Nuotrauka Nuotrauka

Pranašiški sapnai, minčių skaitimas

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Pranašiški sapnai, minčių skaitimas

Standartinė KGBkid »

Sveiki, jau kuris laikas save seku ir negaliu paaiškinti kai kurių dalykų... Tai ką su sapnuoju, tai atsitinka realiame gyvenime. Ir tai nėra DeJavu ar kaip ten, kai atrodo, kad tai kažkas matyto, ar tai užkluptu jausmas, kad tai jau vyko. Susapnuoju aiškius fragmentus, veiksmus, dalyvius, dialogus... Kaip tai imanoma? Kaip tai paaiškinti? Gyvename dvejuose laiko juostuose, ar kaip čia? O gal pasąmonėje viskas būna įrašyta ir kiekvienas čia praleidžiame jau pastatyta ir surežisuotą gyvenimą?

Kitas dalykas, kuris neramina, tai, kad pradėjau jausti žmonės, tiesiog jaučiu, ką jie galvoja, sakiniais ir žodžiais to negaliu įvardinti, bet galiu pasakyti, kad tas žmogus meluoja, kad nuo to reikia laikytis atokiau ir t.t. Mane tai trikdo, nes būdamas šalia artimųjų ir jausdamas juos dažnai pasijaučiu nekaip...

Bl*t, nesikeikus ar aš čia išdurnėjau jau, ar čia kažkas atsiskleidė manyje, ekstrasensiški sugebėjimai??? Gal kam būna taip, gal žinote daugiau tokių žmonių?
Aš esu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Pranašiški sapnai, minčių skaitimas

Standartinė putejas »

Kalbi su žmogumi ir jauti, girdi, kad jis suka ratus, kalba kažką aplinkiniais kelias, o tu žinai ką jis nori pasakyt, bet nesako ir tu jam imi ir pasakai ir tuomet jis sutrinka ir pradeda teisintis 8/ Arba žinai kuomet kas meluoja ir kartais žinai net kodėl meluoja ar taip?:) Man panašiai, tik nematau to kas įvyks. Nors gal ir nepanašiai... Sakei lyg žinai ką galvoja be jokio kalbėjimo, ane?
Nesistenk to paaiškint - nepavyks. Negyveni dviejuose laiko juostose ir tavo gyvenimas nėra surežisuotas, tiesiog man rods gauni tam tikros informacijos tam tikrą kiekį ir tai su laiku gali keistis. Gali matyt, suprast daugiau arba mažiau. Tiesiog gyvenk su tuo ir puoselėk tai ką turi nes ne kiekvienam tai duota :) Čia galima pavadint visą tą kitokiu suvokimu, kitokio lygmens protu, bet man apie tai kalbėt forume nei penki nei devyni :D Dar gali bandyt viską užrašinėti. Užrašęs bandyk suvokt ar pokalbis, regėta vizija ar dar kažkas buvo tavo gyvenime prasminga tiek pamokymu tiek kažkuo ar ne. Ir, beje, jei dabar turi kažką neįprasto tai nereiškia, jog tai turėsi visą likusį gyvenimą. Man atrodo tai pastoviai keičiasi, o nuo ko tai priklauso neturiu žalio supratimo.
Hmm...įdomu mes apie tą patį kalbam? :D
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Pranašiški sapnai, minčių skaitimas

Standartinė KGBkid »

Manau, kad iš dalies apie panašius dalykus kalbam... Aš suprantu ką tu nori pasakyti. Nežinau, jau ankščiau man taip būdavo, bet apie tai negalvodavau, o dabar vėl visą tai atsinaujino ir tempai tų pranšysčių kur kas dažnesni... Dabar galvoju ar tai šiaip tiesiog, ar taip dėl kažko? Pvz. kad galėčiau keisti kažką, nepadaryti klaidų ir t.t.
Aš esu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Pranašiški sapnai, minčių skaitimas

Standartinė putejas »

Viskas turi priežastį, niekas nevyksta šiaip sau :V:
O klaidas visi mes darom, žmonės juk esam, bet galim kažkiek pasikeist, kad pasikeistų mūsų gyvenimai, vėliau nuo mūsų keičiasi ir kiti, kitų gyvenimai. Viskas nuo visko priklauso :)
AstralProjection
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2010-05-22, 01:35
Reputacija: 1

Re: Pranašiški sapnai, minčių skaitimas

Standartinė AstralProjection »

O manes tai seniai nestebina :)
Šiaip žmogaus smegenys turi labai daug galimybių, kurių mes neišnaudojame.
Visų pirma tai yra elektromagnetinių bangų siųstuvas bei imtuvas. O ar žmogus sugeba tą siunčiamą ir priimamą informaciją apdorot, tai čia jau kitas klausimas :)

Va jums elementarus pvz: motina beveik visada jaus, jei kažkas negero atsitiko jos kūdikiui, daug metų kartu pragyvenę žmonės praktiškai visada jaus kada antroji pusė jam/jai meluoja, ir t.t.
Tokių pavyzdžių yra galybė, viskas priklauso tik nuo to, ar žmogus sugebės tą informaciją suvirškinti ;)
Taigi viskas su tavim gerai, tiesiog tu matai/jauti tą, ko dauguma nemato, jokios mistikos čia nėra ;)

Beje, jei turi galimybę, tai pasiklausinėk savo tėvų/senelių apie tai. Paprastai šitos savybės būna paveldimos.
isitaskes
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-11-08, 11:04
Reputacija: 0

Re: Pranašiški sapnai, minčių skaitimas

Standartinė isitaskes »

Man ir panašiai būna. Susapnuoju kokį nors įvykį ar šiaip ką nors ir taip šimtu procentu kelių dienų bėgyje būna.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Pranašiški sapnai, minčių skaitimas

Standartinė Spotless »

Kažkur skaičiau teorija, kad 2012 baigsis kažkoks kosminis ciklas ir naujam cikle aukštesnes vibracijas atlaikę žmonės pasiliks gyventi 5D žemėje, peršokti į kitą evoliucijos lygi.
Tada susimasčiau apie egzistensijos prasme, kodel yra planetos, žvaigždės, galaktikos, ukai, super novos ir visas kitas visatos šlamštas, o ne tiesiog juoda arba balta ?
Mokslininkų buvo rasti jau nuo seno irodymai, kad musu visa erdvė gali būti viso labo labai tobula holograma. Šiuo metu mes galime būti prijungti prie kokios nors matricos ar patys buti matrica ir visa visata yra tiesiog vienos didelės inteligencijos būdas mokintis, tai sukurti visatas, beribį skaičių visatų. Ar žinojot, kad pries pora menesių iš hubble suklijuotas visas mūsų visatos modelis iš šono atrodo vos ne identiškai į raudonaji kraujo kuneli.
Paskendau savo minčių gylyje... Sėkmės.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Pranašiški sapnai, minčių skaitimas

Standartinė dumtraukis »

isivaizduokit db mes ten su tuo greitintuvu bandom isgauti atsakyma kaip susikure visata ir pan, o gal patys esame to eksperimento dalis, lygiai tokia pat dalele kaip skrieja greitintuve.
va ka turiu omeny suprasit sioj foto, canis majoris didziausia musu visatos zvaigzde
http://whatdoyoucare.files.wordpress.co ... fworld.jpg

O dar sako, kad zmones turi milzinisku problemu
nes pyxas artina ;)
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: Pranašiški sapnai, minčių skaitimas

Standartinė Valkyria »

Na aš sapnų su ateitim neregiu, bet žmones taip pat gerai jaučiu. Draugai sako, kad jiems keista, kaip aš suprantu kai kuris jaučiasi nejaukiai, liūdi ar nedrįsta kažko pasakyt, sako kad net kai jie nori ką nors išgirst, kad nusiramintų, aš pasakau būtent tai ko jiems reikia nepaklausus net kas juos neramina. Nežinau man taip gaunasi savaime. Atrodo, kad tiesiog jaučiu žmonių emocijas, ir ne tik artimų žmonių.
Marshall
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-09-13, 01:49
Reputacija: 0

Re: Pranašiški sapnai, minčių skaitimas

Standartinė Marshall »

Faktas, kad yra zmogaus kuno kalba, kuri pasako daugiau negu zodziai. Todel normalu, kad galima suprast, kaip zmogus jaucias, pamatyt kada jis meluoja. Tai nera nieko stebuklingo.
Bet su sapnais tai ir man buna. Pavizdziui pries kelias dienas, kaip miegojau, buvau tokioi busenoi, kaip jau atrodo prabudes guliu lovoi, bet negaliu pajudet, ir atrodo, kad lipa ant manes ziurkes, o as kaip paralyzuotas. Ta pacia diena vakare apgavo mane pazystamas, del lt. O man ziurkes siaip asocijuojasi su vagim labai. Ir siaip as beveik niekad nesapnuoju, o kaip kanors susapnuoju tai sapnai buna ryskus, as juos labai ilgai atsimenu, ir jie taip buna is dalies susije su tuo kas vyksta mano gyvenime.
Psichiatrai sapnus aiskina labiau, kaip pasamoneje vykstancius dalykus, labiau isanalizavus sapnus, galima pastebet, kad tas sapnas parodo, kaskoki tai uzslepta ilgesi, prisirisima ar dar kaska tokio, bet ne ateiti.
MigSky
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2009-02-04, 14:51
Reputacija: 0

Re: Pranašiški sapnai, minčių skaitimas

Standartinė MigSky »

Ekstrasensoriniais ir pranašiškais sugebėjimais netikiu, todėl mano nuomone tai labiau ne mistika, o didesnis jautrumas žmonių kūno kalbai, veido išraiškom, iš kurių eina gan taikliai jausti jų emocijas. Tik tai gali būti ne vien stiprybė, o ir silpnybė, pavyzdžiui kai susiduriama su žmonėmis nuolat apeliuojančiais į emocijas arba tiesiai šviesiai emociniais manipuliatoriais arba tiesiog žmonėmis nesinaudojančiais emocijomis tiek daug - pastarieji anot žemiau nurodyto straipsnio gali pasirodyti gan šaltoki žmonės. :)

Linkai į temą:
http://www.michaelteachings.com/centers_emotional.html
http://www.ted.com/talks/pamela_meyer_h ... _liar.html
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Sapnai
    Atsiputes » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    4115 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Darcas
  • del stiklinio bongo- reikia jusu minciu
    4apa » » forume Legalus forumas
    7 Atsakymai
    6182 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas 4apa