Nuotrauka Nuotrauka

Tabakas

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Tabakas

Standartinė hipiukas »

Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė Smoking Barrels »

Iskyla klausimas kam tada isvis rukyt? :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė GF-Z »

Patarimas iš patirties (nors tik 1 kaušioką per bongelį) skonis ir kvapas parduotuvėje, tabakas egzotika... Toks atrodo kaip iš siūlelių, bet labai žiauriai nuema kvapą MJ. Daug malonesnis dūmas ir nesijaučia to šlykštynės tabako. + malonus galvos svaigimas, o ne dusimas nuo tabako. (čia apie didesnius kaušus) Nepagailėkit, susimeskit ant tabako ir nereikės to nuodo pripurkšto rukyt...
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Tabakas

Standartinė PsY »

nu nežinau jei per bonga tai tik gryna o jos užtenka labai labai labai mažai bent man.
PsYchotherapist
LLR
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-07-22, 13:42
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė LLR »

As maisausi irgi su vaniliniu ar vysniniu tuo pirktiniu kur po keliasdesimt g buna. Ir skaniau ir sveikiau manau. Pats tabakas toks tikresnis atrodo
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Tabakas

Standartinė putejas »

Vis paverkiu draugeliui, sakau oi vargas man nesugebu mest tabokos mest, sakau aš prie tabako pripratęs..Tas man ir sako, tipo ne prie tabako, o nikotino esi pripratęs. Sako žinai, nikotinas, kokainas, amfetaminas, heroinas, ketaminas....tas pats š. Visi -inai. Visi chemikalai narkotikai, sako nesistebėk, kad prie nikotino pripratęs. Priprastum ir prie heroino, ketamino.... Vienu žodžiu esu narkomanas X(
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė badnews »

sveiki gyvi. priklausomas ir aš nuo tabokės :( . tiksliau, kaip pūtėjas minėjo nuo nikotino. sulupu iki 2pakelių per dieną 8| . visi bandymai mest užsibaigdavo košmarais tiek dieną tiek naktį. dvi, trys dienos nerūkymo ir pratrūkdavau. skaičiau ir A. Carr'o knygą 2 kartus- nepagelbėjo :( . buvo laikas, kai kokius penketą metų rūkiau vyniojamą ( "samson" pats mėgstamiausias), tai sutraukdavau maximum iki 20 rollių per dieną(vis geriau nei 40czu). na o tų visų skoninių( vanilės, vyšnių ar dar kokio š...) nepatarčiau niekam, bo tie "skoniai" paprasčiausia chimkė ir apskritai Lt nusipirkt normalios tabokės praktiškai neįmanoma, vienintelis kada pirktas, normalus buvo "mynheer".
va dabar prieš keletą mėnesių vienas aukštaičių ūkininkas pavaišino naminiu tabaku . skonis - visiškas lightas, nežinau kas per rūšis( virginia, kentucky ar dar koks velnias) lietuviai jį vadina "geltonžiedžiu" minusas tik tas, kad aplinkiniai jaučia baisią smarvę. suveikė man tas žmogus sėklų, susiradau nete kaip jis džiovinamas, fermentuojamas, bet taip ir neišsiaiškinau kada jis sodinamas ir kada skinamas, o nete informacijos ne prūdais...
tai va, gal yra jūsų, kolegos, tarpe auginusių ir gal galėtumėt pasidalint patirtim? iš anksto dėkoju
togetha brotha
tabakas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-04-03, 15:04
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė tabakas »

Domiuosi auginimu, pats jau pasėjęs.

BEJE, kodėl dingo mano prieš tai parašytas pranešimas, juk dalinuosi info kuri gali būti kam nors naudinga.
tabakas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-04-03, 15:04
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė tabakas »

Pasėjau dviejų rūšių: Virginia gold ir Havana. Sudygo labai greitai 4-5 dienas. Dabar jau šiek tiek ūgtelėjęs.
tabakas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-04-03, 15:04
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė tabakas »

Tikiuosi mano pranešimai nebedings :|? .
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Tabakas

Standartinė dumtraukis »

del to tikriausiai, kad siam forume prekyba nevyksta :)
nes pyxas artina ;)
tabakas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-04-03, 15:04
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė tabakas »

Na supratau :). Keista kad pas jus forume nėra skilties perkantiems ir parduodantiems.

Ar yra forume daugiau žmonių auginančių tabaką? Norėčiau pasidalinti patirtimi ir informacija :).
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Tabakas

Standartinė runkelis »

bet kokia prekyba draudziama!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
BENIXAS
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2012-04-22, 15:26
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė BENIXAS »

Sveiki, man jau siuncia Virginia gold tabako seklas. Noreciau paklausti. Y koky gyli seti, kiek lieti, ar galima laikyti ant saules? Butu smagu jei kas pasidalintumet info apie Virginia gold :)
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Tabakas

Standartinė Marbauskas »

Kaip žinai, čia pagrinde ne tabako forumas,bet manau atsiras žinovų ir padės :) googlint nebandei? manau youtube ir google turėtu viskas būt.
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
BENIXAS
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2012-04-22, 15:26
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė BENIXAS »

Bandziau, bet nieko gero neradau... Manau cia butu geriausia pabendrauti ir pasidometi kur kaip kada ir kiek.
pinkfloyd
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2012-05-06, 21:50
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė pinkfloyd »

Šiaip nerūkau nei cigarečiu nei tabako,bet va pasižaist norim su sukamu tabaku.Kokį skaniausiai kvepiantį tabaką rekomenduotumėt?(nes mums svarbiausia skanus kvapas,na ir skonis)gal yra koks žemuoginis ?ir ar tinka sukimui pypkių tabakas ir kuom jis skiriasi nuo sukamo? :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Tabakas

Standartinė putejas »

Sveiks. Pypkinis tabakas smulkintas siek tiek stambiau, stai ir visas skirtumas, o skoniu yra ivairiausiu. Juoduju serbentu toks visai lyg ir nieko, bet kvapas su skoniu man labai panasus i vysnios. Sukimui tinka ir tas ir anas tabakas:)
pinkfloyd
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2012-05-06, 21:50
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė pinkfloyd »

man įdomu kuris skaniau kvepia aplinkiniams kai rūkai? nes va pirkau sukama ir kvapo beveik nesijaučia.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Tabakas

Standartinė jahmate »

Geriau nepradet siaip net eksperimentuot :) Ar sukamas, ar cigaretes, vistiek su nikotinu prie kurio priklausomybe issivysto. Pats irgi esu rukantis, nors apie metima negalvoju bet jauciu kad esu sedes jau
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • tabakas bongui
    topgear » » forume Legalus forumas
    6 Atsakymai
    3574 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ZmX_Stoner
  • pypkinis tabakas per...bongą?
    mujnia » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    3852 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Kempiniukas