiog is pazystamu girdejau kad nuo tu tableciu tau cigaretes dumas darosi slykstus nu zodziu nesinori rukyt nes tave pykint pradeda tai tiek teko girdet. :|?

Geriausia aisku pajamei ir metei rukyt. Bet ne kiekvienam taip iseina. Nors cia reikia tik noro juk tai nera kokia h... ar kzk kur tikrai reik idet pastangu.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė Legalize it! »

Seip labiausiai paplites narkotikas.. :)
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė GanjaGoblin »

Labiausiai paplites ir kas įdomiausia didžioji dalis rukaliu net nesuvokia jo kaip narkotiko. Toks be jokiu skrupulu sužinojes kad aš rukau MJ išvadins mane narkomanu, nors pats skundžiasi, kad niekaip neina numest rukyt :D
Nors metantiems žinojimas, kad tai narkotikas nelabai padeda. Tuom tik bandoma pateisint savo silpnuma. Del pačio metimo tai manau reikia tik noreti, neužtenka suprast, kad tai kenkia, brangu, ar sakyt butu gerai numest. Tas norejimas turi eiti išvidaus. Ir tada nereikes jokiu pleistru, jokiu tablečiu, ar knygu. Joks tabakas nera stipresnis už mane ir jis man nevadovaus. :D
Man galvoi negerai....
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė Legalize it! »

Ir labiausiai uz*isa kad beveik kiekvienas atvejis prasideda nuo draugu itakos.. :/
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė Jamaicaman »

ir jei pradedi vartoti tas tabletes ar pleistrus ir dar kazka,paprasciausiai nors ir neberukai, tiesiog igauni priklausomybe nuo tu pleistru ir t.t. geriau kaip cia sake,sugalvojei mesti ,tai ir mesk.
I'm back.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė GanjaGoblin »

Legalize it! rašė:Ir labiausiai uz*isa kad beveik kiekvienas atvejis prasideda nuo draugu itakos.. :/
Geriausias buna kai išsitraukia pakeli ir sako. RUKYSI?? :D
Man galvoi negerai....
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė Legalize it! »

Gal tau tai yra nepazystama, bet as kaip tik taip ir pradejau rukyt, dar vaikystei, nu pauglystei, ir klausimas buvo ne ar rukysiu o dw pabandyk, geras prikolas, visi rukom ir pan... =( zn.. krc db jau nzn kaip ir beatsikratyt, reik pas bpgyditoja, ta seimynini ajt tegu padeda, bet ka zn.. :/
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė dowis »

putejas rašė:Beje, kad būtų silpniau, reikia mokėti rūkyti lengviau. traukti po mažiau, neskubant..puff puff palengva, o ne pūst trūkt ir spėk su bėgančiais dūmais iš burnos irtart " ooo veaaaža". Susikrauni gryną ir trauki tik po truputį ir jauti kaip ne staigiai, o tik palengva viskas keičiasi. Visai kitas efektas :) Pabandyk ir parašyk koks skirtumas :)
nekiekvienas turi belekiek ganjos kad galetu megautis rukymo procesu, primesk jei nusiperki pusyte, susisuki, uzsidegi, ir tau jinai smilksta, ir brangieji dumai iseina i orą, o ne i plaučius, abidna biski :D --==::~~ todel visi bando kuo greiciau supest kad kuo maziau i ora iseitu :D 8) --==::~~
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė Smoking Barrels »

Legalize it! rašė:Gal tau tai yra nepazystama, bet as kaip tik taip ir pradejau rukyt, dar vaikystei, nu pauglystei, ir klausimas buvo ne ar rukysiu o dw pabandyk, geras prikolas, visi rukom ir pan... =( zn.. krc db jau nzn kaip ir beatsikratyt, reik pas bpgyditoja, ta seimynini ajt tegu padeda, bet ka zn.. :/
"Lengvas budas mesti rukyti" - labai gera knyga :V:
dowis rašė:
putejas rašė:Beje, kad būtų silpniau, reikia mokėti rūkyti lengviau. traukti po mažiau, neskubant..puff puff palengva, o ne pūst trūkt ir spėk su bėgančiais dūmais iš burnos irtart " ooo veaaaža". Susikrauni gryną ir trauki tik po truputį ir jauti kaip ne staigiai, o tik palengva viskas keičiasi. Visai kitas efektas :) Pabandyk ir parašyk koks skirtumas :)
nekiekvienas turi belekiek ganjos kad galetu megautis rukymo procesu, primesk jei nusiperki pusyte, susisuki, uzsidegi, ir tau jinai smilksta, ir brangieji dumai iseina i orą, o ne i plaučius, abidna biski :D --==::~~ todel visi bando kuo greiciau supest kad kuo maziau i ora iseitu :D 8) --==::~~
na, ispradziu ir as taip rukydavau, vienas du ir out :] dabar, kad ir pusele pirkdamas dedu kuo maziau tabako arba dziovintu petrazoliu :} efektas visai kitoks, labiau high'us jauciamas :) nors as labiau stoned tipo megejas, tad reiks grizt prie gravity bong :] :}
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė Legalize it! »

dziovintu petrazoliu? :DD :O
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė Smoking Barrels »

Legalize it! rašė:dziovintu petrazoliu? :DD :O
aha, toki smagu high'u suteikia, kai tabakas labiau ant stone'o ima %)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė Legalize it! »

Emm, kiek zinau nei tabakas nei petrazoles neturi psychoaktyviu komponentu, nu nebent nikotinas tabake, ce turbut labiau isitikinimas nei realybe, kad maisant su skirtyngais dalykais velka skirtyngai :) mano nuomone, nes mane tai veza vienodai su tabaku be jo su skirtingom variacijom vopsim, skirias tik skonis, dumo aitrumas :)

Aisku gal tabako nerukancius zmones ir nikotinas paveikia, ir tie du jausmai susijungia ir gaunas kitaip, aj, nu supratau :D
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė Smoking Barrels »

Legalize it! rašė:Emm, kiek zinau nei tabakas nei petrazoles neturi psychoaktyviu komponentu, nu nebent nikotinas tabake, čia turbut labiau isitikinimas nei realybe, kad maisant su skirtyngais dalykais velka skirtyngai :) mano nuomone, nes mane tai veza vienodai su tabaku be jo su skirtingom variacijom vopsim, skirias tik skonis, dumo aitrumas :)

Aisku gal tabako nerukancius zmones ir nikotinas paveikia, ir tie du jausmai susijungia ir gaunas kitaip, aj, nu supratau :D
Esu nekarta isitikines, kad su tabaku ar be, skirtumas tikrai jauciasi :) O is pertrazoliu isgautas aliejus turi psychoaktyviu komponentu kurie sukelia haliucinacijas, bet rukant, tai nepasireiskia. :D rukant vien petrazoles jauziamas buzzas(nuo kiekio priklauso). 60aisiais petrazoles rukydavo zmones, kurie neturedavo pinigu ant ganjos. Siai dienai petrazoles naudojamos, kaip mixturai gaminti skirtas komponentas, neturintis nikotino, tad tai yra puikus pakaitalas. Neaiskus petrazoliu efektas organizui(kenkimo atzvilgiu), vieni sako, kad kenkia labiau nei cigaretes, kiti sako, kad jokiu blogu padariniu nesukelia :|? :) Dar kazka zinojau, bet pamirsau... :E
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė Legalize it! »

Barrel rašė:
Legalize it! rašė:Emm, kiek zinau nei tabakas nei petrazoles neturi psychoaktyviu komponentu, nu nebent nikotinas tabake, čia turbut labiau isitikinimas nei realybe, kad maisant su skirtyngais dalykais velka skirtyngai :) mano nuomone, nes mane tai veza vienodai su tabaku be jo su skirtingom variacijom vopsim, skirias tik skonis, dumo aitrumas :)

Aisku gal tabako nerukancius zmones ir nikotinas paveikia, ir tie du jausmai susijungia ir gaunas kitaip, aj, nu supratau :D
Esu nekarta isitikines, kad su tabaku ar be, skirtumas tikrai jauciasi :) O is pertrazoliu isgautas aliejus turi psychoaktyviu komponentu kurie sukelia haliucinacijas, bet rukant, tai nepasireiskia. :D rukant vien petrazoles jauziamas buzzas(nuo kiekio priklauso). 60aisiais petrazoles rukydavo zmones, kurie neturedavo pinigu ant ganjos. Siai dienai petrazoles naudojamos, kaip mixturai gaminti skirtas komponentas, neturintis nikotino, tad tai yra puikus pakaitalas. Neaiskus petrazoliu efektas organizui(kenkimo atzvilgiu), vieni sako, kad kenkia labiau nei cigaretes, kiti sako, kad jokiu blogu padariniu nesukelia :|? :) Dar kazka zinojau, bet pamirsau... :E
O, zmogau, dekui, suzinojau nauju dalyku (del petrazoliu) :)
O skonis ir kvapas rukant jas toks pat kaip ir kvapas katik nuskintu?
Nes katik nuskintos man smirda :/
silabsoft
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2010-08-27, 19:54
Reputacija: 0

Re: Snuff (uostomas tabakas)

Standartinė silabsoft »

as tai naudoju pakankamai ilgai ypac metinis man prie sirdies tai zinokit kad tikrai jis duoda efekta pvz ryte atsibundi paniuchini iskart nuotaikoj esi o jei isgeri pora alaus buteliu ir itrauki tai pzdc tai nesa galva tai manau kad iputus irgi nestu ;)
GLETSCHER PRISE MY FAVORITE SNUFF.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė Smoking Barrels »

Legalize it! rašė:
Barrel rašė:
Legalize it! rašė:Emm, kiek zinau nei tabakas nei petrazoles neturi psychoaktyviu komponentu, nu nebent nikotinas tabake, čia turbut labiau isitikinimas nei realybe, kad maisant su skirtyngais dalykais velka skirtyngai :) mano nuomone, nes mane tai veza vienodai su tabaku be jo su skirtingom variacijom vopsim, skirias tik skonis, dumo aitrumas :)

Aisku gal tabako nerukancius zmones ir nikotinas paveikia, ir tie du jausmai susijungia ir gaunas kitaip, aj, nu supratau :D
Esu nekarta isitikines, kad su tabaku ar be, skirtumas tikrai jauciasi :) O is pertrazoliu isgautas aliejus turi psychoaktyviu komponentu kurie sukelia haliucinacijas, bet rukant, tai nepasireiskia. :D rukant vien petrazoles jauziamas buzzas(nuo kiekio priklauso). 60aisiais petrazoles rukydavo zmones, kurie neturedavo pinigu ant ganjos. Siai dienai petrazoles naudojamos, kaip mixturai gaminti skirtas komponentas, neturintis nikotino, tad tai yra puikus pakaitalas. Neaiskus petrazoliu efektas organizui(kenkimo atzvilgiu), vieni sako, kad kenkia labiau nei cigaretes, kiti sako, kad jokiu blogu padariniu nesukelia :|? :) Dar kazka zinojau, bet pamirsau... :E
O, zmogau, dekui, suzinojau nauju dalyku (del petrazoliu) :)
O skonis ir kvapas rukant jas toks pat kaip ir kvapas katik nuskintu?
Nes katik nuskintos man smirda :/
ziurint kiek idesi, jei padaugini, tai jauciasi, o siaip visai normaliai rukosi :) dziovintos kvepia taip pat, bet kai dega labai nesijaucia :)
Paskutinį kartą redagavo Smoking Barrels 2010-09-02, 14:19. Iš viso redaguota 1 kartą.
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė Legalize it! »

Blin, labai idomu :)
Reik pasiskaitynet apie tas petrazoles, reik suzinot ar stipru poveiki plauciam turi.. nes kazkaip nzn, nepasitikiu tom petrazolem :)
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė Smoking Barrels »

Legalize it! rašė:Blin, labai idomu :)
Reik pasiskaitynet apie tas petrazoles, reik suzinot ar stipru poveiki plauciam turi.. nes kazkaip nzn, nepasitikiu tom petrazolem :)
Na, jei ka daugiau suzinosi - pranesk, bet man rodos, kad nieko daug neispesi :)

Ketinu isbandyt Smulkiaziede tube, ji pasizymi gydomosiomis savybemis, tad manau su MJ puikiai tiktu :)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • tabakas bongui
    topgear » » forume Legalus forumas
    6 Atsakymai
    3574 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ZmX_Stoner
  • pypkinis tabakas per...bongą?
    mujnia » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    3846 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Kempiniukas